Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту T 224 S Штуттгарт - Калинингр

10:30 Штутгарт ZOB, S-Obertürkheim, P+R Parkplatz
11:30 Карлсрує Hbf. Südseite, Omnibusbahnhof
12:35 Маннгейм ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
14:00 Франкфурт-на-Майні Hbf, ZOB Hst. 7-9
15:00 Гиссен Parkplatz, Róg Licher Str / An der Automeile
17:00 Кассель Bahnhof Wilhelmshöhe
17:50 Геттинген Hbf, südl. v. ZOB Berliner Str
19:40 Ганновер Hbf. OB, Bussteig 4-5
20:40 Брауншвейг ZOB, Berliner Str.
21:40 Магдебург ZOB am Hbf
23:05 Потсдам Hbf. Fr.-Engels-Str., Hst. Fernlinien
12:15 Мамоново ZOB, Michajlevski Str.
13:00 Калінінград OB, Moskovsky Prospekt 184
Перевізник: КенигАвто
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 75%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 50%
менше 24год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information