Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Tallin - Vilnius (06:00)

06:00 Таллінн Tallinn Coach Station, BS, Lastekodu 46, pl 8
06:15 Таллінн Tallinn, Vana-Pääsküla
07:50 Пярну Parnu Coach Station Bus Station Ring
10:05 Рига Riga, Brivibas bulvaris centre "Alfa"
10:16 Рига Riga, Radisson Blu Hotel Latvija, Elizabetes 55
10:35 Рига Bus Station, 1 Pragas iela str.
14:45 Вільнюс Vilnius City Centre (Panorama)
15:00 Вільнюс Autobusu stotis, Sodu g.22
Перевізник: Lux Express Special
Багаж: 1шт. 70×30×55 - бесплатно
Додаткова інформація: Бесплатные газеты, интернет и горячие напитки
Умови повернення: до 168 год. до від'їзду: 80%
менше 168год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Дети 5-12 лет
10% Молодежь до 26 лет
10% Пенсионеры от 60 лет
50% Дети 0-4 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information