Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Vulcanesti - Sankt Petersburg

04:10 Вулканешти Bus Station
04:45 Кагул Bus Station str. Ivan Spirin 6
05:40 Кантемір Bus Station
06:25 Леова Bus Station
07:10 Хинчешти Bus Station
08:00 Кишинів Bus Station "NORD" str. Kalia Mosilor 2/1
09:00 Оргіїв Bus Station str. Sadovyanu
10:45 Бельци Bus Station, str. Stefan cel Mare 2
11:50 Флорешти Bus Station str. Irmita 9
12:50 Сороки Bus Station
13:50 Отачь Bus Station
15:00 Санкт-Петербург Bus Station "Baltijskiy"
Перевізник: Rute Auto Internationale
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 75%
від 12год. до 2 год. до від'їзду: 50%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information