Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Warszawa - Kherson

20:00 Варшава Bus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
23:55 Люблін Bus Station, st. Al. Tysiąclecia 6
04:10 Володимир-Волинський Bus Station, D. Galickogo st. 14
05:25 Луцьк Bus Station, 39 Konyakina str.
06:15 Дубно Bus Station, 26 Zabrama str.
07:25 Кременець Bus Station, 138 Dubenska str.
08:45 Тернопіль Bus Station, 7 Zhyvova str.
11:35 Хмельницький Bus Station, 23 Vinnytske shose str.
13:20 Вінниця Bus Station "Western", 107 Shose Khmelnitskoe str.
13:50 Вінниця Bus Station, 8 Kyivska str.
17:00 Умань Bus Station, 1 Kievskaya str.
19:45 Кіровоград Bus Station, 1 Olexandrijske s.
22:45 Миколаїв Bus Station, Oktiabrskij prospekt 21
23:45 Херсон Bus Station, Budionnogo str.1
Перевізник: Стецик Т.В.
Багаж: 1шт. - 10 % от стоимости билета
Додаткова інформація: Перевозка животных со всеми документами, намордником и выкупленным возле себя местом - разрешена.
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 3 год. до від'їзду: 30%
менше 3год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information