Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Warszawa - Khmelnytskiy

19:30 Варшава Bus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
22:20 Люблін Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
02:00 Ягодин customs (UA-PL)
03:05 Ковель Bus Station, 42 bulvar L.Ukrainki
04:10 Луцьк Bus Station, 39 Konyakina str.
05:00 Дубно Bus Station, 26 Zabrama str.
05:45 Кременець Bus Station, 138 Dubenska str.
06:10 Вишнівець Bus Station, 4 Nezalzhnosti str.
07:10 Тернопіль Bus Station, 7 Zhyvova str.
07:55 Підволочиськ Bus Station, 15A Ternopilska str.
08:10 Волочиськ Bus Station, 30 Nezalzhnosti str.
09:30 Хмельницький Bus Station, 23 Vinnytske shose str.
Перевізник: Стецик Т.В.
Багаж: 1шт. до 40кг (100x50x30)-бесплатно, каждый след. от 20 PLN
Додаткова інформація: Перевозка животных со всеми документами, намордником и выкупленным возле себя местом - разрешена.
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 3 год. до від'їзду: 30%
менше 3год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information