Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Бари - Киев

14:15 Барі Lagro Sorrentino (retro Staz. FS)
15:15 Андрія AGIP via Corato / Togliatti
16:30 Фоджа Stazione FS
17:00 Сан-Северо Stazione FS
17:45 Термолі Terminal bus
19:10 Пескара Stazione autobus
21:00 Анкона Dw. Kolejowy Piazza Rosetti
22:20 Ріміні Via Settembrini Ospedale Civile
23:50 Болонья Via Pietramellara,63 fermata ATC
00:25 Феррара Dw.Kolejowy Viale Casellina
01:30 Падуя VIALE DELLA PACE
03:30 Удине Stazione Bus - V.le Europa Unita, 31
04:30 Триест Autostazione, piazza Liberta, 9
21:45 Чоп customs (UA-HU)
02:45 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
05:40 Рівне Bus Station, 40 Kiyevska str.
08:50 Житомир Bus Station, 93 Kievskaya str.
11:15 Київ Bus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)
Перевізник: Юниверс
Багаж: 1 шт. до 60x40x30 -бесплатно, каждый следующий - 20 евро
Додаткова інформація: Изменение даты отправления - 10 евро.
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 80%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 70%
менше 24год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Молодежь до 26 лет
10% Пенсионеры от 60 лет
30% Дети 3-12 лет
50% Дети 0-3 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information