Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Калининград - Хайльбронн

16:00 Калінінград Bus Station
04:00 Магдебург ZOB am Hbf
05:00 Брауншвейг Hauptbahnhof, Berliner str.
06:20 Ганновер ZOB
08:00 Билефельд Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
09:00 Падерборн Autohof Mönkeloh
10:30 Дортмунд Hbf., ZOB, Steinstr.
11:30 Кельн аеропорт Flughafen ZOB
12:30 Бонн International Bus Parking, Rabinstr.
14:00 Лимбург-на-Лане Kopenhagener Straße
15:00 Франкфурт-на-Майні аеропорт Airport
16:00 Маннгейм ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
17:00 Карлсрує Hbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr.
18:00 Хайльбронн Bahnhofstraße 36
Перевізник: Benz Reisen
Багаж: 1шт. до (70x50x40) до 25 кг -бесплатно, каждый след. от 5/15EUR
Додаткова інформація: Перевозка велосипедов в разобранном состоянии - 50 EUR. Перевозка животного - 40-100% цены билета.
Умови повернення: до 744 год. до від'їзду: 90%
від 744год. до 72 год. до від'їзду: 75%
від 72год. до 24 год. до від'їзду: 50%
менше 24год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Пенсионеры от 60 лет
10% Инвалиды
40% Дети 0-12 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information