Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Каменец-Подольский - Познань

11:05 Камянець-Подільський Bus Station, 19 Knjaziv Koriatovicej str.
12:30 Борщів Bus Station
13:20 Чортків Bus Station, 22 Kopycinесkastr.
14:10 Бучач Shevchenka st. 57
16:00 Тернопіль Bus Station, 7 Zhyvova str.
18:45 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
19:45 Краковець customs (UA-PL)
20:15 Корчова customs PL-UA
22:10 Ряшів Dw. PKS ul. Grottgera pl.M
01:00 Краків аеропорт Airport
02:55 Катовіце Bus Station, st. Piotra Skargi 8
04:30 Ополе Bus Station, st. 1 Maja 4
06:20 Вроцлав Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
08:00 Лешно Dworzec PKP
09:15 Познань Bus Station, st.Stanislawa Matyi 2
Перевізник: PAT TERNOPIL-16127
Багаж: 1шт.-бесплатно, каждый след. от 80 UAH
Додаткова інформація: Перевозка животных и велосипедов разрешена за дополнительную плату
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 75%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
менше 12год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 50% Дети 0-12 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information