Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Карлсруе - Камышин

07:00 Карлсрує Hbf. Südseite, Omnibusbahnhof
08:00 Маннгейм ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
09:00 Франкфурт-на-Майні аеропорт Airport
11:00 Кельн аеропорт Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
12:00 Дюссельдорф Hbf., Worringerstr.
12:30 Ессен ZOB
13:00 Дортмунд ZOB, Steinstrasse
14:30 Билефельд Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
16:00 Ганновер Bus Station, Rundestraße 12
17:00 Брауншвейг Ausfahrt 57,A2 Rasthof
18:00 Магдебург Bus Station
19:00 Берлин ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
12:00 Брест Supermarket Mix
16:00 Мінськ Hotel Westa
20:00 Смоленськ Police station
23:00 Москва Str. Academician Pilyugin 26, near the cafe "Uriuk"
23:00 Брянск Bus Station, 1A Peresveta str.
01:00 Орел Bus Station, 1 Avtovokzalnaya str.
04:00 Курск 114 50 let Oktiabria str.
08:00 Воронеж Bus Station, Moskovskiy prospekt 17
14:00 Саратов Bus Station
17:00 Камишин Bus Station, Volgogradskaia str.30
Перевізник: Benz Reisen
Багаж: 1шт. до (70x50x40) до 25 кг -бесплатно, каждый след. от 5/15EUR
Додаткова інформація: Перевозка велосипедов в разобранном состоянии - 50 EUR. Перевозка животного - 40-100% цены билета.
Умови повернення: до 744 год. до від'їзду: 90%
від 744год. до 72 год. до від'їзду: 75%
від 72год. до 24 год. до від'їзду: 50%
менше 24год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information