Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Карлсруэ-Кёльн-Москва (с 20.05)

07:00 Кельн аеропорт Flughafen ZOB
08:00 Дюссельдорф Hbf.,Worringer Str. 107
09:30 Дортмунд ZOB
11:00 Оснабрюк Fernbushaltestelle
13:00 Бремен ZOB
14:00 Тоштедт Bremer Straße 36
15:00 Гамбург ZOB, Adenauerallee 74
17:30 Ганновер Hbf, ZOB Hst. 5
18:50 Брауншвейг ZOB
19:50 Магдебург Hbf. ZOB, Hst. 7
21:30 Берлин аеропорт Шенефельд Airport "Shonefeld"
10:00 Брест Bus Station str. Mitskevicha 35
12:30 Барановичі Bus Station str. Frolenkova
15:00 Мінськ Centrum Bus Station, 6 Bobruiskaya str.
17:00 Бобруйск 153 Pushkina str.
18:30 Жлобин Bus Station, Uritskogo str.
19:00 Могилёв Bus Station, 93 Leninsjaya str.
20:30 Гомель Bus Station, pl.16, 1 Kurchatova str.
23:00 Смоленськ Bus Station, Kashena 13 str.
08:00 Москва Bus Stop "Navoyasenevskaya", Novoyasenenvsky tupik 4
Перевізник: ВИЗИТ-ТУР
Багаж: 2шт. до 25кг(60х50х25)-бесплатно, каждый след. от 10 EUR
Додаткова інформація: Перевозка животных запрещена
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
від 12год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Группа от 10 чел.
10% Инвалиды
10% Молодежь до 26 лет
10% Пенсионеры от 60 лет
20% Дети 5-12 лет
50% Дети 0-5 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information