Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Киев - Вроцлав

23:15 Київ Bus Station "Centralniy", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja sq. 3
01:30 Житомир Bus Station, 93 Kievskaya str.
04:25 Рівне Bus Station, 40 Kiyevska str.
05:10 Дубно Bus Station, 26 Zabrama str.
06:15 Броди Bus Station
08:00 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
11:00 Перемишль Bus Station, st. Stefana Czarnieckiego 4
11:35 Ярослав Bus Station
12:30 Ряшів Artura Grottgera str., 1
13:55 Тарнув Dw. PKS ul. Dworcowa 1
15:20 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
16:35 Катовіце Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
19:35 Вроцлав Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
Перевізник: ФОП «Паславський Ярослав»
Багаж: 1шт. до 30кг(190см)-бесплатно
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
від 12год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Пенсионеры от 60 лет
10% Молодежь до 26 лет
50% Дети 0-12 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information