Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Москва - Кишинев (13:30)

13:30 Москва Bus Stop "Teply Stan", Novoyasenenvsky prospekt 4
12:45 Отачь Customs (MD)
13:25 Дондушень Bus Station
14:20 Дрокія Bus Station
14:55 Ришкани Bus Station str. Mihai Eminesku
16:45 Фалешти Bus Station
17:55 Калараш Bus Station
18:40 Страшени Bus Station
19:10 Кишинів Railway Station
19:15 Кишинів Bus Station "NORD" str. Kalia Mosilor 2/1
Перевізник: Transelegant - Tur
Багаж: 1 багажное место - 300 RUB
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
від 12год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Дети 0-10 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information