Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Рига - Санкт-Петербург (08:40)

08:40 Рига Bus Station, 1 Pragas iela str.
08:55 Рига "Plavnieki 2"
11:15 Валга Bus Station
12:50 Тарту Bus Station
14:40 Йихві Coach Station
15:25 Нарва Coach Station
18:00 Kingisepp Coach Station
20:15 Санкт-Петербург Bus Station "Baltijskiy"
20:45 Санкт-Петербург Bus Station 2, 36 Nabereznaya Obvodnogo Kanala
Перевізник: Lux Express
Багаж: Ручная кладь 5 кг 45 × 35 × 20 см, багаж до 30 кг 70 × 30 × 55 см
Умови повернення: до 168 год. до від'їзду: 80%
менше 168год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Пенсионеры от 60 лет
10% Дети 5-12 лет
10% Студенты до 26 лет
50% Дети 0-4 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information