Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Рим - Сучава

08:00 Рим Autostazione Tiburtina
08:30 Flaminia Autogrill
09:00 Орте Parking hotel Flamina
09:20 Джове Autogrill
09:45 Орвєто Via della Pace
10:45 Монтепульчіано Autogril Montepulciano
11:45 Ареццо Viale dei Carabinieri
12:05 Монтеваркі Gas station AGIP
13:00 Флоренция Bus Station SITA
15:00 Болонья Bus Station
15:45 Феррара Bus Station
16:30 Ровиго Via Alto Adige
17:30 Сельваццано-Дентро Via Marconi, 1D
17:40 Падуя FS Stazione, Piazzale Stazione 6
18:40 Портогруаро Bus Station
10:15 Арад Autogara str.6 Vanatori 2-4
13:45 Дева Autogara Plus Com, Piața Gării 2
14:15 Сімерія Gas station OMW
14:45 Орештіє "Plus" shop
16:10 Алба-Юлія Bus Station
16:35 Себес Autogara Voltrans
17:45 Сібіу Bus Station Turnișor
18:45 Авріг Strada Gheorghe Lazăr
19:40 Фагарас B-dul Unirii 13
20:40 Кодля Strada Lungă 102
21:00 Брасов Autogara Bartolomeu
21:45 Сфинту-Георге Bus Station
22:20 Тиргу-Секуйеск Gas station MOL
23:30 Онешті Autogara, Bulevardul Republicii 78
00:30 Бакеу Bus Station Bulevardul Unirii 39
01:30 Роман Bus Station Strada Mihai Viteazul
02:40 Тиргу-Фрумос Gas station Petrom
03:10 Поду-Ілоаєй Bus Station
03:40 Ясси Autogara, Strada Gări nr.13-15
05:50 Пашкань str.Garii
06:20 Фелтічень Bus Station Strada 13 Decembrie
06:50 Сучава Bus Station Strada Vasile Alecsandri
Перевізник: Atlassib
Багаж: 2шт. до 40кг-бесплатно, каждый след. 1кг - 1.5 EUR
Умови повернення: до 1 год. до від'їзду: 90%
Знижки: 10% Студент
50% Дети 4-12 лет
80% Дети 0-4 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information