Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Рим-Киев

08:30 Рим Autostazione I.go Mazzoni Ti Bus
10:10 Терни Autostazione piazza della Rivoluzione France ATC
11:30 Перуджа Terminal pizza Partiglani
13:15 Баньо-ди-Романья VIA Lungo Savio fronte "Euro Terme"
14:10 Чезена Autostazione p.Karl Marx
15:35 Болонья Terminal bus Piazza 20 settembre
20:50 Тарвизио customs (AT-IT)
02:15 Никкельсдорф customs (HU-AT)
10:00 Захонь customs (HU-UA)
11:20 Мукачеве Bus Station, Akademika Pavlova str. 214
13:50 Стрий Bus Station, 7 Vokzalnaya str.
15:10 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
16:50 Тернопіль Bus Station, 7 Zhyvova str.
18:20 Хмельницький Bus Station, 23 Vinnytske shose str.
20:00 Вінниця Bus Station, 8 Kyivska str.
21:40 Житомир Bus Station, 93 Kievskaya str.
23:40 Київ Bus Station "Dachnaya", 142 av.Peremogy
Перевізник: Odri
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 85%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
від 12год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Дети 13-26 лет
10% Пенсионеры от 60 лет
30% Дети 4-12 лет
50% Дети 0-4 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information