Odkud
Kam
Tam
Zpět
  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Vaše cesta
K platbě:
Sleva až 50%
Detaily spoje
Filtr tras
Cena
Čas odjezdu
00.00 hod
23.59 hod
Čas příjezdu
00.00 hod
23.59 hod
Druh spojení
Druh zavazadla
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Volba dopravce

Dopravce

Autobusy Lviv - Warszawa

Koupit jízdenky na autobus Lviv – Warszawa: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Warszawa. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Lviv do Warszawa a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Warszawa levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
03:30 – 10:50 LvivWarszawa

7 hod. 20 min.

Denně

08:15 – 18:45 LvivWarszawa

10 hod. 30 min.

Denně

08:20 – 17:00 LvivWarszawa

8 hod. 40 min.

Denně

08:55 – 16:55 LvivWarszawa

8 hod. 0 min.

Denně

09:00 – 18:45 LvivWarszawa

9 hod. 45 min.

Denně

09:10 – 17:00 LvivWarszawa

7 hod. 50 min.

Denně

09:10 – 18:45 LvivWarszawa

9 hod. 35 min.

Denně

09:30 – 18:45 LvivWarszawa

9 hod. 15 min.

Denně

10:30 – 20:00 LvivWarszawa

9 hod. 30 min.

Út, Pá, Ne

10:30 – 20:00 LvivWarszawa

9 hod. 30 min.

Po, St, So

10:50 – 20:15 LvivWarszawa

9 hod. 25 min.

Denně

11:20 – 20:15 LvivWarszawa

8 hod. 55 min.

Denně

11:20 – 20:15 LvivWarszawa

8 hod. 55 min.

Denně

12:40 – 22:30 LvivWarszawa

9 hod. 50 min.

Čt, Ne

12:40 – 22:30 LvivWarszawa

9 hod. 50 min.

Čt, Ne

13:30 – 19:30 LvivWarszawa

6 hod. 0 min.

Ne

13:30 – 22:30 LvivWarszawa

9 hod. 0 min.

Čt, Ne

13:30 – 19:30 LvivWarszawa

6 hod. 0 min.

Ne

13:30 – 19:30 LvivWarszawa

6 hod. 0 min.

Ne

13:30 – 22:30 LvivWarszawa

9 hod. 0 min.

Čt, Ne

14:50 – 22:40 LvivWarszawa

7 hod. 50 min.

Denně

15:10 – 23:30 LvivWarszawa

8 hod. 20 min.

Denně

15:55 – 23:15 LvivWarszawa

7 hod. 20 min.

Denně

16:30 – 08:00 LvivWarszawa

15 hod. 30 min.

Denně

16:30 – 23:15 LvivWarszawa

6 hod. 45 min.

Denně

16:30 – 00:30 LvivWarszawa

8 hod. 0 min.

Denně

16:50 – 00:50 LvivWarszawa

8 hod. 0 min.

Denně

17:20 – 01:50 LvivWarszawa

8 hod. 30 min.

Denně

18:20 – 04:15 LvivWarszawa

9 hod. 55 min.

Denně

18:20 – 04:30 LvivWarszawa

10 hod. 10 min.

Denně

18:20 – 04:15 LvivWarszawa

9 hod. 55 min.

Denně

18:20 – 04:30 LvivWarszawa

10 hod. 10 min.

Denně

18:30 – 01:35 LvivWarszawa

7 hod. 5 min.

Denně

18:30 – 06:10 LvivWarszawa

11 hod. 40 min.

Denně

18:30 – 01:35 LvivWarszawa

7 hod. 5 min.

Denně

18:30 – 01:35 LvivWarszawa

7 hod. 5 min.

Denně

19:00 – 23:59 LvivWarszawa

4 hod. 59 min.

Denně

19:00 – 04:50 LvivWarszawa

9 hod. 50 min.

Denně

19:15 – 05:10 LvivWarszawa

9 hod. 55 min.

Denně

19:15 – 05:40 LvivWarszawa

10 hod. 25 min.

Denně

19:20 – 04:10 LvivWarszawa

8 hod. 50 min.

Denně

19:30 – 01:35 LvivWarszawa

6 hod. 5 min.

Denně

19:30 – 04:30 LvivWarszawa

9 hod. 0 min.

Denně

19:30 – 03:00 LvivWarszawa

7 hod. 30 min.

Čt, Ne

19:30 – 04:30 LvivWarszawa

9 hod. 0 min.

Denně

19:30 – 04:15 LvivWarszawa

8 hod. 45 min.

Denně

19:30 – 04:15 LvivWarszawa

8 hod. 45 min.

Denně

19:30 – 01:35 LvivWarszawa

6 hod. 5 min.

Denně

19:30 – 06:10 LvivWarszawa

10 hod. 40 min.

Denně

19:30 – 01:35 LvivWarszawa

6 hod. 5 min.

Denně

19:40 – 04:00 LvivWarszawa

8 hod. 20 min.

Út, St, Čt, Pá, So

19:40 – 05:10 LvivWarszawa

9 hod. 30 min.

Denně

19:40 – 04:10 LvivWarszawa

8 hod. 30 min.

Denně

20:00 – 06:20 LvivWarszawa

10 hod. 20 min.

Denně

20:00 – 06:20 LvivWarszawa

10 hod. 20 min.

Denně

20:00 – 05:50 LvivWarszawa

9 hod. 50 min.

Denně

20:10 – 06:10 LvivWarszawa

10 hod. 0 min.

Denně

20:30 – 06:20 LvivWarszawa

9 hod. 50 min.

Denně

20:30 – 05:50 LvivWarszawa

9 hod. 20 min.

Denně

20:30 – 05:00 LvivWarszawa

8 hod. 30 min.

Denně

20:30 – 06:20 LvivWarszawa

9 hod. 50 min.

Denně

20:30 – 05:10 LvivWarszawa

8 hod. 40 min.

Denně

20:40 – 06:10 LvivWarszawa

9 hod. 30 min.

Denně

20:40 – 06:10 LvivWarszawa

9 hod. 30 min.

Denně

20:50 – 05:00 LvivWarszawa

8 hod. 10 min.

Denně

21:00 – 05:10 LvivWarszawa

8 hod. 10 min.

Denně

21:00 – 05:00 LvivWarszawa

8 hod. 0 min.

Denně

21:00 – 05:10 LvivWarszawa

8 hod. 10 min.

Denně

21:10 – 06:00 LvivWarszawa

8 hod. 50 min.

Denně

21:10 – 05:00 LvivWarszawa

7 hod. 50 min.

Denně

21:25 – 06:25 LvivWarszawa

9 hod. 0 min.

Denně

21:30 – 05:40 LvivWarszawa

8 hod. 10 min.

Út, Čt

21:30 – 06:00 LvivWarszawa

8 hod. 30 min.

Denně

21:30 – 04:45 LvivWarszawa

7 hod. 15 min.

St

21:30 – 05:40 LvivWarszawa

8 hod. 10 min.

Po, St, Pá, So

21:40 – 06:10 LvivWarszawa

8 hod. 30 min.

Denně

21:40 – 06:20 LvivWarszawa

8 hod. 40 min.

Denně

21:40 – 06:20 LvivWarszawa

8 hod. 40 min.

Denně

21:40 – 04:50 LvivWarszawa

7 hod. 10 min.

Denně

21:40 – 06:05 LvivWarszawa

8 hod. 25 min.

Denně

21:40 – 06:05 LvivWarszawa

8 hod. 25 min.

Denně

21:40 – 06:05 LvivWarszawa

8 hod. 25 min.

Denně

21:50 – 05:05 LvivWarszawa

7 hod. 15 min.

Denně

21:50 – 05:30 LvivWarszawa

7 hod. 40 min.

Út, Čt, Ne

21:50 – 05:05 LvivWarszawa

7 hod. 15 min.

Denně

22:00 – 06:20 LvivWarszawa

8 hod. 20 min.

Denně

22:00 – 07:00 LvivWarszawa

9 hod. 0 min.

Denně

22:10 – 06:10 LvivWarszawa

8 hod. 0 min.

Út, So

22:30 – 07:00 LvivWarszawa

8 hod. 30 min.

Denně

22:40 – 06:05 LvivWarszawa

7 hod. 25 min.

Denně

22:40 – 06:05 LvivWarszawa

7 hod. 25 min.

Denně

22:40 – 06:05 LvivWarszawa

7 hod. 25 min.

Denně

22:40 – 06:20 LvivWarszawa

7 hod. 40 min.

Denně

22:40 – 06:10 LvivWarszawa

7 hod. 30 min.

Denně

22:40 – 07:00 LvivWarszawa

8 hod. 20 min.

Denně

22:40 – 06:20 LvivWarszawa

7 hod. 40 min.

Denně

22:45 – 06:10 LvivWarszawa

7 hod. 25 min.

Út, So

23:00 – 06:20 LvivWarszawa

7 hod. 20 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

23:00 – 05:50 LvivWarszawa

6 hod. 50 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Lviv do centra Warszawa v roce 2021. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Lviv a příjezdu v Warszawa. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

TERNOPIL-16127 PAT Brno - Ternopil

Všechno probehlo v pořadku.

TERNOPIL-16127 PAT

Vše vynikající, jak přístup posádky, tak jízda na čas i velice pohodlný autobus.

TERNOPIL-16127 PAT

Vše OK. Autobus pohodlný. Čas jízdy dle jízdního řádu. Doporučuji. Fleisig


Počkejte prosím. Vyhledáváme spojení.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací