Podle času
Podle ceny

Autobusy Praha - Kiev

Koupit jízdenky na autobus Praha – Kiev: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Kiev. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Praha do Kiev a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Kiev levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
07:30 – 08:30 PrahaKiev

25 hod. 0 min.

St, Ne

09:00 – 11:00 PrahaKiev

26 hod. 0 min.

Ne

09:00 – 11:05 PrahaKiev

26 hod. 5 min.

Út

09:05 – 10:45 PrahaKiev

25 hod. 40 min.

Út

09:15 – 10:30 PrahaKiev

25 hod. 15 min.

Po, Út, St, Pá

09:15 – 10:30 PrahaKiev

25 hod. 15 min.

St, Pá

10:00 – 10:30 PrahaKiev

24 hod. 30 min.

St, Pá

10:00 – 10:30 PrahaKiev

24 hod. 30 min.

Po, Út, St, Pá

11:00 – 12:55 PrahaKiev

25 hod. 55 min.

Čt, Ne

12:00 – 16:50 PrahaKiev

28 hod. 50 min.

Denně

12:00 – 16:50 PrahaKiev

28 hod. 50 min.

Denně

12:00 – 16:30 PrahaKiev

28 hod. 30 min.

Denně

12:00 – 16:30 PrahaKiev

28 hod. 30 min.

Denně

12:00 – 16:30 PrahaKiev

28 hod. 30 min.

Denně

12:30 – 12:30 PrahaKiev

24 hod. 0 min.

Po, Pá

13:00 – 13:45 PrahaKiev

24 hod. 45 min.

So

13:00 – 12:30 PrahaKiev

23 hod. 30 min.

Po, Pá

16:15 – 17:30 PrahaKiev

25 hod. 15 min.

Čt, So, Ne

17:00 – 17:30 PrahaKiev

24 hod. 30 min.

Čt, So, Ne

17:30 – 18:30 PrahaKiev

25 hod. 0 min.

Ne

18:00 – 18:30 PrahaKiev

24 hod. 30 min.

Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Praha do centra Kiev v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Praha a příjezdu v Kiev. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

КийПасТранс, ATП-5Львов - Брно

поздка пройшла нормально, водії ввічливі, працювали злагоджено, доіхали вчасно, автобус комфортний, достатня відстань між сусідніми сидіннями; з недоліків - автобус зупинився не на вказаній у квитку платформі, щерез що мало не пропустила рейс, місця у автобусі не відповідають вказаним у квитку

КийПасТранс, ATП-5Краков - Львов

Дійсність перевищила очікування. Співвідношення якість-ціна супер. Чистий салон, працюючий кондиціонер.

КийПасТранс, ATП-5Киев - Прага

В принципе, всё норм! Это самый дешевый рейс на Прагу. Есть нюансы, но это мелочи. Цена отвечает качеству.

КийПасТранс, ATП-5Киев - Прага

Приїхали в Прагу на дві години раніше зазначеного часу, що не може не радувати. Умови доволі пристойні, водії позитивні. З мінусів: відсутність wi-fi по Польщі, але це проблема багатьох перевізників, було б непогано, щоб видавали на час поїздки маленькі подушки.

КийПасТранс, ATП-5Житомир - Прага

+ Быстро. Относительно дёшево. - Жестковатые сидения, можно сказать не очень удобные. Телевизор маленький. Была проблема с его работой.

КийПасТранс, ATП-5Прага - Ровно

Водій один був дуже нервовий.....постійно бубонів...

КийПасТранс, ATП-5Краков - Ровно

+ швидко, доступна ціна - хотілося б більше сервісу )

КийПасТранс, ATП-5Ровно - Краков

В цілому поїздка непогана ,за відповідну ціну, але персонал міг би тути привітніший, більш уважніший до пасажирів.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací