Podle času
Podle ceny

Autobusy Praha - Kiev

Koupit jízdenky na autobus Praha – Kiev: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Kiev. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Praha do Kiev a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Kiev levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
07:30 – 08:30 PrahaKiev

25 hod. 0 min.

St, Ne

09:00 – 11:00 PrahaKiev

26 hod. 0 min.

Ne

09:00 – 11:05 PrahaKiev

26 hod. 5 min.

Út, Pá

09:15 – 10:30 PrahaKiev

25 hod. 15 min.

Po, Út, St, Pá

10:00 – 10:30 PrahaKiev

24 hod. 30 min.

Po, Út, St, Pá

11:00 – 12:55 PrahaKiev

25 hod. 55 min.

Čt, Ne

11:25 – 15:20 PrahaKiev

27 hod. 55 min.

Út, Pá, So

12:00 – 16:30 PrahaKiev

28 hod. 30 min.

Denně

12:00 – 16:50 PrahaKiev

28 hod. 50 min.

Denně

12:00 – 16:30 PrahaKiev

28 hod. 30 min.

Denně

12:00 – 16:30 PrahaKiev

28 hod. 30 min.

Denně

12:00 – 16:50 PrahaKiev

28 hod. 50 min.

Denně

12:30 – 12:30 PrahaKiev

24 hod. 0 min.

Po, Pá

13:00 – 12:30 PrahaKiev

23 hod. 30 min.

Po, Pá

16:15 – 17:30 PrahaKiev

25 hod. 15 min.

Čt, So, Ne

17:00 – 17:30 PrahaKiev

24 hod. 30 min.

Čt, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Praha do centra Kiev v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Praha a příjezdu v Kiev. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

КийПасТранс, ATП-5Киев - Прага

Поездка мне понравилась,спасибо за поездку.

КийПасТранс, ATП-5Краков - Киев

Всё было хорошо - нечем восторгаться и не на что особо жаловаться. Вполне приемлемый вариант поездки. Ну а мелочи - они есть всегда. Хотелось бы того, или этого... В целом - твёрдая четвёрка.

КийПасТранс, ATП-5Киев - Прага

Вежливость, чистота, комфорт и приятное общение, поездка прошла незаметно.

КийПасТранс, ATП-5Жешув - Киев

Нормально, но мешал телевизор, который ночью работал.

КийПасТранс, ATП-5Жешув - Киев

Поездка прошла нормально. Автобус опоздал в Жешув на 30 мин., но т.к. он ехал из Праги, то сильно мы не волновались- мало ли,какие задержки могут быть на трассе. Мешал телевизор,который что-то показывал аж до часу ночи, пока кто-то из пассажиров не возмутился. В Киев приехали…

КийПасТранс, ATП-5Ровно - Краков

Автобус был отличный, приехали по расписанию, Wi-fi был только по территории шенгена.

КийПасТранс, ATП-5Краков - Ровно

Взагалі поїздка пройшла добре,але при загрузці та вигрузці багажа мені зламали замок в чемодані,потрібно бережніше ставитись і до чужого майна.

КийПасТранс, ATП-5Краков - Ровно

Це було жахливо! Було вибране місце, але нажаль, місце заливало водою, бо йшов дощ і тому прийшлось пересісти в самий кінець. До Рівного приїхали раніше, а так як пасажир не місцевий і не знає як має виглядати Рівне, їхав далі. Водії, знаючи що мають два…

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací