Podle času
Podle ceny

Autobusy Praha - Kiev

Koupit jízdenky na autobus Praha – Kiev: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Kiev. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Praha do Kiev a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Kiev levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
09:05 – 10:45 PrahaKiev Odjezd v 09:05 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 10:45 do: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)

25 hod. 40 min.

Linka

Út, Pá

09:15 – 10:30 PrahaKiev Odjezd v 09:15 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 10:30 do: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)

25 hod. 15 min.

Linka

Po, St, Pá

09:15 – 10:30 PrahaKiev Odjezd v 09:15 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 10:30 do: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)

25 hod. 15 min.

Linka

Po, St, Pá

10:00 – 10:30 PrahaKiev Odjezd v 10:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 10:30 do: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)

24 hod. 30 min.

Linka

Po, St, Pá

10:00 – 10:30 PrahaKiev Odjezd v 10:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 10:30 do: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)

24 hod. 30 min.

Linka

Po, St, Pá

11:00 – 12:55 PrahaKiev Odjezd v 11:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 12:55 do: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)

25 hod. 55 min.

Linka

Čt, Ne

12:00 – 16:30 PrahaKiev Odjezd v 12:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 16:30 do: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3

28 hod. 30 min.

Linka

Denně

12:00 – 16:50 PrahaKiev Odjezd v 12:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 16:50 do: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3

28 hod. 50 min.

Linka

Denně

12:00 – 16:30 PrahaKiev Odjezd v 12:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 16:30 do: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3

28 hod. 30 min.

Linka

Denně

12:00 – 16:30 PrahaKiev Odjezd v 12:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 16:30 do: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3

28 hod. 30 min.

Linka

Denně

12:00 – 16:50 PrahaKiev Odjezd v 12:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 16:50 do: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3

28 hod. 50 min.

Linka

Denně

12:30 – 12:30 PrahaKiev Odjezd v 12:30 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 12:30 do: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)

24 hod. 0 min.

Linka

Po, Pá

13:00 – 12:30 PrahaKiev Odjezd v 13:00 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 12:30 do: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)

23 hod. 30 min.

Linka

Po, Pá

13:00 – 13:45 PrahaKiev Odjezd v 13:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 13:45 do: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)

24 hod. 45 min.

Linka

So

17:30 – 18:30 PrahaKiev Odjezd v 17:30 z: Aut. Nádr. "Želivského" Příjezd v 18:30 do: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)

25 hod. 0 min.

Linka

Čt

18:00 – 18:30 PrahaKiev Odjezd v 18:00 z: Aut. Nádr. "Želivského" Příjezd v 18:30 do: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)

24 hod. 30 min.

Linka

Čt

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Praha do centra Kiev v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Praha a příjezdu v Kiev. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

КийПасТранс, ATП-5Киев - Прага

Приїхали в Прагу на дві години раніше зазначеного часу, що не може не радувати. Умови доволі пристойні, водії позитивні. З мінусів: відсутність wi-fi по Польщі, але це проблема багатьох перевізників, було б непогано, щоб видавали на час поїздки маленькі подушки.

КийПасТранс, ATП-5Житомир - Прага

+ Быстро. Относительно дёшево. - Жестковатые сидения, можно сказать не очень удобные. Телевизор маленький. Была проблема с его работой.

КийПасТранс, ATП-5Прага - Ровно

Водій один був дуже нервовий.....постійно бубонів...

КийПасТранс, ATП-5Краков - Ровно

+ швидко, доступна ціна - хотілося б більше сервісу )

КийПасТранс, ATП-5Ровно - Краков

В цілому поїздка непогана ,за відповідну ціну, але персонал міг би тути привітніший, більш уважніший до пасажирів.

KiyPasTrans, ATP-5Krakow - Lviv

В автобусі було тепло. Оскільки не всі місця були зайняті можна спати на двох місцях)

КийПасТранс, ATП-5Краков - Житомир

Чудова поїздка, швидко, комфортно! Дякую компанії!

KiyPasTrans, ATP-5Krakow - Lviv

Все було супер, бо я мав можливість спати в останньому ряді)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací