Podle času
Podle ceny

Autobusy Praha - Kiev

Koupit jízdenky na autobus Praha – Kiev: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Kiev. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Praha do Kiev a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Kiev levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
07:30 – 08:30 PrahaKiev

25 hod. 0 min.

St, Ne

09:00 – 11:00 PrahaKiev

26 hod. 0 min.

Ne

09:00 – 11:05 PrahaKiev

26 hod. 5 min.

Út

09:05 – 10:45 PrahaKiev

25 hod. 40 min.

Út

09:15 – 10:30 PrahaKiev

25 hod. 15 min.

Po, Út, St, Pá

09:15 – 10:30 PrahaKiev

25 hod. 15 min.

10:00 – 10:30 PrahaKiev

24 hod. 30 min.

10:00 – 10:30 PrahaKiev

24 hod. 30 min.

Po, Út, St, Pá

11:00 – 12:55 PrahaKiev

25 hod. 55 min.

Čt, Ne

12:00 – 16:50 PrahaKiev

28 hod. 50 min.

Denně

12:00 – 16:30 PrahaKiev

28 hod. 30 min.

Denně

12:00 – 16:30 PrahaKiev

28 hod. 30 min.

Denně

12:30 – 12:30 PrahaKiev

24 hod. 0 min.

Po, Pá

13:00 – 13:45 PrahaKiev

24 hod. 45 min.

So

13:00 – 12:30 PrahaKiev

23 hod. 30 min.

Po, Pá

16:15 – 17:30 PrahaKiev

25 hod. 15 min.

Čt, So, Ne

17:00 – 17:30 PrahaKiev

24 hod. 30 min.

Čt, So, Ne

17:30 – 18:30 PrahaKiev

25 hod. 0 min.

Ne

18:00 – 18:30 PrahaKiev

24 hod. 30 min.

Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Praha do centra Kiev v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Praha a příjezdu v Kiev. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

KiyPasTrans, ATP-5Lviv - Krakow

Older bus, no seatbelts and no one spoke english. They were still friendly, so it didn't bother me much. Great if you just look to get from one place to another, pick different if you're a snob.

КийПасТранс, ATП-5Прага - Львов

Ехала из Праги во Львов 13.09. Во-первых, меня смутило тот факт, что билет должен быть обязательно распечатан. Зачем? Если у меня есть электронная квитанция и код, который нужно просто считать. И было максимально неудобно с автобусной станции Флоренс идти в офис инфобус и уже там…

KiyPasTrans, ATP-5Brno - Rivne

Cestováni hodnotím velíce dobře . Řidiče znám více jak 15 let , a byla velíce potěšena že konečně po velíce dlouhé době znovu jedeme spolu . Docela potěšilo Wi-Fi které fungovalo bez problému po celou dobu cesty. Děkuji a přeji hodně spokojených cestujících .

КийПасТранс, ATП-5Прага - Киев

Ехала из Праги 27.08.2017. Билет вышел дороже чем у ряда других перевозчиков (транстемпо ,регабус), но при этом в салоне туалета нет,кофе и чая нет. Остановки не совсем по указанному маршруту, на заправках, в которых противно зайти в уборную. В салоне так себе, но кондиционер работал…

КийПасТранс, ATП-5Прага - Киев

Ми залишились задоволені поїздкою ! Велике дякую за вічливість водіям.

КийПасТранс, ATП-5Львов - Брно

поздка пройшла нормально, водії ввічливі, працювали злагоджено, доіхали вчасно, автобус комфортний, достатня відстань між сусідніми сидіннями; з недоліків - автобус зупинився не на вказаній у квитку платформі, щерез що мало не пропустила рейс, місця у автобусі не відповідають вказаним у квитку

КийПасТранс, ATП-5Краков - Львов

Дійсність перевищила очікування. Співвідношення якість-ціна супер. Чистий салон, працюючий кондиціонер.

КийПасТранс, ATП-5Киев - Прага

В принципе, всё норм! Это самый дешевый рейс на Прагу. Есть нюансы, но это мелочи. Цена отвечает качеству.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací