Podle času
Podle ceny

Autobusy Kiev - Praha

Koupit jízdenky na autobus Kiev – Praha: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Česká Republika, cena jízdného do Praha. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Kiev do Praha a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Praha levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
05:40 – 07:00 KievPraha

25 hod. 20 min.

Út, St, Pá

06:00 – 07:00 KievPraha

25 hod. 0 min.

Út, St, Pá

06:00 – 05:00 KievPraha

23 hod. 0 min.

St, Ne

06:00 – 05:00 KievPraha

23 hod. 0 min.

St, Ne

06:15 – 05:00 KievPraha

22 hod. 45 min.

St, Ne

06:15 – 05:00 KievPraha

22 hod. 45 min.

St, Ne

08:30 – 10:00 KievPraha

25 hod. 30 min.

Út, Pá

10:00 – 08:45 KievPraha

22 hod. 45 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

10:00 – 09:15 KievPraha

23 hod. 15 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

10:20 – 11:55 KievPraha

25 hod. 35 min.

10:20 – 11:55 KievPraha

25 hod. 35 min.

Ne

12:50 – 16:10 KievPraha

27 hod. 20 min.

Denně

13:30 – 16:10 KievPraha

26 hod. 40 min.

Denně

13:30 – 16:10 KievPraha

26 hod. 40 min.

Denně

13:30 – 16:10 KievPraha

26 hod. 40 min.

Denně

13:30 – 16:10 KievPraha

26 hod. 40 min.

Denně

14:00 – 13:00 KievPraha

23 hod. 0 min.

Po, St, Pá

14:30 – 17:05 KievPraha

26 hod. 35 min.

Út

17:00 – 15:45 KievPraha

22 hod. 45 min.

Po

17:00 – 16:15 KievPraha

23 hod. 15 min.

Po

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Kiev do centra Praha v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Kiev a příjezdu v Praha. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Česká Republika, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

Vasilkivtransavto/AgatПрага - Львов

Ехала из Праги очень довольна, в следующий раз еще поеду

ФОП ЛевицькаРовно - Вроцлав

Дуже хороші та чемні водії, автобус в чистому станні)

Vasilkivtransavto/AgatРовно - Краков

Комфортний і чистий автобус, приємні водії, вчасне відправлення. Ну і як завжди,страшенна черга на кордоні і як наслідок затримка приїзду. Але то зауваження не до перевізника.

VilartransПрага - Киев

Прибыли по росписанию

VilartransЧеркассы - Легница

Всё нормально

VilartransРовно - Катовице

Їхав з Рівного до Катовіц. Кордон швидко, як для автобуса. Чемні водії. Рекомендую.

VilartransПрага - Киев

Очень довольны с женой поездкой с VILARTRANS . Отдельная благодарность водителям .

Avtotranzit/Vasilkivtransavto/AgatВроцлав - Ровно

Доехали без приключений.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací