Podle času
Podle ceny

Autobusy Kiev - Praha

Koupit jízdenky na autobus Kiev – Praha: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Česká Republika, cena jízdného do Praha. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Kiev do Praha a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Praha levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
06:00 – 05:00 KievPraha

23 hod. 0 min.

St, Ne

06:00 – 05:00 KievPraha

23 hod. 0 min.

St, Ne

06:15 – 05:00 KievPraha

22 hod. 45 min.

St, Ne

06:15 – 05:00 KievPraha

22 hod. 45 min.

St, Ne

06:20 – 07:00 KievPraha

24 hod. 40 min.

Út, Pá

06:40 – 07:00 KievPraha

24 hod. 20 min.

Út, Pá

08:30 – 10:00 KievPraha

25 hod. 30 min.

Út, Pá

10:00 – 08:45 KievPraha

22 hod. 45 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

10:00 – 09:15 KievPraha

23 hod. 15 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

10:20 – 11:55 KievPraha

25 hod. 35 min.

Ne

10:20 – 11:55 KievPraha

25 hod. 35 min.

12:50 – 16:10 KievPraha

27 hod. 20 min.

Denně

12:50 – 16:10 KievPraha

27 hod. 20 min.

Denně

12:50 – 16:10 KievPraha

27 hod. 20 min.

Denně

13:30 – 16:10 KievPraha

26 hod. 40 min.

Denně

13:30 – 16:10 KievPraha

26 hod. 40 min.

Denně

13:30 – 16:10 KievPraha

26 hod. 40 min.

Denně

13:30 – 16:10 KievPraha

26 hod. 40 min.

Denně

13:30 – 16:10 KievPraha

26 hod. 40 min.

Denně

13:30 – 16:10 KievPraha

26 hod. 40 min.

Denně

14:00 – 13:00 KievPraha

23 hod. 0 min.

Po, St, Pá

14:30 – 17:05 KievPraha

26 hod. 35 min.

St, Čt, Ne

17:00 – 16:15 KievPraha

23 hod. 15 min.

Po

17:00 – 15:45 KievPraha

22 hod. 45 min.

Po

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Kiev do centra Praha v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Kiev a příjezdu v Praha. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Česká Republika, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

VilartransКраков - Киев

Поездка отличная ! Без опоздания .

Avtotranzit/Vasilkivtransavto/AgatПрага - Львов

It was in a high level.Thank you.

VilartransPraha - Rivne

Duzhe fajno

Avtotranzit/Vasilkivtransavto/AgatКраков аэропорт - Киев

Все чудово.

Avtotranzit/Vasilkivtransavto/AgatВроцлав - Прага

Автобус и сервис нормальный, но из-за долгого прохождения границы Украина-Польша нам пришлось прождать автобус во Вроцлаве 2 часа. Будьте готовы к тому, что ваши планы могут немного сместиться из-за потока желающих въехать из Украины в Еврозону. Туалета в автобусе нет, но водители делают остановки. 4…

Agat(Avtotranzit/Vasilkivtransavto)Краков - Киев

Все понравилось! Приятные водители и удобный салон. Ехали быстро. Где не попадя не останавливались. На остановках стояли ровно 10 минут. В итоге - границу прошли довольно скоро, приехали в конечный пункт на 2 часа раньше чем планировалось, а после длительной дороги это ни может не…

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací