Pozor! Cestování do ČR - aktuální informace ZDE.

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Kyiv - Praha

Koupit jízdenky na autobus Kyiv – Praha: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Česká Republika, cena jízdného do Praha. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Kyiv do Praha a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Praha levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
06:00 – 07:00 KyivPraha

25 hod. 0 min.

Po, Út, St, Pá

08:00 – 07:30 KyivPraha

23 hod. 30 min.

Po, Pá

08:00 – 08:30 KyivPraha

24 hod. 30 min.

Po, St, So

08:00 – 09:50 KyivPraha

25 hod. 50 min.

St

08:00 – 08:40 KyivPraha

24 hod. 40 min.

Čt, Ne

08:30 – 09:10 KyivPraha

24 hod. 40 min.

Út, Pá

10:20 – 10:25 KyivPraha

24 hod. 5 min.

Út, Čt, So, Ne

12:30 – 15:30 KyivPraha

27 hod. 0 min.

Denně

13:30 – 15:30 KyivPraha

26 hod. 0 min.

Denně

13:30 – 13:30 KyivPraha

24 hod. 0 min.

Denně

14:00 – 16:50 KyivPraha

26 hod. 50 min.

Denně

15:00 – 15:30 KyivPraha

24 hod. 30 min.

Denně

15:00 – 16:50 KyivPraha

25 hod. 50 min.

Denně

15:00 – 15:30 KyivPraha

24 hod. 30 min.

Denně

15:00 – 15:30 KyivPraha

24 hod. 30 min.

Denně

15:00 – 15:30 KyivPraha

24 hod. 30 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Kyiv do centra Praha v roce 2020. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Kyiv a příjezdu v Praha. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Česká Republika, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací