Podle času
Podle ceny

Autobusy Kiev - Praha

Koupit jízdenky na autobus Kiev – Praha: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Česká Republika, cena jízdného do Praha. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Kiev do Praha a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Praha levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
06:00 – 07:00 KievPraha

25 hod. 0 min.

Út, St, Pá

07:00 – 06:00 KievPraha

23 hod. 0 min.

St, Čt, So, Ne

08:30 – 10:00 KievPraha

25 hod. 30 min.

Út, Pá

10:00 – 09:15 KievPraha

23 hod. 15 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

10:00 – 08:45 KievPraha

22 hod. 45 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

10:20 – 11:55 KievPraha

25 hod. 35 min.

Ne

10:30 – 12:00 KievPraha

25 hod. 30 min.

Po, Pá

12:30 – 15:30 KievPraha

27 hod. 0 min.

Denně

12:50 – 16:10 KievPraha

27 hod. 20 min.

13:30 – 15:30 KievPraha

26 hod. 0 min.

Denně

13:30 – 15:30 KievPraha

26 hod. 0 min.

Denně

13:30 – 16:10 KievPraha

26 hod. 40 min.

13:30 – 15:30 KievPraha

26 hod. 0 min.

Denně

13:30 – 15:30 KievPraha

26 hod. 0 min.

Denně

14:00 – 13:00 KievPraha

23 hod. 0 min.

Po, St, Pá

17:00 – 16:15 KievPraha

23 hod. 15 min.

Po

17:00 – 15:45 KievPraha

22 hod. 45 min.

Po

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Kiev do centra Praha v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Kiev a příjezdu v Praha. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Česká Republika, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací