DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Kyiv - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Kyiv – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Kyiv do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
01:00 – 09:00 KyivLviv

8 hod. 0 min.

Denně

01:00 – 09:00 KyivLviv

8 hod. 0 min.

Denně

01:00 – 09:00 KyivLviv

8 hod. 0 min.

Denně

01:00 – 09:00 KyivLviv

8 hod. 0 min.

Denně

03:30 – 11:30 KyivLviv

8 hod. 0 min.

Denně

03:30 – 11:30 KyivLviv

8 hod. 0 min.

Denně

03:30 – 11:30 KyivLviv

8 hod. 0 min.

Denně

03:30 – 11:30 KyivLviv

8 hod. 0 min.

Denně

06:30 – 14:30 KyivLviv

8 hod. 0 min.

Denně

06:30 – 14:30 KyivLviv

8 hod. 0 min.

Denně

06:30 – 14:30 KyivLviv

8 hod. 0 min.

Denně

06:30 – 14:30 KyivLviv

8 hod. 0 min.

Denně

07:00 – 15:40 KyivLviv

8 hod. 40 min.

Ne

07:50 – 16:00 KyivLviv

8 hod. 10 min.

St, So

07:50 – 15:00 KyivLviv

7 hod. 10 min.

St, Pá, So, Ne

08:00 – 15:30 KyivLviv

7 hod. 30 min.

So

08:30 – 16:00 KyivLviv

7 hod. 30 min.

St, So

09:00 – 17:00 KyivLviv

8 hod. 0 min.

Denně

09:00 – 17:00 KyivLviv

8 hod. 0 min.

Denně

09:00 – 17:00 KyivLviv

8 hod. 0 min.

Denně

09:00 – 17:00 KyivLviv

8 hod. 0 min.

Denně

10:00 – 17:45 KyivLviv

7 hod. 45 min.

Út

11:05 – 19:40 KyivLviv

8 hod. 35 min.

Út, Čt, Pá

11:30 – 19:30 KyivLviv

8 hod. 0 min.

Denně

11:30 – 19:30 KyivLviv

8 hod. 0 min.

Denně

11:30 – 19:30 KyivLviv

8 hod. 0 min.

Denně

11:30 – 19:30 KyivLviv

8 hod. 0 min.

Denně

12:30 – 21:40 KyivLviv

9 hod. 10 min.

Denně

13:00 – 20:30 KyivLviv

7 hod. 30 min.

Denně

13:00 – 20:30 KyivLviv

7 hod. 30 min.

Denně

13:00 – 21:00 KyivLviv

8 hod. 0 min.

Denně

13:00 – 20:30 KyivLviv

7 hod. 30 min.

Po, Út, St, Pá, So

13:30 – 21:40 KyivLviv

8 hod. 10 min.

Denně

13:40 – 22:40 KyivLviv

9 hod. 0 min.

Po, St, Pá

14:30 – 22:40 KyivLviv

8 hod. 10 min.

Po, St, Pá

15:00 – 23:00 KyivLviv

8 hod. 0 min.

Denně

15:00 – 23:00 KyivLviv

8 hod. 0 min.

Denně

15:00 – 23:00 KyivLviv

8 hod. 0 min.

Denně

15:00 – 23:00 KyivLviv

8 hod. 0 min.

Denně

16:30 – 00:45 KyivLviv

8 hod. 15 min.

Denně

16:30 – 00:45 KyivLviv

8 hod. 15 min.

Denně

16:30 – 00:45 KyivLviv

8 hod. 15 min.

Denně

16:30 – 01:00 KyivLviv

8 hod. 30 min.

Denně

18:00 – 02:00 KyivLviv

8 hod. 0 min.

Denně

18:00 – 01:30 KyivLviv

7 hod. 30 min.

Čt

18:00 – 02:00 KyivLviv

8 hod. 0 min.

Denně

18:00 – 02:00 KyivLviv

8 hod. 0 min.

Denně

18:00 – 02:00 KyivLviv

8 hod. 0 min.

Denně

20:00 – 04:00 KyivLviv

8 hod. 0 min.

20:00 – 04:00 KyivLviv

8 hod. 0 min.

20:00 – 04:00 KyivLviv

8 hod. 0 min.

20:00 – 03:30 KyivLviv

7 hod. 30 min.

20:00 – 04:00 KyivLviv

8 hod. 0 min.

20:00 – 04:00 KyivLviv

8 hod. 0 min.

20:00 – 04:00 KyivLviv

8 hod. 0 min.

21:00 – 05:00 KyivLviv

8 hod. 0 min.

Po, St, Pá

21:00 – 05:00 KyivLviv

8 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, So, Ne

21:00 – 05:00 KyivLviv

8 hod. 0 min.

Po, St, Pá

21:00 – 05:00 KyivLviv

8 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, So, Ne

21:00 – 05:00 KyivLviv

8 hod. 0 min.

Po, St, Pá

21:00 – 05:00 KyivLviv

8 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, So, Ne

21:00 – 05:00 KyivLviv

8 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, So, Ne

21:00 – 05:00 KyivLviv

8 hod. 0 min.

Po, St, Pá

21:00 – 05:00 KyivLviv

8 hod. 0 min.

Po, St, Pá

21:20 – 06:15 KyivLviv

8 hod. 55 min.

Po

21:45 – 06:05 KyivLviv

8 hod. 20 min.

Denně

21:45 – 06:05 KyivLviv

8 hod. 20 min.

Denně

22:00 – 06:05 KyivLviv

8 hod. 5 min.

Denně

22:00 – 06:00 KyivLviv

8 hod. 0 min.

22:00 – 06:00 KyivLviv

8 hod. 0 min.

22:00 – 06:00 KyivLviv

8 hod. 0 min.

22:00 – 06:05 KyivLviv

8 hod. 5 min.

Denně

22:00 – 06:00 KyivLviv

8 hod. 0 min.

22:30 – 07:30 KyivLviv

9 hod. 0 min.

Pá, Ne

22:30 – 07:20 KyivLviv

8 hod. 50 min.

Čt

22:30 – 07:30 KyivLviv

9 hod. 0 min.

Pá, Ne

23:00 – 07:00 KyivLviv

8 hod. 0 min.

Denně

23:00 – 06:30 KyivLviv

7 hod. 30 min.

Denně

23:00 – 07:00 KyivLviv

8 hod. 0 min.

Denně

23:00 – 06:30 KyivLviv

7 hod. 30 min.

Denně

23:00 – 07:00 KyivLviv

8 hod. 0 min.

Denně

23:00 – 06:30 KyivLviv

7 hod. 30 min.

Denně

23:15 – 07:20 KyivLviv

8 hod. 5 min.

Čt

23:20 – 06:30 KyivLviv

7 hod. 10 min.

Denně

23:30 – 07:30 KyivLviv

8 hod. 0 min.

Pá, Ne

23:30 – 06:30 KyivLviv

7 hod. 0 min.

Út, Čt, So, Ne

23:30 – 07:30 KyivLviv

8 hod. 0 min.

Pá, Ne

23:40 – 08:50 KyivLviv

9 hod. 10 min.

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Kyiv do centra Lviv v roce 2020. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Kyiv a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací