Podle času
Podle ceny

Autobusy Lviv - Praha

Koupit jízdenky na autobus Lviv – Praha: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Česká Republika, cena jízdného do Praha. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Lviv do Praha a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Praha levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
11:30 – 05:00 LvivPraha Odjezd v 11:30 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr. "Florenc"

17 hod. 30 min.

Linka

So

11:30 – 05:00 LvivPraha Odjezd v 11:30 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr. "Florenc"

17 hod. 30 min.

Linka

Út

13:30 – 06:00 LvivPraha Odjezd v 13:30 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 06:00 do: Aut. Nádr. "Roztyly"

16 hod. 30 min.

Linka

Po, Čt

13:40 – 07:10 LvivPraha Odjezd v 13:40 z: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1 Příjezd v 07:10 do: Aut. Nádr. "Roztyly"

17 hod. 30 min.

Linka

Čt, So

13:45 – 05:00 LvivPraha Odjezd v 13:45 z: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1 Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr. "Florenc"

15 hod. 15 min.

Linka

St, Ne

14:00 – 06:30 LvivPraha Odjezd v 14:00 z: Kavárna "Kazka" vedle aut. nádr., ul.Strijska 109 Příjezd v 06:30 do: Aut. Nádr. "Florenc"

16 hod. 30 min.

Linka

Po, So, Ne

14:00 – 05:30 LvivPraha Odjezd v 14:00 z: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1 Příjezd v 05:30 do: Aut. Nádr. "Florenc"

15 hod. 30 min.

Linka

Čt

14:00 – 06:30 LvivPraha Odjezd v 14:00 z: Kavárna "Kazka" vedle aut. nádr., ul.Strijska 109 Příjezd v 06:30 do: Aut. Nádr. "Florenc"

16 hod. 30 min.

Linka

Út, St, Čt, Pá

14:00 – 06:00 LvivPraha Odjezd v 14:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 06:00 do: Aut. Nádr. "Roztyly"

16 hod. 0 min.

Linka

Po, Čt

14:00 – 05:00 LvivPraha Odjezd v 14:00 z: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1 Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr. "Roztyly"

15 hod. 0 min.

Linka

So

14:20 – 07:10 LvivPraha Odjezd v 14:20 z: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1 Příjezd v 07:10 do: Aut. Nádr. "Roztyly"

16 hod. 50 min.

Linka

Čt, So

14:25 – 07:40 LvivPraha Odjezd v 14:25 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 07:40 do: Aut. Nádr. "Florenc"

17 hod. 15 min.

Linka

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

14:30 – 05:00 LvivPraha Odjezd v 14:30 z: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1 Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr. "Roztyly"

14 hod. 30 min.

Linka

St, Ne

14:30 – 07:25 LvivPraha Odjezd v 14:30 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 07:25 do: Aut. Nádr. "Florenc"

16 hod. 55 min.

Linka

Út, St, Čt, So, Ne

14:30 – 05:00 LvivPraha Odjezd v 14:30 z: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1 Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr. "Roztyly"

14 hod. 30 min.

Linka

St, Ne

15:30 – 08:00 LvivPraha Odjezd v 15:30 z: pl. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 08:00 do: Aut. Nádr. "Roztyly"

16 hod. 30 min.

Linka

Út, So

16:00 – 08:00 LvivPraha Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 08:00 do: Aut. Nádr. "Florenc"

16 hod. 0 min.

Linka

16:00 – 07:45 LvivPraha Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 07:45 do: Aut. Nádr. "Florenc"

15 hod. 45 min.

Linka

So

16:25 – 06:45 LvivPraha Odjezd v 16:25 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 06:45 do: Aut. Nádr. "Florenc"

14 hod. 20 min.

Linka

Pá, So

16:30 – 09:00 LvivPraha Odjezd v 16:30 z: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1 Příjezd v 09:00 do: kanc. INFOBUS, ul.Na Florenci 23

16 hod. 30 min.

Linka

Po

16:30 – 07:45 LvivPraha Odjezd v 16:30 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 07:45 do: Aut. Nádr. "Florenc"

15 hod. 15 min.

Linka

So

16:30 – 08:30 LvivPraha Odjezd v 16:30 z: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1 Příjezd v 08:30 do: kanc. INFOBUS, ul.Na Florenci 23

16 hod. 0 min.

Linka

Po

16:30 – 08:30 LvivPraha Odjezd v 16:30 z: Vlak. Nádr., zast. měst. autob. c.10 Dworcowe 1, v blízkosti parkoviště Příjezd v 08:30 do: kanc. INFOBUS, ul.Na Florenci 23

16 hod. 0 min.

Linka

Út

17:15 – 08:50 LvivPraha Odjezd v 17:15 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 08:50 do: Aut. Nádr. "Florenc"

15 hod. 35 min.

Linka

Po, Út, St, Čt, So, Ne

17:30 – 08:50 LvivPraha Odjezd v 17:30 z: ul.Bogdana Chmelnyckogo 225, AS N2 Příjezd v 08:50 do: Aut. Nádr. "Roztyly"

15 hod. 20 min.

Linka

Denně

17:45 – 09:15 LvivPraha Odjezd v 17:45 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 09:15 do: Aut. Nádr. "Florenc"

15 hod. 30 min.

Linka

St, So, Ne

17:45 – 10:00 LvivPraha Odjezd v 17:45 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 10:00 do: Aut. Nádr. "Florenc"

16 hod. 15 min.

Linka

Út, Pá

17:45 – 08:45 LvivPraha Odjezd v 17:45 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 08:45 do: Aut. Nádr. "Florenc"

15 hod. 0 min.

Linka

St, So, Ne

19:00 – 10:20 LvivPraha Odjezd v 19:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 10:20 do: Aut. Nádr. "Florenc"

15 hod. 20 min.

Linka

Ne

19:10 – 10:20 LvivPraha Odjezd v 19:10 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 10:20 do: Aut. Nádr. "Želivského"

15 hod. 10 min.

Linka

Út, St, Pá, So, Ne

19:40 – 10:20 LvivPraha Odjezd v 19:40 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 10:20 do: Aut. Nádr. "Želivského"

14 hod. 40 min.

Linka

Út, St, Pá, So, Ne

20:00 – 10:40 LvivPraha Odjezd v 20:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 10:40 do: Aut. Nádr. "Florenc"

14 hod. 40 min.

Linka

20:50 – 14:05 LvivPraha Odjezd v 20:50 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 14:05 do: Aut. Nádr. "Florenc"

17 hod. 15 min.

Linka

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

21:30 – 12:00 LvivPraha Odjezd v 21:30 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 12:00 do: Aut. Nádr. "Florenc"

14 hod. 30 min.

Linka

Út

21:40 – 12:30 LvivPraha Odjezd v 21:40 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 12:30 do: Aut. Nádr. "Florenc"

14 hod. 50 min.

Linka

Út, Čt, Pá

21:40 – 12:30 LvivPraha Odjezd v 21:40 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 12:30 do: Aut. Nádr. "Florenc"

14 hod. 50 min.

Linka

Po, St, So, Ne

21:45 – 16:10 LvivPraha Odjezd v 21:45 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 16:10 do: Aut. Nádr. "Florenc"

18 hod. 25 min.

Linka

Po

22:10 – 16:10 LvivPraha Odjezd v 22:10 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 16:10 do: Aut. Nádr. "Florenc"

18 hod. 0 min.

Linka

Denně

22:10 – 16:10 LvivPraha Odjezd v 22:10 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 16:10 do: Aut. Nádr. "Florenc"

18 hod. 0 min.

Linka

Denně

22:10 – 16:10 LvivPraha Odjezd v 22:10 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 16:10 do: Aut. Nádr. "Florenc"

18 hod. 0 min.

Linka

Denně

23:00 – 15:30 LvivPraha Odjezd v 23:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 15:30 do: Aut. Nádr. "Florenc"

16 hod. 30 min.

Linka

St, Čt, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Lviv do centra Praha v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Lviv a příjezdu v Praha. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Česká Republika, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

EAST WEST EUROLINESJelenia Gora - Lviv

Рейс Прага-Кам.Подольский. Ехала автобусом √2. Быстро, удобно. Доброжелательные, приветливые водители.

Яцив ФОПКраков - Калуш

Vodili molodci,svoju rabotu znajut,a vot poljskie pogranci mu...ki

EAST WEST EUROLINESХерсон - Лейпциг

Водії хороші, спокійні, не суєтливі, автобус комфортабельний, буду рекомендувати своїм знайомим. У Львові обслуговуючий персонал спрацював теж на відмінно. Поїздкою задоволений.

EAST WEST EUROLINESWroclaw - Praha

utter garbage, bus had 4 hours delay, was supposed to come by 2am, so you basically had to spent night on freezing bus stop. And they will not return any money to you

EAST WEST EUROLINESКраков - Тернополь

Краків -Тернопіль. Поїздка пройшла нормально. Водії хороші. Автобуси трохи постаршіб тому - 4.

MYKOLAYIVSKE ATP-14627Краков - Прага

автобус прибув з більше ніж двогодинним запізненням

EAST WEST EUROLINESЖешув - Тернополь

Автобус не дуже комфортий. але радує те,що білет найдешевший з усіх перевізників+знижка для студента.. Додому приїхав вчасно.

EAST WEST EUROLINESЛьвов - Мюнхен

Два зауваження: Таке враження що водії німі і про зупинки або прибуття оголошувати не вміють. І цілу дорогу крутили руські сєпарські фільми про бравих руских солдатів.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací