Podle času
Podle ceny

Autobusy Lviv - Praha

Koupit jízdenky na autobus Lviv – Praha: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Česká Republika, cena jízdného do Praha. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Lviv do Praha a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Praha levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
12:00 – 06:00 LvivPraha

18 hod. 0 min.

Út

12:30 – 06:00 LvivPraha

17 hod. 30 min.

Út

13:30 – 06:00 LvivPraha

16 hod. 30 min.

Po, Čt

13:40 – 07:10 LvivPraha

17 hod. 30 min.

Út, Čt, So

14:00 – 04:20 LvivPraha

14 hod. 20 min.

Po, St, Čt, So, Ne

14:00 – 06:00 LvivPraha

16 hod. 0 min.

Po, Čt

14:00 – 04:20 LvivPraha

14 hod. 20 min.

Út, Pá

14:00 – 07:00 LvivPraha

17 hod. 0 min.

Denně

14:20 – 07:10 LvivPraha

16 hod. 50 min.

Út, Čt, So

14:20 – 08:00 LvivPraha

17 hod. 40 min.

Út, So

14:30 – 11:25 LvivPraha

20 hod. 55 min.

So

14:30 – 07:25 LvivPraha

16 hod. 55 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

14:30 – 04:20 LvivPraha

13 hod. 50 min.

Po, St, Čt, So, Ne

14:55 – 08:30 LvivPraha

17 hod. 35 min.

So

15:00 – 06:00 LvivPraha

15 hod. 0 min.

St

15:00 – 07:25 LvivPraha

16 hod. 25 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

15:30 – 08:25 LvivPraha

16 hod. 55 min.

So

15:30 – 08:30 LvivPraha

17 hod. 0 min.

So

15:45 – 08:30 LvivPraha

16 hod. 45 min.

Út, Čt

15:50 – 12:20 LvivPraha

20 hod. 30 min.

St, So

16:00 – 07:45 LvivPraha

15 hod. 45 min.

So

16:00 – 08:00 LvivPraha

16 hod. 0 min.

16:15 – 09:00 LvivPraha

16 hod. 45 min.

Čt

16:15 – 08:30 LvivPraha

16 hod. 15 min.

Út, Čt

16:25 – 06:45 LvivPraha

14 hod. 20 min.

Pá, So

16:30 – 09:00 LvivPraha

16 hod. 30 min.

So

16:30 – 08:30 LvivPraha

16 hod. 0 min.

Út

16:30 – 05:00 LvivPraha

12 hod. 30 min.

St, Čt, So, Ne

16:30 – 08:40 LvivPraha

16 hod. 10 min.

Po

16:30 – 08:15 LvivPraha

15 hod. 45 min.

Po

16:30 – 07:45 LvivPraha

15 hod. 15 min.

So

16:45 – 09:00 LvivPraha

16 hod. 15 min.

Čt

17:00 – 08:50 LvivPraha

15 hod. 50 min.

Denně

17:10 – 09:00 LvivPraha

15 hod. 50 min.

So

17:10 – 09:00 LvivPraha

15 hod. 50 min.

17:15 – 08:50 LvivPraha

15 hod. 35 min.

Po, Út, St, Čt, So, Ne

17:45 – 10:00 LvivPraha

16 hod. 15 min.

Út, Pá

18:00 – 11:55 LvivPraha

17 hod. 55 min.

Ne

18:30 – 12:00 LvivPraha

17 hod. 30 min.

Po, Pá

20:00 – 10:40 LvivPraha

14 hod. 40 min.

20:25 – 11:40 LvivPraha

15 hod. 15 min.

Út, Pá, So

20:50 – 14:05 LvivPraha

17 hod. 15 min.

Denně

21:00 – 11:40 LvivPraha

14 hod. 40 min.

Út, Pá, So

21:40 – 12:30 LvivPraha

14 hod. 50 min.

Po, Út, Čt, Pá

21:40 – 14:30 LvivPraha

16 hod. 50 min.

St, So, Ne

21:40 – 15:30 LvivPraha

17 hod. 50 min.

Denně

21:40 – 15:30 LvivPraha

17 hod. 50 min.

Denně

21:40 – 15:30 LvivPraha

17 hod. 50 min.

Denně

21:40 – 15:30 LvivPraha

17 hod. 50 min.

Denně

21:40 – 14:35 LvivPraha

16 hod. 55 min.

St, So, Ne

21:45 – 16:00 LvivPraha

18 hod. 15 min.

Po

22:10 – 13:00 LvivPraha

14 hod. 50 min.

Po, St, Pá

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Lviv do centra Praha v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Lviv a příjezdu v Praha. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Česká Republika, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací