Pozor! Cestování do ČR - aktuální informace ZDE.

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Lviv - Praha

Koupit jízdenky na autobus Lviv – Praha: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Česká Republika, cena jízdného do Praha. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Lviv do Praha a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Praha levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
12:00 – 05:00 LvivPraha

17 hod. 0 min.

Út

12:00 – 05:00 LvivPraha

17 hod. 0 min.

Út

12:30 – 05:00 LvivPraha

16 hod. 30 min.

Út

12:30 – 05:00 LvivPraha

16 hod. 30 min.

Út

13:30 – 06:00 LvivPraha

16 hod. 30 min.

Čt

13:40 – 07:10 LvivPraha

17 hod. 30 min.

Čt, So

13:45 – 08:30 LvivPraha

18 hod. 45 min.

Út, So

13:45 – 08:30 LvivPraha

18 hod. 45 min.

Út, So

13:50 – 08:00 LvivPraha

18 hod. 10 min.

Po, Čt, So

14:00 – 07:00 LvivPraha

17 hod. 0 min.

Po, Út, St, Pá

14:00 – 06:00 LvivPraha

16 hod. 0 min.

Čt

14:20 – 07:10 LvivPraha

16 hod. 50 min.

Čt, So

14:30 – 08:30 LvivPraha

18 hod. 0 min.

Út, So

14:30 – 08:30 LvivPraha

18 hod. 0 min.

Út, So

14:30 – 07:25 LvivPraha

16 hod. 55 min.

Po, Út, St, Čt, So, Ne

15:00 – 07:25 LvivPraha

16 hod. 25 min.

Po, Út, St, Čt, So, Ne

15:30 – 08:00 LvivPraha

16 hod. 30 min.

Po, Čt, Pá, Ne

15:30 – 07:50 LvivPraha

16 hod. 20 min.

15:50 – 12:20 LvivPraha

20 hod. 30 min.

Po, St, So

16:00 – 08:40 LvivPraha

16 hod. 40 min.

Čt, Ne

16:00 – 07:30 LvivPraha

15 hod. 30 min.

Po, Pá

16:10 – 07:00 LvivPraha

14 hod. 50 min.

Út, Pá

16:30 – 08:30 LvivPraha

16 hod. 0 min.

Čt

16:30 – 08:30 LvivPraha

16 hod. 0 min.

Po, St, So

16:30 – 08:30 LvivPraha

16 hod. 0 min.

Út, Čt

17:00 – 09:10 LvivPraha

16 hod. 10 min.

Út, Pá

17:00 – 08:50 LvivPraha

15 hod. 50 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

18:00 – 10:25 LvivPraha

16 hod. 25 min.

Út, Čt, So, Ne

21:00 – 15:00 LvivPraha

18 hod. 0 min.

Čt, So

21:40 – 15:30 LvivPraha

17 hod. 50 min.

Denně

21:40 – 13:30 LvivPraha

15 hod. 50 min.

Denně

23:00 – 15:30 LvivPraha

16 hod. 30 min.

Denně

23:00 – 15:30 LvivPraha

16 hod. 30 min.

Denně

23:00 – 15:30 LvivPraha

16 hod. 30 min.

Denně

23:10 – 16:50 LvivPraha

17 hod. 40 min.

Denně

23:40 – 15:30 LvivPraha

15 hod. 50 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Lviv do centra Praha v roce 2020. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Lviv a příjezdu v Praha. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Česká Republika, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací