Podle času
Podle ceny

Autobusy Lviv - Praha

Koupit jízdenky na autobus Lviv – Praha: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Česká Republika, cena jízdného do Praha. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Lviv do Praha a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Praha levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
01:00 – 16:15 LvivPraha

15 hod. 15 min.

Po

01:00 – 15:45 LvivPraha

14 hod. 45 min.

Po

11:30 – 05:00 LvivPraha

17 hod. 30 min.

So

11:30 – 05:00 LvivPraha

17 hod. 30 min.

Út

12:40 – 05:45 LvivPraha

17 hod. 5 min.

Čt, So

12:40 – 05:30 LvivPraha

16 hod. 50 min.

Čt, So

13:30 – 06:00 LvivPraha

16 hod. 30 min.

Po, Čt

13:40 – 07:10 LvivPraha

17 hod. 30 min.

Čt, So

14:00 – 07:00 LvivPraha

17 hod. 0 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

14:00 – 05:30 LvivPraha

15 hod. 30 min.

Čt

14:00 – 06:30 LvivPraha

16 hod. 30 min.

Po, So, Ne

14:00 – 07:00 LvivPraha

17 hod. 0 min.

Út, Pá

14:00 – 05:00 LvivPraha

15 hod. 0 min.

So

14:00 – 06:30 LvivPraha

16 hod. 30 min.

Út, St, Čt, Pá

14:00 – 06:00 LvivPraha

16 hod. 0 min.

Po, Čt

14:20 – 07:10 LvivPraha

16 hod. 50 min.

Čt, So

14:25 – 07:40 LvivPraha

17 hod. 15 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

14:30 – 07:25 LvivPraha

16 hod. 55 min.

Út, St, Čt, So, Ne

14:30 – 07:25 LvivPraha

16 hod. 55 min.

Út, St, Čt, So, Ne

14:30 – 05:00 LvivPraha

14 hod. 30 min.

St, Ne

14:30 – 05:00 LvivPraha

14 hod. 30 min.

St, Ne

15:30 – 08:00 LvivPraha

16 hod. 30 min.

Út, So

15:30 – 08:25 LvivPraha

16 hod. 55 min.

So

16:00 – 07:45 LvivPraha

15 hod. 45 min.

So

16:00 – 08:00 LvivPraha

16 hod. 0 min.

16:00 – 08:00 LvivPraha

16 hod. 0 min.

16:25 – 06:45 LvivPraha

14 hod. 20 min.

Pá, So

16:30 – 09:00 LvivPraha

16 hod. 30 min.

Po

16:30 – 08:30 LvivPraha

16 hod. 0 min.

Út

16:30 – 08:30 LvivPraha

16 hod. 0 min.

Po

16:30 – 07:45 LvivPraha

15 hod. 15 min.

So

17:15 – 08:50 LvivPraha

15 hod. 35 min.

Po, Út, St, Čt, So, Ne

17:30 – 08:50 LvivPraha

15 hod. 20 min.

Denně

17:45 – 10:15 LvivPraha

16 hod. 30 min.

Út, St, Pá, So, Ne

17:45 – 08:45 LvivPraha

15 hod. 0 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

17:45 – 09:45 LvivPraha

16 hod. 0 min.

Út, St, Pá, So, Ne

17:45 – 09:15 LvivPraha

15 hod. 30 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

17:45 – 10:00 LvivPraha

16 hod. 15 min.

Út, Pá

18:50 – 11:55 LvivPraha

17 hod. 5 min.

18:50 – 11:55 LvivPraha

17 hod. 5 min.

Ne

19:00 – 13:20 LvivPraha

18 hod. 20 min.

Ne

19:10 – 10:20 LvivPraha

15 hod. 10 min.

Út, St, Pá, So, Ne

19:40 – 10:20 LvivPraha

14 hod. 40 min.

Út, St, Pá, So, Ne

20:00 – 10:40 LvivPraha

14 hod. 40 min.

20:50 – 14:05 LvivPraha

17 hod. 15 min.

Denně

21:40 – 12:30 LvivPraha

14 hod. 50 min.

Út, Čt, Pá

21:40 – 12:30 LvivPraha

14 hod. 50 min.

Po, St, So, Ne

21:45 – 16:10 LvivPraha

18 hod. 25 min.

Po

22:10 – 16:10 LvivPraha

18 hod. 0 min.

Denně

22:10 – 16:10 LvivPraha

18 hod. 0 min.

Denně

22:10 – 13:00 LvivPraha

14 hod. 50 min.

Po, Pá

22:10 – 16:10 LvivPraha

18 hod. 0 min.

Denně

23:00 – 15:30 LvivPraha

16 hod. 30 min.

So

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Lviv do centra Praha v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Lviv a příjezdu v Praha. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Česká Republika, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

EAST WEST EUROLINESЛьвов - Варшава

Ехала 11 августа Львов -Варшава , в целом поездка нормальная, водители адекватные и вежливые, но диспетчера не владеют правдивой информацией, за час до отъезда я позвонила на всякий случай уточнить информацию о рейсе, автобус должен был заезжать на ЖД вокзал, для меня это было принципиально,…

Яцив ФОПКраков - Львов

Водію абсолютно байдуже на пасажирів - отримати відповідь на питання неможливо. Відправились з Кракова майже на 10 хв раніше зазначеного в квитку часу, пізніше чув суперечку водія по телефону щодо того, що залишились пасажири з квитками. Я радий, що сам хоч встиг. Кондиціонерів чи вентиляції…

EAST WEST EUROLINESТернополь - Прага

ДУЖЕ РАДЖУ ПЕРЕДЗВОНЮВАТИ навіть за 5 годин до відправлення!!!!! Так склалося, що і туди і назад по мене поверталися, або чекали на виїзді з міста. Через це поїздка виявилася екстремальною. Це по-вині перевізника( Хто їде через ТЕРНОПІЛЬ майте на увазі, що він на автовокзал не…

EAST WEST EUROLINESЛьвов - Прага

Ехала на автобусе данной фирмы по маршруту К.Подольский-Прага. Автобус, в принципе, в нормальном состоянии. Ехала в первых числах августа, поэтому очень спасало , что всю дорогу работал кондиционер. Места мне хватало, правда, я не очень "габаритная"))Туалета в автобусе нет, но водители довольно часто делали остановки…

Avtotranzit/Vasilkivtransavto/AgatWroclaw - Praha

The bus never came , I wait for it 8 hours I had to buy another ticket with another company ... Worst rip off !!!!

Яцив ФОПЛьвов - Вроцлав

Найбільще не сподобалось ,те що немає нормального призначення місць. Купили білети з вибраними місцями, за кілька днів до поїздки, спеціально щоб разом сидіти. А в автобусі на цих місцях вже сиділи люди, які купили квитки в касі. Тільки потім водій знайшов нам два місця, бо…

EAST WEST EUROLINESПрага - Львов

Хамское отношение одного из водителей к пассажирам. Демонстративно указывал, что если люди не довольны их сервисом, то стоит пользоваться услугами компании Leo Express. Предлагал жаловаться на них, ибо "йому все рівно".

VOVA AD s.r.o/Kurylovich YКраков - Львов

СУПЕР автобус! супер водители!!! очень комфортно и душевно!!!!

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací