Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Autobusy Lviv - Praha

Koupit jízdenky na autobus Lviv – Praha: kde a jak si objednat autobusové jízdenky z Ukrajina do Česká Republika, cena jízdného do Praha. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Lviv do Praha a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta z Lviv do Praha levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
11:30 – 05:00 LvivPraha Odjezd v 11:30 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr. "Florenc"

17 hod. 30 min.

Linka

So

11:30 – 05:00 LvivPraha Odjezd v 11:30 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr. "Florenc"

17 hod. 30 min.

Linka

Út

13:30 – 06:00 LvivPraha Odjezd v 13:30 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 06:00 do: Aut. Nádr. "Roztyly"

16 hod. 30 min.

Linka

Po, Čt

13:40 – 07:10 LvivPraha Odjezd v 13:40 z: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, ul. Dvorcova 1 Příjezd v 07:10 do: Aut. Nádr. "Roztyly"

17 hod. 30 min.

Linka

Čt, So

13:40 – 07:10 LvivPraha Odjezd v 13:40 z: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, ul. Dvorcova 1 Příjezd v 07:10 do: Aut. Nádr. "Roztyly"

17 hod. 30 min.

Linka

Čt

13:45 – 05:00 LvivPraha Odjezd v 13:45 z: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, ul. Dvorcova 1 Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr. "Florenc"

15 hod. 15 min.

Linka

St, Ne

13:45 – 05:00 LvivPraha Odjezd v 13:45 z: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, ul. Dvorcova 1 Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr. "Roztyly"

15 hod. 15 min.

Linka

St, So, Ne

14:00 – 06:30 LvivPraha Odjezd v 14:00 z: Kavárna "Kazka" vedle aut. nádr., ul.Strijska 109 Příjezd v 06:30 do: Aut. Nádr. "Florenc"

16 hod. 30 min.

Linka

Po, So, Ne

14:00 – 05:00 LvivPraha Odjezd v 14:00 z: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, ul. Dvorcova 1 Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr. "Roztyly"

15 hod. 0 min.

Linka

So

14:00 – 05:30 LvivPraha Odjezd v 14:00 z: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, ul. Dvorcova 1 Příjezd v 05:30 do: Aut. Nádr. "Florenc"

15 hod. 30 min.

Linka

Čt

14:00 – 06:30 LvivPraha Odjezd v 14:00 z: Kavárna "Kazka" vedle aut. nádr., ul.Strijska 109 Příjezd v 06:30 do: Aut. Nádr. "Florenc"

16 hod. 30 min.

Linka

Út, St, Čt, Pá

14:00 – 06:00 LvivPraha Odjezd v 14:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 06:00 do: Aut. Nádr. "Roztyly"

16 hod. 0 min.

Linka

Po, Čt

14:20 – 07:10 LvivPraha Odjezd v 14:20 z: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, ul. Dvorcova 1 Příjezd v 07:10 do: Aut. Nádr. "Roztyly"

16 hod. 50 min.

Linka

Čt

14:20 – 07:10 LvivPraha Odjezd v 14:20 z: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, ul. Dvorcova 1 Příjezd v 07:10 do: Aut. Nádr. "Roztyly"

16 hod. 50 min.

Linka

Čt, So

14:25 – 07:40 LvivPraha Odjezd v 14:25 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 07:40 do: Aut. Nádr. "Florenc"

17 hod. 15 min.

Linka

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

14:30 – 05:00 LvivPraha Odjezd v 14:30 z: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, ul. Dvorcova 1 Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr. "Roztyly"

14 hod. 30 min.

Linka

St, Ne

14:30 – 05:00 LvivPraha Odjezd v 14:30 z: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, ul. Dvorcova 1 Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr. "Roztyly"

14 hod. 30 min.

Linka

St, Ne

15:30 – 08:00 LvivPraha Odjezd v 15:30 z: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 08:00 do: Aut. Nádr. "Roztyly"

16 hod. 30 min.

Linka

Út, So

16:00 – 07:45 LvivPraha Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 07:45 do: Aut. Nádr. "Florenc"

15 hod. 45 min.

Linka

So

16:00 – 07:45 LvivPraha Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 07:45 do: Aut. Nádr. "Florenc"

15 hod. 45 min.

Linka

So

16:00 – 08:00 LvivPraha Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 08:00 do: Aut. Nádr. "Florenc"

16 hod. 0 min.

Linka

16:25 – 06:45 LvivPraha Odjezd v 16:25 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 06:45 do: Aut. Nádr. "Florenc"

14 hod. 20 min.

Linka

Pá, So

16:30 – 07:45 LvivPraha Odjezd v 16:30 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 07:45 do: Aut. Nádr. "Florenc"

15 hod. 15 min.

Linka

So

16:30 – 09:00 LvivPraha Odjezd v 16:30 z: Vlak. Nádr., parking, ul. Dvorcova 1 Příjezd v 09:00 do: kanc. INFOBUS, ul.Na Florenci 23

16 hod. 30 min.

Linka

Po

16:30 – 08:30 LvivPraha Odjezd v 16:30 z: Vlak. Nádr., zast. měst. autob. c.10 Dworcowe 1, v blízkosti parkoviště Příjezd v 08:30 do: kanc. INFOBUS, ul.Na Florenci 23

16 hod. 0 min.

Linka

Út

16:30 – 08:30 LvivPraha Odjezd v 16:30 z: Vlak. Nádr., parking, ul. Dvorcova 1 Příjezd v 08:30 do: kanc. INFOBUS, ul.Na Florenci 23

16 hod. 0 min.

Linka

Po

16:30 – 07:45 LvivPraha Odjezd v 16:30 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 07:45 do: Aut. Nádr. "Florenc"

15 hod. 15 min.

Linka

So

17:15 – 08:50 LvivPraha Odjezd v 17:15 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 08:50 do: Aut. Nádr. "Florenc"

15 hod. 35 min.

Linka

Denně

17:30 – 08:50 LvivPraha Odjezd v 17:30 z: ul.Bogdana Chmelnyckogo 225, AS N2 Příjezd v 08:50 do: Aut. Nádr. "Roztyly"

15 hod. 20 min.

Linka

Denně

17:45 – 08:45 LvivPraha Odjezd v 17:45 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 08:45 do: Aut. Nádr. "Florenc"

15 hod. 0 min.

Linka

St, So, Ne

17:45 – 10:00 LvivPraha Odjezd v 17:45 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 10:00 do: Aut. Nádr. "Florenc"

16 hod. 15 min.

Linka

Út, Pá

17:45 – 09:15 LvivPraha Odjezd v 17:45 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 09:15 do: Aut. Nádr. "Florenc"

15 hod. 30 min.

Linka

St, So, Ne

19:00 – 10:20 LvivPraha Odjezd v 19:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 10:20 do: Aut. Nádr. "Florenc"

15 hod. 20 min.

Linka

St, Ne

19:10 – 10:20 LvivPraha Odjezd v 19:10 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 10:20 do: Aut. Nádr. "Želivského"

15 hod. 10 min.

Linka

Út, St, Pá, So, Ne

19:40 – 10:20 LvivPraha Odjezd v 19:40 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 10:20 do: Aut. Nádr. "Želivského"

14 hod. 40 min.

Linka

Út, St, Pá, So, Ne

20:50 – 14:05 LvivPraha Odjezd v 20:50 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 14:05 do: Aut. Nádr. "Florenc"

17 hod. 15 min.

Linka

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

21:00 – 12:20 LvivPraha Odjezd v 21:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 12:20 do: Aut. Nádr. "Florenc"

15 hod. 20 min.

Linka

21:30 – 12:00 LvivPraha Odjezd v 21:30 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 12:00 do: Aut. Nádr. "Florenc"

14 hod. 30 min.

Linka

Út

21:40 – 12:30 LvivPraha Odjezd v 21:40 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 12:30 do: Aut. Nádr. "Florenc"

14 hod. 50 min.

Linka

Po, St, So, Ne

21:40 – 12:30 LvivPraha Odjezd v 21:40 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 12:30 do: Aut. Nádr. "Florenc"

14 hod. 50 min.

Linka

Út, Čt, Pá

21:45 – 16:10 LvivPraha Odjezd v 21:45 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 16:10 do: Aut. Nádr. "Florenc"

18 hod. 25 min.

Linka

Po

22:10 – 16:10 LvivPraha Odjezd v 22:10 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 16:10 do: Aut. Nádr. "Florenc"

18 hod. 0 min.

Linka

Denně

22:10 – 16:10 LvivPraha Odjezd v 22:10 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 16:10 do: Aut. Nádr. "Florenc"

18 hod. 0 min.

Linka

Denně

22:10 – 16:10 LvivPraha Odjezd v 22:10 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 16:10 do: Aut. Nádr. "Florenc"

18 hod. 0 min.

Linka

Denně

23:00 – 15:30 LvivPraha Odjezd v 23:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 15:30 do: Aut. Nádr. "Florenc"

16 hod. 30 min.

Linka

Čt

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Lviv do centra Praha v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Lviv a příjezdu v Praha. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta z Ukrajina do Česká Republika, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací