DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Kyiv - Warszawa

Koupit jízdenky na autobus Kyiv – Warszawa: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Warszawa. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Kyiv do Warszawa a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Warszawa levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
03:00 – 15:30 KyivWarszawa

12 hod. 30 min.

03:00 – 15:30 KyivWarszawa

12 hod. 30 min.

05:15 – 19:30 KyivWarszawa

14 hod. 15 min.

Po, St, Čt, Pá

05:40 – 23:20 KyivWarszawa

17 hod. 40 min.

Denně

05:55 – 22:15 KyivWarszawa

16 hod. 20 min.

Denně

06:10 – 22:15 KyivWarszawa

16 hod. 5 min.

Denně

06:30 – 21:40 KyivWarszawa

15 hod. 10 min.

Denně

07:00 – 22:15 KyivWarszawa

15 hod. 15 min.

Denně

07:30 – 22:15 KyivWarszawa

14 hod. 45 min.

Denně

07:30 – 22:15 KyivWarszawa

14 hod. 45 min.

Denně

07:45 – 22:15 KyivWarszawa

14 hod. 30 min.

Denně

08:00 – 21:40 KyivWarszawa

13 hod. 40 min.

Denně

08:00 – 21:40 KyivWarszawa

13 hod. 40 min.

Denně

08:00 – 22:30 KyivWarszawa

14 hod. 30 min.

Denně

08:30 – 23:20 KyivWarszawa

14 hod. 50 min.

Ne

08:30 – 23:20 KyivWarszawa

14 hod. 50 min.

St

09:00 – 22:40 KyivWarszawa

13 hod. 40 min.

Út, So

10:00 – 02:30 KyivWarszawa

16 hod. 30 min.

Denně

10:00 – 00:10 KyivWarszawa

14 hod. 10 min.

Denně

10:00 – 00:10 KyivWarszawa

14 hod. 10 min.

Denně

11:00 – 00:20 KyivWarszawa

13 hod. 20 min.

Denně

11:00 – 02:00 KyivWarszawa

15 hod. 0 min.

Denně

11:20 – 03:00 KyivWarszawa

15 hod. 40 min.

Denně

11:30 – 03:00 KyivWarszawa

15 hod. 30 min.

Čt, Ne

11:30 – 03:00 KyivWarszawa

15 hod. 30 min.

Čt, Ne

11:50 – 08:00 KyivWarszawa

20 hod. 10 min.

Denně

11:50 – 08:00 KyivWarszawa

20 hod. 10 min.

Út, Čt, So

12:20 – 03:00 KyivWarszawa

14 hod. 40 min.

Denně

13:00 – 04:40 KyivWarszawa

15 hod. 40 min.

Denně

13:30 – 07:10 KyivWarszawa

17 hod. 40 min.

Denně

13:30 – 06:50 KyivWarszawa

17 hod. 20 min.

Denně

13:30 – 06:50 KyivWarszawa

17 hod. 20 min.

St, So

13:40 – 05:40 KyivWarszawa

16 hod. 0 min.

St, Pá

13:40 – 05:40 KyivWarszawa

16 hod. 0 min.

Čt, So

13:40 – 05:40 KyivWarszawa

16 hod. 0 min.

Čt, So

14:00 – 03:00 KyivWarszawa

13 hod. 0 min.

Denně

14:00 – 03:00 KyivWarszawa

13 hod. 0 min.

Denně

14:00 – 06:50 KyivWarszawa

16 hod. 50 min.

St, So

14:00 – 06:20 KyivWarszawa

16 hod. 20 min.

Denně

14:10 – 06:00 KyivWarszawa

15 hod. 50 min.

Denně

14:30 – 05:40 KyivWarszawa

15 hod. 10 min.

Čt, So

14:30 – 04:20 KyivWarszawa

13 hod. 50 min.

Út, St, Čt, So, Ne

14:30 – 05:40 KyivWarszawa

15 hod. 10 min.

St, Pá

14:30 – 05:40 KyivWarszawa

15 hod. 10 min.

Čt, So

14:30 – 06:00 KyivWarszawa

15 hod. 30 min.

Denně

14:40 – 07:00 KyivWarszawa

16 hod. 20 min.

Denně

15:00 – 04:10 KyivWarszawa

13 hod. 10 min.

Denně

15:00 – 04:20 KyivWarszawa

13 hod. 20 min.

Denně

15:00 – 03:30 KyivWarszawa

12 hod. 30 min.

Denně

15:00 – 04:20 KyivWarszawa

13 hod. 20 min.

Denně

15:00 – 03:30 KyivWarszawa

12 hod. 30 min.

Denně

15:00 – 04:20 KyivWarszawa

13 hod. 20 min.

Denně

15:00 – 04:20 KyivWarszawa

13 hod. 20 min.

Denně

15:05 – 07:00 KyivWarszawa

15 hod. 55 min.

Denně

16:00 – 07:00 KyivWarszawa

15 hod. 0 min.

Denně

16:20 – 07:40 KyivWarszawa

15 hod. 20 min.

Denně

16:30 – 06:30 KyivWarszawa

14 hod. 0 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

17:00 – 07:00 KyivWarszawa

14 hod. 0 min.

Denně

17:00 – 06:55 KyivWarszawa

13 hod. 55 min.

Denně

18:55 – 12:50 KyivWarszawa

17 hod. 55 min.

Út, Pá, Ne

18:55 – 12:50 KyivWarszawa

17 hod. 55 min.

Út, Pá, Ne

18:55 – 12:50 KyivWarszawa

17 hod. 55 min.

Út, Pá, Ne

18:55 – 12:50 KyivWarszawa

17 hod. 55 min.

Po, St, Čt, So

18:55 – 12:50 KyivWarszawa

17 hod. 55 min.

Út, Pá, Ne

20:00 – 10:25 KyivWarszawa

14 hod. 25 min.

Denně

20:00 – 10:25 KyivWarszawa

14 hod. 25 min.

Denně

20:00 – 10:25 KyivWarszawa

14 hod. 25 min.

Denně

20:30 – 09:25 KyivWarszawa

12 hod. 55 min.

Po, Čt, Pá, So, Ne

22:40 – 15:40 KyivWarszawa

17 hod. 0 min.

Čt, Pá

23:10 – 15:40 KyivWarszawa

16 hod. 30 min.

Čt, Pá

23:40 – 17:30 KyivWarszawa

17 hod. 50 min.

23:40 – 17:30 KyivWarszawa

17 hod. 50 min.

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Kyiv do centra Warszawa v roce 2020. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Kyiv a příjezdu v Warszawa. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací