Podle času
Podle ceny

Autobusy Kiev - Warszawa

Koupit jízdenky na autobus Kiev – Warszawa: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Warszawa. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Kiev do Warszawa a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Warszawa levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
04:30 – 23:20 KievWarszawa

18 hod. 50 min.

Denně

06:30 – 22:30 KievWarszawa

16 hod. 0 min.

Denně

06:50 – 22:10 KievWarszawa

15 hod. 20 min.

Denně

07:00 – 22:25 KievWarszawa

15 hod. 25 min.

Denně

07:00 – 22:15 KievWarszawa

15 hod. 15 min.

Denně

07:00 – 22:10 KievWarszawa

15 hod. 10 min.

Denně

07:00 – 23:00 KievWarszawa

16 hod. 0 min.

Denně

07:00 – 22:10 KievWarszawa

15 hod. 10 min.

Denně

07:00 – 21:45 KievWarszawa

14 hod. 45 min.

Denně

07:00 – 22:25 KievWarszawa

15 hod. 25 min.

Denně

07:15 – 22:10 KievWarszawa

14 hod. 55 min.

Denně

07:50 – 22:10 KievWarszawa

14 hod. 20 min.

Denně

07:50 – 23:00 KievWarszawa

15 hod. 10 min.

Denně

07:50 – 22:10 KievWarszawa

14 hod. 20 min.

Denně

07:50 – 22:25 KievWarszawa

14 hod. 35 min.

Denně

07:50 – 22:25 KievWarszawa

14 hod. 35 min.

Denně

07:50 – 22:15 KievWarszawa

14 hod. 25 min.

Denně

08:00 – 22:30 KievWarszawa

14 hod. 30 min.

Denně

08:00 – 22:00 KievWarszawa

14 hod. 0 min.

Denně

08:00 – 22:10 KievWarszawa

14 hod. 10 min.

Denně

08:00 – 22:30 KievWarszawa

14 hod. 30 min.

Denně

08:00 – 22:00 KievWarszawa

14 hod. 0 min.

Denně

11:00 – 02:00 KievWarszawa

15 hod. 0 min.

St, So, Ne

11:00 – 02:00 KievWarszawa

15 hod. 0 min.

Denně

12:25 – 06:20 KievWarszawa

17 hod. 55 min.

Denně

13:00 – 04:40 KievWarszawa

15 hod. 40 min.

Denně

13:00 – 04:40 KievWarszawa

15 hod. 40 min.

Denně

14:00 – 04:00 KievWarszawa

14 hod. 0 min.

Út, Čt, So, Ne

14:40 – 07:00 KievWarszawa

16 hod. 20 min.

Denně

15:00 – 08:00 KievWarszawa

17 hod. 0 min.

Út, Čt, Ne

15:10 – 07:00 KievWarszawa

15 hod. 50 min.

Ne

15:10 – 07:15 KievWarszawa

16 hod. 5 min.

Ne

15:45 – 08:35 KievWarszawa

16 hod. 50 min.

Út, Pá

15:45 – 08:35 KievWarszawa

16 hod. 50 min.

Út, Pá

15:59 – 07:00 KievWarszawa

15 hod. 1 min.

Čt, So

16:00 – 07:00 KievWarszawa

15 hod. 0 min.

Ne

16:00 – 07:00 KievWarszawa

15 hod. 0 min.

Čt, So

16:00 – 07:15 KievWarszawa

15 hod. 15 min.

Ne

16:00 – 08:00 KievWarszawa

16 hod. 0 min.

St, Pá, So

16:30 – 06:30 KievWarszawa

14 hod. 0 min.

Út, St, So, Ne

16:30 – 06:30 KievWarszawa

14 hod. 0 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

17:00 – 07:30 KievWarszawa

14 hod. 30 min.

Denně

17:00 – 07:55 KievWarszawa

14 hod. 55 min.

Denně

17:00 – 07:40 KievWarszawa

14 hod. 40 min.

Denně

17:30 – 06:50 KievWarszawa

13 hod. 20 min.

Út, Čt, Pá, So, Ne

17:30 – 10:30 KievWarszawa

17 hod. 0 min.

Út, Čt, Pá, So, Ne

17:30 – 07:30 KievWarszawa

14 hod. 0 min.

Út, Čt, Pá, So, Ne

17:30 – 07:20 KievWarszawa

13 hod. 50 min.

18:00 – 08:55 KievWarszawa

14 hod. 55 min.

St

18:00 – 09:50 KievWarszawa

15 hod. 50 min.

Út

18:00 – 09:50 KievWarszawa

15 hod. 50 min.

St

18:00 – 08:55 KievWarszawa

14 hod. 55 min.

Út

18:55 – 11:00 KievWarszawa

16 hod. 5 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

18:55 – 11:00 KievWarszawa

16 hod. 5 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

20:00 – 10:30 KievWarszawa

14 hod. 30 min.

Út, Čt, So, Ne

21:00 – 10:25 KievWarszawa

13 hod. 25 min.

Denně

21:30 – 09:00 KievWarszawa

11 hod. 30 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Kiev do centra Warszawa v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Kiev a příjezdu v Warszawa. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

Борейчук М.И.Харьков - Вроцлав

Все Хорошо, только до Киева ехали на маленьком автобусе и было не удобно.

Борейчук М.И.Харьков - Вроцлав

Автобус 97 года выпуска..... Сиденья удобные.... Остальное кошмар

Мустанг ТрансВаршава - Киев

Автобус опоздал на час. Вместо Мустанг Транс приехал Неоплан. Все места были заняты чем то. В автобусе стоял "перегар", вонь. Кондиционеры не работали. Селения не раскладывались, всю ночь пришлось сидеть. Смена водителей заняла более 30 минут.

Мустанг ТрансВаршава - Киев

Водители впустили в автобус пассажиров в нетрезвом состоянии. Один из них обрыгался и с таким запахом ехали с Варшавы до Киева. Второй из группы пьяных валялся без сознания (был настолько пьяным). Падал на меня, в проход автобуса... и так до самого утра, сна и приятной…

ТОВ ГюнселЛюблин - Киев

Хороший перевозчик, предлагают чай, кофе, рабочая мультимедия. Салон достаточно чистый, ездила пока 1 раз, думаю буду пользоваться и дальше.

ТОВ ГюнселРовно - Вроцлав

Хороший автобус, все замечательно, но то что нету Сан узла большой минус.

ТОВ ГюнселРовно - Краков

Дуже зручний,комфортабельний автобус.Сподобалось,буду замовляти ще при потребі.Дякую.

AvtotranzitПрага - Львов

Маршрут Прага-Киев. Порадовало наличие розеток для зарядки телефона в потолочной части в каждом 2м ряду. В Польше при посадке оказалось, половина билетов задвоена по номерам мест, кто садился позже, был вынужден выискивать себе место., так как на его уже сидели с билетом именно на это…

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací