Podle času
Podle ceny

Autobusy Kiev - Warszawa

Koupit jízdenky na autobus Kiev – Warszawa: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Warszawa. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Kiev do Warszawa a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Warszawa levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
04:30 – 23:20 KievWarszawa

18 hod. 50 min.

Denně

06:30 – 22:40 KievWarszawa

16 hod. 10 min.

Denně

06:30 – 21:40 KievWarszawa

15 hod. 10 min.

Denně

07:00 – 22:15 KievWarszawa

15 hod. 15 min.

Denně

07:00 – 23:00 KievWarszawa

16 hod. 0 min.

Denně

07:00 – 22:10 KievWarszawa

15 hod. 10 min.

Denně

07:00 – 22:10 KievWarszawa

15 hod. 10 min.

Denně

07:00 – 23:00 KievWarszawa

16 hod. 0 min.

Denně

07:00 – 22:15 KievWarszawa

15 hod. 15 min.

Denně

07:00 – 22:25 KievWarszawa

15 hod. 25 min.

Denně

07:00 – 22:25 KievWarszawa

15 hod. 25 min.

Denně

07:00 – 19:25 KievWarszawa

12 hod. 25 min.

Po, Čt, Pá

07:50 – 22:10 KievWarszawa

14 hod. 20 min.

Denně

07:50 – 22:10 KievWarszawa

14 hod. 20 min.

Denně

07:50 – 23:00 KievWarszawa

15 hod. 10 min.

Denně

07:50 – 22:15 KievWarszawa

14 hod. 25 min.

Denně

07:50 – 22:25 KievWarszawa

14 hod. 35 min.

Denně

07:50 – 22:25 KievWarszawa

14 hod. 35 min.

Denně

07:50 – 22:15 KievWarszawa

14 hod. 25 min.

Denně

07:50 – 23:00 KievWarszawa

15 hod. 10 min.

Denně

08:00 – 22:00 KievWarszawa

14 hod. 0 min.

Denně

08:00 – 22:40 KievWarszawa

14 hod. 40 min.

Denně

08:00 – 21:40 KievWarszawa

13 hod. 40 min.

Denně

08:00 – 22:00 KievWarszawa

14 hod. 0 min.

Denně

08:00 – 21:40 KievWarszawa

13 hod. 40 min.

Denně

08:00 – 22:30 KievWarszawa

14 hod. 30 min.

Denně

08:10 – 00:50 KievWarszawa

16 hod. 40 min.

St, So

08:30 – 23:20 KievWarszawa

14 hod. 50 min.

So

09:30 – 08:10 KievWarszawa

22 hod. 40 min.

Po

10:00 – 00:10 KievWarszawa

14 hod. 10 min.

Ne

11:00 – 02:00 KievWarszawa

15 hod. 0 min.

Denně

11:00 – 00:20 KievWarszawa

13 hod. 20 min.

Denně

11:20 – 01:55 KievWarszawa

14 hod. 35 min.

Denně

11:20 – 01:55 KievWarszawa

14 hod. 35 min.

Denně

13:00 – 05:15 KievWarszawa

16 hod. 15 min.

St, Čt, So, Ne

13:00 – 04:40 KievWarszawa

15 hod. 40 min.

Denně

13:00 – 04:40 KievWarszawa

15 hod. 40 min.

Denně

13:40 – 04:00 KievWarszawa

14 hod. 20 min.

So

13:45 – 02:40 KievWarszawa

12 hod. 55 min.

Denně

14:00 – 06:20 KievWarszawa

16 hod. 20 min.

Denně

14:00 – 04:20 KievWarszawa

14 hod. 20 min.

Denně

14:00 – 04:20 KievWarszawa

14 hod. 20 min.

Denně

14:00 – 04:20 KievWarszawa

14 hod. 20 min.

Denně

14:00 – 04:20 KievWarszawa

14 hod. 20 min.

Denně

14:00 – 04:20 KievWarszawa

14 hod. 20 min.

Denně

14:00 – 02:40 KievWarszawa

12 hod. 40 min.

Denně

14:10 – 06:00 KievWarszawa

15 hod. 50 min.

Denně

14:30 – 06:50 KievWarszawa

16 hod. 20 min.

Ne

14:30 – 08:00 KievWarszawa

17 hod. 30 min.

Ne

14:30 – 09:30 KievWarszawa

19 hod. 0 min.

Ne

14:40 – 07:00 KievWarszawa

16 hod. 20 min.

Denně

14:40 – 06:20 KievWarszawa

15 hod. 40 min.

Denně

14:40 – 07:00 KievWarszawa

16 hod. 20 min.

Denně

15:00 – 04:10 KievWarszawa

13 hod. 10 min.

Denně

15:00 – 04:20 KievWarszawa

13 hod. 20 min.

Denně

15:00 – 04:20 KievWarszawa

13 hod. 20 min.

Denně

15:00 – 04:20 KievWarszawa

13 hod. 20 min.

Denně

15:00 – 04:20 KievWarszawa

13 hod. 20 min.

Denně

15:00 – 04:20 KievWarszawa

13 hod. 20 min.

Denně

15:05 – 07:00 KievWarszawa

15 hod. 55 min.

Denně

15:45 – 08:35 KievWarszawa

16 hod. 50 min.

Út, Pá

15:45 – 08:35 KievWarszawa

16 hod. 50 min.

Út, Pá

16:00 – 08:00 KievWarszawa

16 hod. 0 min.

St

16:00 – 07:00 KievWarszawa

15 hod. 0 min.

Čt, So

16:30 – 06:30 KievWarszawa

14 hod. 0 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

16:30 – 06:30 KievWarszawa

14 hod. 0 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

17:00 – 06:55 KievWarszawa

13 hod. 55 min.

Denně

17:00 – 09:05 KievWarszawa

16 hod. 5 min.

Denně

17:00 – 06:55 KievWarszawa

13 hod. 55 min.

Denně

17:00 – 06:55 KievWarszawa

13 hod. 55 min.

Denně

17:00 – 07:40 KievWarszawa

14 hod. 40 min.

Denně

17:30 – 06:50 KievWarszawa

13 hod. 20 min.

Út, Čt, Pá, Ne

17:30 – 07:20 KievWarszawa

13 hod. 50 min.

17:30 – 10:30 KievWarszawa

17 hod. 0 min.

Út, Čt, Pá, Ne

17:30 – 07:30 KievWarszawa

14 hod. 0 min.

Út, Čt, Pá, Ne

17:30 – 08:00 KievWarszawa

14 hod. 30 min.

Út, Čt, So

18:00 – 07:00 KievWarszawa

13 hod. 0 min.

Denně

18:55 – 12:50 KievWarszawa

17 hod. 55 min.

Čt

18:55 – 12:50 KievWarszawa

17 hod. 55 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

18:55 – 12:50 KievWarszawa

17 hod. 55 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

18:55 – 12:50 KievWarszawa

17 hod. 55 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

18:55 – 12:50 KievWarszawa

17 hod. 55 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

20:30 – 09:25 KievWarszawa

12 hod. 55 min.

Denně

20:30 – 09:25 KievWarszawa

12 hod. 55 min.

Čt, So, Ne

21:00 – 10:25 KievWarszawa

13 hod. 25 min.

Denně

21:00 – 10:25 KievWarszawa

13 hod. 25 min.

Denně

21:00 – 10:25 KievWarszawa

13 hod. 25 min.

Denně

21:30 – 09:00 KievWarszawa

11 hod. 30 min.

Denně

22:40 – 15:40 KievWarszawa

17 hod. 0 min.

22:40 – 15:40 KievWarszawa

17 hod. 0 min.

23:10 – 15:40 KievWarszawa

16 hod. 30 min.

23:40 – 17:30 KievWarszawa

17 hod. 50 min.

St, Pá

23:40 – 17:30 KievWarszawa

17 hod. 50 min.

St, Pá

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Kiev do centra Warszawa v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Kiev a příjezdu v Warszawa. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

TOV GunselHradec Králové - Kiev

Moc pěkné cestování.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací