Podle času
Podle ceny

Autobusy Kiev - Warszawa

Koupit jízdenky na autobus Kiev – Warszawa: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Warszawa. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Kiev do Warszawa a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Warszawa levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
04:30 – 23:20 KievWarszawa Odjezd v 04:30 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 23:20 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

18 hod. 50 min.

Linka

Denně

06:30 – 21:40 KievWarszawa Odjezd v 06:30 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 21:40 do: Aut. Nádr. "Centralna"

15 hod. 10 min.

Linka

Denně

06:30 – 22:30 KievWarszawa Odjezd v 06:30 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 22:30 do: Aut. Nádr. "Centralna"

16 hod. 0 min.

Linka

Denně

06:50 – 22:10 KievWarszawa Odjezd v 06:50 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 22:10 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

15 hod. 20 min.

Linka

Denně

07:00 – 23:00 KievWarszawa Odjezd v 07:00 z: Aut. Nádr. pr. Nauki, 1 Příjezd v 23:00 do: Żwirki i Wigury 1

16 hod. 0 min.

Linka

Denně

07:00 – 22:10 KievWarszawa Odjezd v 07:00 z: Aut. Nádr. pr. Nauki, 1 Příjezd v 22:10 do: Żwirki i Wigury 1

15 hod. 10 min.

Linka

Denně

07:00 – 22:10 KievWarszawa Odjezd v 07:00 z: Aut. Nádr. pr. Nauki, 1 Příjezd v 22:10 do: Żwirki i Wigury 1

15 hod. 10 min.

Linka

Denně

07:00 – 22:10 KievWarszawa Odjezd v 07:00 z: Aut. Nádr. pr. Nauki, 1 Příjezd v 22:10 do: Żwirki i Wigury 1

15 hod. 10 min.

Linka

Denně

07:00 – 22:25 KievWarszawa Odjezd v 07:00 z: Aut. Nádr. pr. Nauki, 1 Příjezd v 22:25 do: Żwirki i Wigury 1

15 hod. 25 min.

Linka

Denně

07:00 – 22:25 KievWarszawa Odjezd v 07:00 z: Aut. Nádr. pr. Nauki, 1 Příjezd v 22:25 do: Żwirki i Wigury 1

15 hod. 25 min.

Linka

Denně

07:00 – 22:15 KievWarszawa Odjezd v 07:00 z: Aut. Nádr. pr. Nauki, 1 Příjezd v 22:15 do: Żwirki i Wigury 1

15 hod. 15 min.

Linka

Denně

07:00 – 22:25 KievWarszawa Odjezd v 07:00 z: Aut. Nádr. pr. Nauki, 1 Příjezd v 22:25 do: Żwirki i Wigury 1

15 hod. 25 min.

Linka

Denně

07:00 – 21:45 KievWarszawa Odjezd v 07:00 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 21:45 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

14 hod. 45 min.

Linka

Denně

07:15 – 22:10 KievWarszawa Odjezd v 07:15 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 22:10 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

14 hod. 55 min.

Linka

Denně

07:50 – 22:10 KievWarszawa Odjezd v 07:50 z: Aut. Nádr. pr. Nauki, 1 Příjezd v 22:10 do: Żwirki i Wigury 1

14 hod. 20 min.

Linka

Denně

07:50 – 22:25 KievWarszawa Odjezd v 07:50 z: Aut. Nádr. pr. Nauki, 1 Příjezd v 22:25 do: Żwirki i Wigury 1

14 hod. 35 min.

Linka

Denně

07:50 – 22:25 KievWarszawa Odjezd v 07:50 z: Aut. Nádr. pr. Nauki, 1 Příjezd v 22:25 do: Żwirki i Wigury 1

14 hod. 35 min.

Linka

Denně

07:50 – 22:15 KievWarszawa Odjezd v 07:50 z: Aut. Nádr. pr. Nauki, 1 Příjezd v 22:15 do: Żwirki i Wigury 1

14 hod. 25 min.

Linka

Denně

07:50 – 22:25 KievWarszawa Odjezd v 07:50 z: Aut. Nádr. pr. Nauki, 1 Příjezd v 22:25 do: Żwirki i Wigury 1

14 hod. 35 min.

Linka

Denně

07:50 – 22:10 KievWarszawa Odjezd v 07:50 z: Aut. Nádr. pr. Nauki, 1 Příjezd v 22:10 do: Żwirki i Wigury 1

14 hod. 20 min.

Linka

Denně

07:50 – 22:10 KievWarszawa Odjezd v 07:50 z: Aut. Nádr. pr. Nauki, 1 Příjezd v 22:10 do: Żwirki i Wigury 1

14 hod. 20 min.

Linka

Denně

07:50 – 23:00 KievWarszawa Odjezd v 07:50 z: Aut. Nádr. pr. Nauki, 1 Příjezd v 23:00 do: Żwirki i Wigury 1

15 hod. 10 min.

Linka

Denně

08:00 – 22:20 KievWarszawa Odjezd v 08:00 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 22:20 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

14 hod. 20 min.

Linka

Denně

08:00 – 22:20 KievWarszawa Odjezd v 08:00 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 22:20 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

14 hod. 20 min.

Linka

Denně

08:00 – 22:20 KievWarszawa Odjezd v 08:00 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 22:20 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

14 hod. 20 min.

Linka

Denně

08:00 – 22:20 KievWarszawa Odjezd v 08:00 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 22:20 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

14 hod. 20 min.

Linka

Denně

08:00 – 22:30 KievWarszawa Odjezd v 08:00 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 22:30 do: Aut. Nádr. "Centralna"

14 hod. 30 min.

Linka

Denně

08:00 – 21:40 KievWarszawa Odjezd v 08:00 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 21:40 do: Aut. Nádr. "Centralna"

13 hod. 40 min.

Linka

Denně

08:00 – 22:30 KievWarszawa Odjezd v 08:00 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 22:30 do: Aut. Nádr. "Centralna"

14 hod. 30 min.

Linka

Denně

08:00 – 22:30 KievWarszawa Odjezd v 08:00 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 22:30 do: Aut. Nádr. "Centralna"

14 hod. 30 min.

Linka

Denně

11:00 – 02:00 KievWarszawa Odjezd v 11:00 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 02:00 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

15 hod. 0 min.

Linka

Po, St, So, Ne

11:00 – 02:00 KievWarszawa Odjezd v 11:00 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 02:00 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

15 hod. 0 min.

Linka

St, So, Ne

12:25 – 06:20 KievWarszawa Odjezd v 12:25 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 06:20 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

17 hod. 55 min.

Linka

Denně

13:00 – 04:40 KievWarszawa Odjezd v 13:00 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 04:40 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

15 hod. 40 min.

Linka

Denně

13:00 – 04:40 KievWarszawa Odjezd v 13:00 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 04:40 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

15 hod. 40 min.

Linka

Denně

13:45 – 02:40 KievWarszawa Odjezd v 13:45 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 02:40 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

12 hod. 55 min.

Linka

Denně

14:00 – 02:40 KievWarszawa Odjezd v 14:00 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 02:40 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

12 hod. 40 min.

Linka

Denně

14:40 – 07:00 KievWarszawa Odjezd v 14:40 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 07:00 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

16 hod. 20 min.

Linka

Denně

14:40 – 07:00 KievWarszawa Odjezd v 14:40 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 07:00 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

16 hod. 20 min.

Linka

Denně

15:00 – 08:00 KievWarszawa Odjezd v 15:00 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 08:00 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

17 hod. 0 min.

Linka

Út, Čt, Ne

15:45 – 08:35 KievWarszawa Odjezd v 15:45 z: Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142 Příjezd v 08:35 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

16 hod. 50 min.

Linka

Út, Pá

15:45 – 08:35 KievWarszawa Odjezd v 15:45 z: Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142 Příjezd v 08:35 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

16 hod. 50 min.

Linka

Út, Pá

16:00 – 08:00 KievWarszawa Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 08:00 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

16 hod. 0 min.

Linka

St, Pá, So

16:00 – 08:00 KievWarszawa Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 08:00 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

16 hod. 0 min.

Linka

St, Pá, So

16:30 – 06:30 KievWarszawa Odjezd v 16:30 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 06:30 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

14 hod. 0 min.

Linka

Po, Út, St, So, Ne

16:30 – 06:30 KievWarszawa Odjezd v 16:30 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 06:30 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

14 hod. 0 min.

Linka

Út, St, So, Ne

17:00 – 09:05 KievWarszawa Odjezd v 17:00 z: Aut. Nádr. "Vydubici", Naberezno-Pecerskaja doroga 10 Příjezd v 09:05 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

16 hod. 5 min.

Linka

Denně

17:00 – 07:30 KievWarszawa Odjezd v 17:00 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 07:30 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

14 hod. 30 min.

Linka

Denně

17:00 – 07:40 KievWarszawa Odjezd v 17:00 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 07:40 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

14 hod. 40 min.

Linka

Denně

17:00 – 07:55 KievWarszawa Odjezd v 17:00 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 07:55 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

14 hod. 55 min.

Linka

Denně

17:30 – 07:20 KievWarszawa Odjezd v 17:30 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 07:20 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

13 hod. 50 min.

Linka

18:00 – 09:50 KievWarszawa Odjezd v 18:00 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 09:50 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

15 hod. 50 min.

Linka

St

18:00 – 08:55 KievWarszawa Odjezd v 18:00 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 08:55 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

14 hod. 55 min.

Linka

Út

18:00 – 08:55 KievWarszawa Odjezd v 18:00 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 08:55 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

14 hod. 55 min.

Linka

St

18:00 – 09:50 KievWarszawa Odjezd v 18:00 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 09:50 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

15 hod. 50 min.

Linka

Út

18:55 – 11:00 KievWarszawa Odjezd v 18:55 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 11:00 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

16 hod. 5 min.

Linka

Po, Út, St, Pá, So, Ne

18:55 – 11:00 KievWarszawa Odjezd v 18:55 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 11:00 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

16 hod. 5 min.

Linka

Po, Út, St, Pá, So, Ne

19:00 – 08:50 KievWarszawa Odjezd v 19:00 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 08:50 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

13 hod. 50 min.

Linka

St, Ne

20:00 – 10:30 KievWarszawa Odjezd v 20:00 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 10:30 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

14 hod. 30 min.

Linka

Út, Čt, So, Ne

20:00 – 10:30 KievWarszawa Odjezd v 20:00 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 10:30 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

14 hod. 30 min.

Linka

Čt, So, Ne

21:00 – 10:25 KievWarszawa Odjezd v 21:00 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 10:25 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

13 hod. 25 min.

Linka

Denně

21:00 – 10:25 KievWarszawa Odjezd v 21:00 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 10:25 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

13 hod. 25 min.

Linka

Denně

21:00 – 10:25 KievWarszawa Odjezd v 21:00 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 10:25 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

13 hod. 25 min.

Linka

Denně

21:30 – 09:00 KievWarszawa Odjezd v 21:30 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 09:00 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

11 hod. 30 min.

Linka

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Kiev do centra Warszawa v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Kiev a příjezdu v Warszawa. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

AvtotranzitKrakow - Lviv

Диспетчер у которого уточняла детали перед посадкой - очень вежливая девушка, чувствуется профессионализм. А вот с водителями так не повезло. Показалось, что им не хватало опыта прохождения границы и умение общаться с клиентами - явно не их конек. В целом, автобус опоздал всего на 1,5…

Принципал/агент ТДВ Ковельське АТП/Z-TIMEРовно - Варшава

перевозчик не учитывает во времени прибытия то что на границе 4-8 часов автобусы стоят в очереди. Квитанции об опоздании не дают, если звонить диспетчеру после прибытия, что бы как в нормальном мире оформить и зафиксировать опоздание - ответ опозданий не было.

EurostatusPraha - Kiev

Всё понравилось, персонал супер, очень отзывчивый, автобус мягкий и удобный, доехали точно по расписанию! Обратно поеду с этой же компанией. Спасибо.

Terletskiy PetroWarszawa - Ternopil

Купив білети заздалегідь, але знайшовши в автобус, для мене місць не залишилось. Прийшлось сваритись з водіями і вимагати, щоб мене посадили. Кондиціонер не працює, в салоні жарко. Автобус не комфортний, зламався по дорозі. На щастя доїхали вчасно і щасливо. Зразок українського сервісу за європейську ціну.…

ТОВ ГюнселКиев - Люблин

Автобус хороший, телик в кресле, там выбираешь, что хочешь смотреть. Но вопрос к администрации, почему на границе, когда 7 часов стояли нельзя было включить этот телик?!

Принципал/агент ТДВ Ковельське АТП/Z-TIMEТернополь - Познань

Таким водіям картоплю на базарі продавати! Місце яке я собі резервував зазделегідь, як виявилось зайнятим! Політика автобуса на рахунок посадкових місць (кто успел тот и присел) 90% моїх поїздок автобусами infobus в жахливому стані 80-ті 90-роки. Спочатку по Євросоюзу декілька міліонів відмотали, а тепер можна…

Принципал/агент TDV Kovelske ATP/Z-TIMEWarszawa - Rivne

My taste is totally negative. I paid for a travel ticket and there was no bus, one bus that should go to kovel, that you told didn't accept my ticket, and I had to buy another ticket from another bus company to make my trip,…

ЕвростатусПрага - Киев

Автобус хороший, комфортный. Кондиционер работал даже слишком ,а WI-FI не работало хоть на сайте обещали ,расположение мест -другое. И я думаю ,что на таких рейсах туалет должен работать, ребенок захотел в туалет ,а нам говорят, что за 40 минут будет остановка,

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací