Podle času
Podle ceny

Autobusy Kiev - Warszawa

Koupit jízdenky na autobus Kiev – Warszawa: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Warszawa. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Kiev do Warszawa a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Warszawa levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
06:30 – 21:40 KievWarszawa Odjezd v 06:30 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 21:40 do: Aut. Nádr. "Centralna"

15 hod. 10 min.

Linka

Denně

06:30 – 22:30 KievWarszawa Odjezd v 06:30 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 22:30 do: Aut. Nádr. "Centralna"

16 hod. 0 min.

Linka

Denně

07:00 – 22:10 KievWarszawa Odjezd v 07:00 z: Aut. Nádr. pr. Nauki, 1 Příjezd v 22:10 do: Żwirki i Wigury 1

15 hod. 10 min.

Linka

Denně

07:00 – 23:00 KievWarszawa Odjezd v 07:00 z: Aut. Nádr. pr. Nauki, 1 Příjezd v 23:00 do: Żwirki i Wigury 1

16 hod. 0 min.

Linka

Denně

07:00 – 22:10 KievWarszawa Odjezd v 07:00 z: Aut. Nádr. pr. Nauki, 1 Příjezd v 22:10 do: Żwirki i Wigury 1

15 hod. 10 min.

Linka

Denně

07:00 – 22:10 KievWarszawa Odjezd v 07:00 z: Aut. Nádr. pr. Nauki, 1 Příjezd v 22:10 do: Żwirki i Wigury 1

15 hod. 10 min.

Linka

Denně

07:00 – 22:25 KievWarszawa Odjezd v 07:00 z: Aut. Nádr. pr. Nauki, 1 Příjezd v 22:25 do: Żwirki i Wigury 1

15 hod. 25 min.

Linka

Denně

07:00 – 22:25 KievWarszawa Odjezd v 07:00 z: Aut. Nádr. pr. Nauki, 1 Příjezd v 22:25 do: Żwirki i Wigury 1

15 hod. 25 min.

Linka

Denně

07:00 – 22:25 KievWarszawa Odjezd v 07:00 z: Aut. Nádr. pr. Nauki, 1 Příjezd v 22:25 do: Żwirki i Wigury 1

15 hod. 25 min.

Linka

Denně

07:00 – 22:15 KievWarszawa Odjezd v 07:00 z: Aut. Nádr. pr. Nauki, 1 Příjezd v 22:15 do: Żwirki i Wigury 1

15 hod. 15 min.

Linka

Denně

07:00 – 21:45 KievWarszawa Odjezd v 07:00 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 21:45 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

14 hod. 45 min.

Linka

Denně

07:50 – 22:25 KievWarszawa Odjezd v 07:50 z: Aut. Nádr. pr. Nauki, 1 Příjezd v 22:25 do: Żwirki i Wigury 1

14 hod. 35 min.

Linka

Denně

07:50 – 22:25 KievWarszawa Odjezd v 07:50 z: Aut. Nádr. pr. Nauki, 1 Příjezd v 22:25 do: Żwirki i Wigury 1

14 hod. 35 min.

Linka

Denně

07:50 – 22:25 KievWarszawa Odjezd v 07:50 z: Aut. Nádr. pr. Nauki, 1 Příjezd v 22:25 do: Żwirki i Wigury 1

14 hod. 35 min.

Linka

Denně

07:50 – 22:15 KievWarszawa Odjezd v 07:50 z: Aut. Nádr. pr. Nauki, 1 Příjezd v 22:15 do: Żwirki i Wigury 1

14 hod. 25 min.

Linka

Denně

07:50 – 23:00 KievWarszawa Odjezd v 07:50 z: Aut. Nádr. pr. Nauki, 1 Příjezd v 23:00 do: Żwirki i Wigury 1

15 hod. 10 min.

Linka

Denně

07:50 – 22:10 KievWarszawa Odjezd v 07:50 z: Aut. Nádr. pr. Nauki, 1 Příjezd v 22:10 do: Żwirki i Wigury 1

14 hod. 20 min.

Linka

Denně

07:50 – 22:10 KievWarszawa Odjezd v 07:50 z: Aut. Nádr. pr. Nauki, 1 Příjezd v 22:10 do: Żwirki i Wigury 1

14 hod. 20 min.

Linka

Denně

07:50 – 22:10 KievWarszawa Odjezd v 07:50 z: Aut. Nádr. pr. Nauki, 1 Příjezd v 22:10 do: Żwirki i Wigury 1

14 hod. 20 min.

Linka

Denně

08:00 – 22:20 KievWarszawa Odjezd v 08:00 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 22:20 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

14 hod. 20 min.

Linka

Denně

08:00 – 22:20 KievWarszawa Odjezd v 08:00 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 22:20 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

14 hod. 20 min.

Linka

Denně

08:00 – 22:30 KievWarszawa Odjezd v 08:00 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 22:30 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

14 hod. 30 min.

Linka

Denně

08:00 – 22:30 KievWarszawa Odjezd v 08:00 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 22:30 do: Aut. Nádr. "Centralna"

14 hod. 30 min.

Linka

Denně

08:00 – 22:20 KievWarszawa Odjezd v 08:00 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 22:20 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

14 hod. 20 min.

Linka

Denně

08:00 – 21:40 KievWarszawa Odjezd v 08:00 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 21:40 do: Aut. Nádr. "Centralna"

13 hod. 40 min.

Linka

Denně

08:00 – 22:30 KievWarszawa Odjezd v 08:00 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 22:30 do: Aut. Nádr. "Centralna"

14 hod. 30 min.

Linka

Denně

08:00 – 22:30 KievWarszawa Odjezd v 08:00 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 22:30 do: Aut. Nádr. "Centralna"

14 hod. 30 min.

Linka

Denně

11:00 – 02:00 KievWarszawa Odjezd v 11:00 z: Stanice metra "Zhytomyrskaya" Příjezd v 02:00 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

15 hod. 0 min.

Linka

Denně

11:00 – 02:00 KievWarszawa Odjezd v 11:00 z: Stanice metra "Zhytomyrskaya" Příjezd v 02:00 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

15 hod. 0 min.

Linka

Denně

12:25 – 06:20 KievWarszawa Odjezd v 12:25 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 06:20 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

17 hod. 55 min.

Linka

Denně

13:00 – 04:40 KievWarszawa Odjezd v 13:00 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 04:40 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

15 hod. 40 min.

Linka

Denně

13:00 – 04:40 KievWarszawa Odjezd v 13:00 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 04:40 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

15 hod. 40 min.

Linka

Denně

13:00 – 08:00 KievWarszawa Odjezd v 13:00 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 08:00 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

19 hod. 0 min.

Linka

Denně

13:45 – 02:40 KievWarszawa Odjezd v 13:45 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 02:40 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

12 hod. 55 min.

Linka

Denně

14:00 – 02:40 KievWarszawa Odjezd v 14:00 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 02:40 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

12 hod. 40 min.

Linka

Denně

14:00 – 08:00 KievWarszawa Odjezd v 14:00 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 08:00 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

18 hod. 0 min.

Linka

Denně

14:30 – 06:30 KievWarszawa Odjezd v 14:30 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 06:30 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

16 hod. 0 min.

Linka

St, Čt, Ne

14:40 – 07:00 KievWarszawa Odjezd v 14:40 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 07:00 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

16 hod. 20 min.

Linka

Denně

14:40 – 07:00 KievWarszawa Odjezd v 14:40 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 07:00 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

16 hod. 20 min.

Linka

Denně

15:00 – 08:00 KievWarszawa Odjezd v 15:00 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 08:00 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

17 hod. 0 min.

Linka

Út, Čt, Ne

15:45 – 08:35 KievWarszawa Odjezd v 15:45 z: Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142 Příjezd v 08:35 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

16 hod. 50 min.

Linka

Út, Pá

15:45 – 08:35 KievWarszawa Odjezd v 15:45 z: Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142 Příjezd v 08:35 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

16 hod. 50 min.

Linka

Út, Pá

16:00 – 08:00 KievWarszawa Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 08:00 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

16 hod. 0 min.

Linka

St, So

16:00 – 08:00 KievWarszawa Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 08:00 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

16 hod. 0 min.

Linka

St, So

16:30 – 06:30 KievWarszawa Odjezd v 16:30 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 06:30 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

14 hod. 0 min.

Linka

Po, Út

16:30 – 06:30 KievWarszawa Odjezd v 16:30 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 06:30 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

14 hod. 0 min.

Linka

Po, Út, Ne

17:00 – 09:05 KievWarszawa Odjezd v 17:00 z: Aut. Nádr. "Vydubici", Naberezno-Pecerskaja doroga 10 Příjezd v 09:05 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

16 hod. 5 min.

Linka

Denně

17:00 – 07:55 KievWarszawa Odjezd v 17:00 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 07:55 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

14 hod. 55 min.

Linka

Denně

17:00 – 07:30 KievWarszawa Odjezd v 17:00 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 07:30 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

14 hod. 30 min.

Linka

Denně

17:00 – 07:40 KievWarszawa Odjezd v 17:00 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 07:40 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

14 hod. 40 min.

Linka

Denně

18:00 – 09:50 KievWarszawa Odjezd v 18:00 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 09:50 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

15 hod. 50 min.

Linka

St

18:00 – 08:55 KievWarszawa Odjezd v 18:00 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 08:55 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

14 hod. 55 min.

Linka

Út

18:00 – 08:55 KievWarszawa Odjezd v 18:00 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 08:55 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

14 hod. 55 min.

Linka

St

18:00 – 09:50 KievWarszawa Odjezd v 18:00 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 09:50 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

15 hod. 50 min.

Linka

Út

18:55 – 11:00 KievWarszawa Odjezd v 18:55 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 11:00 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

16 hod. 5 min.

Linka

Po, Út, St, Pá, So, Ne

18:55 – 11:00 KievWarszawa Odjezd v 18:55 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 11:00 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

16 hod. 5 min.

Linka

Po, Út, St, Pá, So, Ne

19:00 – 08:50 KievWarszawa Odjezd v 19:00 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 08:50 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

13 hod. 50 min.

Linka

Denně

19:00 – 08:50 KievWarszawa Odjezd v 19:00 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 08:50 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

13 hod. 50 min.

Linka

Denně

20:00 – 10:30 KievWarszawa Odjezd v 20:00 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 10:30 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

14 hod. 30 min.

Linka

Út, Čt, So, Ne

21:00 – 10:25 KievWarszawa Odjezd v 21:00 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 10:25 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

13 hod. 25 min.

Linka

Denně

21:00 – 10:25 KievWarszawa Odjezd v 21:00 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 10:25 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

13 hod. 25 min.

Linka

Denně

21:00 – 10:25 KievWarszawa Odjezd v 21:00 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 10:25 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

13 hod. 25 min.

Linka

Denně

21:30 – 09:00 KievWarszawa Odjezd v 21:30 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 09:00 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

11 hod. 30 min.

Linka

Denně

21:55 – 13:10 KievWarszawa Odjezd v 21:55 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 13:10 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

15 hod. 15 min.

Linka

Denně

22:15 – 13:10 KievWarszawa Odjezd v 22:15 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 13:10 do: Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

14 hod. 55 min.

Linka

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Kiev do centra Warszawa v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Kiev a příjezdu v Warszawa. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

AvtotranzitWarszawa - Kiev

Я спросил водитель много рас что автобус до Киева он мне сказал нет и нет потом я смотрил на билет и сказал ему вот смотри он искал имя и фам короче на последная минута и последная место я успел но я был на автовокзале час…

НовиковЛАКонин - Ровно

Якби не відстань між сидіннями, яка не дозволяє комфортно розміститися людині зростом 186 см, то можна було би сказати, що поїздка пройшла чудово.

Терлецкий ПетроЛуцк - Варшава

Автобус старый, туалет не работает ! На всех остальных рейсах я видела скидку для детей до 12 лет 50% , а здесь только до 7, я ехала с ребёнком 9 лет., ЭТО БЫЛ САМЫЙ ДОРОГОЙ РЕЙС ИЗ ВСЕХ, КАКИЕ ПОКАЗАЛИСЬ НА СТРАНИЦЕ!!! ЭТО ПРИ ТАКИХ…

АвтотранзитВаршава - Ковель

В общем достаточно комфортно, но до Европы еще далеко (цена соответствует). В автобусе не работал туалет, но спасибо водителям, делали остановки по возможности. В последний момент сообщили, что остановку в Ковеле перенесли с автостанции на АЗС на трассе.

AvtotranzitХарьков - Минск

Ехали из Харькова в Минск. На сайте изначально не было указано, что будет пересадка в Киеве, т.е. Харьков-Киев-Минск. До Киева ехали в жару в автобусе без кондиционера. Единственный плюс- доехали относительно быстро. Если бы знали, что будет пересадка в Киеве, планировали бы свою поездку по…

AvtotranzitВроцлав - Львов

Ехал с Вроцлава до Львова. Все понравилось. Границу за 1 час и 20 минут прошли, ничего не шманали,даже выходить не обезательно. Туалет не принципиально ибо останавливались возле всех бесплатных польских туалетов. Даже ВайФай был. Ставлю 4 бала только из-за того что розеток не хватает.

Терлецький/ЕВХДКиев - Познань

Начнем с того что автобус приехал на 40 минут позже, и соответственно мы выехали не в 19-00 как должны были, а в 21-00, граница 15 часов, и при этом еще автобус 3 раза ломался. Вместо того что должны были приехать в 14-00 мы приехали в…

НовиковЛАПознань - Черкассы

автобус технически не исправлен.душно.указано рейс прямой а была пересадка.плюс только водителям

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací