Podle času
Podle ceny

Autobusy Kiev - Warszawa

Koupit jízdenky na autobus Kiev – Warszawa: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Warszawa. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Kiev do Warszawa a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Warszawa levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
04:30 – 23:20 KievWarszawa

18 hod. 50 min.

Denně

06:30 – 21:40 KievWarszawa

15 hod. 10 min.

Denně

06:30 – 22:30 KievWarszawa

16 hod. 0 min.

Denně

06:50 – 22:10 KievWarszawa

15 hod. 20 min.

Denně

07:00 – 23:00 KievWarszawa

16 hod. 0 min.

Denně

07:00 – 22:10 KievWarszawa

15 hod. 10 min.

Denně

07:00 – 22:10 KievWarszawa

15 hod. 10 min.

Denně

07:00 – 21:45 KievWarszawa

14 hod. 45 min.

Denně

07:00 – 22:10 KievWarszawa

15 hod. 10 min.

Denně

07:00 – 22:25 KievWarszawa

15 hod. 25 min.

Denně

07:00 – 22:25 KievWarszawa

15 hod. 25 min.

Denně

07:00 – 22:25 KievWarszawa

15 hod. 25 min.

Denně

07:00 – 22:15 KievWarszawa

15 hod. 15 min.

Denně

07:15 – 22:10 KievWarszawa

14 hod. 55 min.

Denně

07:50 – 23:00 KievWarszawa

15 hod. 10 min.

Denně

07:50 – 22:10 KievWarszawa

14 hod. 20 min.

Denně

07:50 – 22:10 KievWarszawa

14 hod. 20 min.

Denně

07:50 – 22:10 KievWarszawa

14 hod. 20 min.

Denně

07:50 – 22:25 KievWarszawa

14 hod. 35 min.

Denně

07:50 – 22:25 KievWarszawa

14 hod. 35 min.

Denně

07:50 – 22:25 KievWarszawa

14 hod. 35 min.

Denně

07:50 – 22:15 KievWarszawa

14 hod. 25 min.

Denně

08:00 – 22:30 KievWarszawa

14 hod. 30 min.

Denně

08:00 – 22:20 KievWarszawa

14 hod. 20 min.

Denně

08:00 – 21:40 KievWarszawa

13 hod. 40 min.

Denně

08:00 – 22:30 KievWarszawa

14 hod. 30 min.

Denně

08:00 – 22:20 KievWarszawa

14 hod. 20 min.

Denně

08:00 – 22:20 KievWarszawa

14 hod. 20 min.

Denně

08:00 – 22:30 KievWarszawa

14 hod. 30 min.

Denně

08:00 – 22:20 KievWarszawa

14 hod. 20 min.

Denně

11:00 – 02:00 KievWarszawa

15 hod. 0 min.

St, So, Ne

12:25 – 06:20 KievWarszawa

17 hod. 55 min.

Denně

13:00 – 04:40 KievWarszawa

15 hod. 40 min.

Denně

13:00 – 04:40 KievWarszawa

15 hod. 40 min.

Denně

13:45 – 02:40 KievWarszawa

12 hod. 55 min.

Denně

14:00 – 02:40 KievWarszawa

12 hod. 40 min.

Denně

14:40 – 07:00 KievWarszawa

16 hod. 20 min.

Denně

14:40 – 07:00 KievWarszawa

16 hod. 20 min.

Denně

15:00 – 08:00 KievWarszawa

17 hod. 0 min.

Út, Čt, Ne

15:45 – 08:35 KievWarszawa

16 hod. 50 min.

Út, Pá

15:45 – 08:35 KievWarszawa

16 hod. 50 min.

Út, Pá

15:59 – 07:00 KievWarszawa

15 hod. 1 min.

Čt, So

16:00 – 07:00 KievWarszawa

15 hod. 0 min.

Čt, So

16:00 – 08:00 KievWarszawa

16 hod. 0 min.

St, Pá, So

16:00 – 08:00 KievWarszawa

16 hod. 0 min.

Po

16:00 – 08:00 KievWarszawa

16 hod. 0 min.

St, Pá, So

16:30 – 06:30 KievWarszawa

14 hod. 0 min.

Út, St, So, Ne

16:30 – 06:30 KievWarszawa

14 hod. 0 min.

Po, Út, St, So, Ne

17:00 – 09:05 KievWarszawa

16 hod. 5 min.

Denně

17:00 – 07:55 KievWarszawa

14 hod. 55 min.

Denně

17:00 – 07:40 KievWarszawa

14 hod. 40 min.

Denně

17:00 – 07:30 KievWarszawa

14 hod. 30 min.

Denně

17:30 – 07:20 KievWarszawa

13 hod. 50 min.

18:00 – 09:50 KievWarszawa

15 hod. 50 min.

St

18:00 – 09:50 KievWarszawa

15 hod. 50 min.

Út

18:00 – 08:55 KievWarszawa

14 hod. 55 min.

Út

18:00 – 08:55 KievWarszawa

14 hod. 55 min.

St

18:55 – 11:00 KievWarszawa

16 hod. 5 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

18:55 – 11:00 KievWarszawa

16 hod. 5 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

19:00 – 08:50 KievWarszawa

13 hod. 50 min.

St, Ne

20:00 – 10:30 KievWarszawa

14 hod. 30 min.

Út, Čt, So, Ne

20:00 – 10:30 KievWarszawa

14 hod. 30 min.

Čt

21:00 – 10:25 KievWarszawa

13 hod. 25 min.

Denně

21:00 – 10:25 KievWarszawa

13 hod. 25 min.

Denně

21:00 – 10:25 KievWarszawa

13 hod. 25 min.

Denně

21:30 – 09:00 KievWarszawa

11 hod. 30 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Kiev do centra Warszawa v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Kiev a příjezdu v Warszawa. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

AvtotranzitКиев - Минск

Одни минусы. Из всех указанных удобств на сайте(wi-fi, tv, кофе-чай, wc) ничего не было. Перевозчика выбирала, который предоставляет места, но когда мы пришли, эти места были заняты, нам предоставили задние места, на которых 12 часов ехать ужасно просто. С этим перевозчиком больше не поеду.

НовиковЛАКременчуг - Варшава

Ребята все супер! Но ставлю 3! Минусы: много сломаных боковых подлокотников, не работает туалет, и кандёр слабуват. Плюсы: водителя супер

Автобус комфортабельный. В Киев опоздали на час, ехали по каким-то дебрям. В остальном неплохо.

Shablij A.M. FOPKiev - Szczecin

Хуже этой поездки не может быть. Первое это билеты. Автобус следовал из Полтавы. Прийдя на свое место (онлайн покупка билета с определенным номером сиденья , которое, между прочим, выбирала тщательно), узнала что оно занято. Оказывается в этом автобусе все садятся на свободные места...троллейбус???? Ладно, едем.…

KOBRA / AgatХарьков - Лодзь

Ужасный автобус, ужасный водитель, ужасные условия, ехали на 7 часов условленного срока, ну что же, спасибо, больше вашим автобусом ездить не собираюсь, удачки (сдохните от спида)

Борейчук М.И.Киев - Гдыня

Все норм-водители вежливые, кондиционеры работали ,wi-fi во второй половине дороги работал отлично.

НовиковЛАПознань - Киев

Ехала с сыном 11.08.17 из Познани в Киев. Автобус в плане кондиционирования хорош - проблем с этим нет. Водители адекватные, поездка была спокойной в плане вождения. Не напрягали сериалами и фильмами, чем давали возможность отдохнуть. По территории Польши заезжали на заправки - можно было спокойно…

ТОВ ГюнселКиев - Николаев

Очень комфортный автобус, радует что кондишн нормально работает, есть чай, кофе, телевизор на подголовнике - можно телефон зарядить) Очень доволен)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací