ВАЖЛИВО!: Коронавірус (COVID-19): для отримання туристичної інформації та оновлень натисніть тут

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Київ - Варшава

Купити квитки на автобус Київ - Варшава: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Варшава. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Київ в Варшава і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Варшава дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
03:00 – 15:30 КиївВаршава

12 год. 30 хв.

Пт

03:00 – 15:30 КиївВаршава

12 год. 30 хв.

Пт

05:15 – 19:30 КиївВаршава

14 год. 15 хв.

Пн, Ср, Пт

05:40 – 23:20 КиївВаршава

17 год. 40 хв.

Кожен день

05:55 – 22:15 КиївВаршава

16 год. 20 хв.

Кожен день

06:10 – 22:15 КиївВаршава

16 год. 5 хв.

Кожен день

06:30 – 21:40 КиївВаршава

15 год. 10 хв.

Кожен день

07:00 – 22:15 КиївВаршава

15 год. 15 хв.

Кожен день

07:30 – 22:15 КиївВаршава

14 год. 45 хв.

Кожен день

07:30 – 22:15 КиївВаршава

14 год. 45 хв.

Кожен день

07:45 – 22:15 КиївВаршава

14 год. 30 хв.

Кожен день

08:00 – 21:40 КиївВаршава

13 год. 40 хв.

Кожен день

08:00 – 22:30 КиївВаршава

14 год. 30 хв.

Кожен день

08:00 – 21:40 КиївВаршава

13 год. 40 хв.

Кожен день

08:30 – 23:20 КиївВаршава

14 год. 50 хв.

Нд

08:30 – 23:20 КиївВаршава

14 год. 50 хв.

Ср

09:00 – 22:40 КиївВаршава

13 год. 40 хв.

Вт, Сб

10:00 – 02:30 КиївВаршава

17 год. 30 хв.

Кожен день

10:00 – 00:10 КиївВаршава

15 год. 10 хв.

Кожен день

10:00 – 00:10 КиївВаршава

15 год. 10 хв.

Кожен день

11:00 – 00:20 КиївВаршава

14 год. 20 хв.

Кожен день

11:00 – 02:00 КиївВаршава

16 год. 0 хв.

Кожен день

11:20 – 03:00 КиївВаршава

15 год. 40 хв.

Кожен день

11:20 – 03:00 КиївВаршава

15 год. 40 хв.

Кожен день

11:30 – 03:00 КиївВаршава

15 год. 30 хв.

Чт, Нд

11:30 – 03:00 КиївВаршава

15 год. 30 хв.

Чт, Нд

11:50 – 08:00 КиївВаршава

20 год. 10 хв.

Кожен день

11:50 – 08:00 КиївВаршава

20 год. 10 хв.

Вт, Чт, Сб

12:20 – 03:00 КиївВаршава

14 год. 40 хв.

Кожен день

12:20 – 03:00 КиївВаршава

14 год. 40 хв.

Кожен день

13:00 – 04:40 КиївВаршава

15 год. 40 хв.

Кожен день

13:30 – 06:50 КиївВаршава

17 год. 20 хв.

Ср, Сб

13:30 – 06:10 КиївВаршава

16 год. 40 хв.

Чт

13:30 – 07:10 КиївВаршава

17 год. 40 хв.

Кожен день

13:30 – 06:00 КиївВаршава

16 год. 30 хв.

Вт, Нд

13:30 – 06:50 КиївВаршава

17 год. 20 хв.

Кожен день

13:40 – 05:40 КиївВаршава

16 год. 0 хв.

Чт, Сб

13:40 – 05:40 КиївВаршава

16 год. 0 хв.

Ср, Пт

13:40 – 05:40 КиївВаршава

16 год. 0 хв.

Чт, Сб

14:00 – 03:00 КиївВаршава

13 год. 0 хв.

Кожен день

14:00 – 03:00 КиївВаршава

13 год. 0 хв.

Кожен день

14:00 – 06:20 КиївВаршава

16 год. 20 хв.

Кожен день

14:00 – 06:20 КиївВаршава

16 год. 20 хв.

Кожен день

14:00 – 06:50 КиївВаршава

16 год. 50 хв.

Ср, Сб

14:10 – 06:00 КиївВаршава

15 год. 50 хв.

Кожен день

14:30 – 05:40 КиївВаршава

15 год. 10 хв.

Чт, Сб

14:30 – 05:40 КиївВаршава

15 год. 10 хв.

Ср, Пт

14:30 – 06:00 КиївВаршава

15 год. 30 хв.

Кожен день

14:30 – 05:40 КиївВаршава

15 год. 10 хв.

Чт, Сб

14:40 – 07:00 КиївВаршава

16 год. 20 хв.

Кожен день

15:00 – 04:20 КиївВаршава

13 год. 20 хв.

Кожен день

15:00 – 03:30 КиївВаршава

12 год. 30 хв.

Кожен день

15:00 – 04:20 КиївВаршава

13 год. 20 хв.

Кожен день

15:00 – 03:30 КиївВаршава

12 год. 30 хв.

Кожен день

15:00 – 04:20 КиївВаршава

13 год. 20 хв.

Кожен день

15:00 – 04:10 КиївВаршава

13 год. 10 хв.

Кожен день

15:00 – 04:20 КиївВаршава

13 год. 20 хв.

Кожен день

15:05 – 07:00 КиївВаршава

15 год. 55 хв.

Кожен день

16:00 – 07:00 КиївВаршава

15 год. 0 хв.

Кожен день

16:00 – 07:00 КиївВаршава

15 год. 0 хв.

Кожен день

16:20 – 07:40 КиївВаршава

15 год. 20 хв.

Кожен день

16:30 – 06:30 КиївВаршава

14 год. 0 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

17:00 – 07:00 КиївВаршава

14 год. 0 хв.

Кожен день

17:00 – 06:55 КиївВаршава

13 год. 55 хв.

Кожен день

17:00 – 07:00 КиївВаршава

14 год. 0 хв.

Кожен день

18:55 – 12:50 КиївВаршава

17 год. 55 хв.

Вт, Пт, Нд

18:55 – 12:50 КиївВаршава

17 год. 55 хв.

Вт, Пт, Нд

18:55 – 12:50 КиївВаршава

17 год. 55 хв.

Вт, Пт, Нд

18:55 – 12:50 КиївВаршава

17 год. 55 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

18:55 – 12:50 КиївВаршава

17 год. 55 хв.

Вт, Пт, Нд

20:00 – 10:25 КиївВаршава

14 год. 25 хв.

Кожен день

20:00 – 10:25 КиївВаршава

14 год. 25 хв.

Кожен день

20:00 – 10:25 КиївВаршава

14 год. 25 хв.

Кожен день

20:30 – 09:25 КиївВаршава

12 год. 55 хв.

Пн, Чт, Пт, Сб, Нд

21:50 – 09:40 КиївВаршава

11 год. 50 хв.

Кожен день

21:50 – 09:40 КиївВаршава

11 год. 50 хв.

Кожен день

21:50 – 09:40 КиївВаршава

11 год. 50 хв.

Кожен день

22:40 – 15:40 КиївВаршава

17 год. 0 хв.

Пт

23:10 – 15:40 КиївВаршава

16 год. 30 хв.

Пт

23:40 – 17:30 КиївВаршава

17 год. 50 хв.

Пт

23:40 – 17:30 КиївВаршава

17 год. 50 хв.

Пт

Маршрут на карті

Як з Київ швидко доїхати до центру Варшава в 2020 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Київ і куди прибувають до Варшава. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

КАЗНА ТРАНСЛуцк - Познань

Загалом автобус хороший. Але будь ласка попереджуйте пасажирів про приїзд на місце призначення. Моя мама проснулась, коли автобус уже відїжджав з Познаня. Що б вона мала робити в, 6 ранку, якби пропустила свою зупинку?!

КАЗНА ТРАНСЖитомир - Пирятин

Двічи поїздка відбулась вдало. Ввічливий, доброзичливий персонал.

Z-TIME/Принципал/агент TDV Kovelske ATPПирятин - Житомир

Поїздка вдалася. Вчасно,зручно,швидко

ТОВ КОМФОРТ-ЕКСПРЕС ЮАЛуцк - Кельце

Для транспорту такого формату - все дуже добре. А найголовніше -швидко!!!!

ТОВ КОМФОРТ-ЕКСПРЕС ЮАНовоград-Волынский - Варшава

Їде нормально, але на кордоні виникають хронічні з польськими прикордоннниками ( напевно, заробили раніше собі таку славу), які постійно ретельно обшукують цей автобус. Через це збільшується затримка на кордоні. Також беруть пасажирів по Волинській області, що нехарактерно для таких рейсів .

Z-TIME/Принципал/агент TDV Kovelske ATPЧерновцы - Львов

Поїздка вдалась! Автобус вирушив вчасно і прибув у місце призначення із запізненням всього на 10-15 хвилин, при тому, що був непроглядний туман. Автобус комфортний і теплий, крісла відкидались і навіть розсувались збоку, щоб було більше місця між пасажирами.

Z-TIME/Принципал/агент TDV Kovelske ATPРовно - Житомир

Поїздка залишила хороше враження. Водії були привітні, автобус теплий. Щоправда, зупинялися декілька раз через дрібні нестправності.

Zventrans Sp. z o.o.Лодзь - Звенигородка

Надійний і хороший перевізник,мені все сподобалось,буду користуватись і надалі його послугами,рекомендую

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя