За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Київ - Варшава

Купити квитки на автобус Київ - Варшава: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Варшава. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Київ в Варшава і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Варшава дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
04:30 – 23:20 КиївВаршава

18 год. 50 хв.

Кожен день

06:30 – 21:40 КиївВаршава

15 год. 10 хв.

Кожен день

06:30 – 22:40 КиївВаршава

16 год. 10 хв.

Кожен день

07:00 – 23:00 КиївВаршава

16 год. 0 хв.

Кожен день

07:00 – 22:15 КиївВаршава

15 год. 15 хв.

Кожен день

07:00 – 22:10 КиївВаршава

15 год. 10 хв.

Кожен день

07:00 – 20:30 КиївВаршава

13 год. 30 хв.

Пн, Чт, Пт

07:00 – 22:10 КиївВаршава

15 год. 10 хв.

Кожен день

07:00 – 22:15 КиївВаршава

15 год. 15 хв.

Кожен день

07:00 – 23:00 КиївВаршава

16 год. 0 хв.

Кожен день

07:00 – 22:25 КиївВаршава

15 год. 25 хв.

Кожен день

07:00 – 22:25 КиївВаршава

15 год. 25 хв.

Кожен день

07:50 – 22:15 КиївВаршава

14 год. 25 хв.

Кожен день

07:50 – 22:10 КиївВаршава

14 год. 20 хв.

Кожен день

07:50 – 22:10 КиївВаршава

14 год. 20 хв.

Кожен день

07:50 – 22:15 КиївВаршава

14 год. 25 хв.

Кожен день

07:50 – 23:00 КиївВаршава

15 год. 10 хв.

Кожен день

07:50 – 22:25 КиївВаршава

14 год. 35 хв.

Кожен день

07:50 – 22:25 КиївВаршава

14 год. 35 хв.

Кожен день

07:50 – 23:00 КиївВаршава

15 год. 10 хв.

Кожен день

08:00 – 22:30 КиївВаршава

14 год. 30 хв.

Кожен день

08:00 – 22:00 КиївВаршава

14 год. 0 хв.

Кожен день

08:00 – 21:40 КиївВаршава

13 год. 40 хв.

Кожен день

08:00 – 21:40 КиївВаршава

13 год. 40 хв.

Кожен день

08:00 – 22:40 КиївВаршава

14 год. 40 хв.

Кожен день

08:10 – 00:50 КиївВаршава

16 год. 40 хв.

Вт, Ср, Пт, Сб

08:30 – 23:20 КиївВаршава

14 год. 50 хв.

Нд

09:30 – 08:10 КиївВаршава

22 год. 40 хв.

Пн

10:00 – 00:10 КиївВаршава

14 год. 10 хв.

Ср, Нд

10:00 – 00:10 КиївВаршава

14 год. 10 хв.

Ср, Нд

11:00 – 00:20 КиївВаршава

13 год. 20 хв.

Кожен день

11:00 – 02:00 КиївВаршава

15 год. 0 хв.

Кожен день

11:20 – 01:55 КиївВаршава

14 год. 35 хв.

Кожен день

11:20 – 01:55 КиївВаршава

14 год. 35 хв.

Кожен день

12:40 – 03:00 КиївВаршава

14 год. 20 хв.

Сб

12:50 – 03:30 КиївВаршава

14 год. 40 хв.

Чт, Сб

13:00 – 04:40 КиївВаршава

15 год. 40 хв.

Кожен день

13:00 – 04:40 КиївВаршава

15 год. 40 хв.

Кожен день

13:10 – 03:00 КиївВаршава

13 год. 50 хв.

Сб

13:45 – 02:40 КиївВаршава

12 год. 55 хв.

Кожен день

14:00 – 04:20 КиївВаршава

14 год. 20 хв.

Кожен день

14:00 – 04:20 КиївВаршава

14 год. 20 хв.

Кожен день

14:00 – 06:20 КиївВаршава

16 год. 20 хв.

Кожен день

14:00 – 04:20 КиївВаршава

14 год. 20 хв.

Кожен день

14:00 – 02:40 КиївВаршава

12 год. 40 хв.

Кожен день

14:00 – 04:20 КиївВаршава

14 год. 20 хв.

Кожен день

14:10 – 06:00 КиївВаршава

15 год. 50 хв.

Кожен день

14:30 – 07:30 КиївВаршава

17 год. 0 хв.

Вт, Чт, Пт

14:30 – 06:50 КиївВаршава

16 год. 20 хв.

Нд

14:30 – 06:50 КиївВаршава

16 год. 20 хв.

Вт, Чт, Пт

14:30 – 07:30 КиївВаршава

17 год. 0 хв.

Пт

14:30 – 08:00 КиївВаршава

17 год. 30 хв.

Нд

14:30 – 07:30 КиївВаршава

17 год. 0 хв.

Вт, Чт, Пт

14:30 – 09:30 КиївВаршава

19 год. 0 хв.

Нд

14:40 – 07:00 КиївВаршава

16 год. 20 хв.

Кожен день

14:40 – 06:20 КиївВаршава

15 год. 40 хв.

Кожен день

14:40 – 07:00 КиївВаршава

16 год. 20 хв.

Кожен день

15:00 – 04:20 КиївВаршава

13 год. 20 хв.

Кожен день

15:00 – 04:20 КиївВаршава

13 год. 20 хв.

Кожен день

15:00 – 04:20 КиївВаршава

13 год. 20 хв.

Кожен день

15:00 – 04:10 КиївВаршава

13 год. 10 хв.

Кожен день

15:00 – 04:20 КиївВаршава

13 год. 20 хв.

Кожен день

15:05 – 07:00 КиївВаршава

15 год. 55 хв.

Кожен день

15:45 – 08:35 КиївВаршава

16 год. 50 хв.

Пт

15:45 – 08:35 КиївВаршава

16 год. 50 хв.

Вт, Пт

16:00 – 07:00 КиївВаршава

15 год. 0 хв.

Кожен день

16:00 – 08:00 КиївВаршава

16 год. 0 хв.

Ср

16:30 – 06:30 КиївВаршава

14 год. 0 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

16:30 – 06:30 КиївВаршава

14 год. 0 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

17:00 – 06:55 КиївВаршава

13 год. 55 хв.

Кожен день

17:00 – 09:05 КиївВаршава

16 год. 5 хв.

Кожен день

17:00 – 06:55 КиївВаршава

13 год. 55 хв.

Кожен день

17:00 – 07:00 КиївВаршава

14 год. 0 хв.

Кожен день

17:00 – 07:40 КиївВаршава

14 год. 40 хв.

Кожен день

18:55 – 12:50 КиївВаршава

17 год. 55 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

18:55 – 12:50 КиївВаршава

17 год. 55 хв.

Чт

18:55 – 12:50 КиївВаршава

17 год. 55 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

18:55 – 12:50 КиївВаршава

17 год. 55 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

18:55 – 12:50 КиївВаршава

17 год. 55 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

20:30 – 09:25 КиївВаршава

12 год. 55 хв.

Кожен день

20:30 – 09:25 КиївВаршава

12 год. 55 хв.

Чт, Сб, Нд

21:00 – 10:25 КиївВаршава

13 год. 25 хв.

Кожен день

21:00 – 10:25 КиївВаршава

13 год. 25 хв.

Кожен день

21:00 – 10:25 КиївВаршава

13 год. 25 хв.

Кожен день

21:30 – 09:00 КиївВаршава

11 год. 30 хв.

Кожен день

22:00 – 09:40 КиївВаршава

11 год. 40 хв.

Кожен день

22:40 – 15:40 КиївВаршава

17 год. 0 хв.

Пт

22:40 – 15:40 КиївВаршава

17 год. 0 хв.

Пт

23:10 – 15:40 КиївВаршава

16 год. 30 хв.

Пт

23:10 – 15:40 КиївВаршава

16 год. 30 хв.

Пт

23:40 – 17:30 КиївВаршава

17 год. 50 хв.

Ср, Пт, Нд

23:40 – 17:30 КиївВаршава

17 год. 50 хв.

Ср, Пт, Нд

Маршрут на карті

Як з Київ швидко доїхати до центру Варшава в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Київ і куди прибувають до Варшава. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

СтецикКоблево - Одесса

Спасибо. Все понравилось

Піщанське АТП 10540/НашбусПознань - Киев

Как всегда, супер

Піщанське АТП 10540/НашбусРовно - Лодзь

Майже ідеально: чай/кава, стюардеса, WiFi, туалет працював. Але малувата відстань між сидіннями.

ТОВ ГюнселРовно - Вроцлав

Їхав 14.09.2018. Все як завжди- класс. Водіям окрема подяка! Як для мене то найкращий перевізник. Рекомендую всім. Одне що треба полагодити то інтернет віфі.

Спасибо. Все понравилось

Піщанське АТП 10540/НашбусПознань - Киев

Отлично доехали, большое спасибо!)

АВТОФЛОТ / EWHDХерсон - Киев

Довольна всем, спасибо

АвтотранзитРовно - Вроцлав

Приємні і прфесійні водії

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information