За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Київ - Варшава

Купити квитки на автобус Київ - Варшава: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Варшава. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Київ в Варшава і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Варшава дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
04:30 – 23:20 КиївВаршава

18 год. 50 хв.

Кожен день

06:30 – 21:40 КиївВаршава

15 год. 10 хв.

Кожен день

06:30 – 22:40 КиївВаршава

16 год. 10 хв.

Кожен день

07:00 – 23:00 КиївВаршава

16 год. 0 хв.

Кожен день

07:00 – 22:10 КиївВаршава

15 год. 10 хв.

Кожен день

07:00 – 22:10 КиївВаршава

15 год. 10 хв.

Кожен день

07:00 – 22:15 КиївВаршава

15 год. 15 хв.

Кожен день

07:00 – 22:25 КиївВаршава

15 год. 25 хв.

Кожен день

07:00 – 22:25 КиївВаршава

15 год. 25 хв.

Кожен день

07:00 – 22:15 КиївВаршава

15 год. 15 хв.

Кожен день

07:00 – 23:00 КиївВаршава

16 год. 0 хв.

Кожен день

07:00 – 19:25 КиївВаршава

12 год. 25 хв.

Пн, Чт, Пт

07:50 – 22:10 КиївВаршава

14 год. 20 хв.

Кожен день

07:50 – 22:10 КиївВаршава

14 год. 20 хв.

Кожен день

07:50 – 22:15 КиївВаршава

14 год. 25 хв.

Кожен день

07:50 – 22:25 КиївВаршава

14 год. 35 хв.

Кожен день

07:50 – 22:25 КиївВаршава

14 год. 35 хв.

Кожен день

07:50 – 22:15 КиївВаршава

14 год. 25 хв.

Кожен день

07:50 – 23:00 КиївВаршава

15 год. 10 хв.

Кожен день

07:50 – 23:00 КиївВаршава

15 год. 10 хв.

Кожен день

08:00 – 21:40 КиївВаршава

13 год. 40 хв.

Кожен день

08:00 – 22:30 КиївВаршава

14 год. 30 хв.

Кожен день

08:00 – 22:00 КиївВаршава

14 год. 0 хв.

Кожен день

08:00 – 22:40 КиївВаршава

14 год. 40 хв.

Кожен день

08:00 – 21:40 КиївВаршава

13 год. 40 хв.

Кожен день

08:00 – 22:00 КиївВаршава

14 год. 0 хв.

Кожен день

08:10 – 00:50 КиївВаршава

16 год. 40 хв.

Ср, Сб

08:30 – 23:20 КиївВаршава

14 год. 50 хв.

Сб

09:30 – 08:10 КиївВаршава

22 год. 40 хв.

Пн

10:00 – 00:10 КиївВаршава

14 год. 10 хв.

Нд

11:00 – 02:00 КиївВаршава

15 год. 0 хв.

Кожен день

11:00 – 00:20 КиївВаршава

13 год. 20 хв.

Кожен день

11:20 – 01:55 КиївВаршава

14 год. 35 хв.

Кожен день

11:20 – 01:55 КиївВаршава

14 год. 35 хв.

Кожен день

13:00 – 04:40 КиївВаршава

15 год. 40 хв.

Кожен день

13:00 – 05:15 КиївВаршава

16 год. 15 хв.

Ср, Чт, Сб, Нд

13:00 – 04:40 КиївВаршава

15 год. 40 хв.

Кожен день

13:40 – 04:00 КиївВаршава

14 год. 20 хв.

Сб

13:45 – 02:40 КиївВаршава

12 год. 55 хв.

Кожен день

14:00 – 04:20 КиївВаршава

14 год. 20 хв.

Кожен день

14:00 – 04:20 КиївВаршава

14 год. 20 хв.

Кожен день

14:00 – 02:40 КиївВаршава

12 год. 40 хв.

Кожен день

14:00 – 04:20 КиївВаршава

14 год. 20 хв.

Кожен день

14:00 – 06:20 КиївВаршава

16 год. 20 хв.

Кожен день

14:00 – 04:20 КиївВаршава

14 год. 20 хв.

Кожен день

14:00 – 04:20 КиївВаршава

14 год. 20 хв.

Кожен день

14:10 – 06:00 КиївВаршава

15 год. 50 хв.

Кожен день

14:30 – 09:30 КиївВаршава

19 год. 0 хв.

Нд

14:30 – 06:50 КиївВаршава

16 год. 20 хв.

Нд

14:30 – 08:00 КиївВаршава

17 год. 30 хв.

Нд

14:40 – 07:00 КиївВаршава

16 год. 20 хв.

Кожен день

14:40 – 07:00 КиївВаршава

16 год. 20 хв.

Кожен день

14:40 – 06:20 КиївВаршава

15 год. 40 хв.

Кожен день

15:00 – 04:20 КиївВаршава

13 год. 20 хв.

Кожен день

15:00 – 04:20 КиївВаршава

13 год. 20 хв.

Кожен день

15:00 – 04:20 КиївВаршава

13 год. 20 хв.

Кожен день

15:00 – 04:10 КиївВаршава

13 год. 10 хв.

Кожен день

15:00 – 04:20 КиївВаршава

13 год. 20 хв.

Кожен день

15:00 – 04:20 КиївВаршава

13 год. 20 хв.

Кожен день

15:05 – 07:00 КиївВаршава

15 год. 55 хв.

Кожен день

15:45 – 08:35 КиївВаршава

16 год. 50 хв.

Вт, Пт

15:45 – 08:35 КиївВаршава

16 год. 50 хв.

Вт, Пт

16:00 – 08:00 КиївВаршава

16 год. 0 хв.

Ср

16:00 – 07:00 КиївВаршава

15 год. 0 хв.

Чт, Сб

16:30 – 06:30 КиївВаршава

14 год. 0 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

16:30 – 06:30 КиївВаршава

14 год. 0 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

17:00 – 06:55 КиївВаршава

13 год. 55 хв.

Кожен день

17:00 – 06:55 КиївВаршава

13 год. 55 хв.

Кожен день

17:00 – 09:05 КиївВаршава

16 год. 5 хв.

Кожен день

17:00 – 06:55 КиївВаршава

13 год. 55 хв.

Кожен день

17:00 – 07:40 КиївВаршава

14 год. 40 хв.

Кожен день

17:30 – 07:30 КиївВаршава

14 год. 0 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

17:30 – 08:00 КиївВаршава

14 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

17:30 – 06:50 КиївВаршава

13 год. 20 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

17:30 – 07:20 КиївВаршава

13 год. 50 хв.

Пт

17:30 – 10:30 КиївВаршава

17 год. 0 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

18:00 – 07:00 КиївВаршава

13 год. 0 хв.

Кожен день

18:55 – 12:50 КиївВаршава

17 год. 55 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

18:55 – 12:50 КиївВаршава

17 год. 55 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

18:55 – 12:50 КиївВаршава

17 год. 55 хв.

Чт

18:55 – 12:50 КиївВаршава

17 год. 55 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

18:55 – 12:50 КиївВаршава

17 год. 55 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

20:30 – 09:25 КиївВаршава

12 год. 55 хв.

Кожен день

20:30 – 09:25 КиївВаршава

12 год. 55 хв.

Чт, Сб, Нд

21:00 – 10:25 КиївВаршава

13 год. 25 хв.

Кожен день

21:00 – 10:25 КиївВаршава

13 год. 25 хв.

Кожен день

21:00 – 10:25 КиївВаршава

13 год. 25 хв.

Кожен день

21:30 – 09:00 КиївВаршава

11 год. 30 хв.

Кожен день

22:40 – 15:40 КиївВаршава

17 год. 0 хв.

Пт

22:40 – 15:40 КиївВаршава

17 год. 0 хв.

Пт

23:10 – 15:40 КиївВаршава

16 год. 30 хв.

Пт

23:40 – 17:30 КиївВаршава

17 год. 50 хв.

Ср, Пт

23:40 – 17:30 КиївВаршава

17 год. 50 хв.

Ср, Пт

Маршрут на карті

Як з Київ швидко доїхати до центру Варшава в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Київ і куди прибувають до Варшава. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

СтецикСкадовск - Львов

Читаю попередні відгуки і дивуюсь.Їхав рейсом Познань-Скадовськ.Напевно не з тими водіями їхали.Зі Львова до Скадовска на кожній зупинці перераховували і запитували чи незабули кого.Водій навіть зупинявся на прохання батьків щоб дитина сходила "в туалет".Автобус їхав по заявленому маршруті.Кондиціонер працював.Я задоволений.

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПВроцлав - Запорожье

Все устраивает

Піщанське АТП 10540/НашбусПознань - Житомир

Кофе чай бесплатно предлагали два раза ,хороший WIFI,в салоне работал телевизор смотрели сериал,из неудобств пересадка.

ТОВ ГюнселКиев - Одесса

Хороший сервис .

Мустанг ТрансЛуцк - Варшава

Поїздка була 18.05.2018 із Луцька до Варшави. Автобус був комфортний, відносно новий, розмальований під зоопарк)) Кондиціонер працював, крісла зручні. Пасажирів було небагато, тому майже всі сиділи поодинці. Водії були доброзичливі і допомагали в усьому. Завчасно пояснювали що, де і як робити, куди йти, перекладали незрозумілі…

Піщанське АТП 10540/НашбусЛодзь - Житомир

Задоволений перевізником, і сервісом! Буду рекомендувати всім.

AvtotranzitЖитомир - Вроцлав

Я задоволений перевезенням на 95%, але черги на кордоні 14 годин самі розумієте!

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПХмельницкий - Львов

Запізнення на 2 години - це, всеж такі, багато.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information