Подорожі та Covid-19: усі посилання в одному місці

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Київ - Варшава

Купити квитки на автобус Київ - Варшава: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Варшава. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Київ в Варшава і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Варшава дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
03:30 – 20:15 КиївВаршава

16 год. 45 хв.

Кожен день

05:00 – 19:00 КиївВаршава

14 год. 0 хв.

Вт

07:00 – 19:00 КиївВаршава

12 год. 0 хв.

Ср, Сб, Нд

07:00 – 19:00 КиївВаршава

12 год. 0 хв.

Ср, Нд

07:00 – 19:00 КиївВаршава

12 год. 0 хв.

Ср, Нд

07:20 – 20:40 КиївВаршава

13 год. 20 хв.

Кожен день

07:50 – 23:15 КиївВаршава

15 год. 25 хв.

Кожен день

09:00 – 22:40 КиївВаршава

13 год. 40 хв.

Вт, Чт, Сб

09:50 – 23:40 КиївВаршава

13 год. 50 хв.

Кожен день

10:00 – 23:59 КиївВаршава

13 год. 59 хв.

Кожен день

10:00 – 23:59 КиївВаршава

13 год. 59 хв.

Кожен день

10:00 – 04:50 КиївВаршава

18 год. 50 хв.

Кожен день

10:00 – 06:10 КиївВаршава

20 год. 10 хв.

Кожен день

10:00 – 02:30 КиївВаршава

16 год. 30 хв.

Кожен день

10:00 – 00:10 КиївВаршава

14 год. 10 хв.

Вт, Пт, Нд

10:40 – 01:20 КиївВаршава

14 год. 40 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

11:00 – 02:00 КиївВаршава

15 год. 0 хв.

Вт, Пт, Нд

11:20 – 02:20 КиївВаршава

15 год. 0 хв.

Кожен день

11:20 – 02:55 КиївВаршава

15 год. 35 хв.

Кожен день

11:20 – 02:55 КиївВаршава

15 год. 35 хв.

Кожен день

11:30 – 03:00 КиївВаршава

15 год. 30 хв.

Чт, Нд

11:30 – 03:00 КиївВаршава

15 год. 30 хв.

Чт, Нд

13:00 – 05:10 КиївВаршава

16 год. 10 хв.

Кожен день

13:00 – 05:00 КиївВаршава

16 год. 0 хв.

Кожен день

13:00 – 04:40 КиївВаршава

15 год. 40 хв.

Кожен день

13:25 – 05:20 КиївВаршава

15 год. 55 хв.

Пн, Чт, Нд

13:40 – 05:40 КиївВаршава

16 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

13:40 – 05:40 КиївВаршава

16 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

13:40 – 05:40 КиївВаршава

16 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

14:00 – 06:20 КиївВаршава

16 год. 20 хв.

Вт, Чт, Сб

14:00 – 05:35 КиївВаршава

15 год. 35 хв.

Кожен день

14:00 – 02:30 КиївВаршава

12 год. 30 хв.

Кожен день

14:00 – 05:00 КиївВаршава

15 год. 0 хв.

Кожен день

14:00 – 05:50 КиївВаршава

15 год. 50 хв.

Вт, Чт, Сб

14:05 – 05:20 КиївВаршава

15 год. 15 хв.

Пн, Чт, Нд

14:30 – 05:40 КиївВаршава

15 год. 10 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

14:30 – 06:10 КиївВаршава

15 год. 40 хв.

Кожен день

14:30 – 06:00 КиївВаршава

15 год. 30 хв.

Кожен день

14:30 – 05:40 КиївВаршава

15 год. 10 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

14:30 – 05:40 КиївВаршава

15 год. 10 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

14:40 – 07:00 КиївВаршава

16 год. 20 хв.

Кожен день

15:00 – 05:10 КиївВаршава

14 год. 10 хв.

Кожен день

15:00 – 05:10 КиївВаршава

14 год. 10 хв.

Кожен день

15:00 – 05:00 КиївВаршава

14 год. 0 хв.

Кожен день

15:00 – 04:10 КиївВаршава

13 год. 10 хв.

Кожен день

15:00 – 04:10 КиївВаршава

13 год. 10 хв.

Кожен день

15:00 – 05:00 КиївВаршава

14 год. 0 хв.

Кожен день

15:05 – 07:00 КиївВаршава

15 год. 55 хв.

Кожен день

15:05 – 07:00 КиївВаршава

15 год. 55 хв.

Кожен день

15:10 – 03:50 КиївВаршава

12 год. 40 хв.

Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

16:20 – 07:40 КиївВаршава

15 год. 20 хв.

Кожен день

16:30 – 06:30 КиївВаршава

14 год. 0 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

17:00 – 07:00 КиївВаршава

14 год. 0 хв.

Кожен день

18:25 – 08:30 КиївВаршава

14 год. 5 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт

20:00 – 10:25 КиївВаршава

14 год. 25 хв.

Кожен день

20:00 – 10:40 КиївВаршава

14 год. 40 хв.

Кожен день

20:00 – 10:25 КиївВаршава

14 год. 25 хв.

Кожен день

20:00 – 10:25 КиївВаршава

14 год. 25 хв.

Кожен день

20:30 – 09:30 КиївВаршава

13 год. 0 хв.

Пт

21:50 – 09:40 КиївВаршава

11 год. 50 хв.

Кожен день

21:50 – 09:40 КиївВаршава

11 год. 50 хв.

Кожен день

21:50 – 09:40 КиївВаршава

11 год. 50 хв.

Кожен день

22:40 – 15:40 КиївВаршава

17 год. 0 хв.

Пт

23:10 – 15:40 КиївВаршава

16 год. 30 хв.

Пт

Маршрут на карті

Як з Київ швидко доїхати до центру Варшава в 2021 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Київ і куди прибувають до Варшава. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

Бринцов/АгатЛьвів - Краків

Поїздка загалом нормальна все чудово ! Але образило мене одне, що в білеті писало чітко що виїзд з місця мого призначення відбудеться о 23:40, але водій дзвонив до мене 6 раз коли я розмовляв з товаришом по телефону і в мене було зайнято а я…

ФОП ПавловскийКиев - Владимир-Волынский

Поїздка була комфортна, зручний автобус, чуйні водії, гарна підтримка диспечирів. Дякую!

Vasilkivtransavto/AgatКраков - Ровно

Все чудово!Доїхала з комфортом.Водіям окреме дякую!

ВасилькивТрансАвтоХарьков - Полтава

Доброго дня!!! Їхали з цим перевізником ВасилькивТрансАвто з Полтави до Харкова, все сподобалось. Привітні водії, чистий транспортний засіб, комфортне водіння. Велике спасибі за якість у всьому!!! Будемо звертатися і надалі!!!

ФОП ПавловскийҐлівіце - Житомир

По Польщі все було супер по графіку. По Україні є свої невеликі нюанси. Але надалі буду користуватись цим перевізником

Бринцов/АгатЛюблін - Коростень

Пристойний перевізник.

ЛИС-АВТО-ТРАНСПознань - Львов

Чудовий перевізник.

ВасилькивТрансАвтоПрага - Львів

Все дуже сподобалося, приїхали швидко, комунікативні водії, особливо Анатолій

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя