Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Автобуси Київ - Варшава

Купити квитки на автобус Київ - Варшава: де і як замовити автобусні квитки з України в Польщу, вартість самостійної поїздки в Варшава. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Київ в Варшава і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися з Київ в Варшава дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
06:00 – 23:30 КиївВаршава Відправлення в 06:00 від: Автовокзал пр. Науки, 1 Прибуття в 23:30 до: Автовокзал "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

17 год. 30 хв.

Маршрут

Ср

07:00 – 23:00 КиївВаршава Відправлення в 07:00 від: Автовокзал пр. Науки, 1 Прибуття в 23:00 до: Żwirki i Wigury 1

16 год. 0 хв.

Маршрут

Кожен день

07:00 – 22:10 КиївВаршава Відправлення в 07:00 від: Автовокзал пр. Науки, 1 Прибуття в 22:10 до: Żwirki i Wigury 1

15 год. 10 хв.

Маршрут

Кожен день

07:00 – 22:15 КиївВаршава Відправлення в 07:00 від: Автовокзал пр. Науки, 1 Прибуття в 22:15 до: Żwirki i Wigury 1

15 год. 15 хв.

Маршрут

Кожен день

07:00 – 22:10 КиївВаршава Відправлення в 07:00 від: Автовокзал пр. Науки, 1 Прибуття в 22:10 до: Żwirki i Wigury 1

15 год. 10 хв.

Маршрут

Кожен день

07:00 – 22:25 КиївВаршава Відправлення в 07:00 від: Автовокзал пр. Науки, 1 Прибуття в 22:25 до: Żwirki i Wigury 1

15 год. 25 хв.

Маршрут

Кожен день

07:00 – 23:00 КиївВаршава Відправлення в 07:00 від: Автовокзал пр. Науки, 1 Прибуття в 23:00 до: Żwirki i Wigury 1

16 год. 0 хв.

Маршрут

Кожен день

07:00 – 22:25 КиївВаршава Відправлення в 07:00 від: Автовокзал пр. Науки, 1 Прибуття в 22:25 до: Żwirki i Wigury 1

15 год. 25 хв.

Маршрут

Кожен день

07:00 – 22:15 КиївВаршава Відправлення в 07:00 від: Автовокзал пр. Науки, 1 Прибуття в 22:15 до: Żwirki i Wigury 1

15 год. 15 хв.

Маршрут

Кожен день

07:00 – 21:45 КиївВаршава Відправлення в 07:00 від: Автовокзал "Центральный", проспект Науки 1 / Московская площадь 3 Прибуття в 21:45 до: Автовокзал "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

14 год. 45 хв.

Маршрут

Кожен день

07:50 – 23:00 КиївВаршава Відправлення в 07:50 від: Автовокзал пр. Науки, 1 Прибуття в 23:00 до: Żwirki i Wigury 1

15 год. 10 хв.

Маршрут

Кожен день

07:50 – 22:10 КиївВаршава Відправлення в 07:50 від: Автовокзал пр. Науки, 1 Прибуття в 22:10 до: Żwirki i Wigury 1

14 год. 20 хв.

Маршрут

Кожен день

07:50 – 22:15 КиївВаршава Відправлення в 07:50 від: Автовокзал пр. Науки, 1 Прибуття в 22:15 до: Żwirki i Wigury 1

14 год. 25 хв.

Маршрут

Кожен день

07:50 – 22:10 КиївВаршава Відправлення в 07:50 від: Автовокзал пр. Науки, 1 Прибуття в 22:10 до: Żwirki i Wigury 1

14 год. 20 хв.

Маршрут

Кожен день

07:50 – 22:25 КиївВаршава Відправлення в 07:50 від: Автовокзал пр. Науки, 1 Прибуття в 22:25 до: Żwirki i Wigury 1

14 год. 35 хв.

Маршрут

Кожен день

07:50 – 23:00 КиївВаршава Відправлення в 07:50 від: Автовокзал пр. Науки, 1 Прибуття в 23:00 до: Żwirki i Wigury 1

15 год. 10 хв.

Маршрут

Кожен день

07:50 – 22:25 КиївВаршава Відправлення в 07:50 від: Автовокзал пр. Науки, 1 Прибуття в 22:25 до: Żwirki i Wigury 1

14 год. 35 хв.

Маршрут

Кожен день

07:50 – 22:15 КиївВаршава Відправлення в 07:50 від: Автовокзал пр. Науки, 1 Прибуття в 22:15 до: Żwirki i Wigury 1

14 год. 25 хв.

Маршрут

Кожен день

08:30 – 22:30 КиївВаршава Відправлення в 08:30 від: Автостанция "Киев", ул.С.Петлюры 32, (Ж/Д Вокзал) Прибуття в 22:30 до: Автовокзал "Centralna"

14 год. 0 хв.

Маршрут

Кожен день

08:30 – 22:20 КиївВаршава Відправлення в 08:30 від: Автостанция "Киев", ул.С.Петлюры 32, (Ж/Д Вокзал) Прибуття в 22:20 до: Автовокзал "Centralna"

13 год. 50 хв.

Маршрут

Кожен день

08:30 – 22:30 КиївВаршава Відправлення в 08:30 від: Автостанция "Киев", ул.С.Петлюры 32, (Ж/Д Вокзал) Прибуття в 22:30 до: Автовокзал "Centralna"

14 год. 0 хв.

Маршрут

Кожен день

08:30 – 22:20 КиївВаршава Відправлення в 08:30 від: Автостанция "Киев", ул.С.Петлюры 32, (Ж/Д Вокзал) Прибуття в 22:20 до: Автовокзал "Centralna"

13 год. 50 хв.

Маршрут

Кожен день

08:30 – 22:00 КиївВаршава Відправлення в 08:30 від: Автостанция "Киев", ул.С.Петлюры 32, (Ж/Д Вокзал) Прибуття в 22:00 до: Автовокзал "Centralna"

13 год. 30 хв.

Маршрут

Кожен день

08:30 – 22:30 КиївВаршава Відправлення в 08:30 від: Автостанция "Киев", ул.С.Петлюры 32, (Ж/Д Вокзал) Прибуття в 22:30 до: Автовокзал "Centralna"

14 год. 0 хв.

Маршрут

Кожен день

11:00 – 02:00 КиївВаршава Відправлення в 11:00 від: Автостанция "Киев", ул.С.Петлюры 32, (Ж/Д Вокзал) Прибуття в 02:00 до: Автовокзал "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

15 год. 0 хв.

Маршрут

Кожен день

11:00 – 02:00 КиївВаршава Відправлення в 11:00 від: Автостанция "Киев", ул.С.Петлюры 32, (Ж/Д Вокзал) Прибуття в 02:00 до: Автовокзал "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

15 год. 0 хв.

Маршрут

Кожен день

13:00 – 04:40 КиївВаршава Відправлення в 13:00 від: Автостанция "Киев", ул.С.Петлюры 32, (Ж/Д Вокзал) Прибуття в 04:40 до: Автовокзал "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

15 год. 40 хв.

Маршрут

Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

13:00 – 04:40 КиївВаршава Відправлення в 13:00 від: Автостанция "Киев", ул.С.Петлюры 32, (Ж/Д Вокзал) Прибуття в 04:40 до: Автовокзал "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

15 год. 40 хв.

Маршрут

Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

13:00 – 08:00 КиївВаршава Відправлення в 13:00 від: Автовокзал "Центральный", проспект Науки 1 / Московская площадь 3 Прибуття в 08:00 до: Автовокзал "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

19 год. 0 хв.

Маршрут

Кожен день

13:00 – 08:00 КиївВаршава Відправлення в 13:00 від: Автовокзал "Центральный", проспект Науки 1 / Московская площадь 3 Прибуття в 08:00 до: Автовокзал "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

19 год. 0 хв.

Маршрут

Кожен день

13:45 – 02:40 КиївВаршава Відправлення в 13:45 від: Автовокзал "Центральный", проспект Науки 1 / Московская площадь 3 Прибуття в 02:40 до: Автовокзал "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

12 год. 55 хв.

Маршрут

Кожен день

14:00 – 08:00 КиївВаршава Відправлення в 14:00 від: Автовокзал "Центральный", проспект Науки 1 / Московская площадь 3 Прибуття в 08:00 до: Автовокзал "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

18 год. 0 хв.

Маршрут

Кожен день

14:00 – 08:00 КиївВаршава Відправлення в 14:00 від: Автовокзал "Центральный", проспект Науки 1 / Московская площадь 3 Прибуття в 08:00 до: Автовокзал "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

18 год. 0 хв.

Маршрут

Кожен день

14:00 – 02:40 КиївВаршава Відправлення в 14:00 від: Автовокзал "Центральный", проспект Науки 1 / Московская площадь 3 Прибуття в 02:40 до: Автовокзал "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

12 год. 40 хв.

Маршрут

Кожен день

14:00 – 05:35 КиївВаршава Відправлення в 14:00 від: Автостанция "Киев", ул.С.Петлюры 32, (Ж/Д Вокзал) Прибуття в 05:35 до: Автовокзал "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

15 год. 35 хв.

Маршрут

Пт

14:30 – 06:30 КиївВаршава Відправлення в 14:30 від: Автостанция "Киев", ул.С.Петлюры 32, (Ж/Д Вокзал) Прибуття в 06:30 до: Автовокзал "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

16 год. 0 хв.

Маршрут

Чт, Нд

14:40 – 07:00 КиївВаршава Відправлення в 14:40 від: Автовокзал "Центральный", проспект Науки 1 / Московская площадь 3 Прибуття в 07:00 до: Автовокзал "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

16 год. 20 хв.

Маршрут

Кожен день

14:40 – 07:00 КиївВаршава Відправлення в 14:40 від: Автовокзал "Центральный", проспект Науки 1 / Московская площадь 3 Прибуття в 07:00 до: Автовокзал "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

16 год. 20 хв.

Маршрут

Кожен день

15:00 – 09:00 КиївВаршава Відправлення в 15:00 від: Автовокзал "Центральный", проспект Науки 1 / Московская площадь 3 Прибуття в 09:00 до: Автовокзал "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

18 год. 0 хв.

Маршрут

Нд

15:45 – 08:35 КиївВаршава Відправлення в 15:45 від: Автовокзал "Дачная", пр.Победы 142 Прибуття в 08:35 до: Автовокзал "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

16 год. 50 хв.

Маршрут

Вт, Пт

15:45 – 08:35 КиївВаршава Відправлення в 15:45 від: Автовокзал "Дачная", пр.Победы 142 Прибуття в 08:35 до: Автовокзал "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

16 год. 50 хв.

Маршрут

Вт, Пт

16:00 – 08:00 КиївВаршава Відправлення в 16:00 від: Автостанция "Киев", ул.С.Петлюры 32, (Ж/Д Вокзал) Прибуття в 08:00 до: Автовокзал "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

16 год. 0 хв.

Маршрут

Ср, Сб

16:00 – 07:00 КиївВаршава Відправлення в 16:00 від: Автостанция "Киев", ул.С.Петлюры 32, (Ж/Д Вокзал) Прибуття в 07:00 до: Автовокзал "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

15 год. 0 хв.

Маршрут

Чт, Сб

16:00 – 08:00 КиївВаршава Відправлення в 16:00 від: Автостанция "Киев", ул.С.Петлюры 32, (Ж/Д Вокзал) Прибуття в 08:00 до: Автовокзал "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

16 год. 0 хв.

Маршрут

Ср, Сб

17:00 – 09:05 КиївВаршава Відправлення в 17:00 від: Автовокзал "Выдубичи", Набережно-Печерская дорога, 10 Прибуття в 09:05 до: Автовокзал "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

16 год. 5 хв.

Маршрут

Кожен день

17:00 – 07:40 КиївВаршава Відправлення в 17:00 від: Автостанция "Киев", ул.С.Петлюры 32, (Ж/Д Вокзал) Прибуття в 07:40 до: Автовокзал "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

14 год. 40 хв.

Маршрут

Кожен день

17:00 – 07:30 КиївВаршава Відправлення в 17:00 від: Автовокзал "Центральный", проспект Науки 1 / Московская площадь 3 Прибуття в 07:30 до: Автовокзал "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

14 год. 30 хв.

Маршрут

Кожен день

18:00 – 08:55 КиївВаршава Відправлення в 18:00 від: Автостанция "Киев", ул.С.Петлюры 32, (Ж/Д Вокзал) Прибуття в 08:55 до: Автовокзал "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

14 год. 55 хв.

Маршрут

Вт

18:00 – 09:50 КиївВаршава Відправлення в 18:00 від: Автостанция "Киев", ул.С.Петлюры 32, (Ж/Д Вокзал) Прибуття в 09:50 до: Автовокзал "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

15 год. 50 хв.

Маршрут

Вт

18:55 – 11:00 КиївВаршава Відправлення в 18:55 від: Автовокзал "Центральный", проспект Науки 1 / Московская площадь 3 Прибуття в 11:00 до: Автовокзал "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

16 год. 5 хв.

Маршрут

Вт, Пт, Нд

18:55 – 11:00 КиївВаршава Відправлення в 18:55 від: Автовокзал "Центральный", проспект Науки 1 / Московская площадь 3 Прибуття в 11:00 до: Автовокзал "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

16 год. 5 хв.

Маршрут

Вт, Пт, Нд

19:00 – 09:20 КиївВаршава Відправлення в 19:00 від: Автовокзал "Центральный", проспект Науки 1 / Московская площадь 3 Прибуття в 09:20 до: Автовокзал "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

14 год. 20 хв.

Маршрут

Кожен день

20:00 – 10:30 КиївВаршава Відправлення в 20:00 від: Автостанция "Киев", ул.С.Петлюры 32, (Ж/Д Вокзал) Прибуття в 10:30 до: Автовокзал "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

14 год. 30 хв.

Маршрут

Вт, Чт, Сб, Нд

21:00 – 10:25 КиївВаршава Відправлення в 21:00 від: Автовокзал "Центральный", проспект Науки 1 / Московская площадь 3 Прибуття в 10:25 до: Автовокзал "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

13 год. 25 хв.

Маршрут

Кожен день

21:00 – 10:25 КиївВаршава Відправлення в 21:00 від: Автовокзал "Центральный", проспект Науки 1 / Московская площадь 3 Прибуття в 10:25 до: Автовокзал "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

13 год. 25 хв.

Маршрут

Кожен день

21:00 – 10:25 КиївВаршава Відправлення в 21:00 від: Автовокзал "Центральный", проспект Науки 1 / Московская площадь 3 Прибуття в 10:25 до: Автовокзал "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

13 год. 25 хв.

Маршрут

Кожен день

21:30 – 09:00 КиївВаршава Відправлення в 21:30 від: Автовокзал "Центральный", проспект Науки 1 / Московская площадь 3 Прибуття в 09:00 до: Автовокзал "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

11 год. 30 хв.

Маршрут

Пн, Пт

21:55 – 13:10 КиївВаршава Відправлення в 21:55 від: Автовокзал "Центральный", проспект Науки 1 / Московская площадь 3 Прибуття в 13:10 до: Автовокзал "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

15 год. 15 хв.

Маршрут

Кожен день

22:15 – 13:10 КиївВаршава Відправлення в 22:15 від: Автовокзал "Центральный", проспект Науки 1 / Московская площадь 3 Прибуття в 13:10 до: Автовокзал "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

14 год. 55 хв.

Маршрут

Кожен день

Як з Київ швидко доїхати до центру Варшава в 2017 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Київ і куди прибувають до Варшава. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати з України до Польщу, відстань у кілометрах.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information