За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Прага - Київ

Купити квитки на автобус Прага - Київ: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Київ. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Прага в Київ і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Київ дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
07:30 – 08:30 ПрагаКиїв

25 год. 0 хв.

Ср, Пт, Нд

09:00 – 11:05 ПрагаКиїв

26 год. 5 хв.

Вт

09:00 – 11:00 ПрагаКиїв

26 год. 0 хв.

Нд

09:15 – 10:30 ПрагаКиїв

25 год. 15 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

10:00 – 10:30 ПрагаКиїв

24 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

11:00 – 12:55 ПрагаКиїв

25 год. 55 хв.

Чт, Нд

11:25 – 15:20 ПрагаКиїв

27 год. 55 хв.

Вт, Пт, Сб

12:00 – 16:30 ПрагаКиїв

28 год. 30 хв.

Кожен день

12:00 – 16:50 ПрагаКиїв

28 год. 50 хв.

Кожен день

12:00 – 16:30 ПрагаКиїв

28 год. 30 хв.

Кожен день

12:00 – 16:30 ПрагаКиїв

28 год. 30 хв.

Кожен день

12:00 – 16:30 ПрагаКиїв

28 год. 30 хв.

Кожен день

12:00 – 16:50 ПрагаКиїв

28 год. 50 хв.

Кожен день

12:30 – 12:30 ПрагаКиїв

24 год. 0 хв.

Пн, Пт

13:00 – 12:30 ПрагаКиїв

23 год. 30 хв.

Пн, Пт

16:15 – 17:30 ПрагаКиїв

25 год. 15 хв.

Чт, Сб, Нд

17:00 – 17:30 ПрагаКиїв

24 год. 30 хв.

Чт, Сб, Нд

Маршрут на карті

Як з Прага швидко доїхати до центру Київ в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Прага і куди прибувають до Київ. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

КийПасТранс, ATП-5Прага - Ровно

Плохо работает кондиционер и ви-фи.Водители работают хорошо.Твердая 4.

КийПасТранс, ATП-5Краков - Львов

Загальне враження не погане. Перш за все служба підтримки надала повну інформацію про рейс - платформа, номер автобуса, номер водія. Розмова відбувалася по вайберу. Дякую за інформаційну підтримку! По автобусу - прибув на станцію навіть на кілька хвилин швидше запланованого часу. Водії привітні. Сидіння зручні…

КийПасТранс, ATП-5Киев - Прага

Вполне.норм

КийПасТранс, ATП-5Киев - Прага

Поездка мне понравилась,спасибо за поездку.

КийПасТранс, ATП-5Краков - Киев

Всё было хорошо - нечем восторгаться и не на что особо жаловаться. Вполне приемлемый вариант поездки. Ну а мелочи - они есть всегда. Хотелось бы того, или этого... В целом - твёрдая четвёрка.

КийПасТранс, ATП-5Киев - Прага

Вежливость, чистота, комфорт и приятное общение, поездка прошла незаметно.

КийПасТранс, ATП-5Жешув - Киев

Нормально, но мешал телевизор, который ночью работал.

КийПасТранс, ATП-5Жешув - Киев

Поездка прошла нормально. Автобус опоздал в Жешув на 30 мин., но т.к. он ехал из Праги, то сильно мы не волновались- мало ли,какие задержки могут быть на трассе. Мешал телевизор,который что-то показывал аж до часу ночи, пока кто-то из пассажиров не возмутился. В Киев приехали…

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information