Według czasu
Według ceny

Autobusy Praha - Kiev

Kup bilet na autobus Praha – Kiev: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Kiev. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Praha do Kiev i z powrotem, najbliższe kursy dziś. Dojazd do Kiev najniższe ceny, bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
07:30 – 08:30 PrahaKiev Odjazd z 07:30 od: Przyjazd do 08:30 do: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3

25 godz. 0 min.

Trasa

Śr, Nd

09:00 – 11:05 PrahaKiev Odjazd z 09:00 od: Przyjazd do 11:05 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

26 godz. 5 min.

Trasa

Wt

09:05 – 10:45 PrahaKiev Odjazd z 09:05 od: Przyjazd do 10:45 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

25 godz. 40 min.

Trasa

Wt

09:15 – 10:30 PrahaKiev Odjazd z 09:15 od: Przyjazd do 10:30 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

25 godz. 15 min.

Trasa

Pn, Śr, Pt

10:00 – 10:30 PrahaKiev Odjazd z 10:00 od: Przyjazd do 10:30 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

24 godz. 30 min.

Trasa

Pn, Śr, Pt

11:00 – 12:55 PrahaKiev Odjazd z 11:00 od: Przyjazd do 12:55 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

25 godz. 55 min.

Trasa

Cz, Nd

11:00 – 12:55 PrahaKiev Odjazd z 11:00 od: Przyjazd do 12:55 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

25 godz. 55 min.

Trasa

Cz, Nd

12:00 – 16:50 PrahaKiev Odjazd z 12:00 od: Przyjazd do 16:50 do: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3

28 godz. 50 min.

Trasa

Codziennie

12:00 – 16:30 PrahaKiev Odjazd z 12:00 od: Przyjazd do 16:30 do: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3

28 godz. 30 min.

Trasa

Codziennie

12:00 – 16:30 PrahaKiev Odjazd z 12:00 od: Przyjazd do 16:30 do: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3

28 godz. 30 min.

Trasa

Codziennie

12:00 – 16:50 PrahaKiev Odjazd z 12:00 od: Przyjazd do 16:50 do: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3

28 godz. 50 min.

Trasa

Codziennie

12:00 – 16:30 PrahaKiev Odjazd z 12:00 od: Przyjazd do 16:30 do: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3

28 godz. 30 min.

Trasa

Codziennie

12:30 – 12:30 PrahaKiev Odjazd z 12:30 od: Dworzec "Roztyly" Przyjazd do 12:30 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

24 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Pt

13:00 – 13:45 PrahaKiev Odjazd z 13:00 od: Przyjazd do 13:45 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

24 godz. 45 min.

Trasa

Sb

13:00 – 12:30 PrahaKiev Odjazd z 13:00 od: Dworzec "Roztyly" Przyjazd do 12:30 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

23 godz. 30 min.

Trasa

Pn, Pt

17:30 – 18:30 PrahaKiev Odjazd z 17:30 od: Przyjazd do 18:30 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

25 godz. 0 min.

Trasa

Cz, Nd

18:00 – 18:30 PrahaKiev Odjazd z 18:00 od: Przyjazd do 18:30 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

24 godz. 30 min.

Trasa

Cz, Nd

Trasa na mapie

Jak z Praha szybko dojechać do centrum Kiev w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja wyjazdu autobusów z Praha oraz lokalizacja przyprzyjazdowa w Kiev. Czas wpodróży: czas podróży do Ukraina, odległośc w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

КийПасТранс, ATП-5Киев - Прага

В принципе, всё норм! Это самый дешевый рейс на Прагу. Есть нюансы, но это мелочи. Цена отвечает качеству.

КийПасТранс, ATП-5Киев - Прага

Приїхали в Прагу на дві години раніше зазначеного часу, що не може не радувати. Умови доволі пристойні, водії позитивні. З мінусів: відсутність wi-fi по Польщі, але це проблема багатьох перевізників, було б непогано, щоб видавали на час поїздки маленькі подушки.

КийПасТранс, ATП-5Житомир - Прага

+ Быстро. Относительно дёшево. - Жестковатые сидения, можно сказать не очень удобные. Телевизор маленький. Была проблема с его работой.

КийПасТранс, ATП-5Прага - Ровно

Водій один був дуже нервовий.....постійно бубонів...

КийПасТранс, ATП-5Краков - Ровно

+ швидко, доступна ціна - хотілося б більше сервісу )

КийПасТранс, ATП-5Ровно - Краков

В цілому поїздка непогана ,за відповідну ціну, але персонал міг би тути привітніший, більш уважніший до пасажирів.

KiyPasTrans, ATP-5Krakow - Lviv

В автобусі було тепло. Оскільки не всі місця були зайняті можна спати на двох місцях)

КийПасТранс, ATП-5Краков - Житомир

Чудова поїздка, швидко, комфортно! Дякую компанії!

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information