Według czasu
Według ceny

Autobusy Praha - Kiev

Kup bilet na autobus Praha – Kiev: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Kiev. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Praha do Kiev i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Kiev najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
07:30 – 08:30 PrahaKiev

25 godz. 0 min.

Śr, Nd

09:00 – 11:00 PrahaKiev

26 godz. 0 min.

Nd

09:00 – 11:05 PrahaKiev

26 godz. 5 min.

Wt, Pt

09:15 – 10:30 PrahaKiev

25 godz. 15 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

10:00 – 10:30 PrahaKiev

24 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

11:00 – 12:55 PrahaKiev

25 godz. 55 min.

Cz, Nd

11:25 – 15:20 PrahaKiev

27 godz. 55 min.

Wt, Pt, Sb

12:00 – 16:50 PrahaKiev

28 godz. 50 min.

Codziennie

12:00 – 16:30 PrahaKiev

28 godz. 30 min.

Codziennie

12:00 – 16:50 PrahaKiev

28 godz. 50 min.

Codziennie

12:00 – 16:30 PrahaKiev

28 godz. 30 min.

Codziennie

12:00 – 16:30 PrahaKiev

28 godz. 30 min.

Codziennie

12:30 – 12:30 PrahaKiev

24 godz. 0 min.

Pn, Pt

13:00 – 12:30 PrahaKiev

23 godz. 30 min.

Pn, Pt

16:15 – 17:30 PrahaKiev

25 godz. 15 min.

Cz, Sb, Nd

17:00 – 17:30 PrahaKiev

24 godz. 30 min.

Cz, Sb, Nd

Trasa na mapie

Jak z Praha szybko dojechać do centrum Kiev w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Praha oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Kiev. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

КийПасТранс, ATП-5Киев - Прага

Поездка мне понравилась,спасибо за поездку.

КийПасТранс, ATП-5Краков - Киев

Всё было хорошо - нечем восторгаться и не на что особо жаловаться. Вполне приемлемый вариант поездки. Ну а мелочи - они есть всегда. Хотелось бы того, или этого... В целом - твёрдая четвёрка.

КийПасТранс, ATП-5Киев - Прага

Вежливость, чистота, комфорт и приятное общение, поездка прошла незаметно.

КийПасТранс, ATП-5Жешув - Киев

Нормально, но мешал телевизор, который ночью работал.

КийПасТранс, ATП-5Жешув - Киев

Поездка прошла нормально. Автобус опоздал в Жешув на 30 мин., но т.к. он ехал из Праги, то сильно мы не волновались- мало ли,какие задержки могут быть на трассе. Мешал телевизор,который что-то показывал аж до часу ночи, пока кто-то из пассажиров не возмутился. В Киев приехали…

КийПасТранс, ATП-5Ровно - Краков

Автобус был отличный, приехали по расписанию, Wi-fi был только по территории шенгена.

KiyPasTrans, ATP-5Lviv - Krakow

Older bus, no seatbelts and no one spoke english. They were still friendly, so it didn't bother me much. Great if you just look to get from one place to another, pick different if you're a snob.

КийПасТранс, ATП-5Ровно - Брно

Byla jsem spokojená .

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information