Według czasu
Według ceny

Autobusy Praha - Kiev

Kup bilet na autobus Praha – Kiev: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Kiev. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Praha do Kiev i z powrotem, najbliższe kursy dziś. Dojazd do Kiev najniższe ceny, bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
07:30 – 08:30 PrahaKiev

25 godz. 0 min.

Śr, Nd

09:00 – 11:00 PrahaKiev

26 godz. 0 min.

Nd

09:00 – 11:05 PrahaKiev

26 godz. 5 min.

Wt

09:05 – 10:45 PrahaKiev

25 godz. 40 min.

Wt

09:15 – 10:30 PrahaKiev

25 godz. 15 min.

Śr, Pt

09:15 – 10:30 PrahaKiev

25 godz. 15 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

10:00 – 10:30 PrahaKiev

24 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

10:00 – 10:30 PrahaKiev

24 godz. 30 min.

Śr, Pt

11:00 – 12:55 PrahaKiev

25 godz. 55 min.

Cz, Nd

12:00 – 16:30 PrahaKiev

28 godz. 30 min.

Codziennie

12:00 – 16:30 PrahaKiev

28 godz. 30 min.

Codziennie

12:00 – 16:30 PrahaKiev

28 godz. 30 min.

Codziennie

12:00 – 16:50 PrahaKiev

28 godz. 50 min.

Codziennie

12:00 – 16:50 PrahaKiev

28 godz. 50 min.

Codziennie

12:30 – 12:30 PrahaKiev

24 godz. 0 min.

Pn, Pt

13:00 – 12:30 PrahaKiev

23 godz. 30 min.

Pn, Pt

13:00 – 13:45 PrahaKiev

24 godz. 45 min.

Sb

16:15 – 17:30 PrahaKiev

25 godz. 15 min.

Cz, Sb, Nd

17:00 – 17:30 PrahaKiev

24 godz. 30 min.

Cz, Sb, Nd

17:30 – 18:30 PrahaKiev

25 godz. 0 min.

Nd

18:00 – 18:30 PrahaKiev

24 godz. 30 min.

Nd

Trasa na mapie

Jak z Praha szybko dojechać do centrum Kiev w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja wyjazdu autobusów z Praha oraz lokalizacja przyprzyjazdowa w Kiev. Czas wpodróży: czas podróży do Ukraina, odległośc w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

КийПасТранс, ATП-5Львов - Брно

поздка пройшла нормально, водії ввічливі, працювали злагоджено, доіхали вчасно, автобус комфортний, достатня відстань між сусідніми сидіннями; з недоліків - автобус зупинився не на вказаній у квитку платформі, щерез що мало не пропустила рейс, місця у автобусі не відповідають вказаним у квитку

КийПасТранс, ATП-5Краков - Львов

Дійсність перевищила очікування. Співвідношення якість-ціна супер. Чистий салон, працюючий кондиціонер.

КийПасТранс, ATП-5Киев - Прага

В принципе, всё норм! Это самый дешевый рейс на Прагу. Есть нюансы, но это мелочи. Цена отвечает качеству.

КийПасТранс, ATП-5Киев - Прага

Приїхали в Прагу на дві години раніше зазначеного часу, що не може не радувати. Умови доволі пристойні, водії позитивні. З мінусів: відсутність wi-fi по Польщі, але це проблема багатьох перевізників, було б непогано, щоб видавали на час поїздки маленькі подушки.

КийПасТранс, ATП-5Житомир - Прага

+ Быстро. Относительно дёшево. - Жестковатые сидения, можно сказать не очень удобные. Телевизор маленький. Была проблема с его работой.

КийПасТранс, ATП-5Прага - Ровно

Водій один був дуже нервовий.....постійно бубонів...

КийПасТранс, ATП-5Краков - Ровно

+ швидко, доступна ціна - хотілося б більше сервісу )

КийПасТранс, ATП-5Ровно - Краков

В цілому поїздка непогана ,за відповідну ціну, але персонал міг би тути привітніший, більш уважніший до пасажирів.

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information