Według czasu
Według ceny

Autobusy Praha - Kiev

Kup bilet na autobus Praha – Kiev: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Kiev. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Praha do Kiev i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Kiev najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
07:30 – 08:30 PrahaKiev

25 godz. 0 min.

Śr, Pt, Nd

09:00 – 11:00 PrahaKiev

26 godz. 0 min.

Sb, Nd

09:00 – 11:05 PrahaKiev

26 godz. 5 min.

Wt

09:15 – 10:30 PrahaKiev

25 godz. 15 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

10:00 – 10:30 PrahaKiev

24 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

11:00 – 12:55 PrahaKiev

25 godz. 55 min.

Cz, Nd

12:00 – 14:35 PrahaKiev

26 godz. 35 min.

Codziennie

12:00 – 16:30 PrahaKiev

28 godz. 30 min.

Pn, Cz

12:00 – 14:35 PrahaKiev

26 godz. 35 min.

Codziennie

12:00 – 14:35 PrahaKiev

26 godz. 35 min.

Codziennie

12:00 – 15:00 PrahaKiev

27 godz. 0 min.

Codziennie

12:00 – 16:00 PrahaKiev

28 godz. 0 min.

Pn, Cz

12:00 – 15:00 PrahaKiev

27 godz. 0 min.

Codziennie

12:00 – 14:35 PrahaKiev

26 godz. 35 min.

Codziennie

12:30 – 12:30 PrahaKiev

24 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

16:15 – 17:30 PrahaKiev

25 godz. 15 min.

Cz, Sb, Nd

17:00 – 17:30 PrahaKiev

24 godz. 30 min.

Cz, Sb, Nd

Trasa na mapie

Jak z Praha szybko dojechać do centrum Kiev w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Praha oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Kiev. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information