Według czasu
Według ceny

Autobusy Praha - Kiev

Kup bilet na autobus Praha – Kiev: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Kiev. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Praha do Kiev i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Kiev najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
07:30 – 08:30 PrahaKiev

25 godz. 0 min.

Śr, Nd

09:00 – 11:00 PrahaKiev

26 godz. 0 min.

Nd

09:00 – 11:05 PrahaKiev

26 godz. 5 min.

Wt

09:05 – 10:45 PrahaKiev

25 godz. 40 min.

Wt

09:15 – 10:30 PrahaKiev

25 godz. 15 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

09:15 – 10:30 PrahaKiev

25 godz. 15 min.

Pt

10:00 – 10:30 PrahaKiev

24 godz. 30 min.

Pt

10:00 – 10:30 PrahaKiev

24 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

11:00 – 12:55 PrahaKiev

25 godz. 55 min.

Cz, Nd

12:00 – 16:50 PrahaKiev

28 godz. 50 min.

Codziennie

12:00 – 16:30 PrahaKiev

28 godz. 30 min.

Codziennie

12:00 – 16:30 PrahaKiev

28 godz. 30 min.

Codziennie

12:30 – 12:30 PrahaKiev

24 godz. 0 min.

Pn, Pt

13:00 – 13:45 PrahaKiev

24 godz. 45 min.

Sb

13:00 – 12:30 PrahaKiev

23 godz. 30 min.

Pn, Pt

16:15 – 17:30 PrahaKiev

25 godz. 15 min.

Cz, Sb, Nd

17:00 – 17:30 PrahaKiev

24 godz. 30 min.

Cz, Sb, Nd

17:30 – 18:30 PrahaKiev

25 godz. 0 min.

Nd

18:00 – 18:30 PrahaKiev

24 godz. 30 min.

Nd

Trasa na mapie

Jak z Praha szybko dojechać do centrum Kiev w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Praha oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Kiev. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

KiyPasTrans, ATP-5Lviv - Krakow

Older bus, no seatbelts and no one spoke english. They were still friendly, so it didn't bother me much. Great if you just look to get from one place to another, pick different if you're a snob.

КийПасТранс, ATП-5Прага - Львов

Ехала из Праги во Львов 13.09. Во-первых, меня смутило тот факт, что билет должен быть обязательно распечатан. Зачем? Если у меня есть электронная квитанция и код, который нужно просто считать. И было максимально неудобно с автобусной станции Флоренс идти в офис инфобус и уже там…

KiyPasTrans, ATP-5Brno - Rivne

Cestováni hodnotím velíce dobře . Řidiče znám více jak 15 let , a byla velíce potěšena že konečně po velíce dlouhé době znovu jedeme spolu . Docela potěšilo Wi-Fi které fungovalo bez problému po celou dobu cesty. Děkuji a přeji hodně spokojených cestujících .

КийПасТранс, ATП-5Прага - Киев

Ехала из Праги 27.08.2017. Билет вышел дороже чем у ряда других перевозчиков (транстемпо ,регабус), но при этом в салоне туалета нет,кофе и чая нет. Остановки не совсем по указанному маршруту, на заправках, в которых противно зайти в уборную. В салоне так себе, но кондиционер работал…

КийПасТранс, ATП-5Прага - Киев

Ми залишились задоволені поїздкою ! Велике дякую за вічливість водіям.

КийПасТранс, ATП-5Львов - Брно

поздка пройшла нормально, водії ввічливі, працювали злагоджено, доіхали вчасно, автобус комфортний, достатня відстань між сусідніми сидіннями; з недоліків - автобус зупинився не на вказаній у квитку платформі, щерез що мало не пропустила рейс, місця у автобусі не відповідають вказаним у квитку

КийПасТранс, ATП-5Краков - Львов

Дійсність перевищила очікування. Співвідношення якість-ціна супер. Чистий салон, працюючий кондиціонер.

КийПасТранс, ATП-5Киев - Прага

В принципе, всё норм! Это самый дешевый рейс на Прагу. Есть нюансы, но это мелочи. Цена отвечает качеству.

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information