Według czasu
Według ceny

Autobusy Kiev - Warszawa

Kup bilet na autobus Kiev – Warszawa: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Warszawa. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Kiev do Warszawa i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Warszawa najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
04:30 – 23:20 KievWarszawa

18 godz. 50 min.

Codziennie

06:30 – 22:40 KievWarszawa

16 godz. 10 min.

Codziennie

06:30 – 21:40 KievWarszawa

15 godz. 10 min.

Codziennie

07:00 – 22:15 KievWarszawa

15 godz. 15 min.

Codziennie

07:00 – 22:15 KievWarszawa

15 godz. 15 min.

Codziennie

07:00 – 22:25 KievWarszawa

15 godz. 25 min.

Codziennie

07:00 – 22:25 KievWarszawa

15 godz. 25 min.

Codziennie

07:00 – 23:00 KievWarszawa

16 godz. 0 min.

Codziennie

07:00 – 23:00 KievWarszawa

16 godz. 0 min.

Codziennie

07:00 – 22:10 KievWarszawa

15 godz. 10 min.

Codziennie

07:00 – 22:10 KievWarszawa

15 godz. 10 min.

Codziennie

07:00 – 20:30 KievWarszawa

13 godz. 30 min.

Pn, Cz, Pt

07:50 – 23:00 KievWarszawa

15 godz. 10 min.

Codziennie

07:50 – 23:00 KievWarszawa

15 godz. 10 min.

Codziennie

07:50 – 22:10 KievWarszawa

14 godz. 20 min.

Codziennie

07:50 – 22:10 KievWarszawa

14 godz. 20 min.

Codziennie

07:50 – 22:15 KievWarszawa

14 godz. 25 min.

Codziennie

07:50 – 22:15 KievWarszawa

14 godz. 25 min.

Codziennie

07:50 – 22:25 KievWarszawa

14 godz. 35 min.

Codziennie

07:50 – 22:25 KievWarszawa

14 godz. 35 min.

Codziennie

08:00 – 22:40 KievWarszawa

14 godz. 40 min.

Codziennie

08:00 – 21:40 KievWarszawa

13 godz. 40 min.

Codziennie

08:00 – 22:30 KievWarszawa

14 godz. 30 min.

Codziennie

08:00 – 21:40 KievWarszawa

13 godz. 40 min.

Codziennie

08:00 – 22:00 KievWarszawa

14 godz. 0 min.

Codziennie

08:10 – 00:50 KievWarszawa

16 godz. 40 min.

Wt, Śr, Pt, Sb

08:30 – 23:20 KievWarszawa

14 godz. 50 min.

Nd

09:30 – 08:10 KievWarszawa

22 godz. 40 min.

Pn

10:00 – 00:10 KievWarszawa

14 godz. 10 min.

Śr, Nd

10:00 – 00:10 KievWarszawa

14 godz. 10 min.

Śr, Nd

11:00 – 02:00 KievWarszawa

15 godz. 0 min.

Codziennie

11:00 – 00:20 KievWarszawa

13 godz. 20 min.

Codziennie

11:20 – 01:55 KievWarszawa

14 godz. 35 min.

Codziennie

11:20 – 01:55 KievWarszawa

14 godz. 35 min.

Codziennie

12:40 – 03:00 KievWarszawa

14 godz. 20 min.

Sb

12:50 – 03:30 KievWarszawa

14 godz. 40 min.

Cz, Sb

13:00 – 04:40 KievWarszawa

15 godz. 40 min.

Codziennie

13:00 – 04:40 KievWarszawa

15 godz. 40 min.

Codziennie

13:10 – 03:00 KievWarszawa

13 godz. 50 min.

Sb

13:45 – 02:40 KievWarszawa

12 godz. 55 min.

Codziennie

14:00 – 04:20 KievWarszawa

14 godz. 20 min.

Codziennie

14:00 – 06:20 KievWarszawa

16 godz. 20 min.

Codziennie

14:00 – 04:20 KievWarszawa

14 godz. 20 min.

Codziennie

14:00 – 04:20 KievWarszawa

14 godz. 20 min.

Codziennie

14:00 – 04:20 KievWarszawa

14 godz. 20 min.

Codziennie

14:00 – 02:40 KievWarszawa

12 godz. 40 min.

Codziennie

14:10 – 06:00 KievWarszawa

15 godz. 50 min.

Codziennie

14:30 – 08:00 KievWarszawa

17 godz. 30 min.

Nd

14:30 – 06:50 KievWarszawa

16 godz. 20 min.

Wt, Cz, Pt

14:30 – 07:30 KievWarszawa

17 godz. 0 min.

Pt

14:30 – 09:30 KievWarszawa

19 godz. 0 min.

Nd

14:30 – 07:30 KievWarszawa

17 godz. 0 min.

Wt, Cz, Pt

14:30 – 06:50 KievWarszawa

16 godz. 20 min.

Nd

14:30 – 07:30 KievWarszawa

17 godz. 0 min.

Wt, Cz, Pt

14:40 – 07:00 KievWarszawa

16 godz. 20 min.

Codziennie

14:40 – 07:00 KievWarszawa

16 godz. 20 min.

Codziennie

14:40 – 06:20 KievWarszawa

15 godz. 40 min.

Codziennie

15:00 – 04:10 KievWarszawa

13 godz. 10 min.

Codziennie

15:00 – 04:20 KievWarszawa

13 godz. 20 min.

Codziennie

15:00 – 04:20 KievWarszawa

13 godz. 20 min.

Codziennie

15:00 – 04:20 KievWarszawa

13 godz. 20 min.

Codziennie

15:00 – 04:20 KievWarszawa

13 godz. 20 min.

Codziennie

15:05 – 07:00 KievWarszawa

15 godz. 55 min.

Codziennie

15:45 – 08:35 KievWarszawa

16 godz. 50 min.

Wt, Pt

15:45 – 08:35 KievWarszawa

16 godz. 50 min.

Pt

16:00 – 08:00 KievWarszawa

16 godz. 0 min.

Śr

16:00 – 07:00 KievWarszawa

15 godz. 0 min.

Codziennie

16:30 – 06:30 KievWarszawa

14 godz. 0 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

16:30 – 06:30 KievWarszawa

14 godz. 0 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

17:00 – 07:40 KievWarszawa

14 godz. 40 min.

Codziennie

17:00 – 09:05 KievWarszawa

16 godz. 5 min.

Codziennie

17:00 – 06:55 KievWarszawa

13 godz. 55 min.

Codziennie

17:00 – 06:55 KievWarszawa

13 godz. 55 min.

Codziennie

17:00 – 07:00 KievWarszawa

14 godz. 0 min.

Codziennie

18:55 – 12:50 KievWarszawa

17 godz. 55 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

18:55 – 12:50 KievWarszawa

17 godz. 55 min.

Cz

18:55 – 12:50 KievWarszawa

17 godz. 55 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

18:55 – 12:50 KievWarszawa

17 godz. 55 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

18:55 – 12:50 KievWarszawa

17 godz. 55 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

20:30 – 09:25 KievWarszawa

12 godz. 55 min.

Codziennie

20:30 – 09:25 KievWarszawa

12 godz. 55 min.

Cz, Sb, Nd

21:00 – 10:25 KievWarszawa

13 godz. 25 min.

Codziennie

21:00 – 10:25 KievWarszawa

13 godz. 25 min.

Codziennie

21:00 – 10:25 KievWarszawa

13 godz. 25 min.

Codziennie

21:30 – 09:00 KievWarszawa

11 godz. 30 min.

Codziennie

22:00 – 09:40 KievWarszawa

11 godz. 40 min.

Codziennie

22:40 – 15:40 KievWarszawa

17 godz. 0 min.

Pt

22:40 – 15:40 KievWarszawa

17 godz. 0 min.

Pt

23:10 – 15:40 KievWarszawa

16 godz. 30 min.

Pt

23:10 – 15:40 KievWarszawa

16 godz. 30 min.

Pt

23:40 – 17:30 KievWarszawa

17 godz. 50 min.

Śr, Pt, Nd

23:40 – 17:30 KievWarszawa

17 godz. 50 min.

Śr, Pt, Nd

Trasa na mapie

Jak z Kiev szybko dojechać do centrum Warszawa w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Kiev oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Warszawa. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

ТОВ ГюнселВаршава - Киев

Sprawnie i szybko, dostałem wiadomość, że odjedzie 3 godziny pózniej.

TOV GunselKatowice - Kiev

Najlepsze autobusy z jakich dotąd korzystaliśmy. Dziękujemy za miłą podróż. 11 luty 2018 Katowice Kijów 15.10

AvtotranzitКатовице - Киев

Bez niespodzianek. Dziękuję i pozdrawiam.

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information