Według czasu
Według ceny

Autobusy Kiev - Warszawa

Kup bilet na autobus Kiev – Warszawa: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Warszawa. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Kiev do Warszawa i z powrotem, najbliższe kursy dziś. Dojazd do Warszawa najniższe ceny, bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
04:30 – 23:20 KievWarszawa Odjazd z 04:30 od: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3 Przyjazd do 23:20 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

18 godz. 50 min.

Trasa

Codziennie

06:30 – 21:40 KievWarszawa Odjazd z 06:30 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 21:40 do: Dworzec autobusowy "Centralna"

15 godz. 10 min.

Trasa

Codziennie

06:30 – 22:30 KievWarszawa Odjazd z 06:30 od: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3 Przyjazd do 22:30 do: Dworzec autobusowy "Centralna"

16 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

06:50 – 22:10 KievWarszawa Odjazd z 06:50 od: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3 Przyjazd do 22:10 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

15 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

07:00 – 23:00 KievWarszawa Odjazd z 07:00 od: Dworzec pr. Nauki, 1 Przyjazd do 23:00 do: Żwirki i Wigury 1

16 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

07:00 – 22:10 KievWarszawa Odjazd z 07:00 od: Dworzec pr. Nauki, 1 Przyjazd do 22:10 do: Żwirki i Wigury 1

15 godz. 10 min.

Trasa

Codziennie

07:00 – 22:10 KievWarszawa Odjazd z 07:00 od: Dworzec pr. Nauki, 1 Przyjazd do 22:10 do: Żwirki i Wigury 1

15 godz. 10 min.

Trasa

Codziennie

07:00 – 22:10 KievWarszawa Odjazd z 07:00 od: Dworzec pr. Nauki, 1 Przyjazd do 22:10 do: Żwirki i Wigury 1

15 godz. 10 min.

Trasa

Codziennie

07:00 – 22:25 KievWarszawa Odjazd z 07:00 od: Dworzec pr. Nauki, 1 Przyjazd do 22:25 do: Żwirki i Wigury 1

15 godz. 25 min.

Trasa

Codziennie

07:00 – 22:25 KievWarszawa Odjazd z 07:00 od: Dworzec pr. Nauki, 1 Przyjazd do 22:25 do: Żwirki i Wigury 1

15 godz. 25 min.

Trasa

Codziennie

07:00 – 22:15 KievWarszawa Odjazd z 07:00 od: Dworzec pr. Nauki, 1 Przyjazd do 22:15 do: Żwirki i Wigury 1

15 godz. 15 min.

Trasa

Codziennie

07:00 – 22:25 KievWarszawa Odjazd z 07:00 od: Dworzec pr. Nauki, 1 Przyjazd do 22:25 do: Żwirki i Wigury 1

15 godz. 25 min.

Trasa

Codziennie

07:00 – 21:45 KievWarszawa Odjazd z 07:00 od: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3 Przyjazd do 21:45 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

14 godz. 45 min.

Trasa

Codziennie

07:15 – 22:10 KievWarszawa Odjazd z 07:15 od: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3 Przyjazd do 22:10 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

14 godz. 55 min.

Trasa

Codziennie

07:50 – 22:10 KievWarszawa Odjazd z 07:50 od: Dworzec pr. Nauki, 1 Przyjazd do 22:10 do: Żwirki i Wigury 1

14 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

07:50 – 23:00 KievWarszawa Odjazd z 07:50 od: Dworzec pr. Nauki, 1 Przyjazd do 23:00 do: Żwirki i Wigury 1

15 godz. 10 min.

Trasa

Codziennie

07:50 – 22:10 KievWarszawa Odjazd z 07:50 od: Dworzec pr. Nauki, 1 Przyjazd do 22:10 do: Żwirki i Wigury 1

14 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

07:50 – 22:10 KievWarszawa Odjazd z 07:50 od: Dworzec pr. Nauki, 1 Przyjazd do 22:10 do: Żwirki i Wigury 1

14 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

07:50 – 22:25 KievWarszawa Odjazd z 07:50 od: Dworzec pr. Nauki, 1 Przyjazd do 22:25 do: Żwirki i Wigury 1

14 godz. 35 min.

Trasa

Codziennie

07:50 – 22:25 KievWarszawa Odjazd z 07:50 od: Dworzec pr. Nauki, 1 Przyjazd do 22:25 do: Żwirki i Wigury 1

14 godz. 35 min.

Trasa

Codziennie

07:50 – 22:15 KievWarszawa Odjazd z 07:50 od: Dworzec pr. Nauki, 1 Przyjazd do 22:15 do: Żwirki i Wigury 1

14 godz. 25 min.

Trasa

Codziennie

07:50 – 22:25 KievWarszawa Odjazd z 07:50 od: Dworzec pr. Nauki, 1 Przyjazd do 22:25 do: Żwirki i Wigury 1

14 godz. 35 min.

Trasa

Codziennie

08:00 – 21:40 KievWarszawa Odjazd z 08:00 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 21:40 do: Dworzec autobusowy "Centralna"

13 godz. 40 min.

Trasa

Codziennie

08:00 – 22:30 KievWarszawa Odjazd z 08:00 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 22:30 do: Dworzec autobusowy "Centralna"

14 godz. 30 min.

Trasa

Codziennie

08:00 – 22:30 KievWarszawa Odjazd z 08:00 od: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3 Przyjazd do 22:30 do: Dworzec autobusowy "Centralna"

14 godz. 30 min.

Trasa

Codziennie

08:00 – 22:30 KievWarszawa Odjazd z 08:00 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 22:30 do: Dworzec autobusowy "Centralna"

14 godz. 30 min.

Trasa

Codziennie

08:00 – 22:20 KievWarszawa Odjazd z 08:00 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 22:20 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

14 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

08:00 – 22:20 KievWarszawa Odjazd z 08:00 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 22:20 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

14 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

08:00 – 22:20 KievWarszawa Odjazd z 08:00 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 22:20 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

14 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

08:00 – 22:20 KievWarszawa Odjazd z 08:00 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 22:20 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

14 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

11:00 – 02:00 KievWarszawa Odjazd z 11:00 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 02:00 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

15 godz. 0 min.

Trasa

Śr, Sb, Nd

11:00 – 02:00 KievWarszawa Odjazd z 11:00 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 02:00 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

15 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Śr, Sb, Nd

12:25 – 06:20 KievWarszawa Odjazd z 12:25 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 06:20 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

17 godz. 55 min.

Trasa

Codziennie

13:00 – 04:40 KievWarszawa Odjazd z 13:00 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 04:40 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

15 godz. 40 min.

Trasa

Codziennie

13:00 – 04:40 KievWarszawa Odjazd z 13:00 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 04:40 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

15 godz. 40 min.

Trasa

Codziennie

13:45 – 02:40 KievWarszawa Odjazd z 13:45 od: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3 Przyjazd do 02:40 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

12 godz. 55 min.

Trasa

Codziennie

14:00 – 02:40 KievWarszawa Odjazd z 14:00 od: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3 Przyjazd do 02:40 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

12 godz. 40 min.

Trasa

Codziennie

14:40 – 07:00 KievWarszawa Odjazd z 14:40 od: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3 Przyjazd do 07:00 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

16 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

14:40 – 07:00 KievWarszawa Odjazd z 14:40 od: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3 Przyjazd do 07:00 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

16 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

15:00 – 08:00 KievWarszawa Odjazd z 15:00 od: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3 Przyjazd do 08:00 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

17 godz. 0 min.

Trasa

Wt, Cz, Nd

15:45 – 08:35 KievWarszawa Odjazd z 15:45 od: Dworzec "Dachnaja", pr.Peremogy 142 Przyjazd do 08:35 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

16 godz. 50 min.

Trasa

Wt, Pt

15:45 – 08:35 KievWarszawa Odjazd z 15:45 od: Dworzec "Dachnaja", pr.Peremogy 142 Przyjazd do 08:35 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

16 godz. 50 min.

Trasa

Wt, Pt

16:00 – 08:00 KievWarszawa Odjazd z 16:00 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 08:00 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

16 godz. 0 min.

Trasa

Śr, Pt, Sb

16:00 – 08:00 KievWarszawa Odjazd z 16:00 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 08:00 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

16 godz. 0 min.

Trasa

Śr, Pt, Sb

16:30 – 06:30 KievWarszawa Odjazd z 16:30 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 06:30 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

14 godz. 0 min.

Trasa

Wt, Śr, Sb, Nd

16:30 – 06:30 KievWarszawa Odjazd z 16:30 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 06:30 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

14 godz. 0 min.

Trasa

Wt, Śr, Sb, Nd

17:00 – 09:05 KievWarszawa Odjazd z 17:00 od: Dworzec "Vydubici", Naberezno-Pecerskaja doroga 10 Przyjazd do 09:05 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

16 godz. 5 min.

Trasa

Codziennie

17:00 – 07:30 KievWarszawa Odjazd z 17:00 od: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3 Przyjazd do 07:30 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

14 godz. 30 min.

Trasa

Codziennie

17:00 – 07:40 KievWarszawa Odjazd z 17:00 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 07:40 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

14 godz. 40 min.

Trasa

Codziennie

17:00 – 07:55 KievWarszawa Odjazd z 17:00 od: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3 Przyjazd do 07:55 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

14 godz. 55 min.

Trasa

Codziennie

17:30 – 07:20 KievWarszawa Odjazd z 17:30 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 07:20 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

13 godz. 50 min.

Trasa

Pt

18:00 – 09:50 KievWarszawa Odjazd z 18:00 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 09:50 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

15 godz. 50 min.

Trasa

Śr

18:00 – 08:55 KievWarszawa Odjazd z 18:00 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 08:55 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

14 godz. 55 min.

Trasa

Wt

18:00 – 08:55 KievWarszawa Odjazd z 18:00 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 08:55 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

14 godz. 55 min.

Trasa

Śr

18:00 – 09:50 KievWarszawa Odjazd z 18:00 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 09:50 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

15 godz. 50 min.

Trasa

Wt

18:55 – 11:00 KievWarszawa Odjazd z 18:55 od: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3 Przyjazd do 11:00 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

16 godz. 5 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

18:55 – 11:00 KievWarszawa Odjazd z 18:55 od: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3 Przyjazd do 11:00 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

16 godz. 5 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

19:00 – 08:50 KievWarszawa Odjazd z 19:00 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 08:50 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

13 godz. 50 min.

Trasa

Śr, Nd

20:00 – 10:30 KievWarszawa Odjazd z 20:00 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 10:30 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

14 godz. 30 min.

Trasa

Wt, Cz, Sb, Nd

20:00 – 10:30 KievWarszawa Odjazd z 20:00 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 10:30 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

14 godz. 30 min.

Trasa

Cz, Sb, Nd

21:00 – 10:25 KievWarszawa Odjazd z 21:00 od: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3 Przyjazd do 10:25 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

13 godz. 25 min.

Trasa

Codziennie

21:00 – 10:25 KievWarszawa Odjazd z 21:00 od: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3 Przyjazd do 10:25 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

13 godz. 25 min.

Trasa

Codziennie

21:00 – 10:25 KievWarszawa Odjazd z 21:00 od: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3 Przyjazd do 10:25 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

13 godz. 25 min.

Trasa

Codziennie

21:30 – 09:00 KievWarszawa Odjazd z 21:30 od: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3 Przyjazd do 09:00 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

11 godz. 30 min.

Trasa

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Kiev szybko dojechać do centrum Warszawa w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja wyjazdu autobusów z Kiev oraz lokalizacja przyprzyjazdowa w Warszawa. Czas wpodróży: czas podróży do Polska, odległośc w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

Поездка ужасная.Со Львова до Бреста ехали 8 часов это 300км.

ТОВ ГюнселКиев - Прага

Ехали 31 час вместо 25 поэтому не советую перевозчика.

НовиковЛАПознань - Ровно

Не зручні сидіння, відсутність кондиціонеру, сумки в багажне відділеня запихали ногами (в прямому сенсі)...

AvtotranzitБуки (Черкасская обл.) - Киев

Під час рейсу Київ-Тальне зламався автобус, внаслідок чого на дорогу було витрачено на 1,5 години більше часу. Наступного дня очікували на автостанції "Буки" той самий автобус (за день до цього водій повідомив, що зупинятиметься саме на тій станції). Автобус запізнювався, довелось дзвонити диспетчеру й цікавитися…

В автобусі не працювали кондиціонери,всю дорогу просто неможливо було їхати

KOBRA / AgatПолтава - Вроцлав

В автобусе очень воняло соляркой и поломанные сидения

AvtotranzitKrakow - Lviv

Диспетчер у которого уточняла детали перед посадкой - очень вежливая девушка, чувствуется профессионализм. А вот с водителями так не повезло. Показалось, что им не хватало опыта прохождения границы и умение общаться с клиентами - явно не их конек. В целом, автобус опоздал всего на 1,5…

Принципал/агент ТДВ Ковельське АТП/Z-TIMEРовно - Варшава

перевозчик не учитывает во времени прибытия то что на границе 4-8 часов автобусы стоят в очереди. Квитанции об опоздании не дают, если звонить диспетчеру после прибытия, что бы как в нормальном мире оформить и зафиксировать опоздание - ответ опозданий не было.

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information