Według czasu
Według ceny

Autobusy Kiev - Warszawa

Kup bilet na autobus Kiev – Warszawa: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Warszawa. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Kiev do Warszawa i z powrotem, najbliższe kursy dziś. Dojazd do Warszawa najniższe ceny, bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
06:30 – 21:40 KievWarszawa Odjazd z 06:30 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 21:40 do: Dworzec autobusowy "Centralna"

15 godz. 10 min.

Trasa

Codziennie

06:30 – 22:30 KievWarszawa Odjazd z 06:30 od: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3 Przyjazd do 22:30 do: Dworzec autobusowy "Centralna"

16 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

07:00 – 22:25 KievWarszawa Odjazd z 07:00 od: Dworzec pr. Nauki, 1 Przyjazd do 22:25 do: Żwirki i Wigury 1

15 godz. 25 min.

Trasa

Codziennie

07:00 – 21:45 KievWarszawa Odjazd z 07:00 od: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3 Przyjazd do 21:45 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

14 godz. 45 min.

Trasa

Codziennie

07:00 – 23:00 KievWarszawa Odjazd z 07:00 od: Dworzec pr. Nauki, 1 Przyjazd do 23:00 do: Żwirki i Wigury 1

16 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

07:00 – 22:10 KievWarszawa Odjazd z 07:00 od: Dworzec pr. Nauki, 1 Przyjazd do 22:10 do: Żwirki i Wigury 1

15 godz. 10 min.

Trasa

Codziennie

07:00 – 22:10 KievWarszawa Odjazd z 07:00 od: Dworzec pr. Nauki, 1 Przyjazd do 22:10 do: Żwirki i Wigury 1

15 godz. 10 min.

Trasa

Codziennie

07:00 – 22:10 KievWarszawa Odjazd z 07:00 od: Dworzec pr. Nauki, 1 Przyjazd do 22:10 do: Żwirki i Wigury 1

15 godz. 10 min.

Trasa

Codziennie

07:00 – 22:25 KievWarszawa Odjazd z 07:00 od: Dworzec pr. Nauki, 1 Przyjazd do 22:25 do: Żwirki i Wigury 1

15 godz. 25 min.

Trasa

Codziennie

07:00 – 22:25 KievWarszawa Odjazd z 07:00 od: Dworzec pr. Nauki, 1 Przyjazd do 22:25 do: Żwirki i Wigury 1

15 godz. 25 min.

Trasa

Codziennie

07:00 – 22:15 KievWarszawa Odjazd z 07:00 od: Dworzec pr. Nauki, 1 Przyjazd do 22:15 do: Żwirki i Wigury 1

15 godz. 15 min.

Trasa

Codziennie

07:50 – 22:10 KievWarszawa Odjazd z 07:50 od: Dworzec pr. Nauki, 1 Przyjazd do 22:10 do: Żwirki i Wigury 1

14 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

07:50 – 23:00 KievWarszawa Odjazd z 07:50 od: Dworzec pr. Nauki, 1 Przyjazd do 23:00 do: Żwirki i Wigury 1

15 godz. 10 min.

Trasa

Codziennie

07:50 – 22:10 KievWarszawa Odjazd z 07:50 od: Dworzec pr. Nauki, 1 Przyjazd do 22:10 do: Żwirki i Wigury 1

14 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

07:50 – 22:10 KievWarszawa Odjazd z 07:50 od: Dworzec pr. Nauki, 1 Przyjazd do 22:10 do: Żwirki i Wigury 1

14 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

07:50 – 22:25 KievWarszawa Odjazd z 07:50 od: Dworzec pr. Nauki, 1 Przyjazd do 22:25 do: Żwirki i Wigury 1

14 godz. 35 min.

Trasa

Codziennie

07:50 – 22:25 KievWarszawa Odjazd z 07:50 od: Dworzec pr. Nauki, 1 Przyjazd do 22:25 do: Żwirki i Wigury 1

14 godz. 35 min.

Trasa

Codziennie

07:50 – 22:15 KievWarszawa Odjazd z 07:50 od: Dworzec pr. Nauki, 1 Przyjazd do 22:15 do: Żwirki i Wigury 1

14 godz. 25 min.

Trasa

Codziennie

07:50 – 22:25 KievWarszawa Odjazd z 07:50 od: Dworzec pr. Nauki, 1 Przyjazd do 22:25 do: Żwirki i Wigury 1

14 godz. 35 min.

Trasa

Codziennie

08:00 – 22:20 KievWarszawa Odjazd z 08:00 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 22:20 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

14 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

08:00 – 22:30 KievWarszawa Odjazd z 08:00 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 22:30 do: Dworzec autobusowy "Centralna"

14 godz. 30 min.

Trasa

Codziennie

08:00 – 21:40 KievWarszawa Odjazd z 08:00 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 21:40 do: Dworzec autobusowy "Centralna"

13 godz. 40 min.

Trasa

Codziennie

08:00 – 22:30 KievWarszawa Odjazd z 08:00 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 22:30 do: Dworzec autobusowy "Centralna"

14 godz. 30 min.

Trasa

Codziennie

08:00 – 22:20 KievWarszawa Odjazd z 08:00 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 22:20 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

14 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

08:00 – 22:20 KievWarszawa Odjazd z 08:00 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 22:20 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

14 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

08:00 – 22:30 KievWarszawa Odjazd z 08:00 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 22:30 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

14 godz. 30 min.

Trasa

Codziennie

08:00 – 22:30 KievWarszawa Odjazd z 08:00 od: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3 Przyjazd do 22:30 do: Dworzec autobusowy "Centralna"

14 godz. 30 min.

Trasa

Codziennie

11:00 – 02:00 KievWarszawa Odjazd z 11:00 od: Stacja metra "Zhytomyrskaya" Przyjazd do 02:00 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

15 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

11:00 – 02:00 KievWarszawa Odjazd z 11:00 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 02:00 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

15 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

12:25 – 06:20 KievWarszawa Odjazd z 12:25 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 06:20 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

17 godz. 55 min.

Trasa

Codziennie

13:00 – 04:40 KievWarszawa Odjazd z 13:00 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 04:40 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

15 godz. 40 min.

Trasa

Codziennie

13:00 – 04:40 KievWarszawa Odjazd z 13:00 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 04:40 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

15 godz. 40 min.

Trasa

Codziennie

13:00 – 08:00 KievWarszawa Odjazd z 13:00 od: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3 Przyjazd do 08:00 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

19 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

13:45 – 02:40 KievWarszawa Odjazd z 13:45 od: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3 Przyjazd do 02:40 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

12 godz. 55 min.

Trasa

Codziennie

14:00 – 08:00 KievWarszawa Odjazd z 14:00 od: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3 Przyjazd do 08:00 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

18 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

14:00 – 02:40 KievWarszawa Odjazd z 14:00 od: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3 Przyjazd do 02:40 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

12 godz. 40 min.

Trasa

Codziennie

14:30 – 06:30 KievWarszawa Odjazd z 14:30 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 06:30 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

16 godz. 0 min.

Trasa

Śr, Cz, Nd

14:40 – 07:00 KievWarszawa Odjazd z 14:40 od: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3 Przyjazd do 07:00 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

16 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

14:40 – 07:00 KievWarszawa Odjazd z 14:40 od: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3 Przyjazd do 07:00 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

16 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

15:00 – 08:00 KievWarszawa Odjazd z 15:00 od: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3 Przyjazd do 08:00 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

17 godz. 0 min.

Trasa

Wt, Cz, Nd

15:45 – 08:35 KievWarszawa Odjazd z 15:45 od: Dworzec "Dachnaja", pr.Peremogy 142 Przyjazd do 08:35 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

16 godz. 50 min.

Trasa

Wt, Pt

15:45 – 08:35 KievWarszawa Odjazd z 15:45 od: Dworzec "Dachnaja", pr.Peremogy 142 Przyjazd do 08:35 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

16 godz. 50 min.

Trasa

Wt, Pt

16:00 – 08:00 KievWarszawa Odjazd z 16:00 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 08:00 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

16 godz. 0 min.

Trasa

Śr, Sb

16:00 – 08:00 KievWarszawa Odjazd z 16:00 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 08:00 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

16 godz. 0 min.

Trasa

Śr, Sb

16:30 – 06:30 KievWarszawa Odjazd z 16:30 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 06:30 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

14 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Wt, Nd

16:30 – 06:30 KievWarszawa Odjazd z 16:30 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 06:30 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

14 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Wt

17:00 – 09:05 KievWarszawa Odjazd z 17:00 od: Dworzec "Vydubici", Naberezno-Pecerskaja doroga 10 Przyjazd do 09:05 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

16 godz. 5 min.

Trasa

Codziennie

17:00 – 07:30 KievWarszawa Odjazd z 17:00 od: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3 Przyjazd do 07:30 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

14 godz. 30 min.

Trasa

Codziennie

17:00 – 07:40 KievWarszawa Odjazd z 17:00 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 07:40 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

14 godz. 40 min.

Trasa

Codziennie

17:00 – 07:55 KievWarszawa Odjazd z 17:00 od: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3 Przyjazd do 07:55 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

14 godz. 55 min.

Trasa

Codziennie

18:00 – 09:50 KievWarszawa Odjazd z 18:00 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 09:50 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

15 godz. 50 min.

Trasa

Wt

18:00 – 09:50 KievWarszawa Odjazd z 18:00 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 09:50 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

15 godz. 50 min.

Trasa

Śr

18:00 – 08:55 KievWarszawa Odjazd z 18:00 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 08:55 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

14 godz. 55 min.

Trasa

Wt

18:00 – 08:55 KievWarszawa Odjazd z 18:00 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 08:55 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

14 godz. 55 min.

Trasa

Śr

18:55 – 11:00 KievWarszawa Odjazd z 18:55 od: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3 Przyjazd do 11:00 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

16 godz. 5 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

18:55 – 11:00 KievWarszawa Odjazd z 18:55 od: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3 Przyjazd do 11:00 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

16 godz. 5 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

19:00 – 08:50 KievWarszawa Odjazd z 19:00 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 08:50 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

13 godz. 50 min.

Trasa

Codziennie

19:00 – 08:50 KievWarszawa Odjazd z 19:00 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 08:50 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

13 godz. 50 min.

Trasa

Codziennie

20:00 – 10:30 KievWarszawa Odjazd z 20:00 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 10:30 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

14 godz. 30 min.

Trasa

Wt, Cz, Sb, Nd

21:00 – 10:25 KievWarszawa Odjazd z 21:00 od: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3 Przyjazd do 10:25 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

13 godz. 25 min.

Trasa

Codziennie

21:00 – 10:25 KievWarszawa Odjazd z 21:00 od: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3 Przyjazd do 10:25 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

13 godz. 25 min.

Trasa

Codziennie

21:00 – 10:25 KievWarszawa Odjazd z 21:00 od: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3 Przyjazd do 10:25 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

13 godz. 25 min.

Trasa

Codziennie

21:30 – 09:00 KievWarszawa Odjazd z 21:30 od: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3 Przyjazd do 09:00 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

11 godz. 30 min.

Trasa

Codziennie

21:55 – 13:10 KievWarszawa Odjazd z 21:55 od: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3 Przyjazd do 13:10 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

15 godz. 15 min.

Trasa

Codziennie

22:15 – 13:10 KievWarszawa Odjazd z 22:15 od: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3 Przyjazd do 13:10 do: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

14 godz. 55 min.

Trasa

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Kiev szybko dojechać do centrum Warszawa w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja wyjazdu autobusów z Kiev oraz lokalizacja przyprzyjazdowa w Warszawa. Czas wpodróży: czas podróży do Polska, odległośc w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

Борейчук М.И.Пила - Киев

Отношением к пассажирам довольна. Водители очень вежливы.

AvtotranzitWarszawa - Kiev

Я спросил водитель много рас что автобус до Киева он мне сказал нет и нет потом я смотрил на билет и сказал ему вот смотри он искал имя и фам короче на последная минута и последная место я успел но я был на автовокзале час…

НовиковЛАКонин - Ровно

Якби не відстань між сидіннями, яка не дозволяє комфортно розміститися людині зростом 186 см, то можна було би сказати, що поїздка пройшла чудово.

Терлецкий ПетроЛуцк - Варшава

Автобус старый, туалет не работает ! На всех остальных рейсах я видела скидку для детей до 12 лет 50% , а здесь только до 7, я ехала с ребёнком 9 лет., ЭТО БЫЛ САМЫЙ ДОРОГОЙ РЕЙС ИЗ ВСЕХ, КАКИЕ ПОКАЗАЛИСЬ НА СТРАНИЦЕ!!! ЭТО ПРИ ТАКИХ…

АвтотранзитВаршава - Ковель

В общем достаточно комфортно, но до Европы еще далеко (цена соответствует). В автобусе не работал туалет, но спасибо водителям, делали остановки по возможности. В последний момент сообщили, что остановку в Ковеле перенесли с автостанции на АЗС на трассе.

AvtotranzitХарьков - Минск

Ехали из Харькова в Минск. На сайте изначально не было указано, что будет пересадка в Киеве, т.е. Харьков-Киев-Минск. До Киева ехали в жару в автобусе без кондиционера. Единственный плюс- доехали относительно быстро. Если бы знали, что будет пересадка в Киеве, планировали бы свою поездку по…

AvtotranzitВроцлав - Львов

Ехал с Вроцлава до Львова. Все понравилось. Границу за 1 час и 20 минут прошли, ничего не шманали,даже выходить не обезательно. Туалет не принципиально ибо останавливались возле всех бесплатных польских туалетов. Даже ВайФай был. Ставлю 4 бала только из-за того что розеток не хватает.

Терлецький/ЕВХДКиев - Познань

Начнем с того что автобус приехал на 40 минут позже, и соответственно мы выехали не в 19-00 как должны были, а в 21-00, граница 15 часов, и при этом еще автобус 3 раза ломался. Вместо того что должны были приехать в 14-00 мы приехали в…

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information