Według czasu
Według ceny

Autobusy Kiev - Warszawa

Kup bilet na autobus Kiev – Warszawa: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Warszawa. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Kiev do Warszawa i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Warszawa najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
04:30 – 23:20 KievWarszawa

18 godz. 50 min.

Codziennie

06:30 – 22:30 KievWarszawa

16 godz. 0 min.

Codziennie

06:50 – 22:10 KievWarszawa

15 godz. 20 min.

Codziennie

07:00 – 22:25 KievWarszawa

15 godz. 25 min.

Codziennie

07:00 – 22:15 KievWarszawa

15 godz. 15 min.

Codziennie

07:00 – 23:00 KievWarszawa

16 godz. 0 min.

Codziennie

07:00 – 22:10 KievWarszawa

15 godz. 10 min.

Codziennie

07:00 – 21:45 KievWarszawa

14 godz. 45 min.

Codziennie

07:00 – 22:10 KievWarszawa

15 godz. 10 min.

Codziennie

07:00 – 22:25 KievWarszawa

15 godz. 25 min.

Codziennie

07:15 – 22:10 KievWarszawa

14 godz. 55 min.

Codziennie

07:50 – 23:00 KievWarszawa

15 godz. 10 min.

Codziennie

07:50 – 22:10 KievWarszawa

14 godz. 20 min.

Codziennie

07:50 – 22:10 KievWarszawa

14 godz. 20 min.

Codziennie

07:50 – 22:25 KievWarszawa

14 godz. 35 min.

Codziennie

07:50 – 22:25 KievWarszawa

14 godz. 35 min.

Codziennie

07:50 – 22:15 KievWarszawa

14 godz. 25 min.

Codziennie

08:00 – 22:10 KievWarszawa

14 godz. 10 min.

Codziennie

08:00 – 22:00 KievWarszawa

14 godz. 0 min.

Codziennie

08:00 – 22:30 KievWarszawa

14 godz. 30 min.

Codziennie

08:00 – 22:30 KievWarszawa

14 godz. 30 min.

Codziennie

08:00 – 22:00 KievWarszawa

14 godz. 0 min.

Codziennie

11:00 – 02:00 KievWarszawa

15 godz. 0 min.

Śr, Sb, Nd

11:00 – 02:00 KievWarszawa

15 godz. 0 min.

Codziennie

12:25 – 06:20 KievWarszawa

17 godz. 55 min.

Codziennie

13:00 – 04:40 KievWarszawa

15 godz. 40 min.

Codziennie

13:00 – 04:40 KievWarszawa

15 godz. 40 min.

Codziennie

14:00 – 04:00 KievWarszawa

14 godz. 0 min.

Wt, Cz, Sb, Nd

14:40 – 07:00 KievWarszawa

16 godz. 20 min.

Codziennie

15:00 – 08:00 KievWarszawa

17 godz. 0 min.

Wt, Cz, Nd

15:10 – 07:00 KievWarszawa

15 godz. 50 min.

Nd

15:10 – 07:15 KievWarszawa

16 godz. 5 min.

Nd

15:45 – 08:35 KievWarszawa

16 godz. 50 min.

Wt, Pt

15:45 – 08:35 KievWarszawa

16 godz. 50 min.

Wt, Pt

15:59 – 07:00 KievWarszawa

15 godz. 1 min.

Cz, Sb

16:00 – 07:00 KievWarszawa

15 godz. 0 min.

Nd

16:00 – 07:15 KievWarszawa

15 godz. 15 min.

Nd

16:00 – 07:00 KievWarszawa

15 godz. 0 min.

Cz, Sb

16:00 – 08:00 KievWarszawa

16 godz. 0 min.

Śr, Pt, Sb

16:30 – 06:30 KievWarszawa

14 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

16:30 – 06:30 KievWarszawa

14 godz. 0 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

17:00 – 07:30 KievWarszawa

14 godz. 30 min.

Codziennie

17:00 – 07:55 KievWarszawa

14 godz. 55 min.

Codziennie

17:00 – 07:40 KievWarszawa

14 godz. 40 min.

Codziennie

17:30 – 10:30 KievWarszawa

17 godz. 0 min.

Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

17:30 – 07:30 KievWarszawa

14 godz. 0 min.

Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

17:30 – 07:20 KievWarszawa

13 godz. 50 min.

Pt

17:30 – 06:50 KievWarszawa

13 godz. 20 min.

Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

18:00 – 09:50 KievWarszawa

15 godz. 50 min.

Śr

18:00 – 09:50 KievWarszawa

15 godz. 50 min.

Wt

18:00 – 08:55 KievWarszawa

14 godz. 55 min.

Wt

18:00 – 08:55 KievWarszawa

14 godz. 55 min.

Śr

18:55 – 11:00 KievWarszawa

16 godz. 5 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

18:55 – 11:00 KievWarszawa

16 godz. 5 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

21:00 – 10:25 KievWarszawa

13 godz. 25 min.

Codziennie

21:30 – 09:00 KievWarszawa

11 godz. 30 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Kiev szybko dojechać do centrum Warszawa w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Kiev oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Warszawa. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

ТОВ ГюнселКиев - Люблин

Все отлично, но очередь на границе это караул.... поляки нас ненавидят что ле????

Терлецкий ПетроЛьвов - Варшава

Мої оцінка нуль! Найгірша поїздка в моєму житті! Немає розподілення по куплених містах. Автобус до Львова запізнився на годину. Всю цю годину водій не відповідав на телефонні дзвінки і не було відомо чи автобус взагалі приїде чи ні. Внаслідок запізнення на годину до Львова, простояли…

Борейчук М.И.Харьков - Вроцлав

Все Хорошо, только до Киева ехали на маленьком автобусе и было не удобно.

Борейчук М.И.Харьков - Вроцлав

Автобус 97 года выпуска..... Сиденья удобные.... Остальное кошмар

Мустанг ТрансВаршава - Киев

Автобус опоздал на час. Вместо Мустанг Транс приехал Неоплан. Все места были заняты чем то. В автобусе стоял "перегар", вонь. Кондиционеры не работали. Селения не раскладывались, всю ночь пришлось сидеть. Смена водителей заняла более 30 минут.

Мустанг ТрансВаршава - Киев

Водители впустили в автобус пассажиров в нетрезвом состоянии. Один из них обрыгался и с таким запахом ехали с Варшавы до Киева. Второй из группы пьяных валялся без сознания (был настолько пьяным). Падал на меня, в проход автобуса... и так до самого утра, сна и приятной…

ТОВ ГюнселЛюблин - Киев

Хороший перевозчик, предлагают чай, кофе, рабочая мультимедия. Салон достаточно чистый, ездила пока 1 раз, думаю буду пользоваться и дальше.

ТОВ ГюнселРовно - Вроцлав

Хороший автобус, все замечательно, но то что нету Сан узла большой минус.

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information