• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Kyiv - Warszawa

Kup bilet na autobus Kyiv – Warszawa: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Warszawa. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Kyiv do Warszawa i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Warszawa najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
03:00 – 15:30 KyivWarszawa

12 godz. 30 min.

Pt

05:40 – 23:20 KyivWarszawa

17 godz. 40 min.

Codziennie

06:30 – 21:40 KyivWarszawa

15 godz. 10 min.

Codziennie

06:50 – 22:10 KyivWarszawa

15 godz. 20 min.

Codziennie

07:45 – 02:00 KyivWarszawa

18 godz. 15 min.

Codziennie

08:00 – 21:40 KyivWarszawa

13 godz. 40 min.

Codziennie

08:00 – 21:40 KyivWarszawa

13 godz. 40 min.

Codziennie

08:00 – 22:30 KyivWarszawa

14 godz. 30 min.

Codziennie

08:00 – 21:40 KyivWarszawa

13 godz. 40 min.

Codziennie

08:30 – 23:20 KyivWarszawa

14 godz. 50 min.

Nd

08:30 – 23:20 KyivWarszawa

14 godz. 50 min.

Śr

09:00 – 22:40 KyivWarszawa

13 godz. 40 min.

Wt, Sb

09:00 – 02:00 KyivWarszawa

17 godz. 0 min.

Codziennie

10:00 – 00:10 KyivWarszawa

14 godz. 10 min.

Codziennie

10:00 – 00:10 KyivWarszawa

14 godz. 10 min.

Śr, Pt, Nd

11:00 – 00:20 KyivWarszawa

13 godz. 20 min.

Codziennie

11:00 – 02:00 KyivWarszawa

15 godz. 0 min.

Codziennie

11:20 – 01:55 KyivWarszawa

14 godz. 35 min.

Codziennie

11:20 – 03:00 KyivWarszawa

15 godz. 40 min.

Codziennie

11:20 – 03:00 KyivWarszawa

15 godz. 40 min.

Codziennie

11:20 – 01:55 KyivWarszawa

14 godz. 35 min.

Codziennie

12:20 – 03:00 KyivWarszawa

14 godz. 40 min.

Codziennie

12:20 – 03:00 KyivWarszawa

14 godz. 40 min.

Codziennie

12:50 – 03:30 KyivWarszawa

14 godz. 40 min.

Wt, Cz, Sb

13:00 – 04:40 KyivWarszawa

15 godz. 40 min.

Codziennie

13:00 – 04:40 KyivWarszawa

15 godz. 40 min.

Codziennie

14:00 – 06:20 KyivWarszawa

16 godz. 20 min.

Codziennie

14:00 – 03:00 KyivWarszawa

13 godz. 0 min.

Codziennie

14:00 – 04:20 KyivWarszawa

14 godz. 20 min.

Codziennie

14:00 – 06:20 KyivWarszawa

16 godz. 20 min.

Codziennie

14:00 – 04:20 KyivWarszawa

14 godz. 20 min.

Codziennie

14:00 – 03:00 KyivWarszawa

13 godz. 0 min.

Codziennie

14:00 – 03:00 KyivWarszawa

13 godz. 0 min.

Codziennie

14:00 – 04:20 KyivWarszawa

14 godz. 20 min.

Codziennie

14:10 – 06:00 KyivWarszawa

15 godz. 50 min.

Codziennie

14:30 – 08:00 KyivWarszawa

17 godz. 30 min.

Nd

14:30 – 06:50 KyivWarszawa

16 godz. 20 min.

Cz

14:30 – 09:30 KyivWarszawa

19 godz. 0 min.

Nd

14:30 – 07:30 KyivWarszawa

17 godz. 0 min.

Cz

14:30 – 06:50 KyivWarszawa

16 godz. 20 min.

Nd

14:30 – 07:30 KyivWarszawa

17 godz. 0 min.

Cz

14:40 – 07:00 KyivWarszawa

16 godz. 20 min.

Codziennie

14:40 – 07:00 KyivWarszawa

16 godz. 20 min.

Codziennie

14:40 – 07:00 KyivWarszawa

16 godz. 20 min.

Codziennie

14:40 – 06:20 KyivWarszawa

15 godz. 40 min.

Codziennie

15:00 – 04:20 KyivWarszawa

13 godz. 20 min.

Codziennie

15:00 – 04:20 KyivWarszawa

13 godz. 20 min.

Codziennie

15:00 – 04:20 KyivWarszawa

13 godz. 20 min.

Codziennie

15:00 – 03:30 KyivWarszawa

12 godz. 30 min.

Codziennie

15:00 – 04:20 KyivWarszawa

13 godz. 20 min.

Codziennie

15:00 – 04:10 KyivWarszawa

13 godz. 10 min.

Codziennie

15:05 – 07:00 KyivWarszawa

15 godz. 55 min.

Codziennie

15:05 – 07:00 KyivWarszawa

15 godz. 55 min.

Codziennie

15:05 – 07:00 KyivWarszawa

15 godz. 55 min.

Codziennie

15:45 – 08:35 KyivWarszawa

16 godz. 50 min.

Pt

15:45 – 08:35 KyivWarszawa

16 godz. 50 min.

Pt

16:00 – 07:00 KyivWarszawa

15 godz. 0 min.

Codziennie

16:30 – 07:30 KyivWarszawa

15 godz. 0 min.

Wt, Cz, Sb

16:30 – 06:30 KyivWarszawa

14 godz. 0 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

16:30 – 06:30 KyivWarszawa

14 godz. 0 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

16:30 – 07:30 KyivWarszawa

15 godz. 0 min.

Wt, Cz, Sb

17:00 – 07:40 KyivWarszawa

14 godz. 40 min.

Codziennie

17:00 – 07:00 KyivWarszawa

14 godz. 0 min.

Codziennie

17:00 – 06:55 KyivWarszawa

13 godz. 55 min.

Codziennie

18:55 – 12:50 KyivWarszawa

17 godz. 55 min.

Wt, Pt, Nd

18:55 – 12:50 KyivWarszawa

17 godz. 55 min.

Wt, Pt, Nd

18:55 – 12:50 KyivWarszawa

17 godz. 55 min.

Pn, Śr, Cz, Sb

18:55 – 12:50 KyivWarszawa

17 godz. 55 min.

Pn, Śr, Cz, Sb

18:55 – 12:50 KyivWarszawa

17 godz. 55 min.

Wt, Pt, Nd

18:55 – 12:50 KyivWarszawa

17 godz. 55 min.

Wt, Pt, Nd

20:30 – 09:25 KyivWarszawa

12 godz. 55 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

21:00 – 10:25 KyivWarszawa

13 godz. 25 min.

Codziennie

21:00 – 10:25 KyivWarszawa

13 godz. 25 min.

Codziennie

21:00 – 10:25 KyivWarszawa

13 godz. 25 min.

Codziennie

21:00 – 10:25 KyivWarszawa

13 godz. 25 min.

Codziennie

21:50 – 09:40 KyivWarszawa

11 godz. 50 min.

Codziennie

22:00 – 09:40 KyivWarszawa

11 godz. 40 min.

Codziennie

22:00 – 09:40 KyivWarszawa

11 godz. 40 min.

Codziennie

22:40 – 15:40 KyivWarszawa

17 godz. 0 min.

Śr, Pt

23:10 – 15:40 KyivWarszawa

16 godz. 30 min.

Śr, Pt

23:40 – 17:30 KyivWarszawa

17 godz. 50 min.

Śr, Pt

23:40 – 17:30 KyivWarszawa

17 godz. 50 min.

Śr, Pt

Trasa na mapie

Jak z Kyiv szybko dojechać do centrum Warszawa w 2019 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Kyiv oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Warszawa. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o przewoźników

Boreychuk M.I.Krakow - Kiev

SZYBKO TANIO KOMFORTOWO NAJLEPSZY BUS JAKIM DOTYCHCZAS JECHAŁAM DO DOMU

AvtotranzitКатовице - Киев

Bez niespodzianek. Dziękuję i pozdrawiam.

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation