Według czasu
Według ceny

Autobusy Warszawa - Kiev

Kup bilet na autobus Warszawa – Kiev: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Kiev. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Warszawa do Kiev i z powrotem, najbliższe kursy dziś. Dojazd do Kiev najniższe ceny, bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
06:30 – 22:50 WarszawaKiev Odjazd z 06:30 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 22:50 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

16 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

06:30 – 23:10 WarszawaKiev Odjazd z 06:30 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 23:10 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

16 godz. 40 min.

Trasa

Codziennie

07:00 – 22:45 WarszawaKiev Odjazd z 07:00 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 22:45 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

15 godz. 45 min.

Trasa

Codziennie

07:00 – 22:45 WarszawaKiev Odjazd z 07:00 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 22:45 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

15 godz. 45 min.

Trasa

Codziennie

07:00 – 22:45 WarszawaKiev Odjazd z 07:00 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 22:45 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

15 godz. 45 min.

Trasa

Codziennie

07:00 – 22:45 WarszawaKiev Odjazd z 07:00 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 22:45 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

15 godz. 45 min.

Trasa

Codziennie

07:00 – 22:45 WarszawaKiev Odjazd z 07:00 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 22:45 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

15 godz. 45 min.

Trasa

Codziennie

07:00 – 22:45 WarszawaKiev Odjazd z 07:00 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 22:45 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

15 godz. 45 min.

Trasa

Codziennie

07:00 – 23:45 WarszawaKiev Odjazd z 07:00 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 23:45 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

16 godz. 45 min.

Trasa

Codziennie

07:00 – 22:45 WarszawaKiev Odjazd z 07:00 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 22:45 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

15 godz. 45 min.

Trasa

Codziennie

08:00 – 23:50 WarszawaKiev Odjazd z 08:00 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 23:50 do: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3

15 godz. 50 min.

Trasa

Codziennie

14:00 – 06:45 WarszawaKiev Odjazd z 14:00 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 06:45 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

16 godz. 45 min.

Trasa

Codziennie

14:00 – 06:45 WarszawaKiev Odjazd z 14:00 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 06:45 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

16 godz. 45 min.

Trasa

Codziennie

14:30 – 06:30 WarszawaKiev Odjazd z 14:30 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 06:30 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

16 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

15:00 – 06:20 WarszawaKiev Odjazd z 15:00 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 06:20 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

15 godz. 20 min.

Trasa

Wt, Śr, Cz

15:00 – 06:35 WarszawaKiev Odjazd z 15:00 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 06:35 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

15 godz. 35 min.

Trasa

Śr, Cz

15:00 – 06:35 WarszawaKiev Odjazd z 15:00 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 06:35 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

15 godz. 35 min.

Trasa

Wt, Śr, Cz

15:00 – 06:20 WarszawaKiev Odjazd z 15:00 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 06:20 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

15 godz. 20 min.

Trasa

Śr, Cz

15:40 – 09:40 WarszawaKiev Odjazd z 15:40 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 09:40 do: Dworzec "Vydubici", Naberezno-Pecerskaja doroga 10

18 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

15:40 – 09:40 WarszawaKiev Odjazd z 15:40 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 09:40 do: Dworzec "Vydubici", Naberezno-Pecerskaja doroga 10

18 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

15:40 – 09:40 WarszawaKiev Odjazd z 15:40 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 09:40 do: Dworzec "Vydubici", Naberezno-Pecerskaja doroga 10

18 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

16:00 – 07:35 WarszawaKiev Odjazd z 16:00 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 07:35 do: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3

15 godz. 35 min.

Trasa

Codziennie

16:00 – 07:35 WarszawaKiev Odjazd z 16:00 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 07:35 do: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3

15 godz. 35 min.

Trasa

Codziennie

16:00 – 07:35 WarszawaKiev Odjazd z 16:00 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 07:35 do: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3

15 godz. 35 min.

Trasa

Codziennie

16:20 – 08:00 WarszawaKiev Odjazd z 16:20 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 08:00 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

15 godz. 40 min.

Trasa

Codziennie

16:20 – 08:00 WarszawaKiev Odjazd z 16:20 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 08:00 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

15 godz. 40 min.

Trasa

Codziennie

16:50 – 07:25 WarszawaKiev Odjazd z 16:50 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 07:25 do: Dworzec "Vydubici", Naberezno-Pecerskaja doroga 10

14 godz. 35 min.

Trasa

Codziennie

16:50 – 07:45 WarszawaKiev Odjazd z 16:50 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 07:45 do: Dworzec "Vydubici", Naberezno-Pecerskaja doroga 10

14 godz. 55 min.

Trasa

Codziennie

16:50 – 07:45 WarszawaKiev Odjazd z 16:50 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 07:45 do: Dworzec "Vydubici", Naberezno-Pecerskaja doroga 10

14 godz. 55 min.

Trasa

Codziennie

16:50 – 07:25 WarszawaKiev Odjazd z 16:50 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 07:25 do: Dworzec "Vydubici", Naberezno-Pecerskaja doroga 10

14 godz. 35 min.

Trasa

Codziennie

17:00 – 08:30 WarszawaKiev Odjazd z 17:00 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 08:30 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

15 godz. 30 min.

Trasa

Sb

17:00 – 08:30 WarszawaKiev Odjazd z 17:00 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 08:30 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

15 godz. 30 min.

Trasa

Pt, Nd

17:30 – 11:25 WarszawaKiev Odjazd z 17:30 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 11:25 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

17 godz. 55 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

17:30 – 11:25 WarszawaKiev Odjazd z 17:30 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 11:25 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

17 godz. 55 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

18:00 – 11:50 WarszawaKiev Odjazd z 18:00 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 11:50 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

17 godz. 50 min.

Trasa

Pt

18:00 – 11:40 WarszawaKiev Odjazd z 18:00 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 11:40 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

17 godz. 40 min.

Trasa

Cz

18:50 – 10:45 WarszawaKiev Odjazd z 18:50 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 10:45 do: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3

15 godz. 55 min.

Trasa

Codziennie

19:00 – 17:00 WarszawaKiev Odjazd z 19:00 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 17:00 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

22 godz. 0 min.

Trasa

Śr, Sb

19:07 – 11:40 WarszawaKiev Odjazd z 19:07 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 11:40 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

16 godz. 33 min.

Trasa

Cz

19:07 – 11:50 WarszawaKiev Odjazd z 19:07 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 11:50 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

16 godz. 43 min.

Trasa

Pt

19:15 – 12:30 WarszawaKiev Odjazd z 19:15 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 12:30 do: Dworzec "Dachnaja", pr.Peremogy 142

17 godz. 15 min.

Trasa

Codziennie

19:15 – 12:30 WarszawaKiev Odjazd z 19:15 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 12:30 do: Dworzec "Dachnaja", pr.Peremogy 142

17 godz. 15 min.

Trasa

Codziennie

19:15 – 11:30 WarszawaKiev Odjazd z 19:15 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 11:30 do: Dworzec "Dachnaja", pr.Peremogy 142

16 godz. 15 min.

Trasa

Codziennie

19:15 – 11:30 WarszawaKiev Odjazd z 19:15 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 11:30 do: Dworzec "Dachnaja", pr.Peremogy 142

16 godz. 15 min.

Trasa

Codziennie

20:00 – 09:30 WarszawaKiev Odjazd z 20:00 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 09:30 do: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3

13 godz. 30 min.

Trasa

Wt, Cz, Sb

20:30 – 12:40 WarszawaKiev Odjazd z 20:30 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 12:40 do: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3

16 godz. 10 min.

Trasa

Codziennie

21:00 – 13:25 WarszawaKiev Odjazd z 21:00 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 13:25 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

16 godz. 25 min.

Trasa

Codziennie

21:00 – 13:15 WarszawaKiev Odjazd z 21:00 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 13:15 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

16 godz. 15 min.

Trasa

Codziennie

21:00 – 13:25 WarszawaKiev Odjazd z 21:00 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 13:25 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

16 godz. 25 min.

Trasa

Codziennie

21:00 – 13:15 WarszawaKiev Odjazd z 21:00 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 13:15 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

16 godz. 15 min.

Trasa

Codziennie

21:00 – 12:55 WarszawaKiev Odjazd z 21:00 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 12:55 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

15 godz. 55 min.

Trasa

Codziennie

21:00 – 12:45 WarszawaKiev Odjazd z 21:00 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 12:45 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

15 godz. 45 min.

Trasa

Codziennie

21:00 – 12:55 WarszawaKiev Odjazd z 21:00 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 12:55 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

15 godz. 55 min.

Trasa

Codziennie

21:00 – 12:45 WarszawaKiev Odjazd z 21:00 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 12:45 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

15 godz. 45 min.

Trasa

Codziennie

21:10 – 14:25 WarszawaKiev Odjazd z 21:10 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 14:25 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

17 godz. 15 min.

Trasa

Sb

21:10 – 14:00 WarszawaKiev Odjazd z 21:10 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 14:00 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

16 godz. 50 min.

Trasa

Codziennie

21:30 – 13:00 WarszawaKiev Odjazd z 21:30 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 13:00 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

15 godz. 30 min.

Trasa

Pn, Śr, Pt, Nd

22:15 – 16:05 WarszawaKiev Odjazd z 22:15 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 16:05 do: Dworzec "Dachnaja", pr.Peremogy 142

17 godz. 50 min.

Trasa

Cz, Nd

22:15 – 16:05 WarszawaKiev Odjazd z 22:15 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 16:05 do: Dworzec "Dachnaja", pr.Peremogy 142

17 godz. 50 min.

Trasa

Cz, Nd

23:00 – 14:35 WarszawaKiev Odjazd z 23:00 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 14:35 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

15 godz. 35 min.

Trasa

Codziennie

23:00 – 14:35 WarszawaKiev Odjazd z 23:00 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 14:35 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

15 godz. 35 min.

Trasa

Codziennie

23:15 – 15:20 WarszawaKiev Odjazd z 23:15 od: PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 Przyjazd do 15:20 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

16 godz. 5 min.

Trasa

Pn, Wt, Pt

Trasa na mapie

Jak z Warszawa szybko dojechać do centrum Kiev w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja wyjazdu autobusów z Warszawa oraz lokalizacja przyprzyjazdowa w Kiev. Czas wpodróży: czas podróży do Ukraina, odległośc w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

Стецик Т.ВХарьков - Варшава

Не дуже(, зупинки в туалет ( хоть на ходу вискакуй ,щоб потім встигнути доки автобус не поїхав) ))?

Автотранзит/Бринцов/АгатСарны (Ровненская обл.) - Варшава

Замечательная поездка, правда на границе долго пришлось ждать но это не вина перевозчика.

Терлецкий/Leon Pol TransПознань - Киев

Автобус ужаснтный! Комфорта 0. Водителя невоспитаные, не пунктуальные. И вообще, я пожалел что купил билет на эту рухлять!!!!

Терлецкий/Leon Pol TransПознань - Ровно

Автобус відправився раніше аніж потрібно. У відповідь на претензії водій віддзвонив особисто і нахамив, дивно що коли вирушав зателефонувати не здогадався. Ясна річ, ні копійки не вдалося повернути. "Терлецкий/Leon Pol Trans" - карнавал негативних емоцій і зруйнований день. Щиро вам дякую що показуєте як працювати…

Avtotranzit/Brintsov/AgatKiev - Warszawa

Ужасная поездка, ужасный сервис, немилые водители! Поругалась с первым, потому что он не хотел спрятать мой чемодан в багажник и оставил его просто по середине автовокзала! А с вторым - потому что тот обматерил старшую женщину!!

Автотранзит/АгатВаршава - Кировоград

На сайте было указано что автобус Варшава - Кировоград (Кропивницкий) прямой, но в итоге водитель нахомил мне со словами "Мы не знаем что такое ваш Кировоград мы туда не едем" (хотя это областной центр). В Варшаве водитель взял безбилетников и нас посадили в дополнительный автобус,…

Автотранзит/Бринцов/АгатКиев - Варшава

Лично мне понравилось автобус теплый внутри не смотря что на улице было холодно + с Польши начал работать бесплатный wifi что очень важно для меня что не будет скучно ехать и присутствовали рабочие usb выходы по всему автобусу планшет и телефон всегда заряжен цена и…

VolodymyretstransservisПознань - Киев

Їхали за маршрутом Познань-Київ. Прибули до Києва за графіком. Проффесійні та ввічливі водії. Все сподобалось. Оцінка 5 балів.

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information