Według czasu
Według ceny

Autobusy Warszawa - Kyiv

Kup bilet na autobus Warszawa – Kyiv: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Kyiv. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Warszawa do Kyiv i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Kyiv najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
02:00 – 21:45 WarszawaKyiv

19 godz. 45 min.

Codziennie

03:30 – 21:25 WarszawaKyiv

17 godz. 55 min.

Pn, Pt

06:30 – 22:50 WarszawaKyiv

16 godz. 20 min.

Codziennie

06:30 – 23:10 WarszawaKyiv

16 godz. 40 min.

Codziennie

08:00 – 23:45 WarszawaKyiv

15 godz. 45 min.

Codziennie

08:00 – 23:45 WarszawaKyiv

15 godz. 45 min.

Codziennie

08:00 – 23:45 WarszawaKyiv

15 godz. 45 min.

Codziennie

08:00 – 23:45 WarszawaKyiv

15 godz. 45 min.

Codziennie

08:00 – 23:45 WarszawaKyiv

15 godz. 45 min.

Codziennie

08:00 – 23:45 WarszawaKyiv

15 godz. 45 min.

Codziennie

08:00 – 23:45 WarszawaKyiv

15 godz. 45 min.

Codziennie

08:00 – 23:45 WarszawaKyiv

15 godz. 45 min.

Codziennie

09:00 – 03:45 WarszawaKyiv

18 godz. 45 min.

Wt, Pt, Sb

11:40 – 03:00 WarszawaKyiv

15 godz. 20 min.

Codziennie

13:30 – 04:20 WarszawaKyiv

14 godz. 50 min.

Codziennie

14:00 – 06:45 WarszawaKyiv

16 godz. 45 min.

Codziennie

14:00 – 06:45 WarszawaKyiv

16 godz. 45 min.

Codziennie

14:10 – 07:40 WarszawaKyiv

17 godz. 30 min.

Codziennie

14:30 – 06:30 WarszawaKyiv

16 godz. 0 min.

Codziennie

14:40 – 10:10 WarszawaKyiv

19 godz. 30 min.

Cz, Nd

14:40 – 10:10 WarszawaKyiv

19 godz. 30 min.

Cz, Nd

15:00 – 06:20 WarszawaKyiv

15 godz. 20 min.

Codziennie

15:00 – 06:20 WarszawaKyiv

15 godz. 20 min.

Codziennie

15:40 – 09:40 WarszawaKyiv

18 godz. 0 min.

Codziennie

15:40 – 09:40 WarszawaKyiv

18 godz. 0 min.

Codziennie

15:40 – 09:40 WarszawaKyiv

18 godz. 0 min.

Codziennie

15:40 – 09:40 WarszawaKyiv

18 godz. 0 min.

Codziennie

16:00 – 07:35 WarszawaKyiv

15 godz. 35 min.

Codziennie

16:00 – 07:35 WarszawaKyiv

15 godz. 35 min.

Codziennie

16:50 – 07:25 WarszawaKyiv

14 godz. 35 min.

Codziennie

16:50 – 07:25 WarszawaKyiv

14 godz. 35 min.

Codziennie

16:50 – 07:45 WarszawaKyiv

14 godz. 55 min.

Codziennie

16:50 – 07:45 WarszawaKyiv

14 godz. 55 min.

Codziennie

16:50 – 07:45 WarszawaKyiv

14 godz. 55 min.

Codziennie

16:50 – 07:25 WarszawaKyiv

14 godz. 35 min.

Codziennie

17:00 – 08:30 WarszawaKyiv

15 godz. 30 min.

Pt, Nd

17:00 – 08:30 WarszawaKyiv

15 godz. 30 min.

Pn

17:00 – 08:30 WarszawaKyiv

15 godz. 30 min.

Pn, Nd

17:30 – 12:30 WarszawaKyiv

19 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

17:30 – 11:25 WarszawaKyiv

17 godz. 55 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

17:30 – 11:50 WarszawaKyiv

18 godz. 20 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

17:30 – 12:30 WarszawaKyiv

19 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

17:30 – 11:50 WarszawaKyiv

18 godz. 20 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

17:30 – 11:25 WarszawaKyiv

17 godz. 55 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

17:30 – 12:30 WarszawaKyiv

19 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

17:30 – 11:50 WarszawaKyiv

18 godz. 20 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

17:30 – 12:30 WarszawaKyiv

19 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

17:30 – 11:50 WarszawaKyiv

18 godz. 20 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

18:00 – 11:40 WarszawaKyiv

17 godz. 40 min.

Śr, Cz, Pt, Nd

18:00 – 11:30 WarszawaKyiv

17 godz. 30 min.

Codziennie

18:30 – 10:40 WarszawaKyiv

16 godz. 10 min.

Pt

18:30 – 12:00 WarszawaKyiv

17 godz. 30 min.

Pn, Śr, Pt, Nd

18:30 – 09:00 WarszawaKyiv

14 godz. 30 min.

Codziennie

18:45 – 10:50 WarszawaKyiv

16 godz. 5 min.

Codziennie

18:45 – 10:50 WarszawaKyiv

16 godz. 5 min.

Codziennie

18:45 – 10:50 WarszawaKyiv

16 godz. 5 min.

Codziennie

18:45 – 10:20 WarszawaKyiv

15 godz. 35 min.

Codziennie

18:45 – 10:20 WarszawaKyiv

15 godz. 35 min.

Codziennie

18:45 – 10:20 WarszawaKyiv

15 godz. 35 min.

Codziennie

18:45 – 10:20 WarszawaKyiv

15 godz. 35 min.

Codziennie

18:45 – 10:50 WarszawaKyiv

16 godz. 5 min.

Codziennie

18:50 – 10:45 WarszawaKyiv

15 godz. 55 min.

Codziennie

19:00 – 17:30 WarszawaKyiv

22 godz. 30 min.

Śr, Sb

19:00 – 17:00 WarszawaKyiv

22 godz. 0 min.

Śr, Sb

19:15 – 14:25 WarszawaKyiv

19 godz. 10 min.

Codziennie

19:15 – 14:25 WarszawaKyiv

19 godz. 10 min.

Codziennie

20:00 – 09:30 WarszawaKyiv

13 godz. 30 min.

Codziennie

20:30 – 13:10 WarszawaKyiv

16 godz. 40 min.

Śr, Pt, Nd

20:30 – 12:30 WarszawaKyiv

16 godz. 0 min.

Pn, Śr, Pt, Sb, Nd

20:30 – 13:00 WarszawaKyiv

16 godz. 30 min.

Pn, Śr, Pt, Nd

20:30 – 11:40 WarszawaKyiv

15 godz. 10 min.

Sb

20:30 – 12:50 WarszawaKyiv

16 godz. 20 min.

Śr, Pt, Nd

20:30 – 12:00 WarszawaKyiv

15 godz. 30 min.

Pn, Śr, Pt, Sb, Nd

21:00 – 13:15 WarszawaKyiv

16 godz. 15 min.

Codziennie

21:00 – 13:25 WarszawaKyiv

16 godz. 25 min.

Codziennie

21:00 – 12:45 WarszawaKyiv

15 godz. 45 min.

Codziennie

21:00 – 12:55 WarszawaKyiv

15 godz. 55 min.

Codziennie

21:00 – 12:45 WarszawaKyiv

15 godz. 45 min.

Codziennie

21:00 – 13:15 WarszawaKyiv

16 godz. 15 min.

Codziennie

21:00 – 12:55 WarszawaKyiv

15 godz. 55 min.

Codziennie

21:00 – 13:25 WarszawaKyiv

16 godz. 25 min.

Codziennie

21:10 – 12:00 WarszawaKyiv

14 godz. 50 min.

Pn, Śr, Pt, Sb, Nd

21:10 – 14:25 WarszawaKyiv

17 godz. 15 min.

Pn, Sb

21:10 – 12:30 WarszawaKyiv

15 godz. 20 min.

Pn, Śr, Pt, Sb, Nd

22:15 – 16:05 WarszawaKyiv

17 godz. 50 min.

Cz, Nd

22:15 – 16:05 WarszawaKyiv

17 godz. 50 min.

Cz, Nd

22:25 – 15:20 WarszawaKyiv

16 godz. 55 min.

Pt, Sb

22:25 – 14:55 WarszawaKyiv

16 godz. 30 min.

Pt, Sb

23:00 – 14:35 WarszawaKyiv

15 godz. 35 min.

Codziennie

23:00 – 14:35 WarszawaKyiv

15 godz. 35 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Warszawa szybko dojechać do centrum Kyiv w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Warszawa oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Kyiv. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

ТернвояжТернополь - Краков

Поїздка пройшла успішно і дуже гарно, оцінка 5

ТернвояжЛьвов - Катовице

все понравилось

ТернвояжЛьвов - Катовице

Поездка на 4, нет WI-FI, не работает система вентелированния в салоне и автобус старенький.

KOBRA/AgatХарьков - Лодзь

Очень дешево

TernvoyageKhmelnytskyi - Krakow

Very comfortable

Калуженов/Борейчук/EWHDПолтава - Вроцлав

Водители молодцы. Очень професионально. Долго задержали на польской границе пограничники.

Калуженов/Борейчук/EWHDКраков - Львов

Автобус Познань-Харків. Квиток Краків-Львів. В Кракові були за розкладом. Довелося шукати автобус, на квитку не вказано, що шукати на другому поверсі вокзалу, а на табло автобус не з'являється. До поїздки претензій не маю, все комфортно, водії чемні.

Volodymyretstransservis/AgatКиев - Варшава

Автобус був теплий і комфортний, кордон пересікли швидко, але вже у Польщі автобус зламався, водії безуспішно ремонтували близько 2 годин. Потім нас пересадили у інший автобус який довіз нас до Варшави

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information