• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Warszawa - Kyiv

Kup bilet na autobus Warszawa – Kyiv: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Kyiv. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Warszawa do Kyiv i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Kyiv najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
02:00 – 21:45 WarszawaKyiv

19 godz. 45 min.

Codziennie

02:20 – 23:00 WarszawaKyiv

20 godz. 40 min.

Pn, Cz, Sb

03:00 – 18:40 WarszawaKyiv

15 godz. 40 min.

Pt

07:55 – 23:45 WarszawaKyiv

15 godz. 50 min.

Codziennie

08:00 – 23:45 WarszawaKyiv

15 godz. 45 min.

Codziennie

08:00 – 23:45 WarszawaKyiv

15 godz. 45 min.

Codziennie

08:00 – 23:45 WarszawaKyiv

15 godz. 45 min.

Codziennie

08:00 – 23:45 WarszawaKyiv

15 godz. 45 min.

Codziennie

11:30 – 03:00 WarszawaKyiv

15 godz. 30 min.

Codziennie

11:40 – 03:00 WarszawaKyiv

15 godz. 20 min.

Codziennie

12:00 – 23:55 WarszawaKyiv

11 godz. 55 min.

Codziennie

12:00 – 00:45 WarszawaKyiv

12 godz. 45 min.

Codziennie

12:00 – 23:55 WarszawaKyiv

11 godz. 55 min.

Codziennie

12:00 – 04:10 WarszawaKyiv

16 godz. 10 min.

Wt, Pt

13:30 – 04:20 WarszawaKyiv

14 godz. 50 min.

Codziennie

13:45 – 06:50 WarszawaKyiv

17 godz. 5 min.

Codziennie

14:00 – 06:45 WarszawaKyiv

16 godz. 45 min.

Codziennie

14:10 – 07:40 WarszawaKyiv

17 godz. 30 min.

Codziennie

14:40 – 10:10 WarszawaKyiv

19 godz. 30 min.

Wt, Pt, Nd

14:40 – 10:10 WarszawaKyiv

19 godz. 30 min.

Wt, Pt, Nd

15:00 – 06:20 WarszawaKyiv

15 godz. 20 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

15:00 – 06:20 WarszawaKyiv

15 godz. 20 min.

Nd

16:00 – 06:30 WarszawaKyiv

14 godz. 30 min.

Codziennie

16:00 – 06:30 WarszawaKyiv

14 godz. 30 min.

Codziennie

16:00 – 06:30 WarszawaKyiv

14 godz. 30 min.

Codziennie

16:00 – 06:30 WarszawaKyiv

14 godz. 30 min.

Codziennie

17:20 – 08:20 WarszawaKyiv

15 godz. 0 min.

Codziennie

17:20 – 08:15 WarszawaKyiv

14 godz. 55 min.

Codziennie

17:20 – 09:05 WarszawaKyiv

15 godz. 45 min.

Codziennie

17:20 – 08:15 WarszawaKyiv

14 godz. 55 min.

Codziennie

17:20 – 07:10 WarszawaKyiv

13 godz. 50 min.

Śr, Cz, Sb, Nd

17:20 – 09:05 WarszawaKyiv

15 godz. 45 min.

Codziennie

17:20 – 08:20 WarszawaKyiv

15 godz. 0 min.

Codziennie

17:30 – 11:50 WarszawaKyiv

18 godz. 20 min.

Wt, Sb

17:30 – 12:35 WarszawaKyiv

19 godz. 5 min.

Wt, Cz, Nd

17:30 – 12:25 WarszawaKyiv

18 godz. 55 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

17:30 – 12:35 WarszawaKyiv

19 godz. 5 min.

Wt, Cz, Nd

17:30 – 12:35 WarszawaKyiv

19 godz. 5 min.

Wt, Cz, Nd

17:30 – 12:00 WarszawaKyiv

18 godz. 30 min.

Wt, Sb

17:30 – 12:35 WarszawaKyiv

19 godz. 5 min.

Wt, Cz, Nd

17:40 – 10:00 WarszawaKyiv

16 godz. 20 min.

Codziennie

17:45 – 11:50 WarszawaKyiv

18 godz. 5 min.

Wt, Sb

17:45 – 11:15 WarszawaKyiv

17 godz. 30 min.

Wt, Sb

17:45 – 10:35 WarszawaKyiv

16 godz. 50 min.

Wt, Sb

17:45 – 12:00 WarszawaKyiv

18 godz. 15 min.

Wt, Sb

17:50 – 11:30 WarszawaKyiv

17 godz. 40 min.

Codziennie

18:15 – 09:45 WarszawaKyiv

15 godz. 30 min.

Codziennie

18:30 – 09:00 WarszawaKyiv

14 godz. 30 min.

Codziennie

18:30 – 10:40 WarszawaKyiv

16 godz. 10 min.

Wt, Pt, Nd

18:30 – 10:40 WarszawaKyiv

16 godz. 10 min.

Codziennie

18:50 – 10:45 WarszawaKyiv

15 godz. 55 min.

Codziennie

18:50 – 10:45 WarszawaKyiv

15 godz. 55 min.

Codziennie

18:50 – 10:45 WarszawaKyiv

15 godz. 55 min.

Codziennie

18:50 – 10:45 WarszawaKyiv

15 godz. 55 min.

Codziennie

19:00 – 12:50 WarszawaKyiv

17 godz. 50 min.

Codziennie

19:00 – 12:20 WarszawaKyiv

17 godz. 20 min.

Codziennie

19:00 – 10:45 WarszawaKyiv

15 godz. 45 min.

Codziennie

19:10 – 11:10 WarszawaKyiv

16 godz. 0 min.

Pn, Pt

19:15 – 14:25 WarszawaKyiv

19 godz. 10 min.

Codziennie

19:15 – 14:25 WarszawaKyiv

19 godz. 10 min.

Codziennie

19:30 – 08:30 WarszawaKyiv

13 godz. 0 min.

Codziennie

19:30 – 08:30 WarszawaKyiv

13 godz. 0 min.

Codziennie

19:45 – 11:15 WarszawaKyiv

15 godz. 30 min.

Wt

20:30 – 13:00 WarszawaKyiv

16 godz. 30 min.

Pn, Pt

20:30 – 12:00 WarszawaKyiv

15 godz. 30 min.

Pn, Pt

20:30 – 12:30 WarszawaKyiv

16 godz. 0 min.

Pn, Pt

21:00 – 13:25 WarszawaKyiv

16 godz. 25 min.

Codziennie

21:00 – 12:55 WarszawaKyiv

15 godz. 55 min.

Codziennie

21:00 – 13:25 WarszawaKyiv

16 godz. 25 min.

Codziennie

21:00 – 12:55 WarszawaKyiv

15 godz. 55 min.

Codziennie

21:10 – 12:00 WarszawaKyiv

14 godz. 50 min.

Pn, Pt

21:10 – 12:30 WarszawaKyiv

15 godz. 20 min.

Pn, Pt

21:15 – 13:50 WarszawaKyiv

16 godz. 35 min.

Codziennie

21:30 – 13:00 WarszawaKyiv

15 godz. 30 min.

Sb

22:00 – 17:30 WarszawaKyiv

19 godz. 30 min.

Wt, Pt

22:00 – 17:00 WarszawaKyiv

19 godz. 0 min.

Wt, Pt

22:10 – 12:50 WarszawaKyiv

14 godz. 40 min.

Nd

22:10 – 12:25 WarszawaKyiv

14 godz. 15 min.

Nd

22:15 – 16:05 WarszawaKyiv

17 godz. 50 min.

Nd

23:00 – 14:35 WarszawaKyiv

15 godz. 35 min.

Codziennie

23:00 – 14:35 WarszawaKyiv

15 godz. 35 min.

Sb

Trasa na mapie

Jak z Warszawa szybko dojechać do centrum Kyiv w 2019 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Warszawa oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Kyiv. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o przewoźników

Terletskiy/Leon Pol TransWarszawa - Volodymyr-Volynskyi

Całkiem dobra podróż, sprawnie i w komfortowo. Trochę ciasno miedzy fotelami ale to może moja wina bo zająłem miejsce przy wyjściu awaryjnym.

VolodymyretstransservisKiev - Warszawa

Znalezienie miejsca odjazdu było proste dzięki czatowi online na stronie, gdzie dyspozytorka dobrze mówiła po angielsku. Kierowca mówił po ukraińsku, nie stanowiło to jednak żadnego problemu. Istniała możliwość opuszczenia autokaru w dowolnym miejscu. Podróż zdecydowanie na plus. Thanks to chat online finding the place for…

VolodymyretstransservisPoznan - Kiev

Поїздка без проблем. Може в них і не найсучасніші автобуси, але варто задбати про те, щоб те що є - діяло, нпр. світло над сидінням пасажирів. Варто теж водіів привчити, щоб не пускали музику у салон. Тому даю 4 бали. Aле це дрібниці - i…

VolodymyretstransservisWarszawa - Kiev

Przyjechaliśmy do Kijowa - stolicy Ukrainy przed czasem. Prowadził bardzo dobry kierowca ukraiński.

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation