Według czasu
Według ceny

Autobusy Warszawa - Lviv

Kup bilet na autobus Warszawa – Lviv: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Lviv. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Warszawa do Lviv i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Lviv najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
08:00 – 18:10 WarszawaLviv

10 godz. 10 min.

Codziennie

08:00 – 18:10 WarszawaLviv

10 godz. 10 min.

Codziennie

08:00 – 18:10 WarszawaLviv

10 godz. 10 min.

Codziennie

08:00 – 18:10 WarszawaLviv

10 godz. 10 min.

Codziennie

08:00 – 18:10 WarszawaLviv

10 godz. 10 min.

Codziennie

08:30 – 20:30 WarszawaLviv

12 godz. 0 min.

Codziennie

10:30 – 21:35 WarszawaLviv

11 godz. 5 min.

Pn, Śr, Sb

10:30 – 21:30 WarszawaLviv

11 godz. 0 min.

Codziennie

11:00 – 20:35 WarszawaLviv

9 godz. 35 min.

Codziennie

11:00 – 21:00 WarszawaLviv

10 godz. 0 min.

Codziennie

11:00 – 21:00 WarszawaLviv

10 godz. 0 min.

Codziennie

11:00 – 20:35 WarszawaLviv

9 godz. 35 min.

Codziennie

14:30 – 23:40 WarszawaLviv

9 godz. 10 min.

Pt

14:30 – 23:40 WarszawaLviv

9 godz. 10 min.

Pt

14:40 – 01:00 WarszawaLviv

10 godz. 20 min.

Cz, Nd

14:40 – 01:00 WarszawaLviv

10 godz. 20 min.

Cz, Nd

14:50 – 00:40 WarszawaLviv

9 godz. 50 min.

Wt, Cz, Sb

15:30 – 01:00 WarszawaLviv

9 godz. 30 min.

Śr, Pt, Nd

15:30 – 01:00 WarszawaLviv

9 godz. 30 min.

Śr, Pt, Nd

15:45 – 02:00 WarszawaLviv

10 godz. 15 min.

Codziennie

16:00 – 01:40 WarszawaLviv

9 godz. 40 min.

Codziennie

16:15 – 00:35 WarszawaLviv

8 godz. 20 min.

Codziennie

16:40 – 03:45 WarszawaLviv

11 godz. 5 min.

Codziennie

16:40 – 04:15 WarszawaLviv

11 godz. 35 min.

Codziennie

17:00 – 04:20 WarszawaLviv

11 godz. 20 min.

Codziennie

17:30 – 03:20 WarszawaLviv

9 godz. 50 min.

Codziennie

17:30 – 05:05 WarszawaLviv

11 godz. 35 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

17:30 – 02:40 WarszawaLviv

9 godz. 10 min.

Codziennie

17:30 – 05:05 WarszawaLviv

11 godz. 35 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

17:50 – 05:00 WarszawaLviv

11 godz. 10 min.

Codziennie

19:00 – 05:30 WarszawaLviv

10 godz. 30 min.

Śr, Sb

19:00 – 04:00 WarszawaLviv

9 godz. 0 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

19:00 – 05:30 WarszawaLviv

10 godz. 30 min.

Śr, Sb

19:00 – 05:20 WarszawaLviv

10 godz. 20 min.

Pt

19:00 – 04:00 WarszawaLviv

9 godz. 0 min.

Codziennie

19:15 – 04:35 WarszawaLviv

9 godz. 20 min.

Cz

19:15 – 04:35 WarszawaLviv

9 godz. 20 min.

Codziennie

19:15 – 06:55 WarszawaLviv

11 godz. 40 min.

Codziennie

19:15 – 04:50 WarszawaLviv

9 godz. 35 min.

Codziennie

19:25 – 04:45 WarszawaLviv

9 godz. 20 min.

Codziennie

19:25 – 05:00 WarszawaLviv

9 godz. 35 min.

Codziennie

19:30 – 04:45 WarszawaLviv

9 godz. 15 min.

Codziennie

19:30 – 05:00 WarszawaLviv

9 godz. 30 min.

Codziennie

20:30 – 05:45 WarszawaLviv

9 godz. 15 min.

Codziennie

20:30 – 05:45 WarszawaLviv

9 godz. 15 min.

Codziennie

20:30 – 05:00 WarszawaLviv

8 godz. 30 min.

Codziennie

20:30 – 06:20 WarszawaLviv

9 godz. 50 min.

Codziennie

20:30 – 06:20 WarszawaLviv

9 godz. 50 min.

Codziennie

20:40 – 07:00 WarszawaLviv

10 godz. 20 min.

Codziennie

20:40 – 06:35 WarszawaLviv

9 godz. 55 min.

Codziennie

21:00 – 06:35 WarszawaLviv

9 godz. 35 min.

Codziennie

21:00 – 06:35 WarszawaLviv

9 godz. 35 min.

Codziennie

21:00 – 07:00 WarszawaLviv

10 godz. 0 min.

Codziennie

21:00 – 07:00 WarszawaLviv

10 godz. 0 min.

Codziennie

21:40 – 06:40 WarszawaLviv

9 godz. 0 min.

Codziennie

21:40 – 06:10 WarszawaLviv

8 godz. 30 min.

Codziennie

21:50 – 07:30 WarszawaLviv

9 godz. 40 min.

Codziennie

21:55 – 06:40 WarszawaLviv

8 godz. 45 min.

Wt, Śr, Pt, Nd

21:55 – 07:05 WarszawaLviv

9 godz. 10 min.

Wt, Śr, Pt, Nd

23:00 – 09:10 WarszawaLviv

10 godz. 10 min.

Codziennie

23:00 – 08:30 WarszawaLviv

9 godz. 30 min.

Codziennie

23:00 – 08:30 WarszawaLviv

9 godz. 30 min.

Codziennie

23:00 – 09:10 WarszawaLviv

10 godz. 10 min.

Codziennie

23:40 – 09:10 WarszawaLviv

9 godz. 30 min.

Codziennie

23:40 – 09:10 WarszawaLviv

9 godz. 30 min.

Codziennie

23:40 – 08:30 WarszawaLviv

8 godz. 50 min.

Codziennie

23:40 – 08:30 WarszawaLviv

8 godz. 50 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Warszawa szybko dojechać do centrum Lviv w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Warszawa oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Lviv. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

ATE TRAVELGdansk - Rivne

Generally, was ok

Przewozy Międzynarodowy Gregorz WośЛьвов - Варшава

Все быстро и красиво. Границу проставили за час.

ATE TRAVELWarszawa - Lviv

everything was ok, drivers were very friendly and nice, the bus was in a good condition, toilet available. Recommend:)

ATE TRAVELВаршава - Львов

everything was cool, very nice and friendly drivers, the bus is in a good condition. Recommend

Orion Avto/OpenlineВинница - Варшава

Довольно неплохо - очень тепло, быстро, есть вай-фай (на Украине и в Польше) и зарядка для телефона.

Orion Avto/OpenlineВаршава - Львов

Все было хорошо. В автобусе было тепло, телевизор, зарядка для телефона, Wi-Fi. Во Львов прибыли по расписанию. Так что все отлично,

Orion Avto/OpenlineТернополь - Люблин

Загалом все ок, хіба що не працював Wi-Fi і надто оптимістична оцінка на кордоні в графіку, до Любліна спізнились на 3.5 шодини.

Denysivka AutoWarszawa - Lviv

Все будо добре

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information