Według czasu
Według ceny

Autobusy Praha - Lviv

Kup bilet na autobus Praha – Lviv: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Lviv. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Praha do Lviv i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Lviv najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
07:00 – 03:10 PrahaLviv

20 godz. 10 min.

Śr

08:30 – 07:30 PrahaLviv

23 godz. 0 min.

Codziennie

08:30 – 04:10 PrahaLviv

19 godz. 40 min.

Cz

09:00 – 04:10 PrahaLviv

19 godz. 10 min.

Cz

09:00 – 01:40 PrahaLviv

16 godz. 40 min.

Nd

09:00 – 03:00 PrahaLviv

18 godz. 0 min.

Sb, Nd

09:00 – 04:10 PrahaLviv

19 godz. 10 min.

Pt

09:00 – 03:00 PrahaLviv

18 godz. 0 min.

Wt

09:30 – 04:10 PrahaLviv

18 godz. 40 min.

Pt

10:00 – 05:00 PrahaLviv

19 godz. 0 min.

Cz

10:00 – 01:20 PrahaLviv

15 godz. 20 min.

Sb

10:00 – 01:00 PrahaLviv

15 godz. 0 min.

Sb

10:00 – 05:30 PrahaLviv

19 godz. 30 min.

Cz

10:30 – 04:20 PrahaLviv

17 godz. 50 min.

Wt

10:30 – 04:00 PrahaLviv

17 godz. 30 min.

Wt

11:00 – 03:00 PrahaLviv

16 godz. 0 min.

Pn

11:00 – 02:45 PrahaLviv

15 godz. 45 min.

Cz, Nd

11:00 – 02:40 PrahaLviv

15 godz. 40 min.

Pn

11:20 – 03:55 PrahaLviv

16 godz. 35 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

11:45 – 10:10 PrahaLviv

22 godz. 25 min.

Pn

12:00 – 06:30 PrahaLviv

18 godz. 30 min.

Codziennie

12:00 – 06:30 PrahaLviv

18 godz. 30 min.

Codziennie

12:00 – 06:30 PrahaLviv

18 godz. 30 min.

Codziennie

12:00 – 10:50 PrahaLviv

22 godz. 50 min.

Pn, Pt

12:00 – 06:30 PrahaLviv

18 godz. 30 min.

Codziennie

12:15 – 10:10 PrahaLviv

21 godz. 55 min.

Pn

12:30 – 06:05 PrahaLviv

17 godz. 35 min.

Wt, Cz, Sb

12:30 – 06:30 PrahaLviv

18 godz. 0 min.

Wt, Cz, Sb

12:30 – 05:00 PrahaLviv

16 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

12:30 – 05:00 PrahaLviv

16 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

13:00 – 05:35 PrahaLviv

16 godz. 35 min.

Codziennie

13:00 – 08:25 PrahaLviv

19 godz. 25 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Nd

13:00 – 06:05 PrahaLviv

17 godz. 5 min.

Pn, Cz

14:00 – 08:50 PrahaLviv

18 godz. 50 min.

Nd

14:00 – 07:20 PrahaLviv

17 godz. 20 min.

Pn

14:00 – 07:20 PrahaLviv

17 godz. 20 min.

Nd

14:00 – 07:00 PrahaLviv

17 godz. 0 min.

Pn

14:30 – 07:40 PrahaLviv

17 godz. 10 min.

Pn, Cz, Nd

14:30 – 07:40 PrahaLviv

17 godz. 10 min.

Pn

14:30 – 07:20 PrahaLviv

16 godz. 50 min.

Pn, Cz, Nd

14:30 – 07:20 PrahaLviv

16 godz. 50 min.

Pn

15:00 – 09:30 PrahaLviv

18 godz. 30 min.

Śr, Sb

15:00 – 09:00 PrahaLviv

18 godz. 0 min.

Śr, Sb

15:15 – 09:00 PrahaLviv

17 godz. 45 min.

Śr, Sb

15:15 – 09:30 PrahaLviv

18 godz. 15 min.

Śr, Sb

16:00 – 10:00 PrahaLviv

18 godz. 0 min.

Pn, Wt, Pt

16:00 – 09:20 PrahaLviv

17 godz. 20 min.

Śr, Cz, Sb, Nd

16:00 – 08:50 PrahaLviv

16 godz. 50 min.

Śr, Cz, Sb, Nd

16:30 – 10:00 PrahaLviv

17 godz. 30 min.

Pn, Wt, Pt

16:30 – 09:00 PrahaLviv

16 godz. 30 min.

Pn

18:00 – 07:50 PrahaLviv

13 godz. 50 min.

Pt, Sb, Nd

18:00 – 08:30 PrahaLviv

14 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

18:00 – 08:00 PrahaLviv

14 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

19:30 – 10:10 PrahaLviv

14 godz. 40 min.

Cz, Sb

19:30 – 09:50 PrahaLviv

14 godz. 20 min.

Cz, Sb

Trasa na mapie

Jak z Praha szybko dojechać do centrum Lviv w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Praha oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Lviv. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

ROCA TravelLviv - Krakow

Autobus delikatnie spóźniony do Lwowa. Zdecydowanym minusem że był zdecydowanie starszy i mniej komfortowy niż to przedstawiono na zdjęciu. Kierowca "wygospodarował" dwa miejsca obok siebie co należy docenić. Staliśmy około 6 godzin na granicy, co nie było jednak winą przewoźnika. Raczej OK.

TOV NasorokhKrakow - Karlovy Vary

Bardzo sprawny i komfortowy przejazd na trasie Kraków-Karlowe Vary. Dziękuję!

PP KovalKrakow - Vinnytsia

Dziękuję za dobrą i komfortową podróż z Krakowa do Winnicy!

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation