Według czasu
Według ceny

Autobusy Praha - Lviv

Kup bilet na autobus Praha – Lviv: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Lviv. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Praha do Lviv i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Lviv najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
07:00 – 03:10 PrahaLviv

20 godz. 10 min.

Śr

08:30 – 04:10 PrahaLviv

19 godz. 40 min.

Cz

08:30 – 07:30 PrahaLviv

23 godz. 0 min.

Codziennie

09:00 – 01:40 PrahaLviv

16 godz. 40 min.

Nd

09:00 – 03:00 PrahaLviv

18 godz. 0 min.

Nd

09:00 – 04:10 PrahaLviv

19 godz. 10 min.

Cz

09:00 – 04:10 PrahaLviv

19 godz. 10 min.

Pt

09:00 – 03:00 PrahaLviv

18 godz. 0 min.

Wt

09:15 – 02:45 PrahaLviv

17 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

09:30 – 04:10 PrahaLviv

18 godz. 40 min.

Pt

10:00 – 05:00 PrahaLviv

19 godz. 0 min.

Pn

10:00 – 01:20 PrahaLviv

15 godz. 20 min.

Cz, Sb, Nd

10:00 – 05:30 PrahaLviv

19 godz. 30 min.

Cz

10:00 – 05:30 PrahaLviv

19 godz. 30 min.

Pn

10:00 – 02:45 PrahaLviv

16 godz. 45 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

10:00 – 05:00 PrahaLviv

19 godz. 0 min.

Cz

10:00 – 01:00 PrahaLviv

15 godz. 0 min.

Cz, Sb, Nd

10:30 – 04:00 PrahaLviv

17 godz. 30 min.

Wt

10:30 – 04:20 PrahaLviv

17 godz. 50 min.

Wt

11:00 – 02:40 PrahaLviv

15 godz. 40 min.

Pn

11:00 – 02:45 PrahaLviv

15 godz. 45 min.

Cz, Nd

11:00 – 03:00 PrahaLviv

16 godz. 0 min.

Pn

11:20 – 03:55 PrahaLviv

16 godz. 35 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

12:00 – 07:20 PrahaLviv

19 godz. 20 min.

Codziennie

12:00 – 06:45 PrahaLviv

18 godz. 45 min.

Wt, Sb

12:00 – 07:20 PrahaLviv

19 godz. 20 min.

Codziennie

12:00 – 10:50 PrahaLviv

22 godz. 50 min.

Pn, Pt

12:00 – 07:20 PrahaLviv

19 godz. 20 min.

Codziennie

12:00 – 07:20 PrahaLviv

19 godz. 20 min.

Codziennie

12:15 – 06:45 PrahaLviv

18 godz. 30 min.

Wt, Sb

12:30 – 05:00 PrahaLviv

16 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

12:30 – 06:30 PrahaLviv

18 godz. 0 min.

Wt, Sb

12:30 – 05:00 PrahaLviv

16 godz. 30 min.

Pn, Pt

12:30 – 06:05 PrahaLviv

17 godz. 35 min.

Wt, Sb

13:00 – 05:00 PrahaLviv

16 godz. 0 min.

Pn, Pt

13:00 – 05:00 PrahaLviv

16 godz. 0 min.

Wt

13:00 – 06:05 PrahaLviv

17 godz. 5 min.

Pn, Cz

13:00 – 07:00 PrahaLviv

18 godz. 0 min.

Wt

13:00 – 08:25 PrahaLviv

19 godz. 25 min.

Codziennie

13:00 – 07:00 PrahaLviv

18 godz. 0 min.

Wt

13:00 – 05:00 PrahaLviv

16 godz. 0 min.

Wt

13:30 – 05:35 PrahaLviv

16 godz. 5 min.

Codziennie

14:00 – 08:50 PrahaLviv

18 godz. 50 min.

Sb, Nd

14:00 – 07:20 PrahaLviv

17 godz. 20 min.

Pn, Sb, Nd

14:00 – 06:50 PrahaLviv

16 godz. 50 min.

Pn, Sb, Nd

14:30 – 07:20 PrahaLviv

16 godz. 50 min.

Pn

14:30 – 07:40 PrahaLviv

17 godz. 10 min.

Pn

15:00 – 09:30 PrahaLviv

18 godz. 30 min.

Śr, Sb

15:00 – 09:00 PrahaLviv

18 godz. 0 min.

Śr, Sb

15:15 – 09:00 PrahaLviv

17 godz. 45 min.

Śr, Sb

15:15 – 09:30 PrahaLviv

18 godz. 15 min.

Śr, Sb

15:15 – 09:00 PrahaLviv

17 godz. 45 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

15:15 – 08:25 PrahaLviv

17 godz. 10 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

16:00 – 08:25 PrahaLviv

16 godz. 25 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

16:00 – 09:20 PrahaLviv

17 godz. 20 min.

Cz, Sb, Nd

16:00 – 08:50 PrahaLviv

16 godz. 50 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

16:00 – 09:20 PrahaLviv

17 godz. 20 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

16:00 – 09:00 PrahaLviv

17 godz. 0 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

16:00 – 08:50 PrahaLviv

16 godz. 50 min.

Cz, Sb, Nd

16:15 – 09:45 PrahaLviv

17 godz. 30 min.

Cz, Sb, Nd

16:20 – 08:50 PrahaLviv

16 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

16:20 – 09:20 PrahaLviv

17 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

16:30 – 09:00 PrahaLviv

16 godz. 30 min.

Pn

17:00 – 09:45 PrahaLviv

16 godz. 45 min.

Cz, Sb, Nd

18:00 – 08:30 PrahaLviv

14 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

18:00 – 08:00 PrahaLviv

14 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

18:00 – 07:50 PrahaLviv

13 godz. 50 min.

Pt, Sb, Nd

19:30 – 10:10 PrahaLviv

14 godz. 40 min.

Cz, Sb

19:30 – 09:50 PrahaLviv

14 godz. 20 min.

Cz, Sb

Trasa na mapie

Jak z Praha szybko dojechać do centrum Lviv w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Praha oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Lviv. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

TOV NasorokhПрага - Львов

Доехала легко! Спасибо!

TOV NasorokhПрага - Львов

Ездила 16.05 Прага - Львов. Поездка прошла замечательно, вежливые водители, чистый автобус, интернет работал всю дорогу, показывали видеофильмы, утренний кофе был вкусным)))) рекомендую!

TOV NasorokhКарловы Вары - Львов

Хочу подякувати екіпажу водіїв за їх ввічливе ставлення до пасажирів, дуже уважний підхід до кожного із людей, що їхали автобусом. До речі , автобус був дуже чистий , у салоні було затишно та охайно!!!! Вважаю, що хлопці заслуговують на відзнаку, та отримання премії за своє…

OK Garant/AgatЛьвов - Прага

Отправка назначена на 15:30. Начали звонить в 14:30, что автобус уезжает в 15:00. Пришлось брать такси и спешить на вокзал.Шансон действительно поднадоел. И фильм на всю ночь - кому то хочется спать, а не фильмы смотреть.

TOV NasorokhКраков - Львов

Все супер, автобус удобный, водитель предварительно связался чтобы уточнить место встречи, приятно)

TOV NasorokhПрага - Львов

Все було добре і професійно. Єдиний момент, що був старий автобус

Denysivka-PlusLviv - Krakow

Good, fast, comfortable and even helped us with our ticket problem. Has charger, wifi, tv and free snacks. 5/5

TOV NasorokhЛьвов - Прага

З перевізником TOV Nasorokh їхала удруге: Львів - Прага - 26.04.2018. Екіпаж був інший, но такий же професійний, доброзичливий. З водіями цієї компанії відчуваю себе спокійно, надійно. Вартість квитків теж влаштовує. На жаль, довше добираюсь з Луганської області до Львова...

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information