Według czasu
Według ceny

Autobusy Praha - Lviv

Kup bilet na autobus Praha – Lviv: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Lviv. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Praha do Lviv i z powrotem, najbliższe kursy dziś. Dojazd do Lviv najniższe ceny, bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
07:00 – 03:10 PrahaLviv

20 godz. 10 min.

Śr

08:30 – 05:00 PrahaLviv

20 godz. 30 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

08:30 – 04:40 PrahaLviv

20 godz. 10 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

09:00 – 05:00 PrahaLviv

20 godz. 0 min.

Cz

09:00 – 03:00 PrahaLviv

18 godz. 0 min.

Wt

09:00 – 01:40 PrahaLviv

16 godz. 40 min.

Nd

09:00 – 03:00 PrahaLviv

18 godz. 0 min.

Nd

09:05 – 02:25 PrahaLviv

17 godz. 20 min.

Wt

09:15 – 02:45 PrahaLviv

17 godz. 30 min.

Śr, Pt

09:15 – 02:45 PrahaLviv

17 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

09:30 – 05:00 PrahaLviv

19 godz. 30 min.

Pt

09:30 – 05:00 PrahaLviv

19 godz. 30 min.

Cz

09:30 – 05:00 PrahaLviv

19 godz. 30 min.

Pt

10:00 – 04:00 PrahaLviv

18 godz. 0 min.

Cz, Sb, Nd

10:00 – 02:45 PrahaLviv

16 godz. 45 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

10:00 – 02:45 PrahaLviv

16 godz. 45 min.

Śr, Pt

10:00 – 04:30 PrahaLviv

18 godz. 30 min.

Cz, Sb, Nd

11:00 – 02:45 PrahaLviv

15 godz. 45 min.

Cz, Nd

11:00 – 03:00 PrahaLviv

16 godz. 0 min.

Pn

11:00 – 02:40 PrahaLviv

15 godz. 40 min.

Pn

11:20 – 03:55 PrahaLviv

16 godz. 35 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb

11:20 – 03:55 PrahaLviv

16 godz. 35 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb

11:30 – 06:30 PrahaLviv

19 godz. 0 min.

Cz

11:30 – 06:30 PrahaLviv

19 godz. 0 min.

Pn

12:00 – 06:45 PrahaLviv

18 godz. 45 min.

Wt, Sb

12:00 – 07:20 PrahaLviv

19 godz. 20 min.

Codziennie

12:00 – 07:20 PrahaLviv

19 godz. 20 min.

Codziennie

12:00 – 07:20 PrahaLviv

19 godz. 20 min.

Codziennie

12:15 – 06:45 PrahaLviv

18 godz. 30 min.

Wt, Sb

12:30 – 05:00 PrahaLviv

16 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

12:30 – 06:30 PrahaLviv

18 godz. 0 min.

Wt, Sb

12:30 – 06:05 PrahaLviv

17 godz. 35 min.

Wt, Sb

12:30 – 05:00 PrahaLviv

16 godz. 30 min.

Pn, Pt

13:00 – 07:00 PrahaLviv

18 godz. 0 min.

Wt

13:00 – 05:00 PrahaLviv

16 godz. 0 min.

Wt

13:00 – 06:05 PrahaLviv

17 godz. 5 min.

Pn, Cz

13:00 – 05:00 PrahaLviv

16 godz. 0 min.

Pn, Pt

13:00 – 05:00 PrahaLviv

16 godz. 0 min.

Wt

13:00 – 05:00 PrahaLviv

16 godz. 0 min.

Sb

13:00 – 08:25 PrahaLviv

19 godz. 25 min.

Codziennie

13:00 – 07:00 PrahaLviv

18 godz. 0 min.

Wt

13:30 – 05:35 PrahaLviv

16 godz. 5 min.

Codziennie

14:00 – 08:50 PrahaLviv

18 godz. 50 min.

Nd

14:00 – 08:50 PrahaLviv

18 godz. 50 min.

Nd

15:00 – 09:30 PrahaLviv

18 godz. 30 min.

Śr, Sb

15:00 – 09:00 PrahaLviv

18 godz. 0 min.

Śr, Sb

15:15 – 09:30 PrahaLviv

18 godz. 15 min.

Śr, Sb

15:15 – 09:00 PrahaLviv

17 godz. 45 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

15:15 – 09:00 PrahaLviv

17 godz. 45 min.

Śr, Sb

15:15 – 08:25 PrahaLviv

17 godz. 10 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

16:00 – 08:50 PrahaLviv

16 godz. 50 min.

Cz, Sb, Nd

16:00 – 09:20 PrahaLviv

17 godz. 20 min.

Cz, Sb, Nd

16:00 – 09:00 PrahaLviv

17 godz. 0 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

16:00 – 08:50 PrahaLviv

16 godz. 50 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

16:00 – 09:20 PrahaLviv

17 godz. 20 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

16:00 – 08:25 PrahaLviv

16 godz. 25 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

16:15 – 09:45 PrahaLviv

17 godz. 30 min.

Cz, Sb, Nd

16:30 – 09:00 PrahaLviv

16 godz. 30 min.

Pn

17:00 – 09:45 PrahaLviv

16 godz. 45 min.

Cz, Sb, Nd

17:30 – 10:45 PrahaLviv

17 godz. 15 min.

Nd

18:00 – 07:50 PrahaLviv

13 godz. 50 min.

Pt, Sb, Nd

18:00 – 10:45 PrahaLviv

16 godz. 45 min.

Nd

18:00 – 08:00 PrahaLviv

14 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

18:00 – 08:30 PrahaLviv

14 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

Trasa na mapie

Jak z Praha szybko dojechać do centrum Lviv w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja wyjazdu autobusów z Praha oraz lokalizacja przyprzyjazdowa w Lviv. Czas wpodróży: czas podróży do Ukraina, odległośc w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

PKP Denysivka-PlusВинница - Черновцы

УЖАС. При покупке нужно учитывать (так как никто не предупреждает), откуда приходит автобус. В Винницу шёл из Москвы, опоздал на 3 часа... В Черновцы пришёл на 50 минут позже, по дороге полностью сломался, благо сразу пересели на другой. Пассажиры, которые уже несколько раз следовали этим…

КийПасТранс, ATП-5Львов - Брно

поздка пройшла нормально, водії ввічливі, працювали злагоджено, доіхали вчасно, автобус комфортний, достатня відстань між сусідніми сидіннями; з недоліків - автобус зупинився не на вказаній у квитку платформі, щерез що мало не пропустила рейс, місця у автобусі не відповідають вказаним у квитку

D.M.D. GroupБрно - Львов

поїзда пройшла нормально, водії ввічливі і привітні, автобус чистий, з мінусів - місця не відповідали купленим заздалегідь, wi-fi тільки на територіїї Чехії

D.M.D. GroupПрага - Долина

Мій квиток був Прага-Долина. Спершу автобус був хорошим, але потім людей які їхали в Долину (в Брно) пересадили в атобус - розвалюху, аргументуючи тим, що автобус, на який я купив квиток в ДОЛИНУ, їде тільки у Львів. В результаті в Долину ми приїхали о 14.00,…

ООО ТуристБухарест - Одесса

Маршрут Бухарест - Одесса. В целом все ок, автобус большой и комфортный, хоть и не первой свежести. Автобус был полупустой. Никакие претензий к компании или водителям нет. Автобус опаздал на 1.5 часа. Самое неприятное из всей поездки - практически полное отсутствие асфальта на дороге на…

ООО ТуристОдесса - Варшава

Маршрут Одесса-Варшава, август 2017 года. Автобус придерживался расписания, остановки объявлялись, задержка была лишь на пункте пропуска Польши, в итоге в Варшаве оказались на час позже положенного. Кондиционер работал исправно, Wifi сети не было вовсе, сиденья комфорта ниже среднего, водители периодически слушали отвратительный шансон. Стоимость билета…

TOV NasorokhKrakow - Karlovy Vary

Bardzo sprawny i komfortowy przejazd na trasie Kraków-Karlowe Vary. Dziękuję!

ООО ТуристКиев - Татарбунары

Это была самая УЖАСНАЯ поездка!!! НЕ Рекомендую перевозчика ООО Турист! Водитель не следит за дорогой, не останавливается в предназначеных местах, без туалетов, не сообщает остановки, уезжает без всех пассажиров!! И самое главное не сообщает куда прибыл, название остановки и не высаживают пассажиров!!!! В общем одна…

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information