Według czasu
Według ceny

Autobusy Praha - Lviv

Kup bilet na autobus Praha – Lviv: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Lviv. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Praha do Lviv i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Lviv najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
07:00 – 03:10 PrahaLviv

20 godz. 10 min.

Śr

08:30 – 04:10 PrahaLviv

19 godz. 40 min.

Cz

08:30 – 07:30 PrahaLviv

23 godz. 0 min.

Codziennie

08:30 – 07:30 PrahaLviv

23 godz. 0 min.

Codziennie

08:30 – 04:40 PrahaLviv

20 godz. 10 min.

Codziennie

08:30 – 04:40 PrahaLviv

20 godz. 10 min.

Codziennie

09:00 – 03:00 PrahaLviv

18 godz. 0 min.

Wt

09:00 – 04:10 PrahaLviv

19 godz. 10 min.

Cz

09:00 – 04:10 PrahaLviv

19 godz. 10 min.

Pt

09:00 – 03:00 PrahaLviv

18 godz. 0 min.

Nd

09:00 – 01:40 PrahaLviv

16 godz. 40 min.

Nd

09:15 – 02:45 PrahaLviv

17 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

09:30 – 04:10 PrahaLviv

18 godz. 40 min.

Pt

10:00 – 05:30 PrahaLviv

19 godz. 30 min.

Cz

10:00 – 02:45 PrahaLviv

16 godz. 45 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

10:00 – 05:00 PrahaLviv

19 godz. 0 min.

Cz

10:00 – 04:30 PrahaLviv

18 godz. 30 min.

Cz, Sb, Nd

10:00 – 04:00 PrahaLviv

18 godz. 0 min.

Cz, Sb, Nd

11:00 – 02:45 PrahaLviv

15 godz. 45 min.

Cz, Nd

11:00 – 02:40 PrahaLviv

15 godz. 40 min.

Pn

11:00 – 03:00 PrahaLviv

16 godz. 0 min.

Pn

11:20 – 03:55 PrahaLviv

16 godz. 35 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

12:00 – 07:20 PrahaLviv

19 godz. 20 min.

Codziennie

12:00 – 07:20 PrahaLviv

19 godz. 20 min.

Codziennie

12:00 – 06:45 PrahaLviv

18 godz. 45 min.

Wt, Sb

12:00 – 07:20 PrahaLviv

19 godz. 20 min.

Codziennie

12:00 – 10:50 PrahaLviv

22 godz. 50 min.

Pn, Pt

12:15 – 06:45 PrahaLviv

18 godz. 30 min.

Wt, Sb

12:30 – 06:05 PrahaLviv

17 godz. 35 min.

Wt, Sb

12:30 – 05:00 PrahaLviv

16 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

12:30 – 06:30 PrahaLviv

18 godz. 0 min.

Wt, Sb

12:30 – 05:00 PrahaLviv

16 godz. 30 min.

Pn, Pt

13:00 – 08:25 PrahaLviv

19 godz. 25 min.

Codziennie

13:00 – 07:00 PrahaLviv

18 godz. 0 min.

Wt

13:00 – 07:00 PrahaLviv

18 godz. 0 min.

Wt

13:00 – 05:00 PrahaLviv

16 godz. 0 min.

Wt

13:00 – 05:00 PrahaLviv

16 godz. 0 min.

Pn, Pt

13:00 – 06:05 PrahaLviv

17 godz. 5 min.

Pn, Cz

13:00 – 05:00 PrahaLviv

16 godz. 0 min.

Wt

13:30 – 05:35 PrahaLviv

16 godz. 5 min.

Codziennie

14:00 – 08:50 PrahaLviv

18 godz. 50 min.

Sb, Nd

15:00 – 09:30 PrahaLviv

18 godz. 30 min.

Śr, Sb

15:00 – 09:00 PrahaLviv

18 godz. 0 min.

Śr, Sb

15:15 – 08:25 PrahaLviv

17 godz. 10 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

15:15 – 09:30 PrahaLviv

18 godz. 15 min.

Śr, Sb

15:15 – 09:00 PrahaLviv

17 godz. 45 min.

Śr, Sb

15:15 – 09:00 PrahaLviv

17 godz. 45 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

16:00 – 09:00 PrahaLviv

17 godz. 0 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

16:00 – 09:20 PrahaLviv

17 godz. 20 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

16:00 – 08:50 PrahaLviv

16 godz. 50 min.

Cz, Sb, Nd

16:00 – 08:25 PrahaLviv

16 godz. 25 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

16:00 – 09:20 PrahaLviv

17 godz. 20 min.

Cz, Sb, Nd

16:00 – 08:50 PrahaLviv

16 godz. 50 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

16:15 – 09:45 PrahaLviv

17 godz. 30 min.

Cz, Sb, Nd

16:30 – 09:00 PrahaLviv

16 godz. 30 min.

Pn

17:00 – 09:45 PrahaLviv

16 godz. 45 min.

Cz, Sb, Nd

18:00 – 08:30 PrahaLviv

14 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

18:00 – 07:50 PrahaLviv

13 godz. 50 min.

Pt, Sb, Nd

18:00 – 08:00 PrahaLviv

14 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

Trasa na mapie

Jak z Praha szybko dojechać do centrum Lviv w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Praha oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Lviv. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

ООО ТуристОдесса - Бухарест

Доброжелательный водитель. Быстро доехали. Чистый автобус.

ПП КовальВинница - Прага

4 звезды опоздал на полтора часа

OK Garant/AgatЛьвов - Градец Кралове

Великий плюс за тепло в салоні. На кордоні стояли більше 7 годин, але опалення працювало постійно.

PKP Denysivka-PlusДолина - Краков

Їхали з сином Долина-Краків 09.02.2018. Не буду повторюватися. Підтверджую всі позитивні і схвальні відгуки. Неблизька поїздка принесла задоволення.

TOV NasorokhКраков - Львов

Маршрут К. Вары -Злочин. Водители приятные, внимательные. Приятный бонус кофе и пожелания доброго утра!

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Прага - Львов

Ехала рейсом Прага-Львов 5.02. Замечательная поездка. Автобус комфортный, wi-fi работал, в салоне было очень тепло, но не жарко. Очень хорошие водители, доброжелательные, отвечали на все вопросы, санитарные остановки (бесплатные) на заправках делали часто. Доехали очень быстро, потому что автобус делает мало остановок. В Брне и…

ООО ТуристМосква - Киев

Ехал Москва-Киев, всё отлично, кипаж вежливый, всё по расписанию, регулярные остановки. Таможня - отдельная тема, время на ней, от вас не зависит.

ООО ТуристБухарест - Одесса

Всё было отлично, отправились вовремя, водители отличные, если будет нужно поеду ещё!

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information