Według czasu
Według ceny

Autobusy Praha - Lviv

Kup bilet na autobus Praha – Lviv: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Lviv. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Praha do Lviv i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Lviv najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
07:00 – 03:10 PrahaLviv

20 godz. 10 min.

Śr

08:30 – 05:00 PrahaLviv

20 godz. 30 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

08:30 – 04:40 PrahaLviv

20 godz. 10 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

09:00 – 03:00 PrahaLviv

18 godz. 0 min.

Wt, Pt

09:00 – 01:40 PrahaLviv

16 godz. 40 min.

Nd

09:00 – 03:00 PrahaLviv

18 godz. 0 min.

Nd

09:00 – 05:00 PrahaLviv

20 godz. 0 min.

Cz

09:15 – 02:45 PrahaLviv

17 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

09:15 – 02:45 PrahaLviv

17 godz. 30 min.

Pt

09:30 – 05:00 PrahaLviv

19 godz. 30 min.

Pt

09:30 – 05:00 PrahaLviv

19 godz. 30 min.

Cz

09:30 – 05:00 PrahaLviv

19 godz. 30 min.

Pt

10:00 – 04:00 PrahaLviv

18 godz. 0 min.

Cz, Sb, Nd

10:00 – 02:45 PrahaLviv

16 godz. 45 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

10:00 – 02:45 PrahaLviv

16 godz. 45 min.

Pt

10:00 – 04:30 PrahaLviv

18 godz. 30 min.

Cz, Sb, Nd

11:00 – 02:45 PrahaLviv

15 godz. 45 min.

Cz, Nd

11:00 – 02:40 PrahaLviv

15 godz. 40 min.

Pn

11:00 – 03:00 PrahaLviv

16 godz. 0 min.

Pn

11:20 – 03:55 PrahaLviv

16 godz. 35 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb

11:30 – 06:30 PrahaLviv

19 godz. 0 min.

Cz

11:30 – 06:30 PrahaLviv

19 godz. 0 min.

Pn

12:00 – 10:50 PrahaLviv

22 godz. 50 min.

Pn, Pt

12:00 – 07:20 PrahaLviv

19 godz. 20 min.

Codziennie

12:00 – 07:20 PrahaLviv

19 godz. 20 min.

Codziennie

12:00 – 06:45 PrahaLviv

18 godz. 45 min.

Wt, Sb

12:00 – 07:20 PrahaLviv

19 godz. 20 min.

Codziennie

12:15 – 06:45 PrahaLviv

18 godz. 30 min.

Wt, Sb

12:30 – 06:30 PrahaLviv

18 godz. 0 min.

Wt, Sb

12:30 – 05:00 PrahaLviv

16 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

12:30 – 06:05 PrahaLviv

17 godz. 35 min.

Wt, Sb

12:30 – 05:00 PrahaLviv

16 godz. 30 min.

Pn, Pt

13:00 – 07:00 PrahaLviv

18 godz. 0 min.

Wt

13:00 – 05:00 PrahaLviv

16 godz. 0 min.

Wt

13:00 – 06:05 PrahaLviv

17 godz. 5 min.

Pn, Cz

13:00 – 05:00 PrahaLviv

16 godz. 0 min.

Pn, Pt

13:00 – 05:00 PrahaLviv

16 godz. 0 min.

Wt

13:00 – 05:00 PrahaLviv

16 godz. 0 min.

Sb

13:00 – 08:25 PrahaLviv

19 godz. 25 min.

Codziennie

13:00 – 07:00 PrahaLviv

18 godz. 0 min.

Wt

13:30 – 05:35 PrahaLviv

16 godz. 5 min.

Codziennie

14:00 – 08:50 PrahaLviv

18 godz. 50 min.

Nd

14:00 – 08:50 PrahaLviv

18 godz. 50 min.

Nd

15:00 – 09:30 PrahaLviv

18 godz. 30 min.

Śr, Sb

15:00 – 09:00 PrahaLviv

18 godz. 0 min.

Śr, Sb

15:15 – 09:30 PrahaLviv

18 godz. 15 min.

Śr, Sb

15:15 – 09:00 PrahaLviv

17 godz. 45 min.

Śr, Sb

15:15 – 09:00 PrahaLviv

17 godz. 45 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

15:15 – 08:25 PrahaLviv

17 godz. 10 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

16:00 – 08:50 PrahaLviv

16 godz. 50 min.

Cz, Sb, Nd

16:00 – 08:25 PrahaLviv

16 godz. 25 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

16:00 – 09:20 PrahaLviv

17 godz. 20 min.

Cz, Sb, Nd

16:00 – 08:50 PrahaLviv

16 godz. 50 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

16:00 – 09:00 PrahaLviv

17 godz. 0 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

16:00 – 09:20 PrahaLviv

17 godz. 20 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

16:15 – 09:45 PrahaLviv

17 godz. 30 min.

Cz, Sb, Nd

16:30 – 09:00 PrahaLviv

16 godz. 30 min.

Pn

17:00 – 09:45 PrahaLviv

16 godz. 45 min.

Cz, Sb, Nd

17:30 – 10:45 PrahaLviv

17 godz. 15 min.

Nd

18:00 – 07:50 PrahaLviv

13 godz. 50 min.

Pt, Sb, Nd

18:00 – 08:00 PrahaLviv

14 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

18:00 – 08:30 PrahaLviv

14 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

18:00 – 10:45 PrahaLviv

16 godz. 45 min.

Nd

Trasa na mapie

Jak z Praha szybko dojechać do centrum Lviv w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Praha oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Lviv. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

КийПасТранс, ATП-5Жешув - Киев

Нормально, но мешал телевизор, который ночью работал.

КийПасТранс, ATП-5Жешув - Киев

Поездка прошла нормально. Автобус опоздал в Жешув на 30 мин., но т.к. он ехал из Праги, то сильно мы не волновались- мало ли,какие задержки могут быть на трассе. Мешал телевизор,который что-то показывал аж до часу ночи, пока кто-то из пассажиров не возмутился. В Киев приехали…

ООО ТуристКиев - Москва

Всю дорогу не давав спати серіал, ввімкнений на повну гучність. При чому, заборонений для показу в Україні. Водії хамили від самої посадки

Nikolo CZ s.r.o.Прага - Львов

автобус самий звичайний (Марседес вище на фото), по дорозі заїзджає по селах підбирає людей (кому цікаво може домовлятися про таке), в туалет зупиняється періодично через години 3, в салоні закритий туалет, вайфай працює тільки починаючи з Польщі, розеток нема чи ще якихось зручностей. Крісла не…

КийПасТранс, ATП-5Ровно - Краков

Автобус был отличный, приехали по расписанию, Wi-fi был только по территории шенгена.

TOV NasorokhЛьвов - Брно

Їхала з Львова до Брно 5 жовтня. Поїздка надзвичайно приємна. Водії-супепрофесіонали. За по\здку я дуже вдячна!

PKP Denysivka-PlusЧернигов - Москва

Доехали достаточно быстро и без проишествий. Но в автобусе воняло химией от которой у всех был кашель и не возможно было дышать.

PKP Denysivka-PlusПрага - Львов

Поезка понравилась, без напряга, водители молодцы.

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information