Według czasu
Według ceny

Autobusy Praha - Lviv

Kup bilet na autobus Praha – Lviv: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Lviv. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Praha do Lviv i z powrotem, najbliższe kursy dziś. Dojazd do Lviv najniższe ceny, bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
07:00 – 03:10 PrahaLviv Odjazd z 07:00 od: Przyjazd do 03:10 do: Dworzec, ul. Strijska 109

20 godz. 10 min.

Trasa

Śr

08:30 – 04:40 PrahaLviv Odjazd z 08:30 od: Przyjazd do 04:40 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

20 godz. 10 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

08:30 – 05:00 PrahaLviv Odjazd z 08:30 od: Przyjazd do 05:00 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

20 godz. 30 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

09:00 – 03:50 PrahaLviv Odjazd z 09:00 od: Przyjazd do 03:50 do: Dworzec, ul. Strijska 109

18 godz. 50 min.

Trasa

Cz

09:00 – 05:00 PrahaLviv Odjazd z 09:00 od: Przyjazd do 05:00 do: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1

20 godz. 0 min.

Trasa

Cz

09:00 – 01:40 PrahaLviv Odjazd z 09:00 od: Przyjazd do 01:40 do: Dworzec, ul. Strijska 109

16 godz. 40 min.

Trasa

Nd

09:05 – 02:25 PrahaLviv Odjazd z 09:05 od: Przyjazd do 02:25 do: Dworzec, ul. Strijska 109

17 godz. 20 min.

Trasa

Wt

09:15 – 02:45 PrahaLviv Odjazd z 09:15 od: Przyjazd do 02:45 do: Dworzec, ul. Strijska 109

17 godz. 30 min.

Trasa

Pn, Śr, Pt

09:30 – 05:00 PrahaLviv Odjazd z 09:30 od: Przyjazd do 05:00 do: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1

19 godz. 30 min.

Trasa

Cz

09:30 – 05:00 PrahaLviv Odjazd z 09:30 od: Dworzec "Roztyly" Przyjazd do 05:00 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

19 godz. 30 min.

Trasa

Pt

09:30 – 05:00 PrahaLviv Odjazd z 09:30 od: Dworzec "Roztyly" Przyjazd do 05:00 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

19 godz. 30 min.

Trasa

Pt

10:00 – 04:00 PrahaLviv Odjazd z 10:00 od: Przyjazd do 04:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

18 godz. 0 min.

Trasa

Cz, Sb, Nd

10:00 – 04:30 PrahaLviv Odjazd z 10:00 od: Przyjazd do 04:30 do: Dworzec, ul. Strijska 109

18 godz. 30 min.

Trasa

Cz, Sb, Nd

10:00 – 02:45 PrahaLviv Odjazd z 10:00 od: Przyjazd do 02:45 do: Dworzec, ul. Strijska 109

16 godz. 45 min.

Trasa

Pn, Śr, Pt

11:00 – 02:40 PrahaLviv Odjazd z 11:00 od: Przyjazd do 02:40 do: W pobliżu Pizza Napoletana, nowy parking, ul. Chernivetska, 21

15 godz. 40 min.

Trasa

Pn

11:00 – 02:45 PrahaLviv Odjazd z 11:00 od: Przyjazd do 02:45 do: Dworzec, ul. Strijska 109

15 godz. 45 min.

Trasa

Cz, Nd

11:00 – 03:00 PrahaLviv Odjazd z 11:00 od: Przyjazd do 03:00 do: W pobliżu Pizza Napoletana, nowy parking, ul. Chernivetska, 21

16 godz. 0 min.

Trasa

Pn

11:30 – 06:30 PrahaLviv Odjazd z 11:30 od: Przyjazd do 06:30 do: Dworzec, ul. Strijska 109

19 godz. 0 min.

Trasa

Pn

11:30 – 06:30 PrahaLviv Odjazd z 11:30 od: Przyjazd do 06:30 do: Dworzec, ul. Strijska 109

19 godz. 0 min.

Trasa

Cz

12:00 – 07:20 PrahaLviv Odjazd z 12:00 od: Przyjazd do 07:20 do: Dworzec, ul. Strijska 109

19 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

12:00 – 07:20 PrahaLviv Odjazd z 12:00 od: Przyjazd do 07:20 do: Dworzec, ul. Strijska 109

19 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

12:00 – 07:20 PrahaLviv Odjazd z 12:00 od: Przyjazd do 07:20 do: Dworzec, ul. Strijska 109

19 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

12:30 – 05:00 PrahaLviv Odjazd z 12:30 od: Przyjazd do 05:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

16 godz. 30 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

12:30 – 06:30 PrahaLviv Odjazd z 12:30 od: Dworzec "Roztyly" Przyjazd do 06:30 do:

18 godz. 0 min.

Trasa

Wt, Sb

12:30 – 05:00 PrahaLviv Odjazd z 12:30 od: Dworzec "Roztyly" Przyjazd do 05:00 do:

16 godz. 30 min.

Trasa

Pn, Pt

12:30 – 06:05 PrahaLviv Odjazd z 12:30 od: Dworzec "Roztyly" Przyjazd do 06:05 do:

17 godz. 35 min.

Trasa

Wt, Sb

13:00 – 07:00 PrahaLviv Odjazd z 13:00 od: Dworzec "Roztyly" Przyjazd do 07:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

18 godz. 0 min.

Trasa

Wt

13:00 – 05:00 PrahaLviv Odjazd z 13:00 od: Dworzec "Roztyly" Przyjazd do 05:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

16 godz. 0 min.

Trasa

Wt

13:00 – 05:00 PrahaLviv Odjazd z 13:00 od: Dworzec "Roztyly" Przyjazd do 05:00 do:

16 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Pt

13:00 – 05:00 PrahaLviv Odjazd z 13:00 od: Dworzec "Roztyly" Przyjazd do 05:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

16 godz. 0 min.

Trasa

Wt

13:00 – 06:05 PrahaLviv Odjazd z 13:00 od: Dworzec "Roztyly" Przyjazd do 06:05 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

17 godz. 5 min.

Trasa

Pn, Cz

13:00 – 05:00 PrahaLviv Odjazd z 13:00 od: Przyjazd do 05:00 do:

16 godz. 0 min.

Trasa

Sb

13:00 – 08:25 PrahaLviv Odjazd z 13:00 od: Przyjazd do 08:25 do: Dworzec, ul. Strijska 109

19 godz. 25 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

13:00 – 07:00 PrahaLviv Odjazd z 13:00 od: Dworzec "Roztyly" Przyjazd do 07:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

18 godz. 0 min.

Trasa

Wt

13:30 – 05:35 PrahaLviv Odjazd z 13:30 od: Dworzec "Roztyly" Przyjazd do 05:35 do: ul.Bogdana Chmelnyckogo 225, AS N2

16 godz. 5 min.

Trasa

Codziennie

14:00 – 08:50 PrahaLviv Odjazd z 14:00 od: Przyjazd do 08:50 do: Dworzec, ul. Strijska 109

18 godz. 50 min.

Trasa

Nd

15:00 – 09:00 PrahaLviv Odjazd z 15:00 od: Przyjazd do 09:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

18 godz. 0 min.

Trasa

Śr, Sb

15:00 – 09:30 PrahaLviv Odjazd z 15:00 od: Przyjazd do 09:30 do: Dworzec, ul. Strijska 109

18 godz. 30 min.

Trasa

Śr, Sb

15:15 – 09:00 PrahaLviv Odjazd z 15:15 od: Przyjazd do 09:00 do: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1

17 godz. 45 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

15:15 – 09:00 PrahaLviv Odjazd z 15:15 od: Przyjazd do 09:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

17 godz. 45 min.

Trasa

Śr, Sb

15:15 – 08:25 PrahaLviv Odjazd z 15:15 od: Przyjazd do 08:25 do: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1

17 godz. 10 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

15:15 – 09:30 PrahaLviv Odjazd z 15:15 od: Przyjazd do 09:30 do: Dworzec, ul. Strijska 109

18 godz. 15 min.

Trasa

Śr, Sb

16:00 – 08:50 PrahaLviv Odjazd z 16:00 od: Przyjazd do 08:50 do: Dworzec, ul. Strijska 109

16 godz. 50 min.

Trasa

Cz, Sb, Nd

16:00 – 09:20 PrahaLviv Odjazd z 16:00 od: Przyjazd do 09:20 do: Dworzec, ul. Strijska 109

17 godz. 20 min.

Trasa

Cz, Sb, Nd

16:00 – 08:50 PrahaLviv Odjazd z 16:00 od: Przyjazd do 08:50 do: Dworzec, ul. Strijska 109

16 godz. 50 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Pt

16:00 – 09:20 PrahaLviv Odjazd z 16:00 od: Przyjazd do 09:20 do: Dworzec, ul. Strijska 109

17 godz. 20 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Pt

16:00 – 09:00 PrahaLviv Odjazd z 16:00 od: Przyjazd do 09:00 do: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1

17 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

16:00 – 10:50 PrahaLviv Odjazd z 16:00 od: Przyjazd do 10:50 do: Dworzec, ul. Strijska 109

18 godz. 50 min.

Trasa

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb

16:00 – 08:25 PrahaLviv Odjazd z 16:00 od: Przyjazd do 08:25 do: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1

16 godz. 25 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

16:30 – 09:00 PrahaLviv Odjazd z 16:30 od: Przyjazd do 09:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

16 godz. 30 min.

Trasa

Pn

18:00 – 07:50 PrahaLviv Odjazd z 18:00 od: Przyjazd do 07:50 do: Dworzec, ul. Strijska 109

13 godz. 50 min.

Trasa

Pt, Sb, Nd

18:00 – 08:00 PrahaLviv Odjazd z 18:00 od: Przyjazd do 08:00 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

14 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Pt

18:00 – 08:30 PrahaLviv Odjazd z 18:00 od: Przyjazd do 08:30 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

14 godz. 30 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Pt

Trasa na mapie

Jak z Praha szybko dojechać do centrum Lviv w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja wyjazdu autobusów z Praha oraz lokalizacja przyprzyjazdowa w Lviv. Czas wpodróży: czas podróży do Ukraina, odległośc w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

ООО ТуристМосква - Киев

Приемлемая цена билетовя. В автобусе не было туалета, были остановки с бесплатными туалетами. Водители хорошие. все понравилось, прибыли по расписанию..

КийПасТранс, ATП-5Житомир - Прага

+ Быстро. Относительно дёшево. - Жестковатые сидения, можно сказать не очень удобные. Телевизор маленький. Была проблема с его работой.

TOV NasorokhKrakow - Olomouc

I traveled with my girlfiend from Krakow to Olomouc. The experience was really good. I got a phone call from the driver 10 minutes ago, and he really helped me to find the bus because I was little bit lost. He as very friendly and…

SVD TransКраков - Киев

Все неплохо, единственное, что огорчило-это отсутствие туалета в автобусе

Nikolo CZ s.r.o.Прага - Рогатин

Menší počet zastávek na záchod nebo placené a na Ukrajině nefunkční, hrůza.

ООО ТуристВинница - Варшава

Отличный автобус, хороший вайфай, РАБОТАЮЩИЙ туалет, это впервые для меня, а то там где он есть, тр всегдв закрыт. Вежливые водители

D.M.D. GroupЛьвов - Прага

Автобус не супер, но водителя хорошие. Оценку можно поставить только за счёт хорошего персонала

SVD TransПлзень - Житомир

Хоть и побывали в аварии, но ничего плохого об экипаже сказать не могу . Вежливые и спокойные.

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information