Według czasu
Według ceny

Autobusy Praha - Lviv

Kup bilet na autobus Praha – Lviv: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Lviv. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Praha do Lviv i z powrotem, najbliższe kursy dziś. Dojazd do Lviv najniższe ceny, bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
07:00 – 03:10 PrahaLviv Odjazd z 07:00 od: Przyjazd do 03:10 do: Dworzec, ul. Strijska 109

20 godz. 10 min.

Trasa

Śr

08:30 – 05:00 PrahaLviv Odjazd z 08:30 od: Przyjazd do 05:00 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

20 godz. 30 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

08:30 – 04:40 PrahaLviv Odjazd z 08:30 od: Przyjazd do 04:40 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

20 godz. 10 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

09:00 – 05:00 PrahaLviv Odjazd z 09:00 od: Przyjazd do 05:00 do: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1

20 godz. 0 min.

Trasa

Cz

09:00 – 03:00 PrahaLviv Odjazd z 09:00 od: Przyjazd do 03:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

18 godz. 0 min.

Trasa

Wt

09:00 – 01:40 PrahaLviv Odjazd z 09:00 od: Przyjazd do 01:40 do: Dworzec, ul. Strijska 109

16 godz. 40 min.

Trasa

Nd

09:05 – 02:25 PrahaLviv Odjazd z 09:05 od: Przyjazd do 02:25 do: Dworzec, ul. Strijska 109

17 godz. 20 min.

Trasa

Wt

09:15 – 02:45 PrahaLviv Odjazd z 09:15 od: Przyjazd do 02:45 do: Dworzec, ul. Strijska 109

17 godz. 30 min.

Trasa

Pn, Śr, Pt

09:30 – 05:00 PrahaLviv Odjazd z 09:30 od: Dworzec "Roztyly" Przyjazd do 05:00 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

19 godz. 30 min.

Trasa

Pt

09:30 – 05:00 PrahaLviv Odjazd z 09:30 od: Dworzec "Roztyly" Przyjazd do 05:00 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

19 godz. 30 min.

Trasa

Pt

09:30 – 05:00 PrahaLviv Odjazd z 09:30 od: Przyjazd do 05:00 do: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1

19 godz. 30 min.

Trasa

Cz

10:00 – 04:30 PrahaLviv Odjazd z 10:00 od: Przyjazd do 04:30 do: Dworzec, ul. Strijska 109

18 godz. 30 min.

Trasa

Cz, Sb, Nd

10:00 – 02:45 PrahaLviv Odjazd z 10:00 od: Przyjazd do 02:45 do: Dworzec, ul. Strijska 109

16 godz. 45 min.

Trasa

Pn, Śr, Pt

10:00 – 04:00 PrahaLviv Odjazd z 10:00 od: Przyjazd do 04:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

18 godz. 0 min.

Trasa

Cz, Sb, Nd

11:00 – 03:00 PrahaLviv Odjazd z 11:00 od: Przyjazd do 03:00 do: W pobliżu Pizza Napoletana, nowy parking, ul. Chernivetska, 21

16 godz. 0 min.

Trasa

Pn

11:00 – 02:45 PrahaLviv Odjazd z 11:00 od: Przyjazd do 02:45 do: Dworzec, ul. Strijska 109

15 godz. 45 min.

Trasa

Cz, Nd

11:00 – 02:45 PrahaLviv Odjazd z 11:00 od: Przyjazd do 02:45 do: Dworzec, ul. Strijska 109

15 godz. 45 min.

Trasa

Cz, Nd

11:00 – 02:40 PrahaLviv Odjazd z 11:00 od: Przyjazd do 02:40 do: W pobliżu Pizza Napoletana, nowy parking, ul. Chernivetska, 21

15 godz. 40 min.

Trasa

Pn

11:30 – 06:30 PrahaLviv Odjazd z 11:30 od: Przyjazd do 06:30 do: Dworzec, ul. Strijska 109

19 godz. 0 min.

Trasa

Cz

11:30 – 06:30 PrahaLviv Odjazd z 11:30 od: Przyjazd do 06:30 do: Dworzec, ul. Strijska 109

19 godz. 0 min.

Trasa

Pn

12:00 – 07:20 PrahaLviv Odjazd z 12:00 od: Przyjazd do 07:20 do: Dworzec, ul. Strijska 109

19 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

12:00 – 06:45 PrahaLviv Odjazd z 12:00 od: Dworzec "Roztyly" Przyjazd do 06:45 do:

18 godz. 45 min.

Trasa

Wt, Sb

12:00 – 07:20 PrahaLviv Odjazd z 12:00 od: Przyjazd do 07:20 do: Dworzec, ul. Strijska 109

19 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

12:00 – 07:20 PrahaLviv Odjazd z 12:00 od: Przyjazd do 07:20 do: Dworzec, ul. Strijska 109

19 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

12:15 – 06:45 PrahaLviv Odjazd z 12:15 od: Dworzec "Roztyly" Przyjazd do 06:45 do:

18 godz. 30 min.

Trasa

Wt, Sb

12:30 – 06:30 PrahaLviv Odjazd z 12:30 od: Dworzec "Roztyly" Przyjazd do 06:30 do:

18 godz. 0 min.

Trasa

Wt, Sb

12:30 – 06:05 PrahaLviv Odjazd z 12:30 od: Dworzec "Roztyly" Przyjazd do 06:05 do:

17 godz. 35 min.

Trasa

Wt, Sb

12:30 – 05:00 PrahaLviv Odjazd z 12:30 od: Przyjazd do 05:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

16 godz. 30 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

12:30 – 05:00 PrahaLviv Odjazd z 12:30 od: Dworzec "Roztyly" Przyjazd do 05:00 do:

16 godz. 30 min.

Trasa

Pn, Pt

13:00 – 07:00 PrahaLviv Odjazd z 13:00 od: Dworzec "Roztyly" Przyjazd do 07:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

18 godz. 0 min.

Trasa

Wt

13:00 – 05:00 PrahaLviv Odjazd z 13:00 od: Przyjazd do 05:00 do:

16 godz. 0 min.

Trasa

Sb

13:00 – 08:25 PrahaLviv Odjazd z 13:00 od: Przyjazd do 08:25 do: Dworzec, ul. Strijska 109

19 godz. 25 min.

Trasa

Codziennie

13:00 – 07:00 PrahaLviv Odjazd z 13:00 od: Dworzec "Roztyly" Przyjazd do 07:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

18 godz. 0 min.

Trasa

Wt

13:00 – 05:00 PrahaLviv Odjazd z 13:00 od: Dworzec "Roztyly" Przyjazd do 05:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

16 godz. 0 min.

Trasa

Wt

13:00 – 05:00 PrahaLviv Odjazd z 13:00 od: Dworzec "Roztyly" Przyjazd do 05:00 do:

16 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Pt

13:00 – 05:00 PrahaLviv Odjazd z 13:00 od: Dworzec "Roztyly" Przyjazd do 05:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

16 godz. 0 min.

Trasa

Wt

13:00 – 06:05 PrahaLviv Odjazd z 13:00 od: Dworzec "Roztyly" Przyjazd do 06:05 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

17 godz. 5 min.

Trasa

Pn, Cz

13:30 – 05:35 PrahaLviv Odjazd z 13:30 od: Dworzec "Roztyly" Przyjazd do 05:35 do: ul.Bogdana Chmelnyckogo 225, AS N2

16 godz. 5 min.

Trasa

Codziennie

14:00 – 08:50 PrahaLviv Odjazd z 14:00 od: Przyjazd do 08:50 do: Dworzec, ul. Strijska 109

18 godz. 50 min.

Trasa

Nd

14:00 – 08:50 PrahaLviv Odjazd z 14:00 od: Przyjazd do 08:50 do: Dworzec, ul. Strijska 109

18 godz. 50 min.

Trasa

Nd

15:00 – 09:30 PrahaLviv Odjazd z 15:00 od: Przyjazd do 09:30 do: Dworzec, ul. Strijska 109

18 godz. 30 min.

Trasa

Śr, Sb

15:00 – 09:00 PrahaLviv Odjazd z 15:00 od: Przyjazd do 09:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

18 godz. 0 min.

Trasa

Śr, Sb

15:15 – 09:00 PrahaLviv Odjazd z 15:15 od: Przyjazd do 09:00 do: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1

17 godz. 45 min.

Trasa

Nd

15:15 – 09:00 PrahaLviv Odjazd z 15:15 od: Przyjazd do 09:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

17 godz. 45 min.

Trasa

Śr, Sb

15:15 – 08:25 PrahaLviv Odjazd z 15:15 od: Przyjazd do 08:25 do: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1

17 godz. 10 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

15:15 – 08:25 PrahaLviv Odjazd z 15:15 od: Przyjazd do 08:25 do: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1

17 godz. 10 min.

Trasa

Nd

15:15 – 09:30 PrahaLviv Odjazd z 15:15 od: Przyjazd do 09:30 do: Dworzec, ul. Strijska 109

18 godz. 15 min.

Trasa

Śr, Sb

15:15 – 09:00 PrahaLviv Odjazd z 15:15 od: Przyjazd do 09:00 do: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1

17 godz. 45 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

16:00 – 09:00 PrahaLviv Odjazd z 16:00 od: Przyjazd do 09:00 do: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1

17 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

16:00 – 08:50 PrahaLviv Odjazd z 16:00 od: Przyjazd do 08:50 do: Dworzec, ul. Strijska 109

16 godz. 50 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Pt

16:00 – 09:00 PrahaLviv Odjazd z 16:00 od: Przyjazd do 09:00 do: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1

17 godz. 0 min.

Trasa

Nd

16:00 – 08:50 PrahaLviv Odjazd z 16:00 od: Przyjazd do 08:50 do: Dworzec, ul. Strijska 109

16 godz. 50 min.

Trasa

Cz, Sb, Nd

16:00 – 09:20 PrahaLviv Odjazd z 16:00 od: Przyjazd do 09:20 do: Dworzec, ul. Strijska 109

17 godz. 20 min.

Trasa

Cz, Sb, Nd

16:00 – 08:25 PrahaLviv Odjazd z 16:00 od: Przyjazd do 08:25 do: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1

16 godz. 25 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

16:00 – 10:50 PrahaLviv Odjazd z 16:00 od: Przyjazd do 10:50 do: Dworzec, ul. Strijska 109

18 godz. 50 min.

Trasa

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb

16:00 – 10:50 PrahaLviv Odjazd z 16:00 od: Przyjazd do 10:50 do: Dworzec, ul. Strijska 109

18 godz. 50 min.

Trasa

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb

16:00 – 08:25 PrahaLviv Odjazd z 16:00 od: Przyjazd do 08:25 do: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1

16 godz. 25 min.

Trasa

Nd

16:00 – 09:20 PrahaLviv Odjazd z 16:00 od: Przyjazd do 09:20 do: Dworzec, ul. Strijska 109

17 godz. 20 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Pt

16:30 – 09:00 PrahaLviv Odjazd z 16:30 od: Przyjazd do 09:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

16 godz. 30 min.

Trasa

Pn

17:30 – 10:45 PrahaLviv Odjazd z 17:30 od: Przyjazd do 10:45 do: aleja Czornowola 105, stacja benzynowa "WOG"

17 godz. 15 min.

Trasa

Cz, Nd

18:00 – 07:50 PrahaLviv Odjazd z 18:00 od: Przyjazd do 07:50 do: Dworzec, ul. Strijska 109

13 godz. 50 min.

Trasa

Pt, Sb, Nd

18:00 – 10:45 PrahaLviv Odjazd z 18:00 od: Przyjazd do 10:45 do: aleja Czornowola 105, stacja benzynowa "WOG"

16 godz. 45 min.

Trasa

Cz, Nd

18:00 – 08:00 PrahaLviv Odjazd z 18:00 od: Przyjazd do 08:00 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

14 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Pt

18:00 – 08:30 PrahaLviv Odjazd z 18:00 od: Przyjazd do 08:30 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

14 godz. 30 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Pt

Trasa na mapie

Jak z Praha szybko dojechać do centrum Lviv w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja wyjazdu autobusów z Praha oraz lokalizacja przyprzyjazdowa w Lviv. Czas wpodróży: czas podróży do Ukraina, odległośc w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

OOO TuristBucuresti - Odessa

We nearly missed the bus as it wasn't clear where the station is in Bucharest. The bus was not the standard expected. No wifi. It took 2.5 hours to cross the 4 passport controls and every time we had to sit waiting in a hot…

ООО ТуристМосква - Одесса

минусы - не работал wi-fi. телевизор работал в салоне, за поездку посмотрел 3 сезона сериала "пёс". а я этого не хотел. нет стюарда, только 2 водителя. на остановках можно было купить только беляш с капустой. плюсы - доехали итог - пользуйтесь ecolines

D.M.D. GroupКраков - Львов

Вам следуюет ввести проезд по электронным билетам без распечатки. Меня не хотели в автобус пускать при том, что на билете не указана информация о необходимости распечатать. На улице 21 век!

OOO TuristMoskva - Kiev

Ужасно... Водители очень грубые, хамы. Автобус грязный и плохо пахнить. Больше никогда не буду пользоваться этой фирмой!!!

TOV NasorokhKrakow - Praha

Udogodnienia w autokarze nie są zgodne z opisem, tj. nie było czynnej toalety (ale średnio co 2h mieliśmy postój, więc spoko :) ), nie było gniazdek elektrycznych, trochę stary autokar (wyczuwać można było podobny zapach do plackart w ukraińskich kolejach), ale przejazd w sumie OK,…

ROCA TravelЛьвов - Краков

Ехала из Львова (то есть не из начальной точки), автобус опоздал минут на 40, и потом еще минут 20 собирал всех, кто ехал этим автобусом. Несмотря на то, что у меня в билете был указан номер места, фактически номеров в автобусе нет и необходимо садиться…

TOV NasorokhЛьвов - Краков

Комфортний автобус, ввічливі водії, які з розумінням ставляться до в сього, навіть коли виникають якісь труднощі то з усмішкою допомагають. На кордоні коли забрали паспорти і всі скучали пригостили запашною кавою а також включили цікавий скріалчиі і доречі не дуже голосно, щоб не заважджати іншим…

SVD TransLviv - Praha

Мне не очень понравилась поездка,этим автобусом Трускавец-Львов-Прага ехала первый и последний раз.Посадка производилась в хаосе,места у купленых через интернет билетов были заняты пасажирами,которые купили билеты у водителей.Сесть на своё место нереально.Чемоданы кидают как мешки с картошкой.Климатизация не работала . Чай,кофе отсутствовали.Зарядка на телефон одна на…

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information