Według czasu
Według ceny

Autobusy Praha - Krakow

Kup bilet na autobus Praha – Krakow: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Krakow. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Praha do Krakow i z powrotem, najbliższe kursy dziś. Dojazd do Krakow najniższe ceny, bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
07:00 – 18:00 PrahaKrakow Odjazd z 07:00 od: Przyjazd do 18:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

11 godz. 0 min.

Trasa

Śr

08:30 – 19:25 PrahaKrakow Odjazd z 08:30 od: Przyjazd do 19:25 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

10 godz. 55 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

09:00 – 16:30 PrahaKrakow Odjazd z 09:00 od: Przyjazd do 16:30 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 godz. 30 min.

Trasa

Wt, Cz, Nd

09:00 – 17:00 PrahaKrakow Odjazd z 09:00 od: Przyjazd do 17:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 godz. 0 min.

Trasa

Nd

09:00 – 19:45 PrahaKrakow Odjazd z 09:00 od: Przyjazd do 19:45 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

10 godz. 45 min.

Trasa

Cz

09:30 – 19:45 PrahaKrakow Odjazd z 09:30 od: Dworzec "Roztyly" Przyjazd do 19:45 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

10 godz. 15 min.

Trasa

Pt

09:30 – 19:45 PrahaKrakow Odjazd z 09:30 od: Przyjazd do 19:45 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

10 godz. 15 min.

Trasa

Cz

09:30 – 19:45 PrahaKrakow Odjazd z 09:30 od: Dworzec "Roztyly" Przyjazd do 19:45 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

10 godz. 15 min.

Trasa

Pt

10:00 – 18:25 PrahaKrakow Odjazd z 10:00 od: Przyjazd do 18:25 do: parking, ul.Bosackiej

8 godz. 25 min.

Trasa

Cz, Sb, Nd

11:00 – 19:20 PrahaKrakow Odjazd z 11:00 od: Przyjazd do 19:20 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 godz. 20 min.

Trasa

Cz, Nd

11:00 – 19:20 PrahaKrakow Odjazd z 11:00 od: Przyjazd do 19:20 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 godz. 20 min.

Trasa

Cz, Nd

11:30 – 20:40 PrahaKrakow Odjazd z 11:30 od: Przyjazd do 20:40 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

9 godz. 10 min.

Trasa

Cz

11:30 – 20:40 PrahaKrakow Odjazd z 11:30 od: Przyjazd do 20:40 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

9 godz. 10 min.

Trasa

Pn

12:00 – 23:00 PrahaKrakow Odjazd z 12:00 od: Przyjazd do 23:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

11 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

12:00 – 23:00 PrahaKrakow Odjazd z 12:00 od: Przyjazd do 23:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

11 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

12:00 – 23:00 PrahaKrakow Odjazd z 12:00 od: Przyjazd do 23:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

11 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

12:30 – 21:00 PrahaKrakow Odjazd z 12:30 od: Przyjazd do 21:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 godz. 30 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

12:30 – 22:15 PrahaKrakow Odjazd z 12:30 od: Dworzec "Roztyly" Przyjazd do 22:15 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

9 godz. 45 min.

Trasa

Wt, Sb

12:30 – 21:00 PrahaKrakow Odjazd z 12:30 od: Dworzec "Roztyly" Przyjazd do 21:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 godz. 30 min.

Trasa

Pn, Pt

13:00 – 21:00 PrahaKrakow Odjazd z 13:00 od: Dworzec "Roztyly" Przyjazd do 21:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Pt

13:00 – 21:00 PrahaKrakow Odjazd z 13:00 od: Dworzec "Roztyly" Przyjazd do 21:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 godz. 0 min.

Trasa

Wt

13:00 – 21:30 PrahaKrakow Odjazd z 13:00 od: Przyjazd do 21:30 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 godz. 30 min.

Trasa

Sb

13:00 – 22:40 PrahaKrakow Odjazd z 13:00 od: Dworzec "Roztyly" Przyjazd do 22:40 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

9 godz. 40 min.

Trasa

Pn, Cz

13:00 – 21:00 PrahaKrakow Odjazd z 13:00 od: Dworzec "Roztyly" Przyjazd do 21:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 godz. 0 min.

Trasa

Wt

14:00 – 23:55 PrahaKrakow Odjazd z 14:00 od: Przyjazd do 23:55 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

9 godz. 55 min.

Trasa

Nd

14:00 – 23:55 PrahaKrakow Odjazd z 14:00 od: Przyjazd do 23:55 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

9 godz. 55 min.

Trasa

Nd

15:00 – 00:20 PrahaKrakow Odjazd z 15:00 od: Przyjazd do 00:20 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

9 godz. 20 min.

Trasa

Śr, Sb

15:15 – 23:30 PrahaKrakow Odjazd z 15:15 od: Przyjazd do 23:30 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 godz. 15 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

15:15 – 00:20 PrahaKrakow Odjazd z 15:15 od: Przyjazd do 00:20 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

9 godz. 5 min.

Trasa

Śr, Sb

15:15 – 23:30 PrahaKrakow Odjazd z 15:15 od: Przyjazd do 23:30 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 godz. 15 min.

Trasa

Nd

16:00 – 23:30 PrahaKrakow Odjazd z 16:00 od: Przyjazd do 23:30 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 godz. 30 min.

Trasa

Nd

16:00 – 23:10 PrahaKrakow Odjazd z 16:00 od: Przyjazd do 23:10 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 godz. 10 min.

Trasa

Cz, Sb, Nd

16:00 – 01:40 PrahaKrakow Odjazd z 16:00 od: Przyjazd do 01:40 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

9 godz. 40 min.

Trasa

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb

16:00 – 23:30 PrahaKrakow Odjazd z 16:00 od: Przyjazd do 23:30 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 godz. 30 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

16:00 – 23:10 PrahaKrakow Odjazd z 16:00 od: Przyjazd do 23:10 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 godz. 10 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Pt

16:00 – 01:40 PrahaKrakow Odjazd z 16:00 od: Przyjazd do 01:40 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

9 godz. 40 min.

Trasa

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb

18:00 – 01:15 PrahaKrakow Odjazd z 18:00 od: Przyjazd do 01:15 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 godz. 15 min.

Trasa

Pt, Sb, Nd

18:00 – 03:00 PrahaKrakow Odjazd z 18:00 od: Przyjazd do 03:00 do: parking, ul.Bosackiej

9 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Pt

Trasa na mapie

Jak z Praha szybko dojechać do centrum Krakow w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja wyjazdu autobusów z Praha oraz lokalizacja przyprzyjazdowa w Krakow. Czas wpodróży: czas podróży do Polska, odległośc w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

PKP Denysivka-PlusМосква - Киев

Из Киева в Москву ехала автобусом Одесса-Москва, стоимость билета 500 грн., комфортабельный автобус, приятные, профессиональные водители. В Москве были на час раньше указанного времени прибытия. Обратная поездка 16.07.17 вашим перевозчиком по маршруту Москва-Винница- Черновцы запомнится навсегда.Стоимость билета 746 грн. комфорта О, автобус грязный, водители безразличны…

OOO TuristBucuresti - Odessa

We nearly missed the bus as it wasn't clear where the station is in Bucharest. The bus was not the standard expected. No wifi. It took 2.5 hours to cross the 4 passport controls and every time we had to sit waiting in a hot…

ООО ТуристМосква - Одесса

минусы - не работал wi-fi. телевизор работал в салоне, за поездку посмотрел 3 сезона сериала "пёс". а я этого не хотел. нет стюарда, только 2 водителя. на остановках можно было купить только беляш с капустой. плюсы - доехали итог - пользуйтесь ecolines

D.M.D. GroupКраков - Львов

Вам следуюет ввести проезд по электронным билетам без распечатки. Меня не хотели в автобус пускать при том, что на билете не указана информация о необходимости распечатать. На улице 21 век!

OOO TuristMoskva - Kiev

Ужасно... Водители очень грубые, хамы. Автобус грязный и плохо пахнить. Больше никогда не буду пользоваться этой фирмой!!!

TOV NasorokhKrakow - Praha

Udogodnienia w autokarze nie są zgodne z opisem, tj. nie było czynnej toalety (ale średnio co 2h mieliśmy postój, więc spoko :) ), nie było gniazdek elektrycznych, trochę stary autokar (wyczuwać można było podobny zapach do plackart w ukraińskich kolejach), ale przejazd w sumie OK,…

ROCA TravelЛьвов - Краков

Ехала из Львова (то есть не из начальной точки), автобус опоздал минут на 40, и потом еще минут 20 собирал всех, кто ехал этим автобусом. Несмотря на то, что у меня в билете был указан номер места, фактически номеров в автобусе нет и необходимо садиться…

TOV NasorokhЛьвов - Краков

Комфортний автобус, ввічливі водії, які з розумінням ставляться до в сього, навіть коли виникають якісь труднощі то з усмішкою допомагають. На кордоні коли забрали паспорти і всі скучали пригостили запашною кавою а також включили цікавий скріалчиі і доречі не дуже голосно, щоб не заважджати іншим…

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information