Według czasu
Według ceny

Autobusy Praha - Krakow

Kup bilet na autobus Praha – Krakow: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Krakow. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Praha do Krakow i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Krakow najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
07:00 – 18:00 PrahaKrakow

11 godz. 0 min.

Śr

08:30 – 19:50 PrahaKrakow

11 godz. 20 min.

Cz

08:30 – 20:45 PrahaKrakow

12 godz. 15 min.

Codziennie

09:00 – 16:30 PrahaKrakow

7 godz. 30 min.

Wt, Cz, Nd

09:00 – 19:45 PrahaKrakow

10 godz. 45 min.

Wt

09:00 – 19:50 PrahaKrakow

10 godz. 50 min.

Cz

09:00 – 19:45 PrahaKrakow

10 godz. 45 min.

Nd

09:00 – 19:50 PrahaKrakow

10 godz. 50 min.

Pt

09:00 – 17:00 PrahaKrakow

8 godz. 0 min.

Nd

09:15 – 17:30 PrahaKrakow

8 godz. 15 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

09:30 – 19:50 PrahaKrakow

10 godz. 20 min.

Pt

10:00 – 18:25 PrahaKrakow

8 godz. 25 min.

Cz, Sb, Nd

10:00 – 19:00 PrahaKrakow

9 godz. 0 min.

Pn

10:00 – 19:00 PrahaKrakow

9 godz. 0 min.

Cz

10:00 – 17:30 PrahaKrakow

7 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

10:30 – 20:15 PrahaKrakow

9 godz. 45 min.

Wt

11:00 – 19:20 PrahaKrakow

8 godz. 20 min.

Cz, Nd

11:20 – 20:30 PrahaKrakow

9 godz. 10 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

12:00 – 23:00 PrahaKrakow

11 godz. 0 min.

Codziennie

12:00 – 23:00 PrahaKrakow

11 godz. 0 min.

Codziennie

12:00 – 23:00 PrahaKrakow

11 godz. 0 min.

Codziennie

12:00 – 23:00 PrahaKrakow

11 godz. 0 min.

Codziennie

12:30 – 22:15 PrahaKrakow

9 godz. 45 min.

Wt, Sb

12:30 – 21:00 PrahaKrakow

8 godz. 30 min.

Pn, Pt

12:30 – 21:00 PrahaKrakow

8 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

13:00 – 21:00 PrahaKrakow

8 godz. 0 min.

Wt

13:00 – 21:00 PrahaKrakow

8 godz. 0 min.

Pn, Pt

13:00 – 21:00 PrahaKrakow

8 godz. 0 min.

Wt

13:00 – 22:40 PrahaKrakow

9 godz. 40 min.

Pn, Cz

14:00 – 23:55 PrahaKrakow

9 godz. 55 min.

Sb, Nd

15:00 – 00:20 PrahaKrakow

9 godz. 20 min.

Śr, Sb

15:15 – 23:30 PrahaKrakow

8 godz. 15 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

15:15 – 00:20 PrahaKrakow

9 godz. 5 min.

Śr, Sb

16:00 – 01:00 PrahaKrakow

9 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

16:00 – 23:30 PrahaKrakow

7 godz. 30 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

16:00 – 01:00 PrahaKrakow

9 godz. 0 min.

Cz, Sb, Nd

16:15 – 23:50 PrahaKrakow

7 godz. 35 min.

Cz, Sb, Nd

16:20 – 01:00 PrahaKrakow

8 godz. 40 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

16:30 – 00:30 PrahaKrakow

8 godz. 0 min.

Pn

16:30 – 00:30 PrahaKrakow

8 godz. 0 min.

Pn

17:00 – 23:50 PrahaKrakow

6 godz. 50 min.

Cz, Sb, Nd

18:00 – 01:15 PrahaKrakow

7 godz. 15 min.

Pt, Sb, Nd

Trasa na mapie

Jak z Praha szybko dojechać do centrum Krakow w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Praha oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Krakow. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

TOV NasorokhПрага - Львов

Утренний кофе порадовал после длительного переезда. Экипаж был внимательным и предупредительным. Спасибо за профессионализм!

TOV NasorokhПрага - Львов

Доехала легко! Спасибо!

TOV NasorokhПрага - Львов

Ездила 16.05 Прага - Львов. Поездка прошла замечательно, вежливые водители, чистый автобус, интернет работал всю дорогу, показывали видеофильмы, утренний кофе был вкусным)))) рекомендую!

TOV NasorokhКарловы Вары - Львов

Хочу подякувати екіпажу водіїв за їх ввічливе ставлення до пасажирів, дуже уважний підхід до кожного із людей, що їхали автобусом. До речі , автобус був дуже чистий , у салоні було затишно та охайно!!!! Вважаю, що хлопці заслуговують на відзнаку, та отримання премії за своє…

OK Garant/AgatЛьвов - Прага

Отправка назначена на 15:30. Начали звонить в 14:30, что автобус уезжает в 15:00. Пришлось брать такси и спешить на вокзал.Шансон действительно поднадоел. И фильм на всю ночь - кому то хочется спать, а не фильмы смотреть.

TOV NasorokhКраков - Львов

Все супер, автобус удобный, водитель предварительно связался чтобы уточнить место встречи, приятно)

TOV NasorokhПрага - Львов

Все було добре і професійно. Єдиний момент, що був старий автобус

Denysivka-PlusLviv - Krakow

Good, fast, comfortable and even helped us with our ticket problem. Has charger, wifi, tv and free snacks. 5/5

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information