Według czasu
Według ceny

Autobusy Praha - Krakow

Kup bilet na autobus Praha – Krakow: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Krakow. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Praha do Krakow i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Krakow najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
07:00 – 18:00 PrahaKrakow

11 godz. 0 min.

Śr

08:30 – 20:45 PrahaKrakow

12 godz. 15 min.

Codziennie

08:30 – 19:50 PrahaKrakow

11 godz. 20 min.

Cz

09:00 – 19:50 PrahaKrakow

10 godz. 50 min.

Pt

09:00 – 16:30 PrahaKrakow

7 godz. 30 min.

Wt, Cz, Nd

09:00 – 17:00 PrahaKrakow

8 godz. 0 min.

Nd

09:00 – 19:50 PrahaKrakow

10 godz. 50 min.

Cz

09:30 – 19:50 PrahaKrakow

10 godz. 20 min.

Pt

10:00 – 18:25 PrahaKrakow

8 godz. 25 min.

Sb

10:00 – 19:00 PrahaKrakow

9 godz. 0 min.

Cz

10:30 – 20:15 PrahaKrakow

9 godz. 45 min.

Wt

11:00 – 19:20 PrahaKrakow

8 godz. 20 min.

Cz, Nd

11:20 – 20:30 PrahaKrakow

9 godz. 10 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

12:00 – 22:30 PrahaKrakow

10 godz. 30 min.

Codziennie

12:00 – 22:30 PrahaKrakow

10 godz. 30 min.

Codziennie

12:00 – 22:30 PrahaKrakow

10 godz. 30 min.

Codziennie

12:00 – 22:30 PrahaKrakow

10 godz. 30 min.

Codziennie

12:30 – 22:15 PrahaKrakow

9 godz. 45 min.

Wt, Cz, Sb

12:30 – 21:00 PrahaKrakow

8 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

13:00 – 23:10 PrahaKrakow

10 godz. 10 min.

Codziennie

13:00 – 22:40 PrahaKrakow

9 godz. 40 min.

Pn, Cz

14:30 – 23:00 PrahaKrakow

8 godz. 30 min.

Pn

15:00 – 00:20 PrahaKrakow

9 godz. 20 min.

Śr, Sb

15:15 – 00:20 PrahaKrakow

9 godz. 5 min.

Śr, Sb

16:00 – 23:20 PrahaKrakow

7 godz. 20 min.

Śr, Cz, Sb, Nd

16:00 – 01:30 PrahaKrakow

9 godz. 30 min.

Pn, Wt, Pt

16:30 – 00:30 PrahaKrakow

8 godz. 0 min.

Pn

16:30 – 01:30 PrahaKrakow

9 godz. 0 min.

Pn, Wt, Pt

16:30 – 00:30 PrahaKrakow

8 godz. 0 min.

Pn

18:00 – 01:15 PrahaKrakow

7 godz. 15 min.

Pt, Sb, Nd

Trasa na mapie

Jak z Praha szybko dojechać do centrum Krakow w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Praha oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Krakow. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

ROCA TravelLviv - Krakow

Autobus delikatnie spóźniony do Lwowa. Zdecydowanym minusem że był zdecydowanie starszy i mniej komfortowy niż to przedstawiono na zdjęciu. Kierowca "wygospodarował" dwa miejsca obok siebie co należy docenić. Staliśmy około 6 godzin na granicy, co nie było jednak winą przewoźnika. Raczej OK.

TOV NasorokhKrakow - Karlovy Vary

Bardzo sprawny i komfortowy przejazd na trasie Kraków-Karlowe Vary. Dziękuję!

PP KovalKrakow - Vinnytsia

Dziękuję za dobrą i komfortową podróż z Krakowa do Winnicy!

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation