Według czasu
Według ceny

Autobusy Praha - Krakow

Kup bilet na autobus Praha – Krakow: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Krakow. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Praha do Krakow i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Krakow najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
07:00 – 18:00 PrahaKrakow

11 godz. 0 min.

Śr

08:30 – 20:45 PrahaKrakow

12 godz. 15 min.

Codziennie

08:30 – 20:45 PrahaKrakow

12 godz. 15 min.

Codziennie

08:30 – 19:50 PrahaKrakow

11 godz. 20 min.

Cz

09:00 – 19:50 PrahaKrakow

10 godz. 50 min.

Cz

09:00 – 19:50 PrahaKrakow

10 godz. 50 min.

Pt

09:00 – 19:45 PrahaKrakow

10 godz. 45 min.

Wt

09:00 – 17:00 PrahaKrakow

8 godz. 0 min.

Nd

09:00 – 16:30 PrahaKrakow

7 godz. 30 min.

Wt, Cz, Nd

09:00 – 19:45 PrahaKrakow

10 godz. 45 min.

Nd

09:15 – 17:30 PrahaKrakow

8 godz. 15 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

09:30 – 19:50 PrahaKrakow

10 godz. 20 min.

Pt

10:00 – 17:30 PrahaKrakow

7 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

10:00 – 18:25 PrahaKrakow

8 godz. 25 min.

Cz, Sb, Nd

10:00 – 19:00 PrahaKrakow

9 godz. 0 min.

Cz

11:00 – 19:20 PrahaKrakow

8 godz. 20 min.

Cz, Nd

11:20 – 20:30 PrahaKrakow

9 godz. 10 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

12:00 – 23:00 PrahaKrakow

11 godz. 0 min.

Codziennie

12:00 – 23:00 PrahaKrakow

11 godz. 0 min.

Codziennie

12:00 – 23:00 PrahaKrakow

11 godz. 0 min.

Codziennie

12:30 – 21:00 PrahaKrakow

8 godz. 30 min.

Pn, Pt

12:30 – 22:15 PrahaKrakow

9 godz. 45 min.

Wt, Sb

12:30 – 21:00 PrahaKrakow

8 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

13:00 – 22:40 PrahaKrakow

9 godz. 40 min.

Pn, Cz

13:00 – 21:00 PrahaKrakow

8 godz. 0 min.

Wt

13:00 – 21:00 PrahaKrakow

8 godz. 0 min.

Pn, Pt

13:00 – 21:00 PrahaKrakow

8 godz. 0 min.

Wt

14:00 – 23:55 PrahaKrakow

9 godz. 55 min.

Sb, Nd

15:00 – 00:20 PrahaKrakow

9 godz. 20 min.

Śr, Sb

15:15 – 00:20 PrahaKrakow

9 godz. 5 min.

Śr, Sb

15:15 – 23:30 PrahaKrakow

8 godz. 15 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

16:00 – 23:30 PrahaKrakow

7 godz. 30 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

16:00 – 23:10 PrahaKrakow

7 godz. 10 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

16:00 – 23:10 PrahaKrakow

7 godz. 10 min.

Cz, Sb, Nd

16:15 – 23:50 PrahaKrakow

7 godz. 35 min.

Cz, Sb, Nd

16:30 – 00:30 PrahaKrakow

8 godz. 0 min.

Pn

16:30 – 00:30 PrahaKrakow

8 godz. 0 min.

Pn

17:00 – 23:50 PrahaKrakow

6 godz. 50 min.

Cz, Sb, Nd

18:00 – 01:15 PrahaKrakow

7 godz. 15 min.

Pt, Sb, Nd

18:00 – 03:00 PrahaKrakow

9 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

Trasa na mapie

Jak z Praha szybko dojechać do centrum Krakow w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Praha oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Krakow. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

ООО ТуристОдесса - Москва

Благодарю за поездку. Ехала Москва-Одесса рейс. Автобус комфортабельный, водители часто делали остановки. За сутки,в любом случае, устаеешь в положении сидя, и тем не менее, отрицательных эмоций не возникло. Спасибо!

ООО ТуристОдесса - Бухарест

Доброжелательный водитель. Быстро доехали. Чистый автобус.

ПП КовальВинница - Прага

4 звезды опоздал на полтора часа

OK Garant/AgatЛьвов - Градец Кралове

Великий плюс за тепло в салоні. На кордоні стояли більше 7 годин, але опалення працювало постійно.

PKP Denysivka-PlusДолина - Краков

Їхали з сином Долина-Краків 09.02.2018. Не буду повторюватися. Підтверджую всі позитивні і схвальні відгуки. Неблизька поїздка принесла задоволення.

TOV NasorokhКраков - Львов

Маршрут К. Вары -Злочин. Водители приятные, внимательные. Приятный бонус кофе и пожелания доброго утра!

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Прага - Львов

Ехала рейсом Прага-Львов 5.02. Замечательная поездка. Автобус комфортный, wi-fi работал, в салоне было очень тепло, но не жарко. Очень хорошие водители, доброжелательные, отвечали на все вопросы, санитарные остановки (бесплатные) на заправках делали часто. Доехали очень быстро, потому что автобус делает мало остановок. В Брне и…

ООО ТуристМосква - Киев

Ехал Москва-Киев, всё отлично, кипаж вежливый, всё по расписанию, регулярные остановки. Таможня - отдельная тема, время на ней, от вас не зависит.

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information