• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Praha - Krakow

Kup bilet na autobus Praha – Krakow: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Krakow. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Praha do Krakow i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Krakow najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
08:30 – 20:45 PrahaKrakow

12 godz. 15 min.

Codziennie

09:00 – 17:20 PrahaKrakow

8 godz. 20 min.

Wt, Cz, Nd

09:00 – 19:50 PrahaKrakow

10 godz. 50 min.

Pt, Sb

11:00 – 20:00 PrahaKrakow

9 godz. 0 min.

Cz

11:20 – 20:30 PrahaKrakow

9 godz. 10 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

12:00 – 22:30 PrahaKrakow

10 godz. 30 min.

Codziennie

12:00 – 22:30 PrahaKrakow

10 godz. 30 min.

Codziennie

12:00 – 22:30 PrahaKrakow

10 godz. 30 min.

Codziennie

12:00 – 22:30 PrahaKrakow

10 godz. 30 min.

Codziennie

12:00 – 22:30 PrahaKrakow

10 godz. 30 min.

Codziennie

12:00 – 22:30 PrahaKrakow

10 godz. 30 min.

Codziennie

12:00 – 22:30 PrahaKrakow

10 godz. 30 min.

Codziennie

13:00 – 22:15 PrahaKrakow

9 godz. 15 min.

Pn, Cz

15:00 – 23:30 PrahaKrakow

8 godz. 30 min.

Sb

16:30 – 00:30 PrahaKrakow

8 godz. 0 min.

Pn, Pt

Trasa na mapie

Jak z Praha szybko dojechać do centrum Krakow w 2020 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Praha oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Krakow. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o przewoźników

Nasorokh TOVKrakow - Karlovy Vary

Bardzo sprawny i komfortowy przejazd na trasie Kraków-Karlowe Vary. Dziękuję!

PP KovalKrakow - Vinnytsia

Dziękuję za dobrą i komfortową podróż z Krakowa do Winnicy!

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation