Według czasu
Według ceny

Autobusy Praha - Krakow

Kup bilet na autobus Praha – Krakow: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Krakow. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Praha do Krakow i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Krakow najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
07:00 – 18:00 PrahaKrakow

11 godz. 0 min.

Śr

08:30 – 19:50 PrahaKrakow

11 godz. 20 min.

Cz

08:30 – 20:45 PrahaKrakow

12 godz. 15 min.

Codziennie

09:00 – 16:30 PrahaKrakow

7 godz. 30 min.

Wt, Cz, Nd

09:00 – 19:50 PrahaKrakow

10 godz. 50 min.

Pt

09:00 – 19:45 PrahaKrakow

10 godz. 45 min.

Sb, Nd

09:00 – 17:00 PrahaKrakow

8 godz. 0 min.

Nd

09:00 – 19:50 PrahaKrakow

10 godz. 50 min.

Cz

09:15 – 17:30 PrahaKrakow

8 godz. 15 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

09:30 – 19:50 PrahaKrakow

10 godz. 20 min.

Pt

10:00 – 17:30 PrahaKrakow

7 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

10:00 – 18:25 PrahaKrakow

8 godz. 25 min.

Sb

10:00 – 19:00 PrahaKrakow

9 godz. 0 min.

Cz

10:30 – 20:15 PrahaKrakow

9 godz. 45 min.

Wt

11:00 – 19:20 PrahaKrakow

8 godz. 20 min.

Cz, Nd

11:20 – 20:30 PrahaKrakow

9 godz. 10 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

12:00 – 22:30 PrahaKrakow

10 godz. 30 min.

Codziennie

12:00 – 23:00 PrahaKrakow

11 godz. 0 min.

Pn, Cz

12:00 – 22:30 PrahaKrakow

10 godz. 30 min.

Codziennie

12:00 – 22:30 PrahaKrakow

10 godz. 30 min.

Codziennie

12:00 – 22:30 PrahaKrakow

10 godz. 30 min.

Codziennie

12:30 – 22:15 PrahaKrakow

9 godz. 45 min.

Wt, Sb

12:30 – 21:00 PrahaKrakow

8 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

12:30 – 20:30 PrahaKrakow

8 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

13:00 – 22:40 PrahaKrakow

9 godz. 40 min.

Pn, Cz

13:00 – 23:10 PrahaKrakow

10 godz. 10 min.

Codziennie

14:30 – 23:00 PrahaKrakow

8 godz. 30 min.

Pn

15:00 – 00:20 PrahaKrakow

9 godz. 20 min.

Śr, Sb

15:15 – 00:20 PrahaKrakow

9 godz. 5 min.

Śr, Sb

15:15 – 23:30 PrahaKrakow

8 godz. 15 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

16:00 – 01:30 PrahaKrakow

9 godz. 30 min.

Pn, Wt, Pt

16:00 – 23:20 PrahaKrakow

7 godz. 20 min.

Cz, Sb, Nd

16:00 – 23:30 PrahaKrakow

7 godz. 30 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

16:00 – 23:20 PrahaKrakow

7 godz. 20 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

16:15 – 23:50 PrahaKrakow

7 godz. 35 min.

Cz, Sb, Nd

16:20 – 23:20 PrahaKrakow

7 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

16:30 – 00:30 PrahaKrakow

8 godz. 0 min.

Pn

16:30 – 01:30 PrahaKrakow

9 godz. 0 min.

Pn, Wt, Pt

16:30 – 00:30 PrahaKrakow

8 godz. 0 min.

Pn

17:00 – 23:50 PrahaKrakow

6 godz. 50 min.

Cz, Sb, Nd

18:00 – 01:15 PrahaKrakow

7 godz. 15 min.

Pt, Sb, Nd

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

ROCA TravelLviv - Krakow

Autobus delikatnie spóźniony do Lwowa. Zdecydowanym minusem że był zdecydowanie starszy i mniej komfortowy niż to przedstawiono na zdjęciu. Kierowca "wygospodarował" dwa miejsca obok siebie co należy docenić. Staliśmy około 6 godzin na granicy, co nie było jednak winą przewoźnika. Raczej OK.

TOV NasorokhKrakow - Karlovy Vary

Bardzo sprawny i komfortowy przejazd na trasie Kraków-Karlowe Vary. Dziękuję!

PP KovalKrakow - Vinnytsia

Dziękuję za dobrą i komfortową podróż z Krakowa do Winnicy!

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information