Według czasu
Według ceny

Autobusy Praha - Krakow

Kup bilet na autobus Praha – Krakow: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Krakow. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Praha do Krakow i z powrotem, najbliższe kursy dziś. Dojazd do Krakow najniższe ceny, bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
07:00 – 18:00 PrahaKrakow Odjazd z 07:00 od: Przyjazd do 18:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

11 godz. 0 min.

Trasa

Śr

08:30 – 19:25 PrahaKrakow Odjazd z 08:30 od: Przyjazd do 19:25 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

10 godz. 55 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

09:00 – 19:45 PrahaKrakow Odjazd z 09:00 od: Przyjazd do 19:45 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

10 godz. 45 min.

Trasa

Cz

09:00 – 16:30 PrahaKrakow Odjazd z 09:00 od: Przyjazd do 16:30 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 godz. 30 min.

Trasa

Wt, Cz, Nd

09:00 – 16:30 PrahaKrakow Odjazd z 09:00 od: Przyjazd do 16:30 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 godz. 30 min.

Trasa

Wt, Cz, Nd

09:00 – 17:00 PrahaKrakow Odjazd z 09:00 od: Przyjazd do 17:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 godz. 0 min.

Trasa

Nd

09:00 – 17:30 PrahaKrakow Odjazd z 09:00 od: Przyjazd do 17:30 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 godz. 30 min.

Trasa

Cz

09:30 – 19:45 PrahaKrakow Odjazd z 09:30 od: Dworzec "Roztyly" Przyjazd do 19:45 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

10 godz. 15 min.

Trasa

Pt

09:30 – 19:45 PrahaKrakow Odjazd z 09:30 od: Dworzec "Roztyly" Przyjazd do 19:45 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

10 godz. 15 min.

Trasa

Pt

09:30 – 19:45 PrahaKrakow Odjazd z 09:30 od: Przyjazd do 19:45 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

10 godz. 15 min.

Trasa

Cz

10:00 – 18:25 PrahaKrakow Odjazd z 10:00 od: Przyjazd do 18:25 do: parking, ul.Bosackiej

8 godz. 25 min.

Trasa

Cz, Sb, Nd

11:00 – 19:20 PrahaKrakow Odjazd z 11:00 od: Przyjazd do 19:20 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 godz. 20 min.

Trasa

Cz, Nd

11:30 – 20:40 PrahaKrakow Odjazd z 11:30 od: Przyjazd do 20:40 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

9 godz. 10 min.

Trasa

Cz

11:30 – 20:40 PrahaKrakow Odjazd z 11:30 od: Przyjazd do 20:40 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

9 godz. 10 min.

Trasa

Pn

12:00 – 23:00 PrahaKrakow Odjazd z 12:00 od: Przyjazd do 23:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

11 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

12:00 – 23:00 PrahaKrakow Odjazd z 12:00 od: Przyjazd do 23:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

11 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

12:00 – 23:00 PrahaKrakow Odjazd z 12:00 od: Przyjazd do 23:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

11 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

12:30 – 21:00 PrahaKrakow Odjazd z 12:30 od: Przyjazd do 21:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 godz. 30 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

12:30 – 21:00 PrahaKrakow Odjazd z 12:30 od: Dworzec "Roztyly" Przyjazd do 21:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 godz. 30 min.

Trasa

Pn, Pt

12:30 – 22:15 PrahaKrakow Odjazd z 12:30 od: Dworzec "Roztyly" Przyjazd do 22:15 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

9 godz. 45 min.

Trasa

Wt, Sb

13:00 – 21:00 PrahaKrakow Odjazd z 13:00 od: Dworzec "Roztyly" Przyjazd do 21:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 godz. 0 min.

Trasa

Wt

13:00 – 21:30 PrahaKrakow Odjazd z 13:00 od: Przyjazd do 21:30 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 godz. 30 min.

Trasa

Sb

13:00 – 22:40 PrahaKrakow Odjazd z 13:00 od: Dworzec "Roztyly" Przyjazd do 22:40 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

9 godz. 40 min.

Trasa

Pn, Cz

13:00 – 21:00 PrahaKrakow Odjazd z 13:00 od: Dworzec "Roztyly" Przyjazd do 21:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Pt

13:00 – 21:00 PrahaKrakow Odjazd z 13:00 od: Dworzec "Roztyly" Przyjazd do 21:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 godz. 0 min.

Trasa

Wt

14:00 – 23:55 PrahaKrakow Odjazd z 14:00 od: Przyjazd do 23:55 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

9 godz. 55 min.

Trasa

Nd

15:00 – 00:20 PrahaKrakow Odjazd z 15:00 od: Przyjazd do 00:20 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

9 godz. 20 min.

Trasa

Śr, Sb

15:15 – 00:20 PrahaKrakow Odjazd z 15:15 od: Przyjazd do 00:20 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

9 godz. 5 min.

Trasa

Śr, Sb

15:15 – 23:30 PrahaKrakow Odjazd z 15:15 od: Przyjazd do 23:30 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 godz. 15 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

16:00 – 23:30 PrahaKrakow Odjazd z 16:00 od: Przyjazd do 23:30 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 godz. 30 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

16:00 – 23:10 PrahaKrakow Odjazd z 16:00 od: Przyjazd do 23:10 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 godz. 10 min.

Trasa

Cz, Sb, Nd

16:00 – 23:10 PrahaKrakow Odjazd z 16:00 od: Przyjazd do 23:10 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 godz. 10 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Pt

16:00 – 01:40 PrahaKrakow Odjazd z 16:00 od: Przyjazd do 01:40 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

9 godz. 40 min.

Trasa

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb

18:00 – 01:15 PrahaKrakow Odjazd z 18:00 od: Przyjazd do 01:15 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 godz. 15 min.

Trasa

Pt, Sb, Nd

18:00 – 03:00 PrahaKrakow Odjazd z 18:00 od: Przyjazd do 03:00 do: parking, ul.Bosackiej

9 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Pt

Trasa na mapie

Jak z Praha szybko dojechać do centrum Krakow w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja wyjazdu autobusów z Praha oraz lokalizacja przyprzyjazdowa w Krakow. Czas wpodróży: czas podróży do Polska, odległośc w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

ООО ТуристПрага - Хмельницкий

Ехала с перевозчиком " Турист" несколько раз, очень не плохо, есть WI-FI, ценовая политика нормальная, оценка хорошо

PKP Denysivka-PlusЖитомир - Черновцы

В целом поездка понравилась, вежливые водители, удобный автобус, приемливая цена поездки. Особых недостатков не увидела только отвратительные дороги, но это уже не вина перевозчика . немного опоздал , но по скольку я никуда не спешила снижать оценку не буду! Ставлю 5!

ООО ТуристМосква - Киев

Приемлемая цена билетовя. В автобусе не было туалета, были остановки с бесплатными туалетами. Водители хорошие. все понравилось, прибыли по расписанию..

КийПасТранс, ATП-5Житомир - Прага

+ Быстро. Относительно дёшево. - Жестковатые сидения, можно сказать не очень удобные. Телевизор маленький. Была проблема с его работой.

TOV NasorokhKrakow - Olomouc

I traveled with my girlfiend from Krakow to Olomouc. The experience was really good. I got a phone call from the driver 10 minutes ago, and he really helped me to find the bus because I was little bit lost. He as very friendly and…

SVD TransКраков - Киев

Все неплохо, единственное, что огорчило-это отсутствие туалета в автобусе

ООО ТуристВинница - Варшава

Отличный автобус, хороший вайфай, РАБОТАЮЩИЙ туалет, это впервые для меня, а то там где он есть, тр всегдв закрыт. Вежливые водители

D.M.D. GroupЛьвов - Прага

Автобус не супер, но водителя хорошие. Оценку можно поставить только за счёт хорошего персонала

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information