Według czasu
Według ceny

Autobusy Praha - Krakow

Kup bilet na autobus Praha – Krakow: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Krakow. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Praha do Krakow i z powrotem, najbliższe kursy dziś. Dojazd do Krakow najniższe ceny, bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
07:00 – 18:00 PrahaKrakow Odjazd z 07:00 od: Przyjazd do 18:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

11 godz. 0 min.

Trasa

Śr

08:30 – 19:25 PrahaKrakow Odjazd z 08:30 od: Przyjazd do 19:25 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

10 godz. 55 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

09:00 – 17:00 PrahaKrakow Odjazd z 09:00 od: Przyjazd do 17:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 godz. 0 min.

Trasa

Nd

09:00 – 19:45 PrahaKrakow Odjazd z 09:00 od: Przyjazd do 19:45 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

10 godz. 45 min.

Trasa

Cz

09:00 – 16:30 PrahaKrakow Odjazd z 09:00 od: Przyjazd do 16:30 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 godz. 30 min.

Trasa

Wt, Cz, Nd

09:00 – 16:30 PrahaKrakow Odjazd z 09:00 od: Przyjazd do 16:30 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 godz. 30 min.

Trasa

Wt, Cz, Nd

09:30 – 19:45 PrahaKrakow Odjazd z 09:30 od: Dworzec "Roztyly" Przyjazd do 19:45 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

10 godz. 15 min.

Trasa

Pt

09:30 – 19:45 PrahaKrakow Odjazd z 09:30 od: Dworzec "Roztyly" Przyjazd do 19:45 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

10 godz. 15 min.

Trasa

Pt

09:30 – 19:45 PrahaKrakow Odjazd z 09:30 od: Przyjazd do 19:45 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

10 godz. 15 min.

Trasa

Cz

10:00 – 18:25 PrahaKrakow Odjazd z 10:00 od: Przyjazd do 18:25 do: parking, ul.Bosackiej

8 godz. 25 min.

Trasa

Cz, Sb, Nd

11:00 – 19:20 PrahaKrakow Odjazd z 11:00 od: Przyjazd do 19:20 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 godz. 20 min.

Trasa

Cz, Nd

11:30 – 20:40 PrahaKrakow Odjazd z 11:30 od: Przyjazd do 20:40 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

9 godz. 10 min.

Trasa

Cz

11:30 – 20:40 PrahaKrakow Odjazd z 11:30 od: Przyjazd do 20:40 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

9 godz. 10 min.

Trasa

Pn

12:00 – 23:00 PrahaKrakow Odjazd z 12:00 od: Przyjazd do 23:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

11 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

12:00 – 23:00 PrahaKrakow Odjazd z 12:00 od: Przyjazd do 23:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

11 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

12:00 – 23:00 PrahaKrakow Odjazd z 12:00 od: Przyjazd do 23:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

11 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

12:30 – 21:00 PrahaKrakow Odjazd z 12:30 od: Przyjazd do 21:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 godz. 30 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

12:30 – 21:00 PrahaKrakow Odjazd z 12:30 od: Dworzec "Roztyly" Przyjazd do 21:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 godz. 30 min.

Trasa

Pn, Pt

12:30 – 22:15 PrahaKrakow Odjazd z 12:30 od: Dworzec "Roztyly" Przyjazd do 22:15 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

9 godz. 45 min.

Trasa

Wt, Sb

13:00 – 22:40 PrahaKrakow Odjazd z 13:00 od: Dworzec "Roztyly" Przyjazd do 22:40 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

9 godz. 40 min.

Trasa

Pn, Cz

13:00 – 21:00 PrahaKrakow Odjazd z 13:00 od: Dworzec "Roztyly" Przyjazd do 21:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 godz. 0 min.

Trasa

Wt

13:00 – 21:30 PrahaKrakow Odjazd z 13:00 od: Przyjazd do 21:30 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 godz. 30 min.

Trasa

Sb

13:00 – 21:00 PrahaKrakow Odjazd z 13:00 od: Dworzec "Roztyly" Przyjazd do 21:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Pt

13:00 – 21:00 PrahaKrakow Odjazd z 13:00 od: Dworzec "Roztyly" Przyjazd do 21:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 godz. 0 min.

Trasa

Wt

14:00 – 23:55 PrahaKrakow Odjazd z 14:00 od: Przyjazd do 23:55 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

9 godz. 55 min.

Trasa

Nd

15:00 – 00:20 PrahaKrakow Odjazd z 15:00 od: Przyjazd do 00:20 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

9 godz. 20 min.

Trasa

Śr, Sb

15:15 – 00:20 PrahaKrakow Odjazd z 15:15 od: Przyjazd do 00:20 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

9 godz. 5 min.

Trasa

Śr, Sb

15:15 – 23:30 PrahaKrakow Odjazd z 15:15 od: Przyjazd do 23:30 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 godz. 15 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

15:15 – 23:30 PrahaKrakow Odjazd z 15:15 od: Przyjazd do 23:30 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 godz. 15 min.

Trasa

Cz, Nd

16:00 – 23:10 PrahaKrakow Odjazd z 16:00 od: Przyjazd do 23:10 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 godz. 10 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Pt

16:00 – 23:30 PrahaKrakow Odjazd z 16:00 od: Przyjazd do 23:30 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 godz. 30 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

16:00 – 23:30 PrahaKrakow Odjazd z 16:00 od: Przyjazd do 23:30 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 godz. 30 min.

Trasa

Cz, Nd

16:00 – 01:40 PrahaKrakow Odjazd z 16:00 od: Przyjazd do 01:40 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

9 godz. 40 min.

Trasa

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb

16:00 – 23:10 PrahaKrakow Odjazd z 16:00 od: Przyjazd do 23:10 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 godz. 10 min.

Trasa

Cz, Sb, Nd

18:00 – 01:15 PrahaKrakow Odjazd z 18:00 od: Przyjazd do 01:15 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 godz. 15 min.

Trasa

Pt, Sb, Nd

18:00 – 03:00 PrahaKrakow Odjazd z 18:00 od: Przyjazd do 03:00 do: parking, ul.Bosackiej

9 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Pt

Trasa na mapie

Jak z Praha szybko dojechać do centrum Krakow w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja wyjazdu autobusów z Praha oraz lokalizacja przyprzyjazdowa w Krakow. Czas wpodróży: czas podróży do Polska, odległośc w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

ООО ТуристМосква - Одесса

Маршрут Москва-Одесса. Поездкой довольна.Обслуживание отличное. Прибыли в Одессу с опозданием, но это из-за пробок за Киевом.

D.M.D. GroupПрага - Львов

Автобус комфортный, доехали быстро. Нареканий никаких нет.

ООО ТуристКиев - Москва

Комфортный двухэтажный автобус Like Bus Приехал в Киев минут на 10 раньше расписания. Удобные сидения, много места в ногах, хорошая вентиляция, вежливые сотрудники, порадовало наличие громкоговорителя и спокойное информирование по громкой связи. Порадовало, что жителей Украины консультировали по заполнению миграционных карт. Все очень удобно, Несмотря…

ООО ТуристМосква - Киев

Езжу часто. Есть,с чем сравнить. Поездка из Москвы в Киев с ООО "Турист" была самой нормальной из всех. Рейс был Москва-Одесса. Автобус был заполнен полностью. Свободных мест не было. Кондиционер работал. Со всеми пассажирами экипаж вёл сел себя вежливо, предупредительно. Пересчитывали нас после каждой остановки,…

D.M.D. GroupПрага - Львов

Автобус новый, водители внимательные. Ехали без опозданий. Рекомендую!

SVD TransЛьвов - Прага

Доехали норм. Налили по разу кофе и коньяк бесплатно. Туалет не работает Работа-в-чехии.укр без посредников

ООО ТуристКиев - Минск

Отвратительно. Не работает система кондиционирования, туалета нет. По дороге пробило колесо автобуса. Не было запаски. Как такое может быть на международном рейсе? Одним словом - не рекомендую.

КийПасТранс, ATП-5Киев - Прага

Приїхали в Прагу на дві години раніше зазначеного часу, що не може не радувати. Умови доволі пристойні, водії позитивні. З мінусів: відсутність wi-fi по Польщі, але це проблема багатьох перевізників, було б непогано, щоб видавали на час поїздки маленькі подушки.

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information