Według czasu
Według ceny

Autobusy Praha - Krakow

Kup bilet na autobus Praha – Krakow: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Krakow. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Praha do Krakow i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Krakow najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
07:00 – 18:00 PrahaKrakow

11 godz. 0 min.

Śr

08:30 – 19:25 PrahaKrakow

10 godz. 55 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

09:00 – 19:45 PrahaKrakow

10 godz. 45 min.

Wt

09:00 – 17:00 PrahaKrakow

8 godz. 0 min.

Nd

09:00 – 19:45 PrahaKrakow

10 godz. 45 min.

Nd

09:00 – 19:45 PrahaKrakow

10 godz. 45 min.

Cz

09:00 – 16:30 PrahaKrakow

7 godz. 30 min.

Wt, Cz, Nd

09:15 – 17:30 PrahaKrakow

8 godz. 15 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

09:30 – 19:45 PrahaKrakow

10 godz. 15 min.

Cz

09:30 – 19:45 PrahaKrakow

10 godz. 15 min.

Pt

09:30 – 19:45 PrahaKrakow

10 godz. 15 min.

Pt

10:00 – 18:25 PrahaKrakow

8 godz. 25 min.

Cz, Sb, Nd

10:00 – 17:30 PrahaKrakow

7 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

11:00 – 19:20 PrahaKrakow

8 godz. 20 min.

Cz, Nd

11:20 – 20:30 PrahaKrakow

9 godz. 10 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb

11:30 – 20:40 PrahaKrakow

9 godz. 10 min.

Cz

11:30 – 20:40 PrahaKrakow

9 godz. 10 min.

Pn

12:00 – 23:00 PrahaKrakow

11 godz. 0 min.

Codziennie

12:00 – 23:00 PrahaKrakow

11 godz. 0 min.

Codziennie

12:30 – 22:15 PrahaKrakow

9 godz. 45 min.

Wt, Sb

12:30 – 21:00 PrahaKrakow

8 godz. 30 min.

Pn, Pt

12:30 – 21:00 PrahaKrakow

8 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

13:00 – 21:00 PrahaKrakow

8 godz. 0 min.

Wt

13:00 – 21:30 PrahaKrakow

8 godz. 30 min.

Sb

13:00 – 22:40 PrahaKrakow

9 godz. 40 min.

Pn, Cz

13:00 – 21:00 PrahaKrakow

8 godz. 0 min.

Wt

13:00 – 21:00 PrahaKrakow

8 godz. 0 min.

Pn, Pt

14:00 – 23:55 PrahaKrakow

9 godz. 55 min.

Nd

14:00 – 23:55 PrahaKrakow

9 godz. 55 min.

Nd

15:00 – 00:20 PrahaKrakow

9 godz. 20 min.

Śr, Sb

15:15 – 23:30 PrahaKrakow

8 godz. 15 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

15:15 – 00:20 PrahaKrakow

9 godz. 5 min.

Śr, Sb

16:00 – 23:30 PrahaKrakow

7 godz. 30 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

16:00 – 23:10 PrahaKrakow

7 godz. 10 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

16:00 – 23:10 PrahaKrakow

7 godz. 10 min.

Cz, Sb, Nd

16:15 – 23:50 PrahaKrakow

7 godz. 35 min.

Cz, Sb, Nd

16:30 – 00:30 PrahaKrakow

8 godz. 0 min.

Pn

16:30 – 00:30 PrahaKrakow

8 godz. 0 min.

Pn

17:00 – 23:50 PrahaKrakow

6 godz. 50 min.

Cz, Sb, Nd

18:00 – 01:15 PrahaKrakow

7 godz. 15 min.

Pt, Sb, Nd

18:00 – 03:00 PrahaKrakow

9 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

Trasa na mapie

Jak z Praha szybko dojechać do centrum Krakow w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Praha oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Krakow. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

ООО ТуристКиев - Москва

Хороший перевозчик, водители хорошие ребята, вежливые, в форме, помогают на прохождении таможни))Все супер! Езжу не первый год по маршруту "Киев-Москва-Киев"

KiyPasTrans, ATP-5Lviv - Krakow

Older bus, no seatbelts and no one spoke english. They were still friendly, so it didn't bother me much. Great if you just look to get from one place to another, pick different if you're a snob.

КийПасТранс, ATП-5Прага - Львов

Ехала из Праги во Львов 13.09. Во-первых, меня смутило тот факт, что билет должен быть обязательно распечатан. Зачем? Если у меня есть электронная квитанция и код, который нужно просто считать. И было максимально неудобно с автобусной станции Флоренс идти в офис инфобус и уже там…

ООО ТуристКиев - Москва

так ужасно еще не ездила...-без комментариев

TOV NasorokhКарловы Вары - Львов

Iхали з Карлових Вар до Львова 13.09. Задоволенi автоперевiзником на всi 100!!! Автобус iхав згiдно графiка i по маршруту. Водiям подяка за вiчливе та турботливе вiдношення до пасажирiв. Скористаемось послугами Nasorokh i в майбутньому!

SVD TransПрага - Киев

1. Хотя при покупке билета есть возможность выбрать места, по факту - твои места могут быть заняты, а тебя посадят куда-нибудь, куда получится. 2. В автобусах такого класса обычно предусматривается чай-кофе, хотя бы пару раз за рейс (больше суток), у нас - не было. 3.…

D.M.D. GroupПрага - Львов

В Прагу ехала ЛЕО, поэтому обратнная поездка не понравилась. Нет туалета, не предлагали воду, чай, кофе. С местами была неразбериха.

ООО ТуристМосква - Киев

Не работал wifi и ламы над головой для чтения. Заранее купил билет но не успел его распечатать билет и впервые наткнулся на проблему в этой ситуации (обычно у водителей есть распечатка списка пассажиров)

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information