Według czasu
Według ceny

Autobusy Praha - Krakow

Kup bilet na autobus Praha – Krakow: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Krakow. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Praha do Krakow i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Krakow najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
07:00 – 18:00 PrahaKrakow

11 godz. 0 min.

Śr

08:30 – 19:25 PrahaKrakow

10 godz. 55 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

08:30 – 20:45 PrahaKrakow

12 godz. 15 min.

Codziennie

09:00 – 19:45 PrahaKrakow

10 godz. 45 min.

Cz

09:00 – 17:00 PrahaKrakow

8 godz. 0 min.

Nd

09:00 – 16:30 PrahaKrakow

7 godz. 30 min.

Wt, Cz, Nd

09:00 – 19:45 PrahaKrakow

10 godz. 45 min.

Wt, Pt

09:00 – 19:45 PrahaKrakow

10 godz. 45 min.

Nd

09:15 – 17:30 PrahaKrakow

8 godz. 15 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

09:30 – 19:45 PrahaKrakow

10 godz. 15 min.

Pt

09:30 – 19:45 PrahaKrakow

10 godz. 15 min.

Cz

09:30 – 19:45 PrahaKrakow

10 godz. 15 min.

Pt

10:00 – 17:30 PrahaKrakow

7 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

10:00 – 18:25 PrahaKrakow

8 godz. 25 min.

Cz, Sb, Nd

11:00 – 19:20 PrahaKrakow

8 godz. 20 min.

Cz, Nd

11:20 – 20:30 PrahaKrakow

9 godz. 10 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb

11:30 – 20:40 PrahaKrakow

9 godz. 10 min.

Cz

11:30 – 20:40 PrahaKrakow

9 godz. 10 min.

Pn

12:00 – 23:00 PrahaKrakow

11 godz. 0 min.

Codziennie

12:00 – 23:00 PrahaKrakow

11 godz. 0 min.

Codziennie

12:00 – 23:00 PrahaKrakow

11 godz. 0 min.

Codziennie

12:30 – 21:00 PrahaKrakow

8 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

12:30 – 21:00 PrahaKrakow

8 godz. 30 min.

Pn, Pt

12:30 – 22:15 PrahaKrakow

9 godz. 45 min.

Wt, Sb

13:00 – 22:40 PrahaKrakow

9 godz. 40 min.

Pn, Cz

13:00 – 21:00 PrahaKrakow

8 godz. 0 min.

Wt

13:00 – 21:00 PrahaKrakow

8 godz. 0 min.

Pn, Pt

13:00 – 21:00 PrahaKrakow

8 godz. 0 min.

Wt

14:00 – 23:55 PrahaKrakow

9 godz. 55 min.

Pn, Sb

14:00 – 23:55 PrahaKrakow

9 godz. 55 min.

Pn, Sb, Nd

14:00 – 23:55 PrahaKrakow

9 godz. 55 min.

Sb, Nd

15:00 – 00:20 PrahaKrakow

9 godz. 20 min.

Śr, Sb

15:15 – 23:30 PrahaKrakow

8 godz. 15 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

15:15 – 00:20 PrahaKrakow

9 godz. 5 min.

Śr, Sb

16:00 – 23:10 PrahaKrakow

7 godz. 10 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

16:00 – 23:10 PrahaKrakow

7 godz. 10 min.

Cz, Sb, Nd

16:00 – 23:30 PrahaKrakow

7 godz. 30 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

16:15 – 23:50 PrahaKrakow

7 godz. 35 min.

Cz, Sb, Nd

16:30 – 00:30 PrahaKrakow

8 godz. 0 min.

Pn

16:30 – 00:30 PrahaKrakow

8 godz. 0 min.

Pn

17:00 – 23:50 PrahaKrakow

6 godz. 50 min.

Cz, Sb, Nd

18:00 – 01:15 PrahaKrakow

7 godz. 15 min.

Pt, Sb, Nd

18:00 – 03:00 PrahaKrakow

9 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

Trasa na mapie

Jak z Praha szybko dojechać do centrum Krakow w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Praha oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Krakow. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Тернополь - Вроцлав

Не має wi-fi в автобусі, а так в принципі нормально.

ООО ТуристОдесса - Москва

Нормальная поездка, все прошло хорошо.

ООО ТуристКиев - Москва

Все четко по времени. Вай-фай и прочих радостей цивилизации не было, но за такую цену и не зачем их ожидатью

ООО ТуристМосква - Киев

Поездка прошла легко!Небольшая задержка из-за погодных условий.Рекомендую!

ПП КовальБельско-Бяла - Львов

Автобус опоздал на 1,5часа.....но эта нелепость не испортила настроение)))) Поездка благодаря водителям оказалась комфортной. Спасибо.

PAT TERNOPIL-16127Тернополь - Варшава

Автобус був нормальний,чистий.Коли їхав, в салоні було тепло,а коли на кордоні стояв - то трохи холодно.Прибув вчасно, згідно графіку. Рекомендую.

ООО ТуристМосква - Одесса

Автобус MAN, сиденья удобные, отодвигаются в проход, подножки. Границу прошли зам часа. В целом - рекомендую.

OK Garant/AgatЛьвов - Прага

Спасибо все хорошо

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information