Według czasu
Według ceny

Autobusy Ivano-Frankivsk - Krakow

Kup bilet na autobus Ivano-Frankivsk – Krakow: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Krakow. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Ivano-Frankivsk do Krakow i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Krakow najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
09:00 – 21:50 Ivano-FrankivskKrakow

12 godz. 50 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

10:00 – 21:30 Ivano-FrankivskKrakow

11 godz. 30 min.

Pn, Śr, Cz, Sb, Nd

10:00 – 21:30 Ivano-FrankivskKrakow

11 godz. 30 min.

Wt, Pt

10:50 – 19:30 Ivano-FrankivskKrakow

8 godz. 40 min.

Codziennie

10:50 – 19:30 Ivano-FrankivskKrakow

8 godz. 40 min.

Codziennie

12:25 – 23:00 Ivano-FrankivskKrakow

10 godz. 35 min.

Pt

12:45 – 23:30 Ivano-FrankivskKrakow

10 godz. 45 min.

Śr, Pt, Nd

13:00 – 23:50 Ivano-FrankivskKrakow

10 godz. 50 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

14:30 – 01:10 Ivano-FrankivskKrakow

10 godz. 40 min.

Codziennie

15:10 – 01:10 Ivano-FrankivskKrakow

10 godz. 0 min.

Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

16:30 – 03:25 Ivano-FrankivskKrakow

10 godz. 55 min.

Sb

17:05 – 04:05 Ivano-FrankivskKrakow

11 godz. 0 min.

Codziennie

17:40 – 04:05 Ivano-FrankivskKrakow

10 godz. 25 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

17:40 – 03:55 Ivano-FrankivskKrakow

10 godz. 15 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

18:00 – 04:20 Ivano-FrankivskKrakow

10 godz. 20 min.

Wt, Cz, Pt

18:00 – 04:20 Ivano-FrankivskKrakow

10 godz. 20 min.

Pn, Śr, Sb, Nd

18:40 – 04:00 Ivano-FrankivskKrakow

9 godz. 20 min.

Codziennie

19:30 – 05:30 Ivano-FrankivskKrakow

10 godz. 0 min.

Codziennie

20:20 – 04:35 Ivano-FrankivskKrakow

8 godz. 15 min.

Codziennie

21:35 – 13:30 Ivano-FrankivskKrakow

15 godz. 55 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

21:35 – 13:30 Ivano-FrankivskKrakow

15 godz. 55 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

Trasa na mapie

Jak z Ivano-Frankivsk szybko dojechać do centrum Krakow w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Ivano-Frankivsk oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Krakow. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information