Według czasu
Według ceny

Autobusy Ivano-Frankivsk - Krakow

Kup bilet na autobus Ivano-Frankivsk – Krakow: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Krakow. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Ivano-Frankivsk do Krakow i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Krakow najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
09:00 – 21:50 Ivano-FrankivskKrakow

12 godz. 50 min.

Codziennie

10:00 – 21:30 Ivano-FrankivskKrakow

11 godz. 30 min.

Śr, Cz, Nd

10:00 – 21:30 Ivano-FrankivskKrakow

11 godz. 30 min.

Pn, Śr, Cz, Sb, Nd

10:00 – 21:30 Ivano-FrankivskKrakow

11 godz. 30 min.

Wt, Pt

10:50 – 19:30 Ivano-FrankivskKrakow

8 godz. 40 min.

Codziennie

10:50 – 19:30 Ivano-FrankivskKrakow

8 godz. 40 min.

Codziennie

12:25 – 23:00 Ivano-FrankivskKrakow

10 godz. 35 min.

Pt

14:00 – 00:45 Ivano-FrankivskKrakow

10 godz. 45 min.

Wt, Cz, Sb

14:30 – 01:10 Ivano-FrankivskKrakow

10 godz. 40 min.

Wt, Cz, Sb

14:30 – 01:10 Ivano-FrankivskKrakow

10 godz. 40 min.

Pn, Śr, Pt, Nd

16:30 – 03:25 Ivano-FrankivskKrakow

10 godz. 55 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

17:05 – 04:05 Ivano-FrankivskKrakow

11 godz. 0 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

17:40 – 04:05 Ivano-FrankivskKrakow

10 godz. 25 min.

Codziennie

17:40 – 03:55 Ivano-FrankivskKrakow

10 godz. 15 min.

Codziennie

18:00 – 04:20 Ivano-FrankivskKrakow

10 godz. 20 min.

Pn

18:00 – 04:20 Ivano-FrankivskKrakow

10 godz. 20 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

18:00 – 04:20 Ivano-FrankivskKrakow

10 godz. 20 min.

Śr, Sb, Nd

18:30 – 03:55 Ivano-FrankivskKrakow

9 godz. 25 min.

Codziennie

19:30 – 05:30 Ivano-FrankivskKrakow

10 godz. 0 min.

Codziennie

20:20 – 04:35 Ivano-FrankivskKrakow

8 godz. 15 min.

Codziennie

21:35 – 13:30 Ivano-FrankivskKrakow

15 godz. 55 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

21:35 – 13:30 Ivano-FrankivskKrakow

15 godz. 55 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

Trasa na mapie

Jak z Ivano-Frankivsk szybko dojechać do centrum Krakow w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Ivano-Frankivsk oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Krakow. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

Vital euro transKrakow - Nadvirna

Polecam. Miałem duże obawy po koszmarnym doświadczeniu z innym przewodnikiem i przeczytaniu niektórych komentarzy jednak wszystko poszło sprawnie. Wygodny autobus, mili kierowcy i nieduże opóźnienie z powodu postoju na granicy.

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation