Według czasu
Według ceny

Autobusy Ivano-Frankivsk - Katowice

Kup bilet na autobus Ivano-Frankivsk – Katowice: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Katowice. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Ivano-Frankivsk do Katowice i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Katowice najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
09:00 – 23:25 Ivano-FrankivskKatowice

14 godz. 25 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

10:50 – 21:30 Ivano-FrankivskKatowice

10 godz. 40 min.

Codziennie

10:50 – 21:30 Ivano-FrankivskKatowice

10 godz. 40 min.

Codziennie

12:25 – 00:30 Ivano-FrankivskKatowice

12 godz. 5 min.

Pt

13:00 – 01:20 Ivano-FrankivskKatowice

12 godz. 20 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

14:00 – 02:10 Ivano-FrankivskKatowice

12 godz. 10 min.

Wt, Cz, Sb

14:30 – 02:30 Ivano-FrankivskKatowice

12 godz. 0 min.

Pn, Śr, Pt, Nd

14:30 – 02:30 Ivano-FrankivskKatowice

12 godz. 0 min.

Wt, Cz, Sb

16:30 – 04:35 Ivano-FrankivskKatowice

12 godz. 5 min.

Wt, Pt, Sb

17:05 – 05:40 Ivano-FrankivskKatowice

12 godz. 35 min.

Codziennie

17:40 – 05:30 Ivano-FrankivskKatowice

11 godz. 50 min.

Codziennie

17:40 – 05:25 Ivano-FrankivskKatowice

11 godz. 45 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

18:00 – 05:20 Ivano-FrankivskKatowice

11 godz. 20 min.

Śr, Sb, Nd

18:40 – 05:30 Ivano-FrankivskKatowice

10 godz. 50 min.

Codziennie

19:30 – 06:30 Ivano-FrankivskKatowice

11 godz. 0 min.

Codziennie

20:20 – 06:05 Ivano-FrankivskKatowice

9 godz. 45 min.

Codziennie

21:35 – 15:10 Ivano-FrankivskKatowice

17 godz. 35 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

21:35 – 15:10 Ivano-FrankivskKatowice

17 godz. 35 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

Trasa na mapie

Jak z Ivano-Frankivsk szybko dojechać do centrum Katowice w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Ivano-Frankivsk oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Katowice. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information