Według czasu
Według ceny

Autobusy Ivano-Frankivsk - Katowice

Kup bilet na autobus Ivano-Frankivsk – Katowice: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Katowice. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Ivano-Frankivsk do Katowice i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Katowice najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
09:00 – 23:25 Ivano-FrankivskKatowice

14 godz. 25 min.

Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

10:50 – 21:30 Ivano-FrankivskKatowice

10 godz. 40 min.

Codziennie

10:50 – 21:30 Ivano-FrankivskKatowice

10 godz. 40 min.

Codziennie

12:25 – 00:30 Ivano-FrankivskKatowice

12 godz. 5 min.

Cz, Pt, Sb

12:25 – 00:30 Ivano-FrankivskKatowice

12 godz. 5 min.

Cz

13:00 – 01:20 Ivano-FrankivskKatowice

12 godz. 20 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

14:30 – 02:30 Ivano-FrankivskKatowice

12 godz. 0 min.

Codziennie

16:30 – 02:40 Ivano-FrankivskKatowice

10 godz. 10 min.

Codziennie

17:05 – 05:40 Ivano-FrankivskKatowice

12 godz. 35 min.

Codziennie

17:40 – 05:30 Ivano-FrankivskKatowice

11 godz. 50 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

17:40 – 05:25 Ivano-FrankivskKatowice

11 godz. 45 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

18:40 – 05:30 Ivano-FrankivskKatowice

10 godz. 50 min.

Codziennie

19:40 – 08:00 Ivano-FrankivskKatowice

12 godz. 20 min.

Codziennie

20:15 – 15:10 Ivano-FrankivskKatowice

18 godz. 55 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

20:15 – 15:10 Ivano-FrankivskKatowice

18 godz. 55 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

20:20 – 06:05 Ivano-FrankivskKatowice

9 godz. 45 min.

Codziennie

22:00 – 08:30 Ivano-FrankivskKatowice

10 godz. 30 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Ivano-Frankivsk szybko dojechać do centrum Katowice w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Ivano-Frankivsk oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Katowice. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

Yatsiv FOPWroclaw - Kalush

Great service.

МодультрансЛьвов - Краков

ехал с Львова до Кракова всё было хорошо водители хорошие доехали быстро плюс была скидка на билет по льготе

ModultransЛьвов - Гдыня

Всё отлично, спасибо.

P-TRANS/ФОП АмброзякЛьвов - Жешув

Відсутність зарядки і поломані крісла які щоправда цього разу , враховуючи незаповнений автобус не вплинули на поїздку. Відношення водіїв на 5+

Vital euro transЛьвов - Краков

Приїхали із невеликим запізненням, зручності в автобусі відсутні, але водії дуже привітні й ввічливі.

ModultransЛьвов - Гданьск

Все понравилось, кроме времени ожидания на границе, но это не их вина.

МодультрансВроцлав - Львов

Поездка была замечательной, уютная атмосфера с любимыми фильмами и программами, толковый и пунктуальный водитель. Единственное, что я замёрзла ночью( Не считая последнего, мне очень понравилось.

МодультрансЛьвов - Краков аэропорт

Огромное спасибо водителям автобуса Львов- Краков 7.10.2017. Если бы не они , пропал бы мой отпуск в Испании и большие деньги заплаченные за него. Только благодаря им я успел на самолёт после 12 часов на границе. Здоровья им и удачи.

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information