Według czasu
Według ceny

Autobusy Zhytomyr - Katowice

Kup bilet na autobus Zhytomyr – Katowice: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Katowice. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Zhytomyr do Katowice i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Katowice najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:05 – 17:00 ZhytomyrKatowice

16 godz. 55 min.

Śr

01:30 – 18:30 ZhytomyrKatowice

17 godz. 0 min.

Sb

08:30 – 22:40 ZhytomyrKatowice

14 godz. 10 min.

Wt, Pt

10:30 – 00:30 ZhytomyrKatowice

14 godz. 0 min.

Nd

12:15 – 07:00 ZhytomyrKatowice

18 godz. 45 min.

Pn, Pt

12:25 – 03:05 ZhytomyrKatowice

14 godz. 40 min.

Nd

12:25 – 03:05 ZhytomyrKatowice

14 godz. 40 min.

Pt

14:00 – 06:00 ZhytomyrKatowice

16 godz. 0 min.

Codziennie

14:00 – 06:00 ZhytomyrKatowice

16 godz. 0 min.

Codziennie

15:40 – 07:30 ZhytomyrKatowice

15 godz. 50 min.

Codziennie

15:40 – 07:30 ZhytomyrKatowice

15 godz. 50 min.

Codziennie

15:40 – 07:30 ZhytomyrKatowice

15 godz. 50 min.

Codziennie

16:00 – 09:00 ZhytomyrKatowice

17 godz. 0 min.

Codziennie

16:10 – 05:20 ZhytomyrKatowice

13 godz. 10 min.

Pn, Pt

18:15 – 09:00 ZhytomyrKatowice

14 godz. 45 min.

Śr, Cz, Sb, Nd

19:15 – 12:30 ZhytomyrKatowice

17 godz. 15 min.

Śr, Nd

19:45 – 09:05 ZhytomyrKatowice

13 godz. 20 min.

Codziennie

20:10 – 10:00 ZhytomyrKatowice

13 godz. 50 min.

Codziennie

21:10 – 15:10 ZhytomyrKatowice

18 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

22:10 – 11:10 ZhytomyrKatowice

13 godz. 0 min.

Codziennie

22:10 – 11:10 ZhytomyrKatowice

13 godz. 0 min.

Codziennie

22:10 – 11:10 ZhytomyrKatowice

13 godz. 0 min.

Codziennie

22:30 – 15:20 ZhytomyrKatowice

16 godz. 50 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

Trasa na mapie

Jak z Zhytomyr szybko dojechać do centrum Katowice w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Zhytomyr oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Katowice. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

Рома-бус/ЕВХДВроцлав - Харьков

Купили билет до Харькова. Половину пути (до Киева) пока ехали с польским водителями все было замечательно ( напитки, вайфай, вежливые водители), но в Киеве как будто попали в первобытный век. Вместо автобуса дали убитую маршрутку и поставили перед фактом, что или так или будет проходящий…

просто жах, автобус запізнився в Луцьк на 2 години!!!!

Рома-бус/ЕВХДЗелёна-Гура - Киев

Перевозчик OK! Їхав за маршрутом Зелена Гура - Київ 29.09.2017 дружина 20.10.2017. Кава, холодна водичка, хороше обслуговання. Недолік один - заїзд на кордон від 4 до 5 годин (НА САМОМУ КОРДОНІ ВСЕ ШВИДКО, ЯК НА ПОЛЬСЬКІЙ СТОРОНІ ТАК І НА УКРАЇНСЬКІЙ)

Юниверс/EWHDКраков - Тернополь

На борту був нетверезий пасажир з стійким запахом, крім того валізу виставили на вулиці у Львові посеред ночі, водіїв не здивував той факт, що людини біля валізи не має і ніхто її не забирає,тому що їхала я в Тернопіль. Прохання водіям бути уважнішими і не…

Юниверс/EWHDГданьск - Киев

нормальная поездка. особых претензий не имею.

Юниверс/EWHDКиев - Жешув

Основная претензия, что из Киева отправились на 1 час позже, в связи з чем, попали в простой на границе. В итоге в Жешув прибыли на 4,5 часа позже графика.

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусКиев - Вроцлав

Не ожидали, что поездка будет настолько удобной. Во-первых, автобус очень комфортабельный. Туалет работал всю поездку, также было чисто и можно было нормально воспользоваться. Во-вторых, водители пунктуальные, все по графику. В третьих, очень милая стюардесса предлагала несколько раз чай. Отопление и кондиционер работали исправно. Прохождение границы…

Юниверс/EWHDКраков - Киев

жахливі спогади про водіїв. хамло неймовірне. не вміють спілкуватися з людьми, на всі претензії погрожують висадити. також некоректно вказане місце прибуття - у квитку одна автостанція, а на ділі зовсім інший автовокзал. немає жодного бажання користуватись послугами цього перевізника

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information