Według czasu
Według ceny

Autobusy Zhytomyr - Katowice

Kup bilet na autobus Zhytomyr – Katowice: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Katowice. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Zhytomyr do Katowice i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Katowice najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:05 – 17:00 ZhytomyrKatowice

16 godz. 55 min.

Wt, Śr

01:30 – 18:30 ZhytomyrKatowice

17 godz. 0 min.

Sb

01:30 – 16:40 ZhytomyrKatowice

15 godz. 10 min.

Wt, Cz, Sb

08:00 – 22:40 ZhytomyrKatowice

14 godz. 40 min.

Wt, Śr, Pt

11:40 – 07:00 ZhytomyrKatowice

19 godz. 20 min.

Pn

11:40 – 07:00 ZhytomyrKatowice

19 godz. 20 min.

Pt

12:00 – 02:00 ZhytomyrKatowice

14 godz. 0 min.

Nd

12:25 – 02:30 ZhytomyrKatowice

14 godz. 5 min.

Pn, Pt

13:30 – 09:25 ZhytomyrKatowice

19 godz. 55 min.

Codziennie

14:00 – 06:00 ZhytomyrKatowice

16 godz. 0 min.

Codziennie

14:00 – 06:00 ZhytomyrKatowice

16 godz. 0 min.

Codziennie

15:40 – 07:25 ZhytomyrKatowice

15 godz. 45 min.

Codziennie

15:40 – 07:30 ZhytomyrKatowice

15 godz. 50 min.

Codziennie

15:40 – 07:25 ZhytomyrKatowice

15 godz. 45 min.

Wt, Cz, Pt, Sb

15:40 – 07:25 ZhytomyrKatowice

15 godz. 45 min.

Codziennie

15:40 – 07:25 ZhytomyrKatowice

15 godz. 45 min.

Codziennie

16:00 – 09:00 ZhytomyrKatowice

17 godz. 0 min.

Codziennie

16:10 – 05:20 ZhytomyrKatowice

13 godz. 10 min.

Pn, Śr, Pt

17:10 – 06:50 ZhytomyrKatowice

13 godz. 40 min.

Codziennie

17:10 – 06:50 ZhytomyrKatowice

13 godz. 40 min.

Codziennie

17:10 – 06:50 ZhytomyrKatowice

13 godz. 40 min.

Codziennie

18:15 – 09:00 ZhytomyrKatowice

14 godz. 45 min.

Śr, Sb

19:15 – 12:30 ZhytomyrKatowice

17 godz. 15 min.

Nd

19:45 – 09:05 ZhytomyrKatowice

13 godz. 20 min.

Codziennie

21:10 – 15:10 ZhytomyrKatowice

18 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

21:10 – 15:10 ZhytomyrKatowice

18 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

22:10 – 11:10 ZhytomyrKatowice

13 godz. 0 min.

Codziennie

22:10 – 11:10 ZhytomyrKatowice

13 godz. 0 min.

Codziennie

22:10 – 11:10 ZhytomyrKatowice

13 godz. 0 min.

Codziennie

22:30 – 15:20 ZhytomyrKatowice

16 godz. 50 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

Trasa na mapie

Jak z Zhytomyr szybko dojechać do centrum Katowice w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Zhytomyr oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Katowice. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусЖитомир - Краков

Ogólnie nie było źle, można dać czwórkę. Jak dla mnie, w autobusie było za gorąco. Fotel na którym siedziałem nie dał się skutecznie odsunąć w bok. Pani od kawy i herbaty była sympatyczna i uprzejma. Panowie kierowcy nie byli specjalnie uprzejmi i przyjaźni, bagaże traktowali…

PrAT Tulchinske ATP 10507 (НАШБУС.СOM)Rivne - Katowice

Podróż była komfortowa. Jest działająca (!) toaleta. Można napić się herbaty lub gorącej czekolady. Jakoś nawet rozdawali kanapki ^^

PrAT Tulchinske ATP 10507 (НАШБУС.СOM)Walbrzych - Kiev

Autobus czysty i ciepły. Pierwszy z ukraińskich w którym to toaleta była otwarta i do użytku pasażerom. Stuardessa bardzo sympatyczna i troskliwa o pasażerów, która potrafi zadbać o dobrą atmosferę i miłą podróż. Jedyne spostrzeżenia to mogło by być więcej miejsca na nogi oraz gniazdko…

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information