• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Zhytomyr - Katowice

Kup bilet na autobus Zhytomyr – Katowice: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Katowice. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Zhytomyr do Katowice i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Katowice najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
08:00 – 22:35 ZhytomyrKatowice

14 godz. 35 min.

Wt, Pt

08:25 – 20:25 ZhytomyrKatowice

12 godz. 0 min.

Cz, Sb

11:50 – 02:30 ZhytomyrKatowice

14 godz. 40 min.

Codziennie

11:50 – 01:20 ZhytomyrKatowice

13 godz. 30 min.

Codziennie

12:00 – 04:45 ZhytomyrKatowice

16 godz. 45 min.

Cz, Nd

12:00 – 04:45 ZhytomyrKatowice

16 godz. 45 min.

Cz, Nd

12:25 – 02:20 ZhytomyrKatowice

13 godz. 55 min.

Cz

12:30 – 02:10 ZhytomyrKatowice

13 godz. 40 min.

Wt

12:50 – 03:25 ZhytomyrKatowice

14 godz. 35 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

14:00 – 05:40 ZhytomyrKatowice

15 godz. 40 min.

Codziennie

14:00 – 05:40 ZhytomyrKatowice

15 godz. 40 min.

Codziennie

14:10 – 05:40 ZhytomyrKatowice

15 godz. 30 min.

Codziennie

14:45 – 05:25 ZhytomyrKatowice

14 godz. 40 min.

Codziennie

15:00 – 05:30 ZhytomyrKatowice

14 godz. 30 min.

Codziennie

15:40 – 07:25 ZhytomyrKatowice

15 godz. 45 min.

Codziennie

15:50 – 05:30 ZhytomyrKatowice

13 godz. 40 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

16:00 – 07:10 ZhytomyrKatowice

15 godz. 10 min.

Wt, Cz, Sb, Nd

16:00 – 07:30 ZhytomyrKatowice

15 godz. 30 min.

Wt, Cz, Sb, Nd

16:00 – 09:00 ZhytomyrKatowice

17 godz. 0 min.

Wt, Cz, Sb

16:00 – 07:10 ZhytomyrKatowice

15 godz. 10 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

16:00 – 05:30 ZhytomyrKatowice

13 godz. 30 min.

Codziennie

16:30 – 09:40 ZhytomyrKatowice

17 godz. 10 min.

Codziennie

16:50 – 07:20 ZhytomyrKatowice

14 godz. 30 min.

Codziennie

16:50 – 07:25 ZhytomyrKatowice

14 godz. 35 min.

Codziennie

16:50 – 07:25 ZhytomyrKatowice

14 godz. 35 min.

Codziennie

16:50 – 05:25 ZhytomyrKatowice

12 godz. 35 min.

Codziennie

17:00 – 05:30 ZhytomyrKatowice

12 godz. 30 min.

Codziennie

17:10 – 06:50 ZhytomyrKatowice

13 godz. 40 min.

Codziennie

17:10 – 06:50 ZhytomyrKatowice

13 godz. 40 min.

Codziennie

17:10 – 06:50 ZhytomyrKatowice

13 godz. 40 min.

Codziennie

17:10 – 06:45 ZhytomyrKatowice

13 godz. 35 min.

Codziennie

19:40 – 09:05 ZhytomyrKatowice

13 godz. 25 min.

Codziennie

21:30 – 11:10 ZhytomyrKatowice

13 godz. 40 min.

Codziennie

22:30 – 15:20 ZhytomyrKatowice

16 godz. 50 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

Trasa na mapie

Jak z Zhytomyr szybko dojechać do centrum Katowice w 2021 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Zhytomyr oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Katowice. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o przewoźników

TOPUKRAINE TzOVLviv - Krakow

PL: Bardzo dobra obsługa pasażerska. Autobus podjechał na czas. Wygoda na wysokim poziomie. Czas trasy wydłużony przez oczekiwanie na granicy, sytuacja niezależna od przewoźnika.

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation