Według czasu
Według ceny

Autobusy Kiev - Katowice

Kup bilet na autobus Kiev – Katowice: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Katowice. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Kiev do Katowice i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Katowice najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
06:00 – 22:40 KievKatowice

16 godz. 40 min.

Wt, Pt

09:30 – 02:00 KievKatowice

16 godz. 30 min.

Nd

09:30 – 07:00 KievKatowice

21 godz. 30 min.

Pt

10:00 – 02:00 KievKatowice

16 godz. 0 min.

Nd

10:30 – 02:00 KievKatowice

15 godz. 30 min.

Nd

11:30 – 06:25 KievKatowice

18 godz. 55 min.

Codziennie

11:30 – 06:25 KievKatowice

18 godz. 55 min.

Codziennie

11:30 – 06:00 KievKatowice

18 godz. 30 min.

Codziennie

11:30 – 06:00 KievKatowice

18 godz. 30 min.

Codziennie

11:50 – 09:25 KievKatowice

21 godz. 35 min.

Codziennie

12:30 – 07:25 KievKatowice

18 godz. 55 min.

Codziennie

13:00 – 09:00 KievKatowice

20 godz. 0 min.

Codziennie

13:30 – 07:25 KievKatowice

17 godz. 55 min.

Codziennie

13:30 – 07:25 KievKatowice

17 godz. 55 min.

Codziennie

13:30 – 07:25 KievKatowice

17 godz. 55 min.

Codziennie

13:30 – 07:30 KievKatowice

18 godz. 0 min.

Codziennie

13:40 – 07:10 KievKatowice

17 godz. 30 min.

Wt, Cz

13:40 – 07:10 KievKatowice

17 godz. 30 min.

Sb

14:00 – 05:20 KievKatowice

15 godz. 20 min.

Pn, Śr, Pt

14:00 – 09:00 KievKatowice

19 godz. 0 min.

Codziennie

14:30 – 09:00 KievKatowice

18 godz. 30 min.

Codziennie

14:30 – 07:10 KievKatowice

16 godz. 40 min.

Wt, Cz

14:30 – 07:10 KievKatowice

16 godz. 40 min.

Sb

15:00 – 06:50 KievKatowice

15 godz. 50 min.

Codziennie

15:00 – 06:50 KievKatowice

15 godz. 50 min.

Codziennie

15:00 – 06:50 KievKatowice

15 godz. 50 min.

Codziennie

16:00 – 09:00 KievKatowice

17 godz. 0 min.

Śr, Sb

16:45 – 09:05 KievKatowice

16 godz. 20 min.

Codziennie

17:30 – 09:05 KievKatowice

15 godz. 35 min.

Codziennie

18:55 – 15:10 KievKatowice

20 godz. 15 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

18:55 – 15:10 KievKatowice

20 godz. 15 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

18:55 – 15:10 KievKatowice

20 godz. 15 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

18:55 – 15:10 KievKatowice

20 godz. 15 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

20:00 – 11:10 KievKatowice

15 godz. 10 min.

Codziennie

20:00 – 11:10 KievKatowice

15 godz. 10 min.

Codziennie

20:00 – 11:10 KievKatowice

15 godz. 10 min.

Codziennie

20:00 – 11:10 KievKatowice

15 godz. 10 min.

Codziennie

20:15 – 15:20 KievKatowice

19 godz. 5 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

22:00 – 17:00 KievKatowice

19 godz. 0 min.

Śr

23:15 – 16:40 KievKatowice

17 godz. 25 min.

Wt, Cz, Sb

23:30 – 18:30 KievKatowice

19 godz. 0 min.

Sb

Trasa na mapie

Jak z Kiev szybko dojechać do centrum Katowice w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Kiev oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Katowice. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

PrAT Tulchinske ATP 10507/NaszbusSwidnica - Kiev

Polecam! Nowoczesny, luksusowy autobus (porównywalny z autobusami Flixbusa, czy Ecolines) pewnie prowadzony przez doświadczonych kierowców, niedrogie bilety, bardzo miłe ukraińskie hostessy rozdające pasażerom kawę, herbatę, wodę mineralną i pomagające pasażerom w razie potrzeby, na ekranach rozmieszczonych w autokarze podczas jazdy można było obejrzeć (nowe) komedie…

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусЖитомир - Краков

Ogólnie nie było źle, można dać czwórkę. Jak dla mnie, w autobusie było za gorąco. Fotel na którym siedziałem nie dał się skutecznie odsunąć w bok. Pani od kawy i herbaty była sympatyczna i uprzejma. Panowie kierowcy nie byli specjalnie uprzejmi i przyjaźni, bagaże traktowali…

PrAT Tulchinske ATP 10507 (НАШБУС.СOM)Rivne - Katowice

Podróż była komfortowa. Jest działająca (!) toaleta. Można napić się herbaty lub gorącej czekolady. Jakoś nawet rozdawali kanapki ^^

PrAT Tulchinske ATP 10507 (НАШБУС.СOM)Walbrzych - Kiev

Autobus czysty i ciepły. Pierwszy z ukraińskich w którym to toaleta była otwarta i do użytku pasażerom. Stuardessa bardzo sympatyczna i troskliwa o pasażerów, która potrafi zadbać o dobrą atmosferę i miłą podróż. Jedyne spostrzeżenia to mogło by być więcej miejsca na nogi oraz gniazdko…

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation