• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Kyiv - Katowice

Kup bilet na autobus Kyiv – Katowice: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Katowice. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Kyiv do Katowice i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Katowice najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
06:00 – 22:35 KyivKatowice

16 godz. 35 min.

Wt, Pt

06:30 – 20:25 KyivKatowice

13 godz. 55 min.

Cz, Sb

09:00 – 04:45 KyivKatowice

19 godz. 45 min.

Cz, Nd

09:45 – 04:45 KyivKatowice

19 godz. 0 min.

Cz, Nd

09:45 – 04:45 KyivKatowice

19 godz. 0 min.

Cz, Nd

10:00 – 02:30 KyivKatowice

16 godz. 30 min.

Codziennie

10:00 – 01:20 KyivKatowice

15 godz. 20 min.

Codziennie

10:20 – 02:20 KyivKatowice

16 godz. 0 min.

Cz

10:30 – 02:10 KyivKatowice

15 godz. 40 min.

Wt

10:40 – 03:25 KyivKatowice

16 godz. 45 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

11:30 – 05:40 KyivKatowice

18 godz. 10 min.

Codziennie

11:30 – 05:40 KyivKatowice

18 godz. 10 min.

Codziennie

11:30 – 05:40 KyivKatowice

18 godz. 10 min.

Codziennie

12:30 – 07:25 KyivKatowice

18 godz. 55 min.

Codziennie

13:00 – 05:25 KyivKatowice

16 godz. 25 min.

Codziennie

13:00 – 05:30 KyivKatowice

16 godz. 30 min.

Codziennie

13:30 – 07:25 KyivKatowice

17 godz. 55 min.

Codziennie

13:40 – 07:10 KyivKatowice

17 godz. 30 min.

Wt, Cz, Sb, Nd

13:40 – 07:30 KyivKatowice

17 godz. 50 min.

Wt, Cz, Sb, Nd

14:00 – 09:00 KyivKatowice

19 godz. 0 min.

Wt, Cz, Sb

14:00 – 05:30 KyivKatowice

15 godz. 30 min.

Codziennie

14:30 – 07:10 KyivKatowice

16 godz. 40 min.

Wt, Cz, Sb, Nd

14:30 – 07:30 KyivKatowice

17 godz. 0 min.

Wt, Cz, Sb, Nd

14:30 – 09:40 KyivKatowice

19 godz. 10 min.

Codziennie

14:30 – 07:10 KyivKatowice

16 godz. 40 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

14:40 – 05:30 KyivKatowice

14 godz. 50 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

15:00 – 06:50 KyivKatowice

15 godz. 50 min.

Codziennie

15:00 – 06:45 KyivKatowice

15 godz. 45 min.

Codziennie

15:00 – 06:50 KyivKatowice

15 godz. 50 min.

Codziennie

15:00 – 05:25 KyivKatowice

14 godz. 25 min.

Codziennie

15:00 – 07:25 KyivKatowice

16 godz. 25 min.

Codziennie

15:00 – 06:50 KyivKatowice

15 godz. 50 min.

Codziennie

15:00 – 07:25 KyivKatowice

16 godz. 25 min.

Codziennie

15:00 – 07:20 KyivKatowice

16 godz. 20 min.

Codziennie

15:00 – 05:30 KyivKatowice

14 godz. 30 min.

Codziennie

17:30 – 09:05 KyivKatowice

15 godz. 35 min.

Codziennie

19:30 – 11:10 KyivKatowice

15 godz. 40 min.

Codziennie

20:15 – 15:20 KyivKatowice

19 godz. 5 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

Trasa na mapie

Jak z Kyiv szybko dojechać do centrum Katowice w 2021 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Kyiv oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Katowice. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o przewoźników

TOPUKRAINE TzOVLviv - Krakow

PL: Bardzo dobra obsługa pasażerska. Autobus podjechał na czas. Wygoda na wysokim poziomie. Czas trasy wydłużony przez oczekiwanie na granicy, sytuacja niezależna od przewoźnika.

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation