Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Autobusy Kiev - Lviv

Kup bilet na autobus Kiev – Lviv: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe z Ukraina do Ukraina, Ceny przejazdu w Lviv. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Kiev do Lviv i z powrotem, najbliższe kursy dziś. Dojazd z Kiev do Lviv najniższe ceny, bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
01:00 – 09:00 KievLviv Odjazd z 01:00 od: Dworzec kolejowy (McDonald’s) Przyjazd do 09:00 do: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8

8 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

05:25 – 15:00 KievLviv Odjazd z 05:25 od: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3 Przyjazd do 15:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

9 godz. 35 min.

Trasa

Pt

06:30 – 14:30 KievLviv Odjazd z 06:30 od: Dworzec kolejowy (McDonald’s) Przyjazd do 14:30 do: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8

8 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

08:00 – 15:30 KievLviv Odjazd z 08:00 od: Stacja metra "Shulyavska", w pobliżu pomnik zbiorniku Przyjazd do 15:30 do: McDonalds, 12 Chornovola str.

7 godz. 30 min.

Trasa

Sb

08:15 – 15:30 KievLviv Odjazd z 08:15 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 15:30 do: Dworzec, ul. Strijska 109

7 godz. 15 min.

Trasa

Śr, Pt, Sb, Nd

08:30 – 15:30 KievLviv Odjazd z 08:30 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 15:30 do: Dworzec, ul. Strijska 109

7 godz. 0 min.

Trasa

Śr, Pt, Sb, Nd

08:30 – 17:30 KievLviv Odjazd z 08:30 od: Dworzec "Dachnaja", pr.Peremogy 142 Przyjazd do 17:30 do: ul.Kuznevyča 2

9 godz. 0 min.

Trasa

Cz

09:00 – 17:00 KievLviv Odjazd z 09:00 od: Dworzec PKP "Kiev" pobliżu Ekomarket Przyjazd do 17:00 do: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8

8 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

11:30 – 19:30 KievLviv Odjazd z 11:30 od: Dworzec PKP "Kiev" pobliżu Ekomarket Przyjazd do 19:30 do: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8

8 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

13:00 – 20:30 KievLviv Odjazd z 13:00 od: Stacja metra "Shulyavska", w pobliżu pomnik zbiorniku Przyjazd do 20:30 do: McDonalds, 12 Chornovola str.

7 godz. 30 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb

15:00 – 23:00 KievLviv Odjazd z 15:00 od: Dworzec PKP "Kiev" pobliżu Ekomarket Przyjazd do 23:00 do: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8

8 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

18:00 – 02:00 KievLviv Odjazd z 18:00 od: Dworzec PKP "Kiev" pobliżu Ekomarket Przyjazd do 02:00 do: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8

8 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

18:15 – 01:30 KievLviv Odjazd z 18:15 od: Stacja metra "Shulyavska", w pobliżu pomnik zbiorniku Przyjazd do 01:30 do: McDonalds, 12 Chornovola str.

7 godz. 15 min.

Trasa

Cz

20:00 – 04:00 KievLviv Odjazd z 20:00 od: Dworzec PKP "Kiev" pobliżu Ekomarket Przyjazd do 04:00 do: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8

8 godz. 0 min.

Trasa

Pt

20:30 – 03:30 KievLviv Odjazd z 20:30 od: Stacja metra "Shulyavska", w pobliżu pomnik zbiorniku Przyjazd do 03:30 do: McDonalds, 12 Chornovola str.

7 godz. 0 min.

Trasa

Pt

21:00 – 05:00 KievLviv Odjazd z 21:00 od: Dworzec PKP "Kiev" pobliżu Ekomarket Przyjazd do 05:00 do: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8

8 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

21:25 – 06:15 KievLviv Odjazd z 21:25 od: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3 Przyjazd do 06:15 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 50 min.

Trasa

Cz, Pt, Sb, Nd

21:25 – 06:15 KievLviv Odjazd z 21:25 od: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3 Przyjazd do 06:15 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 50 min.

Trasa

Pt

22:00 – 06:00 KievLviv Odjazd z 22:00 od: Dworzec PKP "Kiev" pobliżu Ekomarket Przyjazd do 06:00 do: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8

8 godz. 0 min.

Trasa

Pt

Trasa na mapie

Jak z Kiev szybko dojechać do centrum Lviv w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja wyjazdu autobusów z Kiev oraz lokalizacja przyprzyjazdowa w Lviv. Czas wpodróży: czas podróży z Ukraina do Ukraina, odległośc w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information