ВАЖЛИВО!: Коронавірус (COVID-19): для отримання туристичної інформації та оновлень натисніть тут

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Київ - Львів

Купити квитки на автобус Київ - Львів: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Львів. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Київ в Львів і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Львів дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
01:00 – 09:00 КиївЛьвів

8 год. 0 хв.

Кожен день

01:00 – 09:00 КиївЛьвів

8 год. 0 хв.

Кожен день

01:00 – 09:00 КиївЛьвів

8 год. 0 хв.

Кожен день

01:00 – 09:00 КиївЛьвів

8 год. 0 хв.

Кожен день

03:30 – 11:30 КиївЛьвів

8 год. 0 хв.

Кожен день

03:30 – 11:30 КиївЛьвів

8 год. 0 хв.

Кожен день

03:30 – 11:30 КиївЛьвів

8 год. 0 хв.

Кожен день

03:30 – 11:30 КиївЛьвів

8 год. 0 хв.

Кожен день

06:30 – 14:30 КиївЛьвів

8 год. 0 хв.

Кожен день

06:30 – 14:30 КиївЛьвів

8 год. 0 хв.

Кожен день

06:30 – 14:30 КиївЛьвів

8 год. 0 хв.

Кожен день

06:30 – 14:30 КиївЛьвів

8 год. 0 хв.

Кожен день

07:00 – 15:40 КиївЛьвів

8 год. 40 хв.

Нд

07:50 – 16:00 КиївЛьвів

8 год. 10 хв.

Ср, Сб

07:50 – 15:00 КиївЛьвів

7 год. 10 хв.

Ср, Пт, Сб, Нд

08:00 – 15:30 КиївЛьвів

7 год. 30 хв.

Сб

08:30 – 16:00 КиївЛьвів

7 год. 30 хв.

Ср, Сб

09:00 – 17:00 КиївЛьвів

8 год. 0 хв.

Кожен день

09:00 – 17:00 КиївЛьвів

8 год. 0 хв.

Кожен день

09:00 – 17:00 КиївЛьвів

8 год. 0 хв.

Кожен день

09:00 – 17:00 КиївЛьвів

8 год. 0 хв.

Кожен день

10:00 – 17:45 КиївЛьвів

7 год. 45 хв.

Вт

11:05 – 19:40 КиївЛьвів

8 год. 35 хв.

Вт, Чт, Пт

11:30 – 19:30 КиївЛьвів

8 год. 0 хв.

Кожен день

11:30 – 19:30 КиївЛьвів

8 год. 0 хв.

Кожен день

11:30 – 19:30 КиївЛьвів

8 год. 0 хв.

Кожен день

11:30 – 19:30 КиївЛьвів

8 год. 0 хв.

Кожен день

12:30 – 21:40 КиївЛьвів

9 год. 10 хв.

Кожен день

13:00 – 20:30 КиївЛьвів

7 год. 30 хв.

Кожен день

13:00 – 21:00 КиївЛьвів

8 год. 0 хв.

Кожен день

13:00 – 20:30 КиївЛьвів

7 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб

13:00 – 20:30 КиївЛьвів

7 год. 30 хв.

Кожен день

13:30 – 21:40 КиївЛьвів

8 год. 10 хв.

Кожен день

13:40 – 22:40 КиївЛьвів

9 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт

14:30 – 22:40 КиївЛьвів

8 год. 10 хв.

Пн, Ср, Пт

15:00 – 23:00 КиївЛьвів

8 год. 0 хв.

Кожен день

15:00 – 23:00 КиївЛьвів

8 год. 0 хв.

Кожен день

15:00 – 23:00 КиївЛьвів

8 год. 0 хв.

Кожен день

15:00 – 23:00 КиївЛьвів

8 год. 0 хв.

Кожен день

16:30 – 01:00 КиївЛьвів

8 год. 30 хв.

Кожен день

16:30 – 00:45 КиївЛьвів

8 год. 15 хв.

Кожен день

16:30 – 00:45 КиївЛьвів

8 год. 15 хв.

Кожен день

16:30 – 00:45 КиївЛьвів

8 год. 15 хв.

Кожен день

18:00 – 02:00 КиївЛьвів

8 год. 0 хв.

Кожен день

18:00 – 02:00 КиївЛьвів

8 год. 0 хв.

Кожен день

18:00 – 02:00 КиївЛьвів

8 год. 0 хв.

Кожен день

18:00 – 01:30 КиївЛьвів

7 год. 30 хв.

Чт

18:00 – 02:00 КиївЛьвів

8 год. 0 хв.

Кожен день

20:00 – 04:00 КиївЛьвів

8 год. 0 хв.

Пт

20:00 – 03:30 КиївЛьвів

7 год. 30 хв.

Пт

20:00 – 04:00 КиївЛьвів

8 год. 0 хв.

Пт

20:00 – 04:00 КиївЛьвів

8 год. 0 хв.

Пт

20:00 – 04:00 КиївЛьвів

8 год. 0 хв.

Пт

20:00 – 04:00 КиївЛьвів

8 год. 0 хв.

Пт

20:00 – 04:00 КиївЛьвів

8 год. 0 хв.

Пт

21:00 – 05:00 КиївЛьвів

8 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

21:00 – 05:00 КиївЛьвів

8 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт

21:00 – 05:00 КиївЛьвів

8 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

21:00 – 05:00 КиївЛьвів

8 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

21:00 – 05:00 КиївЛьвів

8 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт

21:00 – 05:00 КиївЛьвів

8 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт

21:00 – 05:00 КиївЛьвів

8 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт

21:00 – 05:00 КиївЛьвів

8 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

21:00 – 05:00 КиївЛьвів

8 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт

21:20 – 06:15 КиївЛьвів

8 год. 55 хв.

Пн

21:45 – 06:05 КиївЛьвів

8 год. 20 хв.

Кожен день

21:45 – 06:05 КиївЛьвів

8 год. 20 хв.

Кожен день

22:00 – 06:00 КиївЛьвів

8 год. 0 хв.

Пт

22:00 – 06:00 КиївЛьвів

8 год. 0 хв.

Пт

22:00 – 06:00 КиївЛьвів

8 год. 0 хв.

Пт

22:00 – 06:05 КиївЛьвів

8 год. 5 хв.

Кожен день

22:00 – 06:00 КиївЛьвів

8 год. 0 хв.

Пт

22:00 – 06:05 КиївЛьвів

8 год. 5 хв.

Кожен день

22:30 – 07:20 КиївЛьвів

8 год. 50 хв.

Чт

22:30 – 07:30 КиївЛьвів

9 год. 0 хв.

Пт, Нд

22:30 – 07:30 КиївЛьвів

9 год. 0 хв.

Пт, Нд

23:00 – 07:00 КиївЛьвів

8 год. 0 хв.

Кожен день

23:00 – 06:30 КиївЛьвів

7 год. 30 хв.

Кожен день

23:00 – 07:00 КиївЛьвів

8 год. 0 хв.

Кожен день

23:00 – 06:30 КиївЛьвів

7 год. 30 хв.

Кожен день

23:00 – 07:00 КиївЛьвів

8 год. 0 хв.

Кожен день

23:00 – 06:30 КиївЛьвів

7 год. 30 хв.

Кожен день

23:15 – 07:20 КиївЛьвів

8 год. 5 хв.

Чт

23:20 – 06:30 КиївЛьвів

7 год. 10 хв.

Кожен день

23:30 – 06:30 КиївЛьвів

7 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

23:30 – 07:30 КиївЛьвів

8 год. 0 хв.

Пт, Нд

23:30 – 07:30 КиївЛьвів

8 год. 0 хв.

Пт, Нд

23:40 – 08:50 КиївЛьвів

9 год. 10 хв.

Пт

Маршрут на карті

Як з Київ швидко доїхати до центру Львів в 2020 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Київ і куди прибувають до Львів. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

Павлюк Л.И.Ровно - Львов

Часто їжджу цим автобусом, сидіти комфортно, тепло, водій привітний))

Павлюк Л.В.Мукачево - Львов

На зупинку автобус приїхав без запізнення. Швидко та безпечно довіз нас в пункт призначення. Але як виявилося ми даремно йшли на цю АЗС, бо автобус заїжджає на АС. Тому рекомендую дзвонити до водія та уточнювати маршрут

Павлюк Л.И.Киев - Ровно

Дякуємо, все сподобалося!

Павлюк Л.И.Ужгород - Львов

Автобус прибув вчасно. Виїхав з Ужгороду вчасно. Приїхав вчасно. Чисто, охайно.

Pavljuk L.I.Rivne - Uzhgorod

Місце посадки пасажирів на автовокзалі в м.Рівне та м.Ужгород, а в білетах застаріла інформація, допомогла гаряча лінія, що вказана в білет і.Інакше, я не сіла на автобус, просто не знайшла. Проїзд в автобусі - швидко, тепло, без особливих переваг, зупиняється раз на 4 години. Великий…

Павлюк Л.И.Львов - Житомир

Поїздка Львів-Житомир 30.07.19 нам сподобалася. Дякуємо

Павлюк Л.И.Житомир - Львов

Все було чітко: автобус приїхав вчасно, в салоні було тепло. Водій оголошував назву наступної зупинки заздалегідь.Дякую!

Павлюк Л.И.Киев - Львов

Норм поїздка на класному автобусі

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя