За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Варшава - Львів

Купити квитки на автобус Варшава - Львів: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Львів. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Варшава в Львів і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Львів дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
08:00 – 18:10 ВаршаваЛьвів

10 год. 10 хв.

Кожен день

08:00 – 18:10 ВаршаваЛьвів

10 год. 10 хв.

Кожен день

08:00 – 18:10 ВаршаваЛьвів

10 год. 10 хв.

Кожен день

08:00 – 18:10 ВаршаваЛьвів

10 год. 10 хв.

Кожен день

08:00 – 18:10 ВаршаваЛьвів

10 год. 10 хв.

Кожен день

08:30 – 20:30 ВаршаваЛьвів

12 год. 0 хв.

Кожен день

10:30 – 21:35 ВаршаваЛьвів

11 год. 5 хв.

Пн, Ср, Сб

10:30 – 21:30 ВаршаваЛьвів

11 год. 0 хв.

Кожен день

11:00 – 21:00 ВаршаваЛьвів

10 год. 0 хв.

Кожен день

11:00 – 21:00 ВаршаваЛьвів

10 год. 0 хв.

Кожен день

11:00 – 20:35 ВаршаваЛьвів

9 год. 35 хв.

Кожен день

11:00 – 20:35 ВаршаваЛьвів

9 год. 35 хв.

Кожен день

14:30 – 23:40 ВаршаваЛьвів

9 год. 10 хв.

Пт

14:30 – 23:40 ВаршаваЛьвів

9 год. 10 хв.

Пт

14:40 – 01:00 ВаршаваЛьвів

10 год. 20 хв.

Чт, Нд

14:40 – 01:00 ВаршаваЛьвів

10 год. 20 хв.

Чт, Нд

14:50 – 00:40 ВаршаваЛьвів

9 год. 50 хв.

Вт, Чт, Сб

15:30 – 01:00 ВаршаваЛьвів

9 год. 30 хв.

Ср, Пт, Нд

15:30 – 01:00 ВаршаваЛьвів

9 год. 30 хв.

Ср, Пт, Нд

15:45 – 02:00 ВаршаваЛьвів

10 год. 15 хв.

Кожен день

16:00 – 01:40 ВаршаваЛьвів

9 год. 40 хв.

Кожен день

16:15 – 00:35 ВаршаваЛьвів

8 год. 20 хв.

Кожен день

16:40 – 03:45 ВаршаваЛьвів

11 год. 5 хв.

Кожен день

16:40 – 04:15 ВаршаваЛьвів

11 год. 35 хв.

Кожен день

17:00 – 04:20 ВаршаваЛьвів

11 год. 20 хв.

Кожен день

17:30 – 03:20 ВаршаваЛьвів

9 год. 50 хв.

Кожен день

17:30 – 05:05 ВаршаваЛьвів

11 год. 35 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

17:30 – 02:40 ВаршаваЛьвів

9 год. 10 хв.

Кожен день

17:30 – 05:05 ВаршаваЛьвів

11 год. 35 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

17:50 – 05:00 ВаршаваЛьвів

11 год. 10 хв.

Кожен день

19:00 – 05:30 ВаршаваЛьвів

10 год. 30 хв.

Ср, Сб

19:00 – 04:00 ВаршаваЛьвів

9 год. 0 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

19:00 – 05:30 ВаршаваЛьвів

10 год. 30 хв.

Ср, Сб

19:00 – 05:20 ВаршаваЛьвів

10 год. 20 хв.

Пт

19:00 – 04:00 ВаршаваЛьвів

9 год. 0 хв.

Кожен день

19:15 – 04:35 ВаршаваЛьвів

9 год. 20 хв.

Чт

19:15 – 04:35 ВаршаваЛьвів

9 год. 20 хв.

Кожен день

19:15 – 06:55 ВаршаваЛьвів

11 год. 40 хв.

Кожен день

19:15 – 04:50 ВаршаваЛьвів

9 год. 35 хв.

Кожен день

19:25 – 04:45 ВаршаваЛьвів

9 год. 20 хв.

Кожен день

19:25 – 05:00 ВаршаваЛьвів

9 год. 35 хв.

Кожен день

19:30 – 04:45 ВаршаваЛьвів

9 год. 15 хв.

Кожен день

19:30 – 05:00 ВаршаваЛьвів

9 год. 30 хв.

Кожен день

20:30 – 05:45 ВаршаваЛьвів

9 год. 15 хв.

Кожен день

20:30 – 05:45 ВаршаваЛьвів

9 год. 15 хв.

Кожен день

20:30 – 05:00 ВаршаваЛьвів

8 год. 30 хв.

Кожен день

20:30 – 06:20 ВаршаваЛьвів

9 год. 50 хв.

Кожен день

20:30 – 06:20 ВаршаваЛьвів

9 год. 50 хв.

Кожен день

20:40 – 07:00 ВаршаваЛьвів

10 год. 20 хв.

Кожен день

20:40 – 06:35 ВаршаваЛьвів

9 год. 55 хв.

Кожен день

21:00 – 06:35 ВаршаваЛьвів

9 год. 35 хв.

Кожен день

21:00 – 06:35 ВаршаваЛьвів

9 год. 35 хв.

Кожен день

21:00 – 07:00 ВаршаваЛьвів

10 год. 0 хв.

Кожен день

21:00 – 07:00 ВаршаваЛьвів

10 год. 0 хв.

Кожен день

21:40 – 06:40 ВаршаваЛьвів

9 год. 0 хв.

Кожен день

21:40 – 06:10 ВаршаваЛьвів

8 год. 30 хв.

Кожен день

21:50 – 07:30 ВаршаваЛьвів

9 год. 40 хв.

Кожен день

21:55 – 06:40 ВаршаваЛьвів

8 год. 45 хв.

Вт, Ср, Пт, Нд

21:55 – 07:05 ВаршаваЛьвів

9 год. 10 хв.

Вт, Ср, Пт, Нд

23:00 – 08:30 ВаршаваЛьвів

9 год. 30 хв.

Кожен день

23:00 – 08:30 ВаршаваЛьвів

9 год. 30 хв.

Кожен день

23:00 – 09:10 ВаршаваЛьвів

10 год. 10 хв.

Кожен день

23:00 – 09:10 ВаршаваЛьвів

10 год. 10 хв.

Кожен день

23:40 – 09:10 ВаршаваЛьвів

9 год. 30 хв.

Кожен день

23:40 – 08:30 ВаршаваЛьвів

8 год. 50 хв.

Кожен день

23:40 – 08:30 ВаршаваЛьвів

8 год. 50 хв.

Кожен день

23:40 – 09:10 ВаршаваЛьвів

9 год. 30 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Варшава швидко доїхати до центру Львів в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Варшава і куди прибувають до Львів. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

ATE TRAVELGdansk - Rivne

Generally, was ok

Przewozy Międzynarodowy Gregorz WośЛьвов - Варшава

Все быстро и красиво. Границу проставили за час.

ATE TRAVELWarszawa - Lviv

everything was ok, drivers were very friendly and nice, the bus was in a good condition, toilet available. Recommend:)

ATE TRAVELВаршава - Львов

everything was cool, very nice and friendly drivers, the bus is in a good condition. Recommend

Orion Avto/OpenlineВинница - Варшава

Довольно неплохо - очень тепло, быстро, есть вай-фай (на Украине и в Польше) и зарядка для телефона.

Orion Avto/OpenlineВаршава - Львов

Все было хорошо. В автобусе было тепло, телевизор, зарядка для телефона, Wi-Fi. Во Львов прибыли по расписанию. Так что все отлично,

Orion Avto/OpenlineТернополь - Люблин

Загалом все ок, хіба що не працював Wi-Fi і надто оптимістична оцінка на кордоні в графіку, до Любліна спізнились на 3.5 шодини.

Denysivka AutoWarszawa - Lviv

Все будо добре

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information