За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Краків - Львів

Купити квитки на автобус Краків - Львів: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Львів. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Краків в Львів і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Львів дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:20 – 09:00 КраківЛьвів Відправлення в 00:20 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 09:00 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

8 год. 40 хв.

Маршрут

Ср, Сб

00:20 – 09:30 КраківЛьвів Відправлення в 00:20 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 09:30 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

9 год. 10 хв.

Маршрут

Ср, Сб

01:15 – 07:50 КраківЛьвів Відправлення в 01:15 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 07:50 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

6 год. 35 хв.

Маршрут

Пт, Сб, Нд

01:25 – 09:15 КраківЛьвів Відправлення в 01:25 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 09:15 до: Ж/Д вокзал, парковка, пл.Дворцова 1

7 год. 50 хв.

Маршрут

Пн, Пт

01:25 – 09:00 КраківЛьвів Відправлення в 01:25 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 09:00 до: Ж/Д вокзал, парковка, пл.Дворцова 1

7 год. 35 хв.

Маршрут

Пн, Пт

01:30 – 09:00 КраківЛьвів Відправлення в 01:30 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 09:00 до: Ж/Д вокзал, парковка, пл.Дворцова 1

7 год. 30 хв.

Маршрут

Пн, Пт

01:30 – 09:15 КраківЛьвів Відправлення в 01:30 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 09:15 до: Ж/Д вокзал, парковка, пл.Дворцова 1

7 год. 45 хв.

Маршрут

Пн, Пт

01:40 – 10:50 КраківЛьвів Відправлення в 01:40 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 10:50 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

9 год. 10 хв.

Маршрут

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб

01:45 – 09:00 КраківЛьвів Відправлення в 01:45 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 09:00 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

7 год. 15 хв.

Маршрут

Кожен день

02:50 – 11:15 КраківЛьвів Відправлення в 02:50 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 11:15 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

8 год. 25 хв.

Маршрут

Кожен день

02:50 – 11:45 КраківЛьвів Відправлення в 02:50 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 11:45 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

8 год. 55 хв.

Маршрут

Кожен день

03:00 – 08:30 КраківЛьвів Відправлення в 03:00 від: Парковка Wawel, отель Sheraton Прибуття в 08:30 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

5 год. 30 хв.

Маршрут

Вт, Сб

10:25 – 19:55 КраківЛьвів Відправлення в 10:25 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 19:55 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

9 год. 30 хв.

Маршрут

Пн, Чт, Сб

10:55 – 19:00 КраківЛьвів Відправлення в 10:55 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 19:00 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

8 год. 5 хв.

Маршрут

Пт, Сб

11:10 – 20:00 КраківЛьвів Відправлення в 11:10 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 20:00 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

8 год. 50 хв.

Маршрут

Ср

11:10 – 20:00 КраківЛьвів Відправлення в 11:10 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 20:00 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

8 год. 50 хв.

Маршрут

Ср

12:30 – 21:00 КраківЛьвів Відправлення в 12:30 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 21:00 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

8 год. 30 хв.

Маршрут

Вт, Чт, Пт, Нд

12:30 – 21:00 КраківЛьвів Відправлення в 12:30 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 21:00 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

8 год. 30 хв.

Маршрут

Вт, Чт, Пт, Нд

12:45 – 21:00 КраківЛьвів Відправлення в 12:45 від: Парковка Wawel, отель Sheraton Прибуття в 21:00 до: ул.Кузневича 2

8 год. 15 хв.

Маршрут

Чт

13:20 – 21:00 КраківЛьвів Відправлення в 13:20 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 (górna płyta st. 14 - 17) Прибуття в 21:00 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

7 год. 40 хв.

Маршрут

Кожен день

13:20 – 21:00 КраківЛьвів Відправлення в 13:20 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 21:00 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

7 год. 40 хв.

Маршрут

Кожен день

15:00 – 05:05 КраківЛьвів Відправлення в 15:00 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 05:05 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

14 год. 5 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

16:00 – 01:00 КраківЛьвів Відправлення в 16:00 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 01:00 до: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, пл. Дворцовая, 1

9 год. 0 хв.

Маршрут

Кожен день

16:00 – 02:30 КраківЛьвів Відправлення в 16:00 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 02:30 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

10 год. 30 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

16:00 – 00:30 КраківЛьвів Відправлення в 16:00 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 00:30 до: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, пл. Дворцовая, 1

8 год. 30 хв.

Маршрут

Кожен день

16:30 – 00:20 КраківЛьвів Відправлення в 16:30 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 00:20 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

7 год. 50 хв.

Маршрут

Кожен день

16:30 – 00:10 КраківЛьвів Відправлення в 16:30 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 00:10 до: Возле Автовокзал, ул. Стрийска 109

7 год. 40 хв.

Маршрут

Кожен день

16:30 – 00:05 КраківЛьвів Відправлення в 16:30 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 00:05 до: Возле Автовокзал, ул. Стрийска 109

7 год. 35 хв.

Маршрут

Кожен день

17:00 – 01:40 КраківЛьвів Відправлення в 17:00 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 01:40 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

8 год. 40 хв.

Маршрут

Нд

17:10 – 01:30 КраківЛьвів Відправлення в 17:10 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 01:30 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

8 год. 20 хв.

Маршрут

Пн, Сб

17:10 – 01:45 КраківЛьвів Відправлення в 17:10 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 01:45 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

8 год. 35 хв.

Маршрут

Кожен день

17:10 – 01:45 КраківЛьвів Відправлення в 17:10 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 01:45 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

8 год. 35 хв.

Маршрут

Пн, Сб

17:10 – 01:30 КраківЛьвів Відправлення в 17:10 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 01:30 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

8 год. 20 хв.

Маршрут

Кожен день

17:10 – 01:30 КраківЛьвів Відправлення в 17:10 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 01:30 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

8 год. 20 хв.

Маршрут

Кожен день

17:25 – 01:30 КраківЛьвів Відправлення в 17:25 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 01:30 до: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, пл. Дворцовая, 1

8 год. 5 хв.

Маршрут

Кожен день

17:25 – 01:00 КраківЛьвів Відправлення в 17:25 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 01:00 до: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, пл. Дворцовая, 1

7 год. 35 хв.

Маршрут

Кожен день

17:30 – 01:40 КраківЛьвів Відправлення в 17:30 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 01:40 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

8 год. 10 хв.

Маршрут

Кожен день

17:30 – 01:50 КраківЛьвів Відправлення в 17:30 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 01:50 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

8 год. 20 хв.

Маршрут

Кожен день

17:30 – 02:20 КраківЛьвів Відправлення в 17:30 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 02:20 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

8 год. 50 хв.

Маршрут

Кожен день

17:30 – 02:10 КраківЛьвів Відправлення в 17:30 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 02:10 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

8 год. 40 хв.

Маршрут

Кожен день

18:00 – 02:25 КраківЛьвів Відправлення в 18:00 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 02:25 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

8 год. 25 хв.

Маршрут

Вт

18:00 – 05:00 КраківЛьвів Відправлення в 18:00 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 05:00 до: Возле пиццерии "Наполетана", новая парковка, ул. Черновицкая 21

11 год. 0 хв.

Маршрут

Кожен день

18:00 – 05:00 КраківЛьвів Відправлення в 18:00 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 05:00 до: Возле пиццерии "Наполетана", новая парковка, ул. Черновицкая 21

11 год. 0 хв.

Маршрут

Кожен день

18:00 – 03:10 КраківЛьвів Відправлення в 18:00 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 03:10 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

9 год. 10 хв.

Маршрут

Ср

18:20 – 02:55 КраківЛьвів Відправлення в 18:20 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 02:55 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

8 год. 35 хв.

Маршрут

Кожен день

19:00 – 02:20 КраківЛьвів Відправлення в 19:00 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 02:20 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

7 год. 20 хв.

Маршрут

Кожен день

19:00 – 03:50 КраківЛьвів Відправлення в 19:00 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 03:50 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

8 год. 50 хв.

Маршрут

Кожен день

19:05 – 02:55 КраківЛьвів Відправлення в 19:05 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 02:55 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

7 год. 50 хв.

Маршрут

Пт

19:05 – 02:55 КраківЛьвів Відправлення в 19:05 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 02:55 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

7 год. 50 хв.

Маршрут

Вт, Чт, Сб

19:25 – 05:00 КраківЛьвів Відправлення в 19:25 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 05:00 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

9 год. 35 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

19:25 – 04:40 КраківЛьвів Відправлення в 19:25 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 04:40 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

9 год. 15 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

19:30 – 02:40 КраківЛьвів Відправлення в 19:30 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 02:40 до: Возле пиццерии "Наполетана", новая парковка, ул. Черновицкая 21

7 год. 10 хв.

Маршрут

Пн

19:30 – 03:00 КраківЛьвів Відправлення в 19:30 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 03:00 до: Возле пиццерии "Наполетана", новая парковка, ул. Черновицкая 21

7 год. 30 хв.

Маршрут

Пн

19:30 – 02:45 КраківЛьвів Відправлення в 19:30 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 02:45 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

7 год. 15 хв.

Маршрут

Чт, Нд

19:35 – 04:50 КраківЛьвів Відправлення в 19:35 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 04:50 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

9 год. 15 хв.

Маршрут

Кожен день

19:35 – 02:40 КраківЛьвів Відправлення в 19:35 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 02:40 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

7 год. 5 хв.

Маршрут

Кожен день

19:45 – 03:25 КраківЛьвів Відправлення в 19:45 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 03:25 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

7 год. 40 хв.

Маршрут

Сб

19:45 – 05:00 КраківЛьвів Відправлення в 19:45 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 05:00 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

9 год. 15 хв.

Маршрут

Пт

19:45 – 04:45 КраківЛьвів Відправлення в 19:45 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 04:45 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

9 год. 0 хв.

Маршрут

Вт

19:45 – 03:55 КраківЛьвів Відправлення в 19:45 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 03:55 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

8 год. 10 хв.

Маршрут

Сб

19:45 – 05:00 КраківЛьвів Відправлення в 19:45 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 05:00 до: Ж/Д вокзал, парковка, пл.Дворцова 1

9 год. 15 хв.

Маршрут

Чт

20:20 – 07:10 КраківЛьвів Відправлення в 20:20 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 07:10 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

10 год. 50 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

20:20 – 06:45 КраківЛьвів Відправлення в 20:20 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 06:45 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

10 год. 25 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

20:30 – 04:40 КраківЛьвів Відправлення в 20:30 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 04:40 до: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, пл. Дворцовая, 1

8 год. 10 хв.

Маршрут

Ср, Нд

20:30 – 04:40 КраківЛьвів Відправлення в 20:30 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 04:40 до: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, пл. Дворцовая, 1

8 год. 10 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

20:30 – 04:10 КраківЛьвів Відправлення в 20:30 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 04:10 до: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, пл. Дворцовая, 1

7 год. 40 хв.

Маршрут

Ср, Нд

20:30 – 04:10 КраківЛьвів Відправлення в 20:30 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 04:10 до: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, пл. Дворцовая, 1

7 год. 40 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

20:40 – 06:30 КраківЛьвів Відправлення в 20:40 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 06:30 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

9 год. 50 хв.

Маршрут

Пн

20:40 – 05:30 КраківЛьвів Відправлення в 20:40 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 05:30 до: Ж/Д вокзал, остановка городского автобуса 29, площа Двірцева, возле парковки

8 год. 50 хв.

Маршрут

Ср, Сб

20:40 – 06:30 КраківЛьвів Відправлення в 20:40 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 06:30 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

9 год. 50 хв.

Маршрут

Чт

20:40 – 05:25 КраківЛьвів Відправлення в 20:40 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 05:25 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

8 год. 45 хв.

Маршрут

Пт

21:00 – 05:00 КраківЛьвів Відправлення в 21:00 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 05:00 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

8 год. 0 хв.

Маршрут

Вт

21:00 – 05:00 КраківЛьвів Відправлення в 21:00 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 05:00 до: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, пл. Дворцовая, 1

8 год. 0 хв.

Маршрут

Пн, Пт

21:00 – 05:00 КраківЛьвів Відправлення в 21:00 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 05:00 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

8 год. 0 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

21:30 – 06:45 КраківЛьвів Відправлення в 21:30 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 06:45 до: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, пл. Дворцовая, 1

9 год. 15 хв.

Маршрут

Вт, Сб

21:30 – 05:00 КраківЛьвів Відправлення в 21:30 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 05:00 до: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, пл. Дворцовая, 1

7 год. 30 хв.

Маршрут

Сб

21:30 – 06:00 КраківЛьвів Відправлення в 21:30 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 06:00 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

8 год. 30 хв.

Маршрут

Пт

21:50 – 04:40 КраківЛьвів Відправлення в 21:50 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 04:40 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

6 год. 50 хв.

Маршрут

Вт, Чт, Сб

22:15 – 06:30 КраківЛьвів Відправлення в 22:15 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 06:30 до: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, пл. Дворцовая, 1

8 год. 15 хв.

Маршрут

Вт, Сб

22:15 – 06:05 КраківЛьвів Відправлення в 22:15 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 06:05 до: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, пл. Дворцовая, 1

7 год. 50 хв.

Маршрут

Вт, Сб

22:30 – 06:40 КраківЛьвів Відправлення в 22:30 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 06:40 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

8 год. 10 хв.

Маршрут

Кожен день

22:30 – 07:20 КраківЛьвів Відправлення в 22:30 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 07:20 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

8 год. 50 хв.

Маршрут

Кожен день

22:40 – 06:05 КраківЛьвів Відправлення в 22:40 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 06:05 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

7 год. 25 хв.

Маршрут

Пн, Чт

23:00 – 07:20 КраківЛьвів Відправлення в 23:00 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 07:20 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

8 год. 20 хв.

Маршрут

Кожен день

23:00 – 07:00 КраківЛьвів Відправлення в 23:00 від: Парковка Wawel, отель Sheraton Прибуття в 07:00 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

8 год. 0 хв.

Маршрут

Пт

23:00 – 07:20 КраківЛьвів Відправлення в 23:00 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 07:20 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

8 год. 20 хв.

Маршрут

Кожен день

23:00 – 07:20 КраківЛьвів Відправлення в 23:00 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 07:20 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

8 год. 20 хв.

Маршрут

Кожен день

23:10 – 09:20 КраківЛьвів Відправлення в 23:10 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 09:20 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

10 год. 10 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Ср, Пт

23:10 – 08:50 КраківЛьвів Відправлення в 23:10 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 08:50 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

9 год. 40 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Ср, Пт

23:10 – 09:20 КраківЛьвів Відправлення в 23:10 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 09:20 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

10 год. 10 хв.

Маршрут

Чт, Сб, Нд

23:10 – 08:25 КраківЛьвів Відправлення в 23:10 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 08:25 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

9 год. 15 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

23:10 – 08:50 КраківЛьвів Відправлення в 23:10 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 08:50 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

9 год. 40 хв.

Маршрут

Чт, Сб, Нд

23:15 – 07:30 КраківЛьвів Відправлення в 23:15 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 07:30 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

8 год. 15 хв.

Маршрут

Вт, Сб

23:30 – 07:20 КраківЛьвів Відправлення в 23:30 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 07:20 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

7 год. 50 хв.

Маршрут

Кожен день

23:30 – 09:00 КраківЛьвів Відправлення в 23:30 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 09:00 до: Ж/Д вокзал, парковка, пл.Дворцова 1

9 год. 30 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Чт, Пт, Нд

23:30 – 09:00 КраківЛьвів Відправлення в 23:30 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 09:00 до: Ж/Д вокзал, парковка, пл.Дворцова 1

9 год. 30 хв.

Маршрут

Чт, Нд

23:30 – 08:25 КраківЛьвів Відправлення в 23:30 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 08:25 до: Ж/Д вокзал, парковка, пл.Дворцова 1

8 год. 55 хв.

Маршрут

Чт, Нд

23:30 – 07:20 КраківЛьвів Відправлення в 23:30 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 07:20 до: Ж/Д вокзал, парковка, пл.Дворцова 1

7 год. 50 хв.

Маршрут

Кожен день

23:30 – 08:25 КраківЛьвів Відправлення в 23:30 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 08:25 до: Ж/Д вокзал, парковка, пл.Дворцова 1

8 год. 55 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Чт, Пт, Нд

23:55 – 07:00 КраківЛьвів Відправлення в 23:55 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 07:00 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

7 год. 5 хв.

Маршрут

Вт, Ср, Сб, Нд

23:55 – 07:00 КраківЛьвів Відправлення в 23:55 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 07:00 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

7 год. 5 хв.

Маршрут

Вт, Ср, Сб, Нд

23:55 – 07:00 КраківЛьвів Відправлення в 23:55 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 07:00 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

7 год. 5 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Пт, Сб, Нд

Як з Краків швидко доїхати до центру Львів в 2017 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Краків і куди прибувають до Львів. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

D.M.D. GroupПрага - Львов

Автобус комфортный, доехали быстро. Нареканий никаких нет.

Terletskiy/EWHDТернополь - Вроцлав

Автобус в технічносправному стані. Кондиціонер працює. Один негативний момент, що водії не маркують і ведуть облік багажу, який складається у багажному відділенні автобуса. А загалом поїздкою задоволений.

ООО ТуристКиев - Москва

Комфортный двухэтажный автобус Like Bus Приехал в Киев минут на 10 раньше расписания. Удобные сидения, много места в ногах, хорошая вентиляция, вежливые сотрудники, порадовало наличие громкоговорителя и спокойное информирование по громкой связи. Порадовало, что жителей Украины консультировали по заполнению миграционных карт. Все очень удобно, Несмотря…

ООО ТуристМосква - Киев

Езжу часто. Есть,с чем сравнить. Поездка из Москвы в Киев с ООО "Турист" была самой нормальной из всех. Рейс был Москва-Одесса. Автобус был заполнен полностью. Свободных мест не было. Кондиционер работал. Со всеми пассажирами экипаж вёл сел себя вежливо, предупредительно. Пересчитывали нас после каждой остановки,…

D.M.D. GroupПрага - Львов

Автобус новый, водители внимательные. Ехали без опозданий. Рекомендую!

SVD TransЛьвов - Прага

Доехали норм. Налили по разу кофе и коньяк бесплатно. Туалет не работает Работа-в-чехии.укр без посредников

Terletskiy/EWHDLviv - Rzeszow

If the bus is not totally booked I think it's an good ride which I would evaluate with 4 starts. If its booked 100% and you need to sit in the first row its not very comfortable. Especially when you spend like 6 hours in…

ООО ТуристКиев - Минск

Отвратительно. Не работает система кондиционирования, туалета нет. По дороге пробило колесо автобуса. Не было запаски. Как такое может быть на международном рейсе? Одним словом - не рекомендую.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information