• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Краків - Львів

Купити квитки на автобус Краків - Львів: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Львів. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Краків в Львів і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Львів дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:15 – 10:00 КраківЛьвів

9 год. 45 хв.

Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

00:30 – 09:00 КраківЛьвів

8 год. 30 хв.

Пн, Пт

01:15 – 08:00 КраківЛьвів

6 год. 45 хв.

Пт, Сб, Нд

01:15 – 08:30 КраківЛьвів

7 год. 15 хв.

Пт, Сб, Нд

01:30 – 09:00 КраківЛьвів

7 год. 30 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

01:30 – 09:15 КраківЛьвів

7 год. 45 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Нд

01:30 – 10:00 КраківЛьвів

8 год. 30 хв.

Пн, Вт, Пт

01:30 – 09:00 КраківЛьвів

7 год. 30 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Нд

01:30 – 09:15 КраківЛьвів

7 год. 45 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

01:40 – 09:30 КраківЛьвів

7 год. 50 хв.

Кожен день

01:40 – 09:05 КраківЛьвів

7 год. 25 хв.

Кожен день

03:45 – 12:20 КраківЛьвів

8 год. 35 хв.

Нд

03:45 – 11:30 КраківЛьвів

7 год. 45 хв.

Нд

04:00 – 11:20 КраківЛьвів

7 год. 20 хв.

Нд

04:00 – 12:10 КраківЛьвів

8 год. 10 хв.

Нд

04:30 – 12:30 КраківЛьвів

8 год. 0 хв.

Кожен день

07:40 – 15:40 КраківЛьвів

8 год. 0 хв.

Пт

12:05 – 20:00 КраківЛьвів

7 год. 55 хв.

Пн, Ср, Пт

12:30 – 22:00 КраківЛьвів

9 год. 30 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

14:20 – 22:00 КраківЛьвів

7 год. 40 хв.

Вт

14:50 – 06:30 КраківЛьвів

15 год. 40 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

14:50 – 06:30 КраківЛьвів

15 год. 40 хв.

Вт, Чт, Нд

14:50 – 06:30 КраківЛьвів

15 год. 40 хв.

Вт, Чт, Нд

14:50 – 06:30 КраківЛьвів

15 год. 40 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

15:00 – 23:50 КраківЛьвів

8 год. 50 хв.

Кожен день

15:00 – 23:50 КраківЛьвів

8 год. 50 хв.

Кожен день

15:00 – 23:50 КраківЛьвів

8 год. 50 хв.

Кожен день

15:00 – 23:50 КраківЛьвів

8 год. 50 хв.

Кожен день

15:30 – 22:40 КраківЛьвів

7 год. 10 хв.

Кожен день

15:30 – 22:40 КраківЛьвів

7 год. 10 хв.

Кожен день

15:30 – 22:40 КраківЛьвів

7 год. 10 хв.

Кожен день

15:30 – 22:40 КраківЛьвів

7 год. 10 хв.

Кожен день

15:30 – 22:40 КраківЛьвів

7 год. 10 хв.

Кожен день

15:30 – 22:40 КраківЛьвів

7 год. 10 хв.

Кожен день

15:40 – 00:10 КраківЛьвів

8 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

16:00 – 00:30 КраківЛьвів

8 год. 30 хв.

Кожен день

16:00 – 01:30 КраківЛьвів

9 год. 30 хв.

Кожен день

16:00 – 01:00 КраківЛьвів

9 год. 0 хв.

Кожен день

16:30 – 00:05 КраківЛьвів

7 год. 35 хв.

Кожен день

16:30 – 23:55 КраківЛьвів

7 год. 25 хв.

Пт

16:30 – 00:20 КраківЛьвів

7 год. 50 хв.

Кожен день

16:30 – 00:10 КраківЛьвів

7 год. 40 хв.

Кожен день

16:30 – 23:55 КраківЛьвів

7 год. 25 хв.

Пт

16:40 – 01:00 КраківЛьвів

8 год. 20 хв.

Пн, Вт, Сб

16:40 – 01:30 КраківЛьвів

8 год. 50 хв.

Пн, Вт, Сб

17:10 – 01:30 КраківЛьвів

8 год. 20 хв.

Кожен день

17:10 – 01:30 КраківЛьвів

8 год. 20 хв.

Вт

17:25 – 01:30 КраківЛьвів

8 год. 5 хв.

Кожен день

17:25 – 01:00 КраківЛьвів

7 год. 35 хв.

Кожен день

17:30 – 02:10 КраківЛьвів

8 год. 40 хв.

Нд

17:40 – 01:50 КраківЛьвів

8 год. 10 хв.

Кожен день

18:00 – 06:55 КраківЛьвів

12 год. 55 хв.

Кожен день

18:00 – 04:50 КраківЛьвів

10 год. 50 хв.

Кожен день

18:20 – 02:55 КраківЛьвів

8 год. 35 хв.

Кожен день

18:20 – 03:10 КраківЛьвів

8 год. 50 хв.

Вт, Чт, Сб

18:20 – 03:05 КраківЛьвів

8 год. 45 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

18:20 – 03:05 КраківЛьвів

8 год. 45 хв.

Вт, Сб

18:20 – 03:10 КраківЛьвів

8 год. 50 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

18:20 – 03:05 КраківЛьвів

8 год. 45 хв.

Вт, Сб

18:20 – 03:25 КраківЛьвів

9 год. 5 хв.

Вт, Сб

18:45 – 03:00 КраківЛьвів

8 год. 15 хв.

Чт, Нд

19:00 – 03:10 КраківЛьвів

8 год. 10 хв.

Ср

19:00 – 02:20 КраківЛьвів

7 год. 20 хв.

Кожен день

19:00 – 05:00 КраківЛьвів

10 год. 0 хв.

Чт

19:00 – 02:20 КраківЛьвів

7 год. 20 хв.

Кожен день

19:00 – 05:30 КраківЛьвів

10 год. 30 хв.

Чт

19:30 – 02:40 КраківЛьвів

7 год. 10 хв.

Пн

19:30 – 03:00 КраківЛьвів

7 год. 30 хв.

Пн

19:35 – 03:30 КраківЛьвів

7 год. 55 хв.

Кожен день

19:35 – 00:20 КраківЛьвів

4 год. 45 хв.

Кожен день

19:45 – 03:55 КраківЛьвів

8 год. 10 хв.

Вт, Сб

19:45 – 03:25 КраківЛьвів

7 год. 40 хв.

Вт, Сб

19:50 – 04:10 КраківЛьвів

8 год. 20 хв.

Чт

19:50 – 04:10 КраківЛьвів

8 год. 20 хв.

Пт, Сб

20:00 – 05:40 КраківЛьвів

9 год. 40 хв.

Чт

20:00 – 03:50 КраківЛьвів

7 год. 50 хв.

Кожен день

20:00 – 05:10 КраківЛьвів

9 год. 10 хв.

Чт

20:00 – 03:20 КраківЛьвів

7 год. 20 хв.

Кожен день

20:10 – 03:30 КраківЛьвів

7 год. 20 хв.

Кожен день

20:10 – 03:30 КраківЛьвів

7 год. 20 хв.

Кожен день

20:15 – 04:00 КраківЛьвів

7 год. 45 хв.

Вт

20:15 – 04:20 КраківЛьвів

8 год. 5 хв.

Вт

20:20 – 04:30 КраківЛьвів

8 год. 10 хв.

Кожен день

20:20 – 06:30 КраківЛьвів

10 год. 10 хв.

Вт, Сб

20:20 – 04:55 КраківЛьвів

8 год. 35 хв.

Кожен день

20:30 – 03:45 КраківЛьвів

7 год. 15 хв.

Кожен день

20:30 – 04:40 КраківЛьвів

8 год. 10 хв.

Кожен день

20:30 – 04:40 КраківЛьвів

8 год. 10 хв.

Ср, Нд

20:30 – 03:55 КраківЛьвів

7 год. 25 хв.

Кожен день

20:30 – 04:10 КраківЛьвів

7 год. 40 хв.

Кожен день

20:30 – 04:10 КраківЛьвів

7 год. 40 хв.

Ср, Нд

20:45 – 07:30 КраківЛьвів

10 год. 45 хв.

Кожен день

21:00 – 05:40 КраківЛьвів

8 год. 40 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

21:00 – 05:00 КраківЛьвів

8 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

21:20 – 06:10 КраківЛьвів

8 год. 50 хв.

Кожен день

21:20 – 05:40 КраківЛьвів

8 год. 20 хв.

Кожен день

21:30 – 06:00 КраківЛьвів

8 год. 30 хв.

Вт, Пт

21:50 – 04:40 КраківЛьвів

6 год. 50 хв.

Кожен день

21:50 – 04:40 КраківЛьвів

6 год. 50 хв.

Кожен день

22:10 – 08:30 КраківЛьвів

10 год. 20 хв.

Вт, Пт

22:15 – 05:45 КраківЛьвів

7 год. 30 хв.

Пн, Чт

22:20 – 07:10 КраківЛьвів

8 год. 50 хв.

Кожен день

22:30 – 06:30 КраківЛьвів

8 год. 0 хв.

Пт

22:30 – 06:30 КраківЛьвів

8 год. 0 хв.

Кожен день

22:30 – 06:30 КраківЛьвів

8 год. 0 хв.

Кожен день

22:30 – 06:30 КраківЛьвів

8 год. 0 хв.

Пт

22:30 – 07:40 КраківЛьвів

9 год. 10 хв.

Нд

22:30 – 06:20 КраківЛьвів

7 год. 50 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

22:30 – 06:30 КраківЛьвів

8 год. 0 хв.

Кожен день

22:30 – 06:30 КраківЛьвів

8 год. 0 хв.

Кожен день

22:30 – 06:55 КраківЛьвів

8 год. 25 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

22:50 – 07:10 КраківЛьвів

8 год. 20 хв.

Кожен день

22:50 – 07:10 КраківЛьвів

8 год. 20 хв.

Кожен день

23:00 – 07:40 КраківЛьвів

8 год. 40 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб, Нд

23:00 – 07:20 КраківЛьвів

8 год. 20 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб, Нд

23:10 – 08:25 КраківЛьвів

9 год. 15 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

23:15 – 06:40 КраківЛьвів

7 год. 25 хв.

Кожен день

23:20 – 07:30 КраківЛьвів

8 год. 10 хв.

Кожен день

23:20 – 07:10 КраківЛьвів

7 год. 50 хв.

Кожен день

23:20 – 08:20 КраківЛьвів

9 год. 0 хв.

Чт, Сб, Нд

23:20 – 08:00 КраківЛьвів

8 год. 40 хв.

Чт, Сб, Нд

23:20 – 08:55 КраківЛьвів

9 год. 35 хв.

Кожен день

23:30 – 07:20 КраківЛьвів

7 год. 50 хв.

Ср, Нд

23:30 – 09:30 КраківЛьвів

10 год. 0 хв.

Ср, Сб

23:30 – 07:00 КраківЛьвів

7 год. 30 хв.

Вт, Ср, Сб, Нд

23:30 – 09:00 КраківЛьвів

9 год. 30 хв.

Ср, Сб

23:30 – 07:20 КраківЛьвів

7 год. 50 хв.

Ср, Нд

23:45 – 07:00 КраківЛьвів

7 год. 15 хв.

Кожен день

23:45 – 07:00 КраківЛьвів

7 год. 15 хв.

Кожен день

23:45 – 07:00 КраківЛьвів

7 год. 15 хв.

Кожен день

23:45 – 07:00 КраківЛьвів

7 год. 15 хв.

Кожен день

23:55 – 07:10 КраківЛьвів

7 год. 15 хв.

Кожен день

23:55 – 07:00 КраківЛьвів

7 год. 5 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Краків швидко доїхати до центру Львів в 2019 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Краків і куди прибувають до Львів. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

TOV NasorokhКраков - Львов

Автобус комфортний, водії привітні, приїхали вчасно.

MYKOLAYIVSKE ATP-14627Львов - Прага

Задоволений поїздкою.

TOV NasorokhКарловы Вары - Львов

Поїздка пройшла на єдиному подиху. Водії, як завжди , обслуговувати нас на вищому рівні: кава з цукерками, фільми, поважне ставлення до кожного пасажира. Дякуємо за приємну подорож!

MYKOLAYIVSKE ATP-14627Львов - Брно

На кордоні стояли довго, але доїхали вчасно, великий плюс. Туалет як завжди не працює.

TOV NasorokhПрага - Львов

Дякую, поїздкою задоволена. Комфортний автобус, ввічливий персонал.

TOV NasorokhЗолочев - Карловы Вары

Їздимо даним маршрутом вже 6-й рік. Обслуговування на найвищому рівні. Андрій та Ігор - молодці, дуже досвідчені та привітні водії, з ними поїздка - суцільне задоволення! Дякуємо!

КийПасТранс, ATП-5Прага - Киев

Поїздка з Праги до Києва була цілком задовільна. Приїхали навіть на 2 години раніше графіка (23 години у дорозі). Зупинок робили достатньо, доїхали без інцидентів. На борту пригощали кавою й чаєм. Автобус відповідав вартості квитка (1500 грн), тому претензій нема. Але деяким пасажирам не пощастило,…

TOV NasorokhЛьвов - Карловы Вары

Дякую! За безпечний, комфортний переїзд. Привітні, професійні, уважні водії, котрі зробили все для того, щоб переїзд для пасажирів був максимально зручним і комфортним! Наступного разу, однозначно скористаюсь послугами даного перевізника! (Їхала зі Львова до Карлових—Вар 13.06.19р.)

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя