За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Краків - Львів

Купити квитки на автобус Краків - Львів: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Львів. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Краків в Львів і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Львів дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:20 – 09:30 КраківЛьвів

9 год. 10 хв.

Ср, Сб

00:20 – 09:00 КраківЛьвів

8 год. 40 хв.

Ср, Сб

00:30 – 09:00 КраківЛьвів

8 год. 30 хв.

Пн

00:50 – 09:50 КраківЛьвів

9 год. 0 хв.

Чт

01:15 – 07:50 КраківЛьвів

6 год. 35 хв.

Пт, Сб, Нд

01:25 – 09:00 КраківЛьвів

7 год. 35 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

01:25 – 09:15 КраківЛьвів

7 год. 50 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

01:30 – 09:15 КраківЛьвів

7 год. 45 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

01:30 – 09:00 КраківЛьвів

7 год. 30 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

01:45 – 09:00 КраківЛьвів

7 год. 15 хв.

Кожен день

03:00 – 08:30 КраківЛьвів

5 год. 30 хв.

Вт, Сб

09:00 – 17:35 КраківЛьвів

8 год. 35 хв.

Кожен день

09:00 – 17:35 КраківЛьвів

8 год. 35 хв.

Кожен день

10:10 – 20:00 КраківЛьвів

9 год. 50 хв.

Ср

10:10 – 20:00 КраківЛьвів

9 год. 50 хв.

Ср

10:25 – 19:55 КраківЛьвів

9 год. 30 хв.

Пн, Чт, Сб

10:55 – 19:00 КраківЛьвів

8 год. 5 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

11:30 – 19:20 КраківЛьвів

7 год. 50 хв.

Кожен день

12:30 – 21:00 КраківЛьвів

8 год. 30 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

12:45 – 21:00 КраківЛьвів

8 год. 15 хв.

Чт

13:20 – 21:00 КраківЛьвів

7 год. 40 хв.

Кожен день

13:20 – 21:00 КраківЛьвів

7 год. 40 хв.

Кожен день

13:20 – 21:00 КраківЛьвів

7 год. 40 хв.

Кожен день

14:35 – 21:50 КраківЛьвів

7 год. 15 хв.

Кожен день

14:35 – 21:20 КраківЛьвів

6 год. 45 хв.

Кожен день

15:00 – 00:30 КраківЛьвів

9 год. 30 хв.

Нд

15:00 – 05:05 КраківЛьвів

14 год. 5 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

15:00 – 23:10 КраківЛьвів

8 год. 10 хв.

Вт, Чт, Сб

15:00 – 00:30 КраківЛьвів

9 год. 30 хв.

Вт, Пт

15:30 – 22:40 КраківЛьвів

7 год. 10 хв.

Кожен день

15:30 – 22:40 КраківЛьвів

7 год. 10 хв.

Кожен день

15:30 – 22:40 КраківЛьвів

7 год. 10 хв.

Кожен день

16:00 – 01:00 КраківЛьвів

9 год. 0 хв.

Кожен день

16:00 – 02:30 КраківЛьвів

10 год. 30 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

16:00 – 00:30 КраківЛьвів

8 год. 30 хв.

Кожен день

16:00 – 23:45 КраківЛьвів

7 год. 45 хв.

Пт, Сб, Нд

16:30 – 00:20 КраківЛьвів

7 год. 50 хв.

Кожен день

16:30 – 00:10 КраківЛьвів

7 год. 40 хв.

Кожен день

16:30 – 00:05 КраківЛьвів

7 год. 35 хв.

Кожен день

17:00 – 01:40 КраківЛьвів

8 год. 40 хв.

Нд

17:10 – 01:30 КраківЛьвів

8 год. 20 хв.

Кожен день

17:10 – 01:30 КраківЛьвів

8 год. 20 хв.

Кожен день

17:25 – 01:00 КраківЛьвів

7 год. 35 хв.

Кожен день

17:25 – 03:15 КраківЛьвів

9 год. 50 хв.

Пн

17:25 – 01:30 КраківЛьвів

8 год. 5 хв.

Кожен день

17:25 – 03:15 КраківЛьвів

9 год. 50 хв.

Пн

17:30 – 02:45 КраківЛьвів

9 год. 15 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

18:00 – 03:10 КраківЛьвів

9 год. 10 хв.

Ср

18:00 – 06:55 КраківЛьвів

12 год. 55 хв.

Кожен день

18:00 – 04:50 КраківЛьвів

10 год. 50 хв.

Кожен день

18:20 – 02:55 КраківЛьвів

8 год. 35 хв.

Кожен день

18:50 – 04:50 КраківЛьвів

10 год. 0 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

19:00 – 02:20 КраківЛьвів

7 год. 20 хв.

Кожен день

19:00 – 02:20 КраківЛьвів

7 год. 20 хв.

Кожен день

19:00 – 03:50 КраківЛьвів

8 год. 50 хв.

Кожен день

19:00 – 05:00 КраківЛьвів

10 год. 0 хв.

Чт

19:00 – 05:30 КраківЛьвів

10 год. 30 хв.

Чт

19:20 – 03:10 КраківЛьвів

7 год. 50 хв.

Кожен день

19:20 – 03:30 КраківЛьвів

8 год. 10 хв.

Кожен день

19:30 – 03:00 КраківЛьвів

7 год. 30 хв.

Пн

19:30 – 02:45 КраківЛьвів

7 год. 15 хв.

Чт, Нд

19:30 – 02:40 КраківЛьвів

7 год. 10 хв.

Пн

19:35 – 00:20 КраківЛьвів

4 год. 45 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Нд

19:35 – 00:20 КраківЛьвів

4 год. 45 хв.

Вт, Сб

19:45 – 04:45 КраківЛьвів

9 год. 0 хв.

Пн, Пт

19:45 – 03:00 КраківЛьвів

7 год. 15 хв.

Нд

19:45 – 03:00 КраківЛьвів

7 год. 15 хв.

Вт

19:45 – 04:45 КраківЛьвів

9 год. 0 хв.

Пн, Пт

19:50 – 04:10 КраківЛьвів

8 год. 20 хв.

Чт

19:50 – 04:10 КраківЛьвів

8 год. 20 хв.

Пт

20:30 – 04:40 КраківЛьвів

8 год. 10 хв.

Ср, Нд

20:30 – 04:40 КраківЛьвів

8 год. 10 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

20:30 – 03:55 КраківЛьвів

7 год. 25 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

20:30 – 04:10 КраківЛьвів

7 год. 40 хв.

Ср, Нд

20:30 – 04:10 КраківЛьвів

7 год. 40 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

20:40 – 05:25 КраківЛьвів

8 год. 45 хв.

Кожен день

20:40 – 05:25 КраківЛьвів

8 год. 45 хв.

Кожен день

20:40 – 05:30 КраківЛьвів

8 год. 50 хв.

Ср, Сб

20:45 – 07:30 КраківЛьвів

10 год. 45 хв.

Кожен день

20:45 – 07:30 КраківЛьвів

10 год. 45 хв.

Кожен день

20:45 – 04:40 КраківЛьвів

7 год. 55 хв.

Кожен день

20:45 – 04:40 КраківЛьвів

7 год. 55 хв.

Кожен день

20:50 – 05:30 КраківЛьвів

8 год. 40 хв.

Кожен день

20:50 – 05:00 КраківЛьвів

8 год. 10 хв.

Кожен день

21:00 – 05:00 КраківЛьвів

8 год. 0 хв.

Вт

21:00 – 05:00 КраківЛьвів

8 год. 0 хв.

Пн, Пт

21:00 – 05:00 КраківЛьвів

8 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

21:30 – 06:00 КраківЛьвів

8 год. 30 хв.

Пт

21:30 – 06:45 КраківЛьвів

9 год. 15 хв.

Вт, Сб

21:30 – 07:00 КраківЛьвів

9 год. 30 хв.

Вт

21:30 – 07:00 КраківЛьвів

9 год. 30 хв.

Вт

21:30 – 06:00 КраківЛьвів

8 год. 30 хв.

Пт

21:50 – 04:40 КраківЛьвів

6 год. 50 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

22:10 – 08:30 КраківЛьвів

10 год. 20 хв.

Вт, Пт

22:15 – 06:05 КраківЛьвів

7 год. 50 хв.

Вт, Сб

22:15 – 06:30 КраківЛьвів

8 год. 15 хв.

Вт, Сб

22:40 – 06:05 КраківЛьвів

7 год. 25 хв.

Пн, Чт

23:00 – 07:20 КраківЛьвів

8 год. 20 хв.

Кожен день

23:00 – 07:20 КраківЛьвів

8 год. 20 хв.

Кожен день

23:00 – 07:00 КраківЛьвів

8 год. 0 хв.

Пт

23:00 – 07:20 КраківЛьвів

8 год. 20 хв.

Кожен день

23:10 – 09:20 КраківЛьвів

10 год. 10 хв.

Чт, Сб, Нд

23:10 – 08:50 КраківЛьвів

9 год. 40 хв.

Чт, Сб, Нд

23:10 – 08:50 КраківЛьвів

9 год. 40 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

23:10 – 09:20 КраківЛьвів

10 год. 10 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

23:10 – 08:25 КраківЛьвів

9 год. 15 хв.

Кожен день

23:20 – 07:30 КраківЛьвів

8 год. 10 хв.

Кожен день

23:20 – 08:00 КраківЛьвів

8 год. 40 хв.

Кожен день

23:30 – 07:20 КраківЛьвів

7 год. 50 хв.

Ср, Нд

23:30 – 09:00 КраківЛьвів

9 год. 30 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Нд

23:30 – 08:25 КраківЛьвів

8 год. 55 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Нд

23:30 – 07:20 КраківЛьвів

7 год. 50 хв.

Ср, Нд

23:45 – 07:00 КраківЛьвів

7 год. 15 хв.

Вт, Чт, Сб

23:45 – 07:00 КраківЛьвів

7 год. 15 хв.

Кожен день

23:45 – 07:00 КраківЛьвів

7 год. 15 хв.

Кожен день

23:50 – 09:45 КраківЛьвів

9 год. 55 хв.

Чт, Сб, Нд

23:55 – 07:00 КраківЛьвів

7 год. 5 хв.

Кожен день

23:55 – 08:50 КраківЛьвів

8 год. 55 хв.

Сб, Нд

23:55 – 07:00 КраківЛьвів

7 год. 5 хв.

Вт, Ср, Сб, Нд

Маршрут на карті

Як з Краків швидко доїхати до центру Львів в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Краків і куди прибувають до Львів. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

FOP Ostapchuk/AgatТернополь - Ополе

В цілому поїздкою задоволена. Серед недоліків - часті зупинки по дорозі на дуже короткий час (Хіба що перекурити, не більше).Під час зупинок навіть на працюючих АЗС не було змоги випити чаю.

ПП КовальВинница - Прага

4 звезды опоздал на полтора часа

OK Garant/AgatЛьвов - Градец Кралове

Великий плюс за тепло в салоні. На кордоні стояли більше 7 годин, але опалення працювало постійно.

PKP Denysivka-PlusДолина - Краков

Їхали з сином Долина-Краків 09.02.2018. Не буду повторюватися. Підтверджую всі позитивні і схвальні відгуки. Неблизька поїздка принесла задоволення.

TOV NasorokhКраков - Львов

Маршрут К. Вары -Злочин. Водители приятные, внимательные. Приятный бонус кофе и пожелания доброго утра!

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Прага - Львов

Ехала рейсом Прага-Львов 5.02. Замечательная поездка. Автобус комфортный, wi-fi работал, в салоне было очень тепло, но не жарко. Очень хорошие водители, доброжелательные, отвечали на все вопросы, санитарные остановки (бесплатные) на заправках делали часто. Доехали очень быстро, потому что автобус делает мало остановок. В Брне и…

ООО ТуристМосква - Киев

Ехал Москва-Киев, всё отлично, кипаж вежливый, всё по расписанию, регулярные остановки. Таможня - отдельная тема, время на ней, от вас не зависит.

ООО ТуристБухарест - Одесса

Всё было отлично, отправились вовремя, водители отличные, если будет нужно поеду ещё!

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information