За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Краків - Львів

Купити квитки на автобус Краків - Львів: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Львів. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Краків в Львів і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Львів дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:20 – 09:30 КраківЛьвів

9 год. 10 хв.

Ср, Сб

00:20 – 09:00 КраківЛьвів

8 год. 40 хв.

Ср, Сб

00:30 – 09:00 КраківЛьвів

8 год. 30 хв.

Пн

01:15 – 07:50 КраківЛьвів

6 год. 35 хв.

Пт, Сб, Нд

01:25 – 09:00 КраківЛьвів

7 год. 35 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

01:25 – 09:15 КраківЛьвів

7 год. 50 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

01:30 – 09:15 КраківЛьвів

7 год. 45 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

01:30 – 09:00 КраківЛьвів

7 год. 30 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

01:45 – 09:00 КраківЛьвів

7 год. 15 хв.

Кожен день

02:50 – 11:45 КраківЛьвів

8 год. 55 хв.

Кожен день

02:50 – 11:15 КраківЛьвів

8 год. 25 хв.

Кожен день

03:00 – 08:30 КраківЛьвів

5 год. 30 хв.

Вт, Сб

10:10 – 20:00 КраківЛьвів

9 год. 50 хв.

Ср

10:10 – 20:00 КраківЛьвів

9 год. 50 хв.

Ср

10:55 – 19:00 КраківЛьвів

8 год. 5 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб

11:30 – 19:20 КраківЛьвів

7 год. 50 хв.

Кожен день

12:30 – 21:00 КраківЛьвів

8 год. 30 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

12:45 – 21:00 КраківЛьвів

8 год. 15 хв.

Чт

13:20 – 21:00 КраківЛьвів

7 год. 40 хв.

Кожен день

15:00 – 23:10 КраківЛьвів

8 год. 10 хв.

Вт, Чт, Сб

15:00 – 00:30 КраківЛьвів

9 год. 30 хв.

Пн, Вт, Пт

15:00 – 05:05 КраківЛьвів

14 год. 5 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

15:30 – 22:40 КраківЛьвів

7 год. 10 хв.

Кожен день

15:30 – 22:40 КраківЛьвів

7 год. 10 хв.

Кожен день

15:30 – 22:40 КраківЛьвів

7 год. 10 хв.

Кожен день

16:00 – 00:30 КраківЛьвів

8 год. 30 хв.

Кожен день

16:00 – 02:30 КраківЛьвів

10 год. 30 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

16:00 – 23:45 КраківЛьвів

7 год. 45 хв.

Нд

16:00 – 01:00 КраківЛьвів

9 год. 0 хв.

Кожен день

16:30 – 00:05 КраківЛьвів

7 год. 35 хв.

Кожен день

16:30 – 00:20 КраківЛьвів

7 год. 50 хв.

Кожен день

16:30 – 00:10 КраківЛьвів

7 год. 40 хв.

Кожен день

17:00 – 01:40 КраківЛьвів

8 год. 40 хв.

Нд

17:10 – 01:45 КраківЛьвів

8 год. 35 хв.

Кожен день

17:25 – 01:00 КраківЛьвів

7 год. 35 хв.

Кожен день

17:25 – 01:30 КраківЛьвів

8 год. 5 хв.

Кожен день

17:30 – 02:20 КраківЛьвів

8 год. 50 хв.

Кожен день

17:30 – 01:50 КраківЛьвів

8 год. 20 хв.

Кожен день

17:30 – 02:45 КраківЛьвів

9 год. 15 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

18:00 – 05:00 КраківЛьвів

11 год. 0 хв.

Кожен день

18:00 – 03:10 КраківЛьвів

9 год. 10 хв.

Ср

18:00 – 05:00 КраківЛьвів

11 год. 0 хв.

Кожен день

18:20 – 02:55 КраківЛьвів

8 год. 35 хв.

Кожен день

18:45 – 03:20 КраківЛьвів

8 год. 35 хв.

Пн

19:00 – 02:20 КраківЛьвів

7 год. 20 хв.

Кожен день

19:00 – 03:50 КраківЛьвів

8 год. 50 хв.

Кожен день

19:20 – 03:30 КраківЛьвів

8 год. 10 хв.

Кожен день

19:20 – 03:10 КраківЛьвів

7 год. 50 хв.

Кожен день

19:25 – 04:40 КраківЛьвів

9 год. 15 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

19:25 – 05:00 КраківЛьвів

9 год. 35 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

19:30 – 02:45 КраківЛьвів

7 год. 15 хв.

Чт, Нд

19:30 – 02:40 КраківЛьвів

7 год. 10 хв.

Пн

19:30 – 03:00 КраківЛьвів

7 год. 30 хв.

Пн

19:35 – 00:20 КраківЛьвів

4 год. 45 хв.

Кожен день

19:45 – 04:45 КраківЛьвів

9 год. 0 хв.

Пн, Вт, Пт

19:45 – 03:00 КраківЛьвів

7 год. 15 хв.

Нд

19:45 – 05:00 КраківЛьвів

9 год. 15 хв.

Пт

19:45 – 03:00 КраківЛьвів

7 год. 15 хв.

Вт, Пт

19:45 – 05:00 КраківЛьвів

9 год. 15 хв.

Чт

20:30 – 04:10 КраківЛьвів

7 год. 40 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

20:30 – 03:55 КраківЛьвів

7 год. 25 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб

20:30 – 04:40 КраківЛьвів

8 год. 10 хв.

Ср, Нд

20:30 – 04:40 КраківЛьвів

8 год. 10 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

20:30 – 04:10 КраківЛьвів

7 год. 40 хв.

Ср, Нд

20:40 – 05:25 КраківЛьвів

8 год. 45 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб

20:40 – 06:30 КраківЛьвів

9 год. 50 хв.

Чт

20:40 – 06:30 КраківЛьвів

9 год. 50 хв.

Пн

20:40 – 05:30 КраківЛьвів

8 год. 50 хв.

Ср, Сб

20:40 – 05:25 КраківЛьвів

8 год. 45 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб

21:00 – 05:00 КраківЛьвів

8 год. 0 хв.

Вт

21:00 – 05:00 КраківЛьвів

8 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

21:00 – 05:00 КраківЛьвів

8 год. 0 хв.

Пн, Пт

21:30 – 06:45 КраківЛьвів

9 год. 15 хв.

Вт, Сб

21:30 – 05:00 КраківЛьвів

7 год. 30 хв.

Сб

21:30 – 06:00 КраківЛьвів

8 год. 30 хв.

Пт

21:50 – 04:40 КраківЛьвів

6 год. 50 хв.

Вт, Чт, Сб

22:10 – 08:30 КраківЛьвів

10 год. 20 хв.

Вт, Пт

22:15 – 06:05 КраківЛьвів

7 год. 50 хв.

Вт, Сб

22:15 – 06:30 КраківЛьвів

8 год. 15 хв.

Вт, Сб

22:30 – 07:20 КраківЛьвів

8 год. 50 хв.

Кожен день

22:30 – 06:00 КраківЛьвів

7 год. 30 хв.

Пт

22:30 – 06:40 КраківЛьвів

8 год. 10 хв.

Кожен день

22:40 – 06:05 КраківЛьвів

7 год. 25 хв.

Пн, Чт

23:00 – 07:20 КраківЛьвів

8 год. 20 хв.

Кожен день

23:00 – 07:00 КраківЛьвів

8 год. 0 хв.

Пт

23:00 – 07:20 КраківЛьвів

8 год. 20 хв.

Кожен день

23:00 – 07:20 КраківЛьвів

8 год. 20 хв.

Кожен день

23:10 – 09:20 КраківЛьвів

10 год. 10 хв.

Чт, Сб, Нд

23:10 – 08:25 КраківЛьвів

9 год. 15 хв.

Кожен день

23:10 – 08:50 КраківЛьвів

9 год. 40 хв.

Чт, Сб, Нд

23:10 – 09:20 КраківЛьвів

10 год. 10 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

23:10 – 08:50 КраківЛьвів

9 год. 40 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

23:15 – 07:30 КраківЛьвів

8 год. 15 хв.

Вт, Сб

23:30 – 07:20 КраківЛьвів

7 год. 50 хв.

Ср, Нд

23:30 – 09:00 КраківЛьвів

9 год. 30 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Нд

23:30 – 07:20 КраківЛьвів

7 год. 50 хв.

Ср, Нд

23:30 – 08:25 КраківЛьвів

8 год. 55 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Нд

23:50 – 09:45 КраківЛьвів

9 год. 55 хв.

Чт, Сб, Нд

23:55 – 07:00 КраківЛьвів

7 год. 5 хв.

Вт, Ср, Сб, Нд

23:55 – 07:00 КраківЛьвів

7 год. 5 хв.

Пт

23:55 – 07:00 КраківЛьвів

7 год. 5 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

23:55 – 08:50 КраківЛьвів

8 год. 55 хв.

Нд

23:55 – 08:50 КраківЛьвів

8 год. 55 хв.

Нд

Як з Краків швидко доїхати до центру Львів в 2017 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Краків і куди прибувають до Львів. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

TOV NasorokhЛьвов - Брно

Їхала з Львова до Брно 5 жовтня. Поїздка надзвичайно приємна. Водії-супепрофесіонали. За по\здку я дуже вдячна!

PKP Denysivka-PlusЧернигов - Москва

Доехали достаточно быстро и без проишествий. Но в автобусе воняло химией от которой у всех был кашель и не возможно было дышать.

PKP Denysivka-PlusПрага - Львов

Поезка понравилась, без напряга, водители молодцы.

PKP Denysivka-PlusКиев - Черновцы

Полный отстой, поломка автобуса, пересаживание в еще хужий, не рекомендую

ООО ТуристОдесса - Москва

Водители молодцы ,Доехали по расписанию.Автобус желает лучшего.Мало места.Нет розеток .

КийПасТранс, ATП-5Краков - Ровно

Взагалі поїздка пройшла добре,але при загрузці та вигрузці багажа мені зламали замок в чемодані,потрібно бережніше ставитись і до чужого майна.

Калуженов/ЕВХДКраков - Львов

Как для такого длинного маршрута Познань-Харьков,автобус хотелось бы комфортнее.

ООО ТуристБухарест - Одесса

Автобус оказался небольшим Мерседесом, мест на 40. Соответсвенно удобство сиденей оставляло желать лучшего, к тому же у моего сиденья не работал подлокотник. Места для ног тоже не очень много. Ви-фи не было, водитель сказал, что роутер поломан. Уже на территории Украины наш автобус поломался, нас…

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information