• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Краків - Львів

Купити квитки на автобус Краків - Львів: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Львів. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Краків в Львів і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Львів дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:15 – 10:00 КраківЛьвів

9 год. 45 хв.

Вт, Ср, Пт, Сб

00:20 – 09:30 КраківЛьвів

9 год. 10 хв.

Ср, Сб

00:20 – 09:00 КраківЛьвів

8 год. 40 хв.

Ср, Сб

00:30 – 09:00 КраківЛьвів

8 год. 30 хв.

Пн, Пт

01:15 – 08:00 КраківЛьвів

6 год. 45 хв.

Пт, Сб, Нд

01:15 – 08:30 КраківЛьвів

7 год. 15 хв.

Пт, Сб, Нд

01:25 – 09:00 КраківЛьвів

7 год. 35 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

01:30 – 10:00 КраківЛьвів

8 год. 30 хв.

Пн, Вт, Пт

01:30 – 09:00 КраківЛьвів

7 год. 30 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

01:45 – 09:00 КраківЛьвів

7 год. 15 хв.

Чт, Пт, Нд

04:30 – 14:00 КраківЛьвів

9 год. 30 хв.

Кожен день

04:30 – 13:20 КраківЛьвів

8 год. 50 хв.

Кожен день

05:00 – 14:00 КраківЛьвів

9 год. 0 хв.

Пн, Пт, Сб

05:00 – 14:00 КраківЛьвів

9 год. 0 хв.

Пн, Пт, Сб

05:00 – 13:20 КраківЛьвів

8 год. 20 хв.

Пн, Пт, Сб

05:00 – 13:20 КраківЛьвів

8 год. 20 хв.

Пн, Пт, Сб

07:40 – 15:40 КраківЛьвів

8 год. 0 хв.

Пн, Чт, Пт, Сб, Нд

09:30 – 17:50 КраківЛьвів

8 год. 20 хв.

Кожен день

11:30 – 19:30 КраківЛьвів

8 год. 0 хв.

Кожен день

12:30 – 22:00 КраківЛьвів

9 год. 30 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

14:50 – 06:30 КраківЛьвів

15 год. 40 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

14:50 – 06:30 КраківЛьвів

15 год. 40 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

15:00 – 22:30 КраківЛьвів

7 год. 30 хв.

Кожен день

15:00 – 22:30 КраківЛьвів

7 год. 30 хв.

Кожен день

15:05 – 22:10 КраківЛьвів

7 год. 5 хв.

Кожен день

15:05 – 21:40 КраківЛьвів

6 год. 35 хв.

Кожен день

15:30 – 22:40 КраківЛьвів

7 год. 10 хв.

Кожен день

15:30 – 22:40 КраківЛьвів

7 год. 10 хв.

Кожен день

15:30 – 22:40 КраківЛьвів

7 год. 10 хв.

Кожен день

15:30 – 22:40 КраківЛьвів

7 год. 10 хв.

Кожен день

16:00 – 00:30 КраківЛьвів

8 год. 30 хв.

Кожен день

16:00 – 02:30 КраківЛьвів

10 год. 30 хв.

Кожен день

16:00 – 00:10 КраківЛьвів

8 год. 10 хв.

Сб

16:00 – 23:45 КраківЛьвів

7 год. 45 хв.

Нд

16:00 – 01:00 КраківЛьвів

9 год. 0 хв.

Кожен день

16:30 – 00:05 КраківЛьвів

7 год. 35 хв.

Кожен день

16:30 – 00:20 КраківЛьвів

7 год. 50 хв.

Кожен день

16:30 – 00:10 КраківЛьвів

7 год. 40 хв.

Кожен день

16:40 – 01:30 КраківЛьвів

8 год. 50 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб, Нд

16:40 – 01:00 КраківЛьвів

8 год. 20 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб, Нд

16:40 – 01:00 КраківЛьвів

8 год. 20 хв.

Пн, Вт, Сб

16:40 – 01:30 КраківЛьвів

8 год. 50 хв.

Пн, Вт, Сб

17:10 – 01:30 КраківЛьвів

8 год. 20 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

17:10 – 01:30 КраківЛьвів

8 год. 20 хв.

Вт

17:25 – 01:00 КраківЛьвів

7 год. 35 хв.

Кожен день

17:25 – 01:30 КраківЛьвів

8 год. 5 хв.

Кожен день

17:30 – 02:10 КраківЛьвів

8 год. 40 хв.

Нд

18:00 – 04:50 КраківЛьвів

10 год. 50 хв.

Кожен день

18:00 – 06:55 КраківЛьвів

12 год. 55 хв.

Кожен день

18:15 – 01:00 КраківЛьвів

6 год. 45 хв.

Кожен день

18:20 – 02:55 КраківЛьвів

8 год. 35 хв.

Кожен день

18:20 – 03:10 КраківЛьвів

8 год. 50 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

18:45 – 03:00 КраківЛьвів

8 год. 15 хв.

Чт, Нд

19:00 – 03:10 КраківЛьвів

8 год. 10 хв.

Ср

19:00 – 05:30 КраківЛьвів

10 год. 30 хв.

Чт

19:00 – 02:20 КраківЛьвів

7 год. 20 хв.

Кожен день

19:00 – 05:00 КраківЛьвів

10 год. 0 хв.

Чт

19:00 – 03:50 КраківЛьвів

8 год. 50 хв.

Кожен день

19:30 – 03:00 КраківЛьвів

7 год. 30 хв.

Пн

19:30 – 02:40 КраківЛьвів

7 год. 10 хв.

Пн

19:35 – 03:30 КраківЛьвів

7 год. 55 хв.

Кожен день

19:35 – 00:20 КраківЛьвів

4 год. 45 хв.

Кожен день

19:35 – 03:30 КраківЛьвів

7 год. 55 хв.

Кожен день

19:35 – 05:00 КраківЛьвів

9 год. 25 хв.

Кожен день

19:45 – 03:25 КраківЛьвів

7 год. 40 хв.

Вт, Сб

19:45 – 04:45 КраківЛьвів

9 год. 0 хв.

Пн, Вт, Пт

19:45 – 03:55 КраківЛьвів

8 год. 10 хв.

Вт, Сб

19:50 – 04:10 КраківЛьвів

8 год. 20 хв.

Пт, Сб

19:50 – 04:10 КраківЛьвів

8 год. 20 хв.

Чт

20:00 – 03:20 КраківЛьвів

7 год. 20 хв.

Кожен день

20:00 – 03:20 КраківЛьвів

7 год. 20 хв.

Кожен день

20:00 – 04:50 КраківЛьвів

8 год. 50 хв.

Кожен день

20:00 – 05:10 КраківЛьвів

9 год. 10 хв.

Чт

20:00 – 04:30 КраківЛьвів

8 год. 30 хв.

Кожен день

20:00 – 05:40 КраківЛьвів

9 год. 40 хв.

Чт

20:00 – 03:20 КраківЛьвів

7 год. 20 хв.

Кожен день

20:00 – 03:20 КраківЛьвів

7 год. 20 хв.

Кожен день

20:10 – 03:30 КраківЛьвів

7 год. 20 хв.

Кожен день

20:10 – 03:30 КраківЛьвів

7 год. 20 хв.

Кожен день

20:15 – 04:30 КраківЛьвів

8 год. 15 хв.

Пн, Чт, Сб

20:15 – 04:00 КраківЛьвів

7 год. 45 хв.

Вт

20:15 – 04:10 КраківЛьвів

7 год. 55 хв.

Пн, Чт, Сб

20:15 – 04:20 КраківЛьвів

8 год. 5 хв.

Вт

20:20 – 04:30 КраківЛьвів

8 год. 10 хв.

Кожен день

20:20 – 05:00 КраківЛьвів

8 год. 40 хв.

Кожен день

20:20 – 04:55 КраківЛьвів

8 год. 35 хв.

Кожен день

20:30 – 04:10 КраківЛьвів

7 год. 40 хв.

Ср, Нд

20:30 – 03:55 КраківЛьвів

7 год. 25 хв.

Кожен день

20:30 – 04:40 КраківЛьвів

8 год. 10 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

20:30 – 04:40 КраківЛьвів

8 год. 10 хв.

Ср, Нд

20:30 – 04:10 КраківЛьвів

7 год. 40 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

20:30 – 03:45 КраківЛьвів

7 год. 15 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб

20:40 – 05:25 КраківЛьвів

8 год. 45 хв.

Кожен день

20:45 – 07:30 КраківЛьвів

10 год. 45 хв.

Кожен день

20:50 – 06:10 КраківЛьвів

9 год. 20 хв.

Кожен день

20:55 – 05:30 КраківЛьвів

8 год. 35 хв.

Кожен день

21:00 – 05:20 КраківЛьвів

8 год. 20 хв.

Кожен день

21:00 – 05:40 КраківЛьвів

8 год. 40 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

21:00 – 05:50 КраківЛьвів

8 год. 50 хв.

Кожен день

21:00 – 05:00 КраківЛьвів

8 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

21:10 – 05:00 КраківЛьвів

7 год. 50 хв.

Кожен день

21:10 – 05:00 КраківЛьвів

7 год. 50 хв.

Кожен день

21:30 – 06:00 КраківЛьвів

8 год. 30 хв.

Вт, Пт, Сб

21:50 – 04:40 КраківЛьвів

6 год. 50 хв.

Кожен день

22:10 – 08:30 КраківЛьвів

10 год. 20 хв.

Вт, Пт

22:20 – 08:00 КраківЛьвів

9 год. 40 хв.

Вт

22:20 – 07:30 КраківЛьвів

9 год. 10 хв.

Вт

22:20 – 08:00 КраківЛьвів

9 год. 40 хв.

Вт

22:20 – 07:30 КраківЛьвів

9 год. 10 хв.

Вт

22:30 – 06:10 КраківЛьвів

7 год. 40 хв.

Кожен день

22:30 – 06:30 КраківЛьвів

8 год. 0 хв.

Кожен день

22:30 – 06:30 КраківЛьвів

8 год. 0 хв.

Кожен день

22:30 – 06:30 КраківЛьвів

8 год. 0 хв.

Кожен день

22:30 – 05:40 КраківЛьвів

7 год. 10 хв.

Кожен день

22:30 – 06:30 КраківЛьвів

8 год. 0 хв.

Кожен день

22:40 – 06:05 КраківЛьвів

7 год. 25 хв.

Пн, Чт

23:00 – 07:40 КраківЛьвів

8 год. 40 хв.

Кожен день

23:00 – 07:40 КраківЛьвів

8 год. 40 хв.

Кожен день

23:00 – 07:20 КраківЛьвів

8 год. 20 хв.

Кожен день

23:00 – 07:20 КраківЛьвів

8 год. 20 хв.

Кожен день

23:00 – 10:00 КраківЛьвів

11 год. 0 хв.

Вт, Ср, Пт, Сб

23:10 – 08:25 КраківЛьвів

9 год. 15 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

23:20 – 08:00 КраківЛьвів

8 год. 40 хв.

Кожен день

23:20 – 08:00 КраківЛьвів

8 год. 40 хв.

Ср, Чт, Сб, Нд

23:20 – 07:30 КраківЛьвів

8 год. 10 хв.

Кожен день

23:20 – 08:20 КраківЛьвів

9 год. 0 хв.

Ср, Чт, Сб, Нд

23:20 – 08:00 КраківЛьвів

8 год. 40 хв.

Пн, Пт

23:20 – 08:00 КраківЛьвів

8 год. 40 хв.

Пн, Пт

23:20 – 07:10 КраківЛьвів

7 год. 50 хв.

Кожен день

23:30 – 07:00 КраківЛьвів

7 год. 30 хв.

Вт, Ср, Сб, Нд

23:45 – 07:00 КраківЛьвів

7 год. 15 хв.

Кожен день

23:45 – 07:00 КраківЛьвів

7 год. 15 хв.

Кожен день

23:45 – 07:00 КраківЛьвів

7 год. 15 хв.

Кожен день

23:45 – 07:00 КраківЛьвів

7 год. 15 хв.

Кожен день

23:55 – 07:00 КраківЛьвів

7 год. 5 хв.

Кожен день

23:55 – 07:10 КраківЛьвів

7 год. 15 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Краків швидко доїхати до центру Львів в 2019 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Краків і куди прибувають до Львів. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Львов - Краков аэропорт

Пунктуальні та привітні водії, чистий автобус. Приїхав вчасно. Попередньо телефонують чи пасажири на місці - дуже зручно. Рекомендую.

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Брно - Львов

Поїздка пройшла нормально, водій професійний, автобус зручний

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Познань - Каменец-Подольский

Ні хто не передзвонив!!!

ПП КовальВинница - Пардубице

Поїздкою задоволені, прибули вчасно за розкладом, ніяких проблем і форс мажорів у дорозі не було. Водії чемні, ввічливі, позитивні. Всім рекомендую рейс Хмільник - Прага

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Тернополь - Брно

Довго стояли на кордоні. Але їхати було зручно.

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Львов - Краков аэропорт

Виникла невечичка проблема, ми невстигали на наш рейс ! Але воідй попередньо перетелефонував до нас повідоми де і коли ми має бути , допоміг в вирішенні даної ситуації! Все чудово ! Дуже дякуємо , поїздкою задоволені !

MYKOLAYIVSKE ATP-14627Львов - Прага

Автобус прибув за годину до відправки.Водії чемні.Присутній Інтернет,резетки для зарядки.Приїхав автобус бистріше ніж вказано в білетів.Задоволений.

MYKOLAYIVSKE ATP-14627Львов - Прага

С вокзала забрали вовремя, границу прошли за 2 часа. В Прагну приехали на полтора часа раньше. Поездкой довольна!

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя