За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Краків - Львів

Купити квитки на автобус Краків - Львів: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Львів. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Краків в Львів і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Львів дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:20 – 09:30 КраківЛьвів

9 год. 10 хв.

Ср, Сб

00:20 – 09:00 КраківЛьвів

8 год. 40 хв.

Ср, Сб

00:30 – 09:00 КраківЛьвів

8 год. 30 хв.

Пн

00:50 – 09:50 КраківЛьвів

9 год. 0 хв.

Чт

01:15 – 07:50 КраківЛьвів

6 год. 35 хв.

Пт, Сб, Нд

01:25 – 09:00 КраківЛьвів

7 год. 35 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

01:30 – 10:00 КраківЛьвів

8 год. 30 хв.

Пн, Вт, Пт

01:30 – 09:00 КраківЛьвів

7 год. 30 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

01:45 – 09:00 КраківЛьвів

7 год. 15 хв.

Кожен день

04:30 – 13:10 КраківЛьвів

8 год. 40 хв.

Кожен день

09:00 – 17:35 КраківЛьвів

8 год. 35 хв.

Ср, Чт, Нд

11:30 – 19:30 КраківЛьвів

8 год. 0 хв.

Кожен день

12:20 – 21:20 КраківЛьвів

9 год. 0 хв.

Пн, Чт, Сб

12:20 – 21:55 КраківЛьвів

9 год. 35 хв.

Пн, Чт, Сб

12:30 – 21:00 КраківЛьвів

8 год. 30 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

12:45 – 21:00 КраківЛьвів

8 год. 15 хв.

Чт

13:45 – 21:30 КраківЛьвів

7 год. 45 хв.

Пн

13:45 – 22:00 КраківЛьвів

8 год. 15 хв.

Пн

14:35 – 21:50 КраківЛьвів

7 год. 15 хв.

Кожен день

14:35 – 21:20 КраківЛьвів

6 год. 45 хв.

Кожен день

14:50 – 06:30 КраківЛьвів

15 год. 40 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

14:50 – 06:30 КраківЛьвів

15 год. 40 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

15:00 – 23:00 КраківЛьвів

8 год. 0 хв.

Пн

15:00 – 23:00 КраківЛьвів

8 год. 0 хв.

Кожен день

15:00 – 22:30 КраківЛьвів

7 год. 30 хв.

Кожен день

15:00 – 22:30 КраківЛьвів

7 год. 30 хв.

Пн

15:00 – 23:10 КраківЛьвів

8 год. 10 хв.

Вт, Чт, Сб

15:00 – 22:30 КраківЛьвів

7 год. 30 хв.

Кожен день

15:30 – 22:40 КраківЛьвів

7 год. 10 хв.

Кожен день

15:30 – 22:40 КраківЛьвів

7 год. 10 хв.

Кожен день

15:30 – 22:40 КраківЛьвів

7 год. 10 хв.

Кожен день

16:00 – 02:30 КраківЛьвів

10 год. 30 хв.

Кожен день

16:00 – 01:00 КраківЛьвів

9 год. 0 хв.

Кожен день

16:00 – 00:30 КраківЛьвів

8 год. 30 хв.

Кожен день

16:00 – 00:10 КраківЛьвів

8 год. 10 хв.

Сб

16:00 – 23:45 КраківЛьвів

7 год. 45 хв.

Нд

16:30 – 00:10 КраківЛьвів

7 год. 40 хв.

Кожен день

16:30 – 00:20 КраківЛьвів

7 год. 50 хв.

Кожен день

16:30 – 00:05 КраківЛьвів

7 год. 35 хв.

Кожен день

17:00 – 01:40 КраківЛьвів

8 год. 40 хв.

Нд

17:10 – 01:30 КраківЛьвів

8 год. 20 хв.

Кожен день

17:25 – 01:30 КраківЛьвів

8 год. 5 хв.

Кожен день

17:25 – 01:00 КраківЛьвів

7 год. 35 хв.

Кожен день

17:25 – 03:15 КраківЛьвів

9 год. 50 хв.

Пн

17:25 – 03:15 КраківЛьвів

9 год. 50 хв.

Пн

17:30 – 02:45 КраківЛьвів

9 год. 15 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

18:00 – 03:10 КраківЛьвів

9 год. 10 хв.

Ср

18:00 – 04:50 КраківЛьвів

10 год. 50 хв.

Кожен день

18:00 – 06:55 КраківЛьвів

12 год. 55 хв.

Кожен день

18:20 – 02:55 КраківЛьвів

8 год. 35 хв.

Кожен день

19:00 – 02:20 КраківЛьвів

7 год. 20 хв.

Кожен день

19:00 – 05:30 КраківЛьвів

10 год. 30 хв.

Чт

19:00 – 05:00 КраківЛьвів

10 год. 0 хв.

Чт

19:00 – 03:50 КраківЛьвів

8 год. 50 хв.

Кожен день

19:00 – 05:30 КраківЛьвів

10 год. 30 хв.

Пн

19:00 – 05:00 КраківЛьвів

10 год. 0 хв.

Пн

19:30 – 02:40 КраківЛьвів

7 год. 10 хв.

Пн

19:30 – 03:00 КраківЛьвів

7 год. 30 хв.

Пн

19:30 – 02:45 КраківЛьвів

7 год. 15 хв.

Чт, Нд

19:35 – 00:20 КраківЛьвів

4 год. 45 хв.

Кожен день

19:45 – 04:45 КраківЛьвів

9 год. 0 хв.

Пн, Пт

19:50 – 04:10 КраківЛьвів

8 год. 20 хв.

Пт

19:50 – 04:10 КраківЛьвів

8 год. 20 хв.

Чт

20:15 – 04:00 КраківЛьвів

7 год. 45 хв.

Вт

20:15 – 04:20 КраківЛьвів

8 год. 5 хв.

Вт

20:30 – 04:10 КраківЛьвів

7 год. 40 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

20:30 – 04:40 КраківЛьвів

8 год. 10 хв.

Ср, Нд

20:30 – 03:55 КраківЛьвів

7 год. 25 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

20:30 – 04:10 КраківЛьвів

7 год. 40 хв.

Ср, Нд

20:30 – 04:40 КраківЛьвів

8 год. 10 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

20:40 – 05:00 КраківЛьвів

8 год. 20 хв.

Кожен день

20:40 – 05:00 КраківЛьвів

8 год. 20 хв.

Кожен день

20:40 – 05:30 КраківЛьвів

8 год. 50 хв.

Ср, Сб

20:45 – 07:30 КраківЛьвів

10 год. 45 хв.

Кожен день

20:50 – 05:30 КраківЛьвів

8 год. 40 хв.

Кожен день

20:50 – 05:00 КраківЛьвів

8 год. 10 хв.

Кожен день

21:00 – 05:00 КраківЛьвів

8 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

21:30 – 06:00 КраківЛьвів

8 год. 30 хв.

Пт, Сб

21:30 – 06:00 КраківЛьвів

8 год. 30 хв.

Пт

21:30 – 06:45 КраківЛьвів

9 год. 15 хв.

Вт, Сб

21:50 – 04:40 КраківЛьвів

6 год. 50 хв.

Кожен день

22:10 – 08:30 КраківЛьвів

10 год. 20 хв.

Вт, Пт

22:15 – 06:05 КраківЛьвів

7 год. 50 хв.

Вт, Сб

22:15 – 06:30 КраківЛьвів

8 год. 15 хв.

Вт, Сб

22:20 – 07:30 КраківЛьвів

9 год. 10 хв.

Вт

22:20 – 08:00 КраківЛьвів

9 год. 40 хв.

Вт

22:30 – 05:40 КраківЛьвів

7 год. 10 хв.

Кожен день

22:30 – 07:10 КраківЛьвів

8 год. 40 хв.

Кожен день

22:30 – 06:30 КраківЛьвів

8 год. 0 хв.

Кожен день

22:30 – 06:30 КраківЛьвів

8 год. 0 хв.

Кожен день

22:30 – 06:10 КраківЛьвів

7 год. 40 хв.

Кожен день

22:30 – 06:30 КраківЛьвів

8 год. 0 хв.

Кожен день

22:30 – 06:40 КраківЛьвів

8 год. 10 хв.

Кожен день

22:30 – 06:30 КраківЛьвів

8 год. 0 хв.

Кожен день

22:40 – 08:15 КраківЛьвів

9 год. 35 хв.

Вт, Сб, Нд

22:40 – 06:05 КраківЛьвів

7 год. 25 хв.

Пн, Чт

23:00 – 10:00 КраківЛьвів

11 год. 0 хв.

Вт, Пт, Сб

23:00 – 07:20 КраківЛьвів

8 год. 20 хв.

Пн, Чт, Нд

23:00 – 07:40 КраківЛьвів

8 год. 40 хв.

Пн, Чт, Нд

23:00 – 07:20 КраківЛьвів

8 год. 20 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

23:10 – 08:25 КраківЛьвів

9 год. 15 хв.

Кожен день

23:20 – 08:00 КраківЛьвів

8 год. 40 хв.

Кожен день

23:20 – 08:50 КраківЛьвів

9 год. 30 хв.

Чт, Сб, Нд

23:20 – 07:30 КраківЛьвів

8 год. 10 хв.

Кожен день

23:20 – 09:20 КраківЛьвів

10 год. 0 хв.

Чт, Сб, Нд

23:20 – 09:20 КраківЛьвів

10 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

23:20 – 08:50 КраківЛьвів

9 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

23:30 – 08:25 КраківЛьвів

8 год. 55 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Нд

23:30 – 07:20 КраківЛьвів

7 год. 50 хв.

Ср, Пт, Нд

23:30 – 07:20 КраківЛьвів

7 год. 50 хв.

Ср, Пт, Нд

23:30 – 09:00 КраківЛьвів

9 год. 30 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Нд

23:45 – 07:00 КраківЛьвів

7 год. 15 хв.

Кожен день

23:45 – 07:00 КраківЛьвів

7 год. 15 хв.

Кожен день

23:45 – 07:00 КраківЛьвів

7 год. 15 хв.

Кожен день

23:50 – 09:45 КраківЛьвів

9 год. 55 хв.

Чт, Сб, Нд

23:55 – 07:00 КраківЛьвів

7 год. 5 хв.

Кожен день

23:55 – 08:50 КраківЛьвів

8 год. 55 хв.

Сб, Нд

23:55 – 07:00 КраківЛьвів

7 год. 5 хв.

Вт, Ср, Сб, Нд

Маршрут на карті

Як з Краків швидко доїхати до центру Львів в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Краків і куди прибувають до Львів. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

Денисовка-ПлюсЛьвов - Прага

Отлично доехали

ФОП Данилевич/EWHDКраков - Киев

Поездка Краков - Киев прошла отлично!

ФОП Данилевич/EWHDКраков - Киев

Їхав з Кракова до Києва. Автобус хоть і старенький, но конфортний! Поїздкої задоволений, рекомендую всім!

TOV NasorokhОломоуц - Львов

Якщо ще раз прийдеться їхати цим маршрутом то виберемо тільки цього перевізника!!!! Приємні і уважні водії, кава з солоденьким , чистота в автобусі і WI-FI всю дорогу. Все просто Супер!!! Рекомендуємо!!!!!

Денисовка-ПлюсПрага - Львов

Автобус и обслуживание хорошее, но почему-то без туалета внутри...

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Львов - Краков аэропорт

Дуже задоволена поїздкою, до Львова приїхали вчасно навіть на 1хв.раніше), до місця призначення (аеропорт Кракова) приїхали на 30хв.раніше! Молодці

TOV NasorokhПрага - Львов

Доехала легко! Спасибо!

TOV NasorokhКарловы Вары - Львов

Хочу подякувати екіпажу водіїв за їх ввічливе ставлення до пасажирів, дуже уважний підхід до кожного із людей, що їхали автобусом. До речі , автобус був дуже чистий , у салоні було затишно та охайно!!!! Вважаю, що хлопці заслуговують на відзнаку, та отримання премії за своє…

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information