За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Краків - Прага

Купити квитки на автобус Краків - Прага: де і як замовити автобусні квитки в Чеську Республіку, вартість самостійної поїздки в Прага. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Краків в Прага і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Прага дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:30 – 10:00 КраківПрага

9 год. 30 хв.

Вт, Пт

01:10 – 10:20 КраківПрага

9 год. 10 хв.

Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

01:20 – 11:55 КраківПрага

10 год. 35 хв.

Нд

01:20 – 11:55 КраківПрага

10 год. 35 хв.

Пт

02:40 – 10:40 КраківПрага

8 год. 0 хв.

Пт

04:20 – 12:30 КраківПрага

8 год. 10 хв.

Вт, Чт, Пт

04:20 – 12:30 КраківПрага

8 год. 10 хв.

Пн, Ср, Сб, Нд

06:00 – 16:10 КраківПрага

10 год. 10 хв.

Пн

08:00 – 15:45 КраківПрага

7 год. 45 хв.

Пн

08:00 – 16:15 КраківПрага

8 год. 15 хв.

Пн

10:30 – 18:25 КраківПрага

7 год. 55 хв.

Вт, Пт, Нд

20:15 – 07:10 КраківПрага

10 год. 55 хв.

Чт, Сб

21:00 – 05:00 КраківПрага

8 год. 0 хв.

Сб

21:00 – 05:00 КраківПрага

8 год. 0 хв.

Ср, Нд

21:00 – 05:00 КраківПрага

8 год. 0 хв.

Ср, Нд

21:05 – 07:00 КраківПрага

9 год. 55 хв.

Вт, Пт

23:00 – 08:45 КраківПрага

9 год. 45 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

23:00 – 09:15 КраківПрага

10 год. 15 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

23:30 – 06:45 КраківПрага

7 год. 15 хв.

Пт, Сб

23:45 – 08:25 КраківПрага

8 год. 40 хв.

Сб

23:50 – 08:50 КраківПрага

9 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

Як з Краків швидко доїхати до центру Прага в 2017 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Краків і куди прибувають до Прага. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Чеську Республіку, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

VilartransКраков - Киев

Поездка отличная ! Без опоздания .

VilartransPraha - Rivne

Duzhe fajno

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information