За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Краків - Прага

Купити квитки на автобус Краків - Прага: де і як замовити автобусні квитки в Чеську Республіку, вартість самостійної поїздки в Прага. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Краків в Прага і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Прага дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:30 – 10:00 КраківПрага Відправлення в 00:30 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 10:00 до: Автовокзал "Флоренц"

9 год. 30 хв.

Маршрут

Вт, Пт

01:10 – 10:20 КраківПрага Відправлення в 01:10 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 10:20 до: Автовокзал "Желивского"

9 год. 10 хв.

Маршрут

Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

02:40 – 10:40 КраківПрага Відправлення в 02:40 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 10:40 до: Автовокзал "Флоренц"

8 год. 0 хв.

Маршрут

Пт

04:20 – 12:30 КраківПрага Відправлення в 04:20 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 12:30 до: Автовокзал "Флоренц"

8 год. 10 хв.

Маршрут

Вт, Чт, Пт

04:20 – 12:30 КраківПрага Відправлення в 04:20 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 12:30 до: Автовокзал "Флоренц"

8 год. 10 хв.

Маршрут

Пн, Ср, Сб, Нд

05:50 – 16:10 КраківПрага Відправлення в 05:50 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 16:10 до: Автовокзал "Флоренц"

10 год. 20 хв.

Маршрут

Кожен день

05:50 – 16:10 КраківПрага Відправлення в 05:50 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 16:10 до: Автовокзал "Флоренц"

10 год. 20 хв.

Маршрут

Кожен день

06:00 – 16:10 КраківПрага Відправлення в 06:00 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 16:10 до: Автовокзал "Флоренц"

10 год. 10 хв.

Маршрут

Пн

06:30 – 15:30 КраківПрага Відправлення в 06:30 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 15:30 до: Автовокзал "Флоренц"

9 год. 0 хв.

Маршрут

Ср, Чт, Сб

10:30 – 18:25 КраківПрага Відправлення в 10:30 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 18:25 до: Автовокзал "Флоренц"

7 год. 55 хв.

Маршрут

Вт, Пт, Нд

19:30 – 05:00 КраківПрага Відправлення в 19:30 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 05:00 до: Автовокзал "Флоренц"

9 год. 30 хв.

Маршрут

Вт

19:30 – 05:00 КраківПрага Відправлення в 19:30 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 05:00 до: Автовокзал "Флоренц"

9 год. 30 хв.

Маршрут

Сб

20:00 – 05:30 КраківПрага Відправлення в 20:00 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 05:30 до: Автовокзал "Флоренц"

9 год. 30 хв.

Маршрут

Чт

20:15 – 07:10 КраківПрага Відправлення в 20:15 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 07:10 до: Автовокзал "Розтылы"

10 год. 55 хв.

Маршрут

Чт, Сб

21:00 – 05:00 КраківПрага Відправлення в 21:00 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 05:00 до: Автовокзал "Розтылы"

8 год. 0 хв.

Маршрут

Сб

21:00 – 05:00 КраківПрага Відправлення в 21:00 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 05:00 до: Автовокзал "Розтылы"

8 год. 0 хв.

Маршрут

Ср, Нд

21:00 – 05:00 КраківПрага Відправлення в 21:00 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 05:00 до: Автовокзал "Розтылы"

8 год. 0 хв.

Маршрут

Ср, Нд

21:45 – 07:40 КраківПрага Відправлення в 21:45 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 07:40 до: Автовокзал "Флоренц"

9 год. 55 хв.

Маршрут

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

21:45 – 07:40 КраківПрага Відправлення в 21:45 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 07:40 до: Автовокзал "Флоренц"

9 год. 55 хв.

Маршрут

Вт, Пт

21:50 – 07:25 КраківПрага Відправлення в 21:50 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 07:25 до: Автовокзал "Флоренц"

9 год. 35 хв.

Маршрут

Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

22:00 – 06:00 КраківПрага Відправлення в 22:00 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 06:00 до: Автовокзал "Розтылы"

8 год. 0 хв.

Маршрут

Пн, Чт

22:10 – 08:00 КраківПрага Відправлення в 22:10 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 08:00 до: Автовокзал "Розтылы"

9 год. 50 хв.

Маршрут

Вт, Сб

23:30 – 06:45 КраківПрага Відправлення в 23:30 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 06:45 до: Автовокзал "Флоренц"

7 год. 15 хв.

Маршрут

Пт, Сб

23:50 – 08:50 КраківПрага Відправлення в 23:50 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 08:50 до: Автовокзал "Флоренц"

9 год. 0 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

23:59 – 08:30 КраківПрага Відправлення в 23:59 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 08:30 до: офис ИНФОБУС, ул.На Флоренци 23

8 год. 31 хв.

Маршрут

Вт

Як з Краків швидко доїхати до центру Прага в 2017 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Краків і куди прибувають до Прага. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Чеську Республіку, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

EAST WEST EUROLINESLviv - Rzeszow

Przejazd z Lwowa dla nas jako ostateczność. Kierowcy prowadzą dobrze. Ale jeśli chodzi o obsługę to kicha, , zostawili pełny autobus w upale. A w dodatku brak klimy. Nie polecam.

EAST WEST EUROLINESЛьвов - Краков

Завжди їжджу тільки тим перевізником і з тими шоферами Все шикарно

EAST WEST EUROLINESЛьвов - Вроцлав

Один іодій нормальний, а інший трохи чмиристий. Автобус на 3.5 але норм. Їхав і як надиво приїхав з запізненням на 3 хв.

EAST WEST EUROLINESЖешув - Тернополь

Водії хороші, в дорозі помагають як можуть. За це їм великий плюс. Але!! Сам автобус жах. Трясе жахливо, все дзеленчить. Таке враження, що ось і розсипиться автобус.

EAST WEST EUROLINESЛьвов - Прага

Водії нормальні, автобус ужас, пише перший клас: WiFi нема, туалету нема, кліматизації нема, люки закриті в жарку погоду в автобусі сауна. Зупинок стільки, що просто капець, приїхали зі Львову до Праги за 20 год. Так жахливо не їхав з жодним перевізником.

EAST WEST EUROLINESЛьвов - Прага

Водії чудові, довезли без проблем. Сам автобус - хлів, вентиляції нема, світла нема.

EAST WEST EUROLINESJelenia Gora - Lviv

Рейс Прага-Кам.Подольский. Ехала автобусом √2. Быстро, удобно. Доброжелательные, приветливые водители.

EAST WEST EUROLINESХерсон - Лейпциг

Водії хороші, спокійні, не суєтливі, автобус комфортабельний, буду рекомендувати своїм знайомим. У Львові обслуговуючий персонал спрацював теж на відмінно. Поїздкою задоволений.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information