За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Краків - Тернопіль

Купити квитки на автобус Краків - Тернопіль: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Тернопіль. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Краків в Тернопіль і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Тернопіль дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:30 – 12:00 КраківТернопіль

11 год. 30 хв.

Пн

00:30 – 12:00 КраківТернопіль

11 год. 30 хв.

Пн

01:45 – 11:30 КраківТернопіль

9 год. 45 хв.

Кожен день

04:30 – 15:55 КраківТернопіль

11 год. 25 хв.

Кожен день

09:30 – 19:55 КраківТернопіль

10 год. 25 хв.

Чт

12:20 – 04:20 КраківТернопіль

16 год. 0 хв.

Кожен день

14:50 – 08:40 КраківТернопіль

17 год. 50 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

14:50 – 08:40 КраківТернопіль

17 год. 50 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

15:00 – 01:35 КраківТернопіль

10 год. 35 хв.

Вт, Чт, Сб

15:00 – 01:00 КраківТернопіль

10 год. 0 хв.

Кожен день

16:00 – 04:00 КраківТернопіль

12 год. 0 хв.

Кожен день

16:00 – 02:10 КраківТернопіль

10 год. 10 хв.

Сб

17:00 – 04:40 КраківТернопіль

11 год. 40 хв.

Нд

17:10 – 04:00 КраківТернопіль

10 год. 50 хв.

Кожен день

17:25 – 06:30 КраківТернопіль

13 год. 5 хв.

Пн, Вт, Сб

17:25 – 06:30 КраківТернопіль

13 год. 5 хв.

Пн, Вт, Сб

18:00 – 05:30 КраківТернопіль

11 год. 30 хв.

Ср

18:00 – 09:00 КраківТернопіль

15 год. 0 хв.

Кожен день

18:15 – 06:20 КраківТернопіль

12 год. 5 хв.

Кожен день

19:00 – 07:00 КраківТернопіль

12 год. 0 хв.

Кожен день

19:35 – 03:25 КраківТернопіль

7 год. 50 хв.

Кожен день

19:50 – 06:40 КраківТернопіль

10 год. 50 хв.

Пт

20:15 – 06:30 КраківТернопіль

10 год. 15 хв.

Вт

20:40 – 08:30 КраківТернопіль

11 год. 50 хв.

Ср, Сб

20:45 – 10:05 КраківТернопіль

13 год. 20 хв.

Кожен день

21:30 – 08:20 КраківТернопіль

10 год. 50 хв.

Пт, Сб

21:50 – 07:50 КраківТернопіль

10 год. 0 хв.

Кожен день

21:50 – 07:40 КраківТернопіль

9 год. 50 хв.

Кожен день

22:10 – 11:00 КраківТернопіль

12 год. 50 хв.

Вт, Пт

22:30 – 08:10 КраківТернопіль

9 год. 40 хв.

Кожен день

23:00 – 10:30 КраківТернопіль

11 год. 30 хв.

Кожен день

23:00 – 13:00 КраківТернопіль

14 год. 0 хв.

Вт, Пт, Сб

23:20 – 10:30 КраківТернопіль

11 год. 10 хв.

Кожен день

23:20 – 10:30 КраківТернопіль

11 год. 10 хв.

Кожен день

23:30 – 09:35 КраківТернопіль

10 год. 5 хв.

Ср, Пт, Сб, Нд

23:30 – 09:45 КраківТернопіль

10 год. 15 хв.

Ср, Пт, Сб, Нд

Маршрут на карті

Як з Краків швидко доїхати до центру Тернопіль в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Краків і куди прибувають до Тернопіль. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

ПП КовальХмельник - Краков

Добрий день. Поіздка сподобалась, сервіс та водіі супер.

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Катовице - Тернополь

Хоть сам автобус не дуже, водії все скрасили)) Чудове ставлення і поїздка пройшла чудово.

ООО ТуристОдесса - Бухарест

Одесса - Бухарест

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Львов - Краков аэропорт

Дуже задоволена поїздкою, до Львова приїхали вчасно навіть на 1хв.раніше), до місця призначення (аеропорт Кракова) приїхали на 30хв.раніше! Молодці

ООО ТуристОдесса - Бухарест

Одесса-Бухарест доехали вовремя, все по расписанию, есть Wi-Fi и зарядка телефонов.

ПП КовальГрадец Кралове - Львов

Виктор молодец. Профессионал! Буду ездить только с ним. Рекомендую

ООО ТуристМосква - Киев

Доехали нормально. Почти вовремя приехали) доволен)

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Львов - Краков аэропорт

Їхала 28/03/18 зі Львова до Кракова, дуже задоволена водіями. Мені зателефонували за годину до від'їзду, щоб бути впевненими, що я знаю, де саме їх чекати, та були ввічливими упродовж усієї дороги. В автобусі тепло на комфортно.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information