• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Вроцлав - Тернопіль

Купити квитки на автобус Вроцлав - Тернопіль: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Тернопіль. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Вроцлав в Тернопіль і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Тернопіль дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
07:00 – 08:40 ВроцлавТернопіль

25 год. 40 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

07:00 – 08:40 ВроцлавТернопіль

25 год. 40 хв.

Вт, Чт, Нд

07:00 – 08:40 ВроцлавТернопіль

25 год. 40 хв.

Вт, Чт, Нд

07:00 – 08:40 ВроцлавТернопіль

25 год. 40 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

10:30 – 01:35 ВроцлавТернопіль

15 год. 5 хв.

Вт, Чт, Сб

10:40 – 02:00 ВроцлавТернопіль

15 год. 20 хв.

Кожен день

10:40 – 02:00 ВроцлавТернопіль

15 год. 20 хв.

Кожен день

10:40 – 02:00 ВроцлавТернопіль

15 год. 20 хв.

Кожен день

10:40 – 02:00 ВроцлавТернопіль

15 год. 20 хв.

Кожен день

11:00 – 04:00 ВроцлавТернопіль

17 год. 0 хв.

Кожен день

11:45 – 04:00 ВроцлавТернопіль

16 год. 15 хв.

Вт

11:45 – 04:00 ВроцлавТернопіль

16 год. 15 хв.

Кожен день

12:05 – 03:45 ВроцлавТернопіль

15 год. 40 хв.

Пн, Вт, Сб

12:05 – 03:45 ВроцлавТернопіль

15 год. 40 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб, Нд

13:00 – 09:00 ВроцлавТернопіль

20 год. 0 хв.

Кожен день

13:05 – 03:25 ВроцлавТернопіль

14 год. 20 хв.

Кожен день

13:30 – 05:30 ВроцлавТернопіль

16 год. 0 хв.

Ср

15:00 – 03:25 ВроцлавТернопіль

12 год. 25 хв.

Кожен день

15:00 – 03:25 ВроцлавТернопіль

12 год. 25 хв.

Кожен день

15:40 – 07:30 ВроцлавТернопіль

15 год. 50 хв.

Пн, Пт

15:45 – 06:30 ВроцлавТернопіль

14 год. 45 хв.

Вт

15:55 – 10:05 ВроцлавТернопіль

18 год. 10 хв.

Кожен день

16:15 – 05:55 ВроцлавТернопіль

13 год. 40 хв.

Кожен день

16:40 – 08:20 ВроцлавТернопіль

15 год. 40 хв.

Вт, Пт

17:00 – 07:50 ВроцлавТернопіль

14 год. 50 хв.

Кожен день

17:00 – 07:40 ВроцлавТернопіль

14 год. 40 хв.

Кожен день

17:30 – 08:10 ВроцлавТернопіль

14 год. 40 хв.

Кожен день

17:35 – 09:40 ВроцлавТернопіль

16 год. 5 хв.

Кожен день

17:50 – 09:40 ВроцлавТернопіль

15 год. 50 хв.

Кожен день

17:50 – 09:40 ВроцлавТернопіль

15 год. 50 хв.

Кожен день

18:00 – 11:00 ВроцлавТернопіль

17 год. 0 хв.

Вт, Пт

18:00 – 11:00 ВроцлавТернопіль

17 год. 0 хв.

Вт, Пт

18:30 – 09:45 ВроцлавТернопіль

15 год. 15 хв.

Ср, Нд

18:30 – 09:45 ВроцлавТернопіль

15 год. 15 хв.

Ср, Нд

18:40 – 13:00 ВроцлавТернопіль

18 год. 20 хв.

Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

19:00 – 10:30 ВроцлавТернопіль

15 год. 30 хв.

Кожен день

19:00 – 09:10 ВроцлавТернопіль

14 год. 10 хв.

Кожен день

20:20 – 11:20 ВроцлавТернопіль

15 год. 0 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Вроцлав швидко доїхати до центру Тернопіль в 2019 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Вроцлав і куди прибувають до Тернопіль. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

Terletskiy/EWHDОполе - Львов

Все хорошо,правда уборка в автобусе оставляет желать лучшего

Terletskiy/EWHDТернополь - Вроцлав

Автобус в технічносправному стані. Кондиціонер працює. Один негативний момент, що водії не маркують і ведуть облік багажу, який складається у багажному відділенні автобуса. А загалом поїздкою задоволений.

Terletskiy/EWHDВроцлав - Тернополь

Телевізор є,але не працює. Туалет то зупинялись на автозаправках. Освітлення слабеньке. Ага саме головне wi-fi тільки в Польщі,а потім що ??? Водій сказав що є таке як 3G від київстар,ну такого не може бути це просто смішно. Оцінка з великою натяжкою

Terletskiy/EWHDЛьвов - Лешно

К водителям претензий нет. Доехали хорошо. Автобус не плохой, но за 14 часов устаешь ))

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя