ВАЖЛИВО!: Коронавірус (COVID-19): для отримання туристичної інформації та оновлень натисніть тут

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Вроцлав - Тернопіль

Купити квитки на автобус Вроцлав - Тернопіль: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Тернопіль. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Вроцлав в Тернопіль і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Тернопіль дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
07:00 – 08:40 ВроцлавТернопіль

25 год. 40 хв.

Вт, Чт, Нд

07:00 – 08:40 ВроцлавТернопіль

25 год. 40 хв.

Вт, Чт, Нд

07:00 – 08:40 ВроцлавТернопіль

25 год. 40 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

07:00 – 08:40 ВроцлавТернопіль

25 год. 40 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

10:30 – 01:35 ВроцлавТернопіль

15 год. 5 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

10:30 – 01:35 ВроцлавТернопіль

15 год. 5 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

10:40 – 02:00 ВроцлавТернопіль

15 год. 20 хв.

Кожен день

10:40 – 02:00 ВроцлавТернопіль

15 год. 20 хв.

Кожен день

10:40 – 02:00 ВроцлавТернопіль

15 год. 20 хв.

Кожен день

11:00 – 04:00 ВроцлавТернопіль

17 год. 0 хв.

Кожен день

11:45 – 04:00 ВроцлавТернопіль

16 год. 15 хв.

Вт

11:45 – 04:00 ВроцлавТернопіль

16 год. 15 хв.

Кожен день

11:45 – 04:00 ВроцлавТернопіль

16 год. 15 хв.

Вт

12:05 – 03:45 ВроцлавТернопіль

15 год. 40 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб, Нд

12:05 – 03:45 ВроцлавТернопіль

15 год. 40 хв.

Пн, Вт, Сб

13:00 – 09:00 ВроцлавТернопіль

20 год. 0 хв.

Кожен день

13:05 – 03:25 ВроцлавТернопіль

14 год. 20 хв.

Кожен день

13:30 – 05:30 ВроцлавТернопіль

16 год. 0 хв.

Ср

15:45 – 06:30 ВроцлавТернопіль

14 год. 45 хв.

Вт

15:55 – 10:05 ВроцлавТернопіль

18 год. 10 хв.

Кожен день

16:15 – 05:55 ВроцлавТернопіль

13 год. 40 хв.

Кожен день

16:25 – 08:20 ВроцлавТернопіль

15 год. 55 хв.

Вт, Пт

17:00 – 07:40 ВроцлавТернопіль

14 год. 40 хв.

Кожен день

17:00 – 06:40 ВроцлавТернопіль

13 год. 40 хв.

Кожен день

17:00 – 07:50 ВроцлавТернопіль

14 год. 50 хв.

Кожен день

17:35 – 09:40 ВроцлавТернопіль

16 год. 5 хв.

Кожен день

17:50 – 09:40 ВроцлавТернопіль

15 год. 50 хв.

Кожен день

17:50 – 09:40 ВроцлавТернопіль

15 год. 50 хв.

Кожен день

18:00 – 11:00 ВроцлавТернопіль

17 год. 0 хв.

Вт, Пт

18:00 – 11:00 ВроцлавТернопіль

17 год. 0 хв.

Вт

18:40 – 13:00 ВроцлавТернопіль

18 год. 20 хв.

Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

19:00 – 10:30 ВроцлавТернопіль

15 год. 30 хв.

Кожен день

19:00 – 09:10 ВроцлавТернопіль

14 год. 10 хв.

Кожен день

20:20 – 11:20 ВроцлавТернопіль

15 год. 0 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Вроцлав швидко доїхати до центру Тернопіль в 2020 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Вроцлав і куди прибувають до Тернопіль. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

RB POLSKA SP. Z O.O./ФОП ВацакЛьвов - Варшава

Співвідношення ціна - якість!

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя