Według czasu
Według ceny

Autobusy Wroclaw - Ternopil

Kup bilet na autobus Wroclaw – Ternopil: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Ternopil. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Wroclaw do Ternopil i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Ternopil najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
07:00 – 08:40 WroclawTernopil

25 godz. 40 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

07:00 – 08:40 WroclawTernopil

25 godz. 40 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

10:30 – 01:35 WroclawTernopil

15 godz. 5 min.

Wt, Cz, Sb

10:40 – 01:00 WroclawTernopil

14 godz. 20 min.

Codziennie

11:00 – 04:00 WroclawTernopil

17 godz. 0 min.

Codziennie

11:45 – 04:00 WroclawTernopil

16 godz. 15 min.

Codziennie

12:40 – 06:30 WroclawTernopil

17 godz. 50 min.

Pn, Wt, Sb

12:40 – 06:30 WroclawTernopil

17 godz. 50 min.

Pn, Wt, Sb

13:00 – 05:30 WroclawTernopil

16 godz. 30 min.

Śr

13:00 – 09:00 WroclawTernopil

20 godz. 0 min.

Codziennie

13:05 – 03:10 WroclawTernopil

14 godz. 5 min.

Codziennie

14:00 – 07:00 WroclawTernopil

17 godz. 0 min.

Codziennie

14:20 – 03:25 WroclawTernopil

13 godz. 5 min.

Wt, Sb

15:00 – 03:25 WroclawTernopil

12 godz. 25 min.

Codziennie

15:45 – 06:30 WroclawTernopil

14 godz. 45 min.

Wt

15:55 – 10:05 WroclawTernopil

18 godz. 10 min.

Codziennie

16:20 – 07:50 WroclawTernopil

15 godz. 30 min.

Codziennie

16:20 – 07:40 WroclawTernopil

15 godz. 20 min.

Codziennie

16:25 – 08:20 WroclawTernopil

15 godz. 55 min.

Wt, Pt, Sb

17:30 – 08:10 WroclawTernopil

14 godz. 40 min.

Codziennie

18:00 – 11:00 WroclawTernopil

17 godz. 0 min.

Wt, Pt

18:00 – 11:00 WroclawTernopil

17 godz. 0 min.

Wt, Pt

18:00 – 10:30 WroclawTernopil

16 godz. 30 min.

Codziennie

19:00 – 13:00 WroclawTernopil

18 godz. 0 min.

Wt, Pt, Sb

19:00 – 10:30 WroclawTernopil

15 godz. 30 min.

Codziennie

19:00 – 10:30 WroclawTernopil

15 godz. 30 min.

Codziennie

19:00 – 09:45 WroclawTernopil

14 godz. 45 min.

Śr, Pt, Nd

19:00 – 09:35 WroclawTernopil

14 godz. 35 min.

Pt

22:10 – 11:30 WroclawTernopil

13 godz. 20 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Wroclaw szybko dojechać do centrum Ternopil w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Wroclaw oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Ternopil. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation