• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Wroclaw - Kyiv

Kup bilet na autobus Wroclaw – Kyiv: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Kyiv. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Wroclaw do Kyiv i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Kyiv najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
07:00 – 07:15 WroclawKyiv

24 godz. 15 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

08:00 – 06:45 WroclawKyiv

22 godz. 45 min.

Wt, Pt, Nd

11:00 – 07:20 WroclawKyiv

20 godz. 20 min.

Codziennie

11:30 – 09:10 WroclawKyiv

21 godz. 40 min.

Codziennie

12:00 – 10:45 WroclawKyiv

22 godz. 45 min.

Codziennie

12:00 – 09:45 WroclawKyiv

21 godz. 45 min.

Codziennie

13:00 – 09:10 WroclawKyiv

20 godz. 10 min.

Codziennie

13:00 – 12:30 WroclawKyiv

23 godz. 30 min.

Wt, Cz, Sb

13:30 – 12:00 WroclawKyiv

22 godz. 30 min.

Pn, Wt, Cz, Sb

13:30 – 11:50 WroclawKyiv

22 godz. 20 min.

Pn, Wt, Cz, Sb

13:30 – 12:10 WroclawKyiv

22 godz. 40 min.

Pn, Wt, Cz, Sb

13:30 – 11:30 WroclawKyiv

22 godz. 0 min.

Pn, Wt, Cz, Sb

14:10 – 10:30 WroclawKyiv

20 godz. 20 min.

Codziennie

17:00 – 12:25 WroclawKyiv

19 godz. 25 min.

Pn, Sb

17:20 – 11:05 WroclawKyiv

17 godz. 45 min.

Sb

17:30 – 11:30 WroclawKyiv

18 godz. 0 min.

Wt, Cz, Sb, Nd

17:35 – 14:35 WroclawKyiv

21 godz. 0 min.

Codziennie

17:35 – 14:30 WroclawKyiv

20 godz. 55 min.

Codziennie

17:35 – 14:35 WroclawKyiv

21 godz. 0 min.

Codziennie

17:35 – 14:35 WroclawKyiv

21 godz. 0 min.

Codziennie

18:20 – 16:05 WroclawKyiv

21 godz. 45 min.

Codziennie

18:20 – 19:10 WroclawKyiv

24 godz. 50 min.

Pn, Pt

19:20 – 15:40 WroclawKyiv

20 godz. 20 min.

Codziennie

19:20 – 15:40 WroclawKyiv

20 godz. 20 min.

Codziennie

19:20 – 15:40 WroclawKyiv

20 godz. 20 min.

Codziennie

19:20 – 15:40 WroclawKyiv

20 godz. 20 min.

Codziennie

20:20 – 14:00 WroclawKyiv

17 godz. 40 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Wroclaw szybko dojechać do centrum Kyiv w 2021 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Wroclaw oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Kyiv. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o przewoźników

Lvivske ATP 14630Zhytomyr - Krakow

Brak Wi-Fi, ale kierowcy przyjaźni i pomocni.

Lvivske ATP 14630Львов - Томашув-Любельский

Wszystko w porządku

Lvivske ATP 14630Tomaszow Lubelski - Lviv

Bez żadnych problemów.

VolodymyretstransservisKiev - Warszawa

Znalezienie miejsca odjazdu było proste dzięki czatowi online na stronie, gdzie dyspozytorka dobrze mówiła po angielsku. Kierowca mówił po ukraińsku, nie stanowiło to jednak żadnego problemu. Istniała możliwość opuszczenia autokaru w dowolnym miejscu. Podróż zdecydowanie na plus. Thanks to chat online finding the place for…

Lvivske ATP 14630Lviv - Lublin

Wszystko sprawnie. Wystarczająco miejsca między siedzeniami. Przejazd bardzo tani. Polecam

VolodymyretstransservisPoznan - Kiev

Поїздка без проблем. Може в них і не найсучасніші автобуси, але варто задбати про те, щоб те що є - діяло, нпр. світло над сидінням пасажирів. Варто теж водіів привчити, щоб не пускали музику у салон. Тому даю 4 бали. Aле це дрібниці - i…

VolodymyretstransservisWarszawa - Kiev

Przyjechaliśmy do Kijowa - stolicy Ukrainy przed czasem. Prowadził bardzo dobry kierowca ukraiński.

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation