Według czasu
Według ceny

Autobusy Wroclaw - Kiev

Kup bilet na autobus Wroclaw – Kiev: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Kiev. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Wroclaw do Kiev i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Kiev najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
07:00 – 06:00 WroclawKiev

23 godz. 0 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

07:00 – 12:35 WroclawKiev

29 godz. 35 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

07:00 – 12:35 WroclawKiev

29 godz. 35 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

07:00 – 12:35 WroclawKiev

29 godz. 35 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

07:00 – 12:35 WroclawKiev

29 godz. 35 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

07:45 – 06:05 WroclawKiev

22 godz. 20 min.

Pn, Cz, Sb

08:00 – 06:00 WroclawKiev

22 godz. 0 min.

Cz

08:00 – 06:45 WroclawKiev

22 godz. 45 min.

Codziennie

08:45 – 07:00 WroclawKiev

22 godz. 15 min.

Pn

08:45 – 06:30 WroclawKiev

21 godz. 45 min.

Pn

09:00 – 10:10 WroclawKiev

25 godz. 10 min.

Pt, Nd

09:00 – 10:10 WroclawKiev

25 godz. 10 min.

Pt, Nd

11:00 – 08:00 WroclawKiev

21 godz. 0 min.

Nd

11:00 – 07:20 WroclawKiev

20 godz. 20 min.

Codziennie

11:00 – 07:20 WroclawKiev

20 godz. 20 min.

Codziennie

11:00 – 07:20 WroclawKiev

20 godz. 20 min.

Codziennie

12:10 – 08:30 WroclawKiev

20 godz. 20 min.

Śr, Pt, Nd

13:00 – 12:30 WroclawKiev

23 godz. 30 min.

Codziennie

13:00 – 12:00 WroclawKiev

23 godz. 0 min.

Codziennie

14:10 – 10:45 WroclawKiev

20 godz. 35 min.

Codziennie

14:45 – 12:45 WroclawKiev

22 godz. 0 min.

Pn, Pt

15:15 – 11:05 WroclawKiev

19 godz. 50 min.

Wt

15:15 – 11:00 WroclawKiev

19 godz. 45 min.

Sb, Nd

15:30 – 16:00 WroclawKiev

24 godz. 30 min.

Codziennie

15:30 – 16:00 WroclawKiev

24 godz. 30 min.

Codziennie

15:30 – 15:40 WroclawKiev

24 godz. 10 min.

Codziennie

15:30 – 15:40 WroclawKiev

24 godz. 10 min.

Codziennie

16:00 – 16:05 WroclawKiev

24 godz. 5 min.

Cz, Nd

16:00 – 16:05 WroclawKiev

24 godz. 5 min.

Cz, Nd

16:40 – 14:55 WroclawKiev

22 godz. 15 min.

Wt, Pt, Sb

16:40 – 15:20 WroclawKiev

22 godz. 40 min.

Wt, Pt, Sb

17:00 – 14:45 WroclawKiev

21 godz. 45 min.

Pt

17:35 – 14:35 WroclawKiev

21 godz. 0 min.

Codziennie

17:35 – 16:30 WroclawKiev

22 godz. 55 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

17:35 – 15:00 WroclawKiev

21 godz. 25 min.

Codziennie

17:35 – 15:00 WroclawKiev

21 godz. 25 min.

Codziennie

17:35 – 16:00 WroclawKiev

22 godz. 25 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

17:35 – 14:35 WroclawKiev

21 godz. 0 min.

Codziennie

17:35 – 14:35 WroclawKiev

21 godz. 0 min.

Codziennie

17:35 – 14:35 WroclawKiev

21 godz. 0 min.

Codziennie

17:55 – 17:00 WroclawKiev

23 godz. 5 min.

Wt, Sb, Nd

19:20 – 15:40 WroclawKiev

20 godz. 20 min.

Codziennie

19:20 – 15:40 WroclawKiev

20 godz. 20 min.

Codziennie

19:20 – 15:40 WroclawKiev

20 godz. 20 min.

Codziennie

19:30 – 18:40 WroclawKiev

23 godz. 10 min.

Nd

20:00 – 18:30 WroclawKiev

22 godz. 30 min.

Cz

Trasa na mapie

Jak z Wroclaw szybko dojechać do centrum Kiev w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Wroclaw oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Kiev. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information