Według czasu
Według ceny

Autobusy Wroclaw - Kiev

Kup bilet na autobus Wroclaw – Kiev: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Kiev. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Wroclaw do Kiev i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Kiev najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
07:00 – 06:00 WroclawKiev

23 godz. 0 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

07:00 – 12:35 WroclawKiev

29 godz. 35 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

07:00 – 12:35 WroclawKiev

29 godz. 35 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

07:00 – 12:35 WroclawKiev

29 godz. 35 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

07:00 – 12:35 WroclawKiev

29 godz. 35 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

07:45 – 06:05 WroclawKiev

22 godz. 20 min.

Pn, Cz, Sb

08:00 – 06:00 WroclawKiev

22 godz. 0 min.

Cz

08:00 – 06:45 WroclawKiev

22 godz. 45 min.

Codziennie

09:00 – 10:10 WroclawKiev

25 godz. 10 min.

Wt, Pt, Nd

09:00 – 10:10 WroclawKiev

25 godz. 10 min.

Wt, Pt, Nd

11:00 – 07:20 WroclawKiev

20 godz. 20 min.

Codziennie

11:00 – 07:20 WroclawKiev

20 godz. 20 min.

Codziennie

11:00 – 08:00 WroclawKiev

21 godz. 0 min.

Nd

11:00 – 07:20 WroclawKiev

20 godz. 20 min.

Codziennie

11:00 – 07:20 WroclawKiev

20 godz. 20 min.

Codziennie

12:00 – 13:00 WroclawKiev

25 godz. 0 min.

Codziennie

12:00 – 13:00 WroclawKiev

25 godz. 0 min.

Codziennie

12:10 – 08:30 WroclawKiev

20 godz. 20 min.

Śr, Pt, Nd

13:00 – 12:30 WroclawKiev

23 godz. 30 min.

Codziennie

13:00 – 12:00 WroclawKiev

23 godz. 0 min.

Codziennie

13:15 – 11:15 WroclawKiev

22 godz. 0 min.

Wt

13:30 – 11:30 WroclawKiev

22 godz. 0 min.

Pn, Cz, Sb

13:30 – 12:10 WroclawKiev

22 godz. 40 min.

Pn, Cz, Sb

14:10 – 10:45 WroclawKiev

20 godz. 35 min.

Codziennie

14:45 – 12:45 WroclawKiev

22 godz. 0 min.

Pn, Pt

15:15 – 11:05 WroclawKiev

19 godz. 50 min.

Wt

15:30 – 16:00 WroclawKiev

24 godz. 30 min.

Codziennie

15:30 – 16:00 WroclawKiev

24 godz. 30 min.

Codziennie

15:30 – 15:40 WroclawKiev

24 godz. 10 min.

Codziennie

15:30 – 15:40 WroclawKiev

24 godz. 10 min.

Codziennie

16:00 – 16:05 WroclawKiev

24 godz. 5 min.

Nd

16:00 – 16:05 WroclawKiev

24 godz. 5 min.

Nd

17:00 – 14:45 WroclawKiev

21 godz. 45 min.

Pt

17:35 – 15:00 WroclawKiev

21 godz. 25 min.

Codziennie

17:35 – 14:35 WroclawKiev

21 godz. 0 min.

Codziennie

17:35 – 15:00 WroclawKiev

21 godz. 25 min.

Codziennie

17:35 – 14:35 WroclawKiev

21 godz. 0 min.

Codziennie

17:35 – 14:35 WroclawKiev

21 godz. 0 min.

Codziennie

17:35 – 14:35 WroclawKiev

21 godz. 0 min.

Codziennie

17:55 – 17:00 WroclawKiev

23 godz. 5 min.

Wt, Sb

19:20 – 15:40 WroclawKiev

20 godz. 20 min.

Codziennie

19:20 – 15:40 WroclawKiev

20 godz. 20 min.

Codziennie

19:20 – 15:40 WroclawKiev

20 godz. 20 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Wroclaw szybko dojechać do centrum Kiev w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Wroclaw oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Kiev. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation