Według czasu
Według ceny

Autobusy Lviv - Wroclaw

Kup bilet na autobus Lviv – Wroclaw: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Wroclaw. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Lviv do Wroclaw i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Wroclaw najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:30 – 11:00 LvivWroclaw

10 godz. 30 min.

Codziennie

00:30 – 12:30 LvivWroclaw

12 godz. 0 min.

Śr, Sb

00:40 – 11:10 LvivWroclaw

10 godz. 30 min.

Codziennie

00:40 – 11:10 LvivWroclaw

10 godz. 30 min.

Codziennie

02:00 – 12:15 LvivWroclaw

10 godz. 15 min.

Codziennie

04:15 – 14:10 LvivWroclaw

9 godz. 55 min.

Codziennie

04:15 – 14:10 LvivWroclaw

9 godz. 55 min.

Codziennie

04:15 – 14:10 LvivWroclaw

9 godz. 55 min.

Codziennie

04:15 – 14:10 LvivWroclaw

9 godz. 55 min.

Codziennie

06:00 – 19:15 LvivWroclaw

13 godz. 15 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

07:00 – 18:50 LvivWroclaw

11 godz. 50 min.

Codziennie

07:40 – 19:35 LvivWroclaw

11 godz. 55 min.

Wt, Cz, Sb

08:00 – 20:00 LvivWroclaw

12 godz. 0 min.

Śr

08:00 – 21:00 LvivWroclaw

13 godz. 0 min.

Sb

08:10 – 19:35 LvivWroclaw

11 godz. 25 min.

Wt, Cz, Sb

08:50 – 22:30 LvivWroclaw

13 godz. 40 min.

Śr, Pt, Nd

08:50 – 22:30 LvivWroclaw

13 godz. 40 min.

Śr, Pt, Nd

12:20 – 22:10 LvivWroclaw

9 godz. 50 min.

Codziennie

13:00 – 01:45 LvivWroclaw

12 godz. 45 min.

Codziennie

13:30 – 23:55 LvivWroclaw

10 godz. 25 min.

Pn, Wt, Pt

14:00 – 01:20 LvivWroclaw

11 godz. 20 min.

Wt, Pt

14:00 – 01:20 LvivWroclaw

11 godz. 20 min.

Codziennie

14:55 – 03:15 LvivWroclaw

12 godz. 20 min.

Sb

15:30 – 03:15 LvivWroclaw

11 godz. 45 min.

Sb

16:00 – 06:30 LvivWroclaw

14 godz. 30 min.

Cz

17:30 – 05:30 LvivWroclaw

12 godz. 0 min.

Nd

18:00 – 05:50 LvivWroclaw

11 godz. 50 min.

Wt, Cz, Sb

18:00 – 05:15 LvivWroclaw

11 godz. 15 min.

Wt, Cz, Nd

18:00 – 06:20 LvivWroclaw

12 godz. 20 min.

Cz, Nd

18:00 – 05:45 LvivWroclaw

11 godz. 45 min.

Nd

18:15 – 05:30 LvivWroclaw

11 godz. 15 min.

Wt, Cz, Sb

18:15 – 05:30 LvivWroclaw

11 godz. 15 min.

Pn, Śr, Pt, Nd

18:20 – 02:00 LvivWroclaw

7 godz. 40 min.

Codziennie

18:20 – 03:35 LvivWroclaw

9 godz. 15 min.

Codziennie

18:30 – 06:30 LvivWroclaw

12 godz. 0 min.

Codziennie

18:30 – 05:50 LvivWroclaw

11 godz. 20 min.

Wt, Cz, Sb

18:40 – 06:25 LvivWroclaw

11 godz. 45 min.

Śr, Cz, Nd

18:45 – 05:30 LvivWroclaw

10 godz. 45 min.

Wt, Cz, Sb

18:45 – 05:30 LvivWroclaw

10 godz. 45 min.

Pn, Śr, Pt, Nd

19:00 – 05:00 LvivWroclaw

10 godz. 0 min.

Pn, Śr, Pt

19:00 – 05:15 LvivWroclaw

10 godz. 15 min.

Wt, Cz, Nd

19:20 – 06:30 LvivWroclaw

11 godz. 10 min.

Codziennie

19:40 – 05:30 LvivWroclaw

9 godz. 50 min.

Codziennie

19:50 – 10:00 LvivWroclaw

14 godz. 10 min.

Śr, Nd

19:50 – 06:30 LvivWroclaw

10 godz. 40 min.

Codziennie

20:00 – 08:30 LvivWroclaw

12 godz. 30 min.

Codziennie

20:10 – 08:00 LvivWroclaw

11 godz. 50 min.

Cz, Nd

20:40 – 08:00 LvivWroclaw

11 godz. 20 min.

Cz, Nd

20:50 – 09:10 LvivWroclaw

12 godz. 20 min.

Pn, Śr, Pt, Sb, Nd

20:50 – 09:30 LvivWroclaw

12 godz. 40 min.

Codziennie

21:20 – 09:30 LvivWroclaw

12 godz. 10 min.

Codziennie

21:30 – 12:10 LvivWroclaw

14 godz. 40 min.

Codziennie

21:30 – 12:10 LvivWroclaw

14 godz. 40 min.

Codziennie

21:30 – 08:15 LvivWroclaw

10 godz. 45 min.

Codziennie

21:30 – 08:15 LvivWroclaw

10 godz. 45 min.

Codziennie

21:40 – 10:30 LvivWroclaw

12 godz. 50 min.

Codziennie

21:40 – 10:30 LvivWroclaw

12 godz. 50 min.

Codziennie

21:40 – 10:30 LvivWroclaw

12 godz. 50 min.

Codziennie

21:40 – 10:30 LvivWroclaw

12 godz. 50 min.

Codziennie

21:45 – 10:45 LvivWroclaw

13 godz. 0 min.

Pn

22:05 – 08:15 LvivWroclaw

10 godz. 10 min.

Codziennie

22:05 – 08:15 LvivWroclaw

10 godz. 10 min.

Codziennie

22:10 – 08:20 LvivWroclaw

10 godz. 10 min.

Pn, Śr, Pt

22:15 – 11:00 LvivWroclaw

12 godz. 45 min.

Codziennie

22:30 – 08:25 LvivWroclaw

9 godz. 55 min.

Codziennie

22:30 – 09:00 LvivWroclaw

10 godz. 30 min.

Codziennie

22:40 – 10:10 LvivWroclaw

11 godz. 30 min.

Sb

22:40 – 10:10 LvivWroclaw

11 godz. 30 min.

Wt, Cz

23:00 – 12:00 LvivWroclaw

13 godz. 0 min.

Codziennie

23:00 – 09:00 LvivWroclaw

10 godz. 0 min.

Codziennie

23:00 – 12:00 LvivWroclaw

13 godz. 0 min.

Codziennie

23:20 – 09:00 LvivWroclaw

9 godz. 40 min.

Codziennie

23:40 – 09:45 LvivWroclaw

10 godz. 5 min.

Codziennie

23:40 – 09:45 LvivWroclaw

10 godz. 5 min.

Codziennie

23:40 – 09:45 LvivWroclaw

10 godz. 5 min.

Codziennie

23:45 – 20:00 LvivWroclaw

20 godz. 15 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

23:45 – 20:00 LvivWroclaw

20 godz. 15 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

Trasa na mapie

Jak z Lviv szybko dojechać do centrum Wroclaw w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Lviv oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Wroclaw. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

Prykarpatskyy Express/Janosik SP. zo.oЖешув - Калуш

Wszystko na czas. Nie było problemów. Polecam

PrAT Tulchinske ATP 10507/NaszbusSwidnica - Kiev

Polecam! Nowoczesny, luksusowy autobus (porównywalny z autobusami Flixbusa, czy Ecolines) pewnie prowadzony przez doświadczonych kierowców, niedrogie bilety, bardzo miłe ukraińskie hostessy rozdające pasażerom kawę, herbatę, wodę mineralną i pomagające pasażerom w razie potrzeby, na ekranach rozmieszczonych w autokarze podczas jazdy można było obejrzeć (nowe) komedie…

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусЖитомир - Краков

Ogólnie nie było źle, można dać czwórkę. Jak dla mnie, w autobusie było za gorąco. Fotel na którym siedziałem nie dał się skutecznie odsunąć w bok. Pani od kawy i herbaty była sympatyczna i uprzejma. Panowie kierowcy nie byli specjalnie uprzejmi i przyjaźni, bagaże traktowali…

FOP Vatsak/ShevabusWroclaw - Lviv

Wszystko bez problemu bardzo niewielkie opóźnienie, polecam.

PrAT Tulchinske ATP 10507 (НАШБУС.СOM)Rivne - Katowice

Podróż była komfortowa. Jest działająca (!) toaleta. Można napić się herbaty lub gorącej czekolady. Jakoś nawet rozdawali kanapki ^^

PrAT Tulchinske ATP 10507 (НАШБУС.СOM)Walbrzych - Kiev

Autobus czysty i ciepły. Pierwszy z ukraińskich w którym to toaleta była otwarta i do użytku pasażerom. Stuardessa bardzo sympatyczna i troskliwa o pasażerów, która potrafi zadbać o dobrą atmosferę i miłą podróż. Jedyne spostrzeżenia to mogło by być więcej miejsca na nogi oraz gniazdko…

Wszystko było ok!

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation