• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Lviv - Wroclaw

Kup bilet na autobus Lviv – Wroclaw: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Wroclaw. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Lviv do Wroclaw i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Wroclaw najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:40 – 11:10 LvivWroclaw

10 godz. 30 min.

Codziennie

00:40 – 11:10 LvivWroclaw

10 godz. 30 min.

Codziennie

02:00 – 12:15 LvivWroclaw

10 godz. 15 min.

Codziennie

04:15 – 14:00 LvivWroclaw

9 godz. 45 min.

Codziennie

04:45 – 15:20 LvivWroclaw

10 godz. 35 min.

Codziennie

05:45 – 19:15 LvivWroclaw

13 godz. 30 min.

Śr, Sb

09:10 – 20:30 LvivWroclaw

11 godz. 20 min.

Codziennie

09:40 – 20:30 LvivWroclaw

10 godz. 50 min.

Codziennie

12:20 – 22:10 LvivWroclaw

9 godz. 50 min.

Codziennie

13:00 – 01:45 LvivWroclaw

12 godz. 45 min.

Codziennie

13:00 – 01:45 LvivWroclaw

12 godz. 45 min.

Codziennie

13:00 – 01:45 LvivWroclaw

12 godz. 45 min.

Codziennie

13:00 – 01:45 LvivWroclaw

12 godz. 45 min.

Codziennie

13:00 – 01:45 LvivWroclaw

12 godz. 45 min.

Codziennie

13:00 – 01:45 LvivWroclaw

12 godz. 45 min.

Codziennie

13:00 – 01:45 LvivWroclaw

12 godz. 45 min.

Codziennie

13:00 – 01:45 LvivWroclaw

12 godz. 45 min.

Codziennie

13:30 – 23:55 LvivWroclaw

10 godz. 25 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

14:00 – 01:10 LvivWroclaw

11 godz. 10 min.

Wt, Pt

14:15 – 23:35 LvivWroclaw

9 godz. 20 min.

Cz, Sb

15:00 – 03:00 LvivWroclaw

12 godz. 0 min.

Cz

17:30 – 03:00 LvivWroclaw

9 godz. 30 min.

Śr, Pt, Nd

17:50 – 04:00 LvivWroclaw

10 godz. 10 min.

Codziennie

18:00 – 04:45 LvivWroclaw

10 godz. 45 min.

Wt, Cz, Sb, Nd

18:15 – 05:30 LvivWroclaw

11 godz. 15 min.

Codziennie

18:15 – 04:40 LvivWroclaw

10 godz. 25 min.

Codziennie

18:15 – 05:40 LvivWroclaw

11 godz. 25 min.

Codziennie

18:15 – 05:45 LvivWroclaw

11 godz. 30 min.

Śr, Cz, Pt, Nd

18:45 – 05:40 LvivWroclaw

10 godz. 55 min.

Codziennie

18:45 – 13:20 LvivWroclaw

18 godz. 35 min.

Cz, Nd

18:45 – 04:40 LvivWroclaw

9 godz. 55 min.

Codziennie

19:00 – 08:30 LvivWroclaw

13 godz. 30 min.

Codziennie

19:10 – 03:00 LvivWroclaw

7 godz. 50 min.

Śr, Pt, Nd

19:10 – 03:00 LvivWroclaw

7 godz. 50 min.

Codziennie

19:30 – 08:00 LvivWroclaw

12 godz. 30 min.

Cz, Pt

19:30 – 08:10 LvivWroclaw

12 godz. 40 min.

Cz, Pt

19:50 – 10:00 LvivWroclaw

14 godz. 10 min.

Śr

20:00 – 08:45 LvivWroclaw

12 godz. 45 min.

Pt, Sb, Nd

20:10 – 08:40 LvivWroclaw

12 godz. 30 min.

Codziennie

20:10 – 06:55 LvivWroclaw

10 godz. 45 min.

Codziennie

20:10 – 08:00 LvivWroclaw

11 godz. 50 min.

Nd

20:30 – 09:40 LvivWroclaw

13 godz. 10 min.

Codziennie

20:30 – 06:40 LvivWroclaw

10 godz. 10 min.

Codziennie

20:40 – 06:55 LvivWroclaw

10 godz. 15 min.

Codziennie

20:40 – 08:00 LvivWroclaw

11 godz. 20 min.

Nd

20:40 – 08:40 LvivWroclaw

12 godz. 0 min.

Codziennie

20:50 – 09:30 LvivWroclaw

12 godz. 40 min.

Codziennie

20:50 – 09:30 LvivWroclaw

12 godz. 40 min.

Codziennie

21:00 – 09:40 LvivWroclaw

12 godz. 40 min.

Codziennie

21:00 – 06:40 LvivWroclaw

9 godz. 40 min.

Codziennie

21:00 – 09:40 LvivWroclaw

12 godz. 40 min.

Codziennie

21:00 – 09:40 LvivWroclaw

12 godz. 40 min.

Codziennie

21:00 – 09:40 LvivWroclaw

12 godz. 40 min.

Codziennie

21:20 – 09:30 LvivWroclaw

12 godz. 10 min.

Codziennie

21:30 – 07:20 LvivWroclaw

9 godz. 50 min.

Codziennie

21:40 – 10:30 LvivWroclaw

12 godz. 50 min.

Codziennie

22:00 – 08:15 LvivWroclaw

10 godz. 15 min.

Codziennie

22:05 – 08:35 LvivWroclaw

10 godz. 30 min.

Codziennie

22:05 – 08:15 LvivWroclaw

10 godz. 10 min.

Codziennie

22:05 – 08:15 LvivWroclaw

10 godz. 10 min.

Codziennie

22:30 – 09:00 LvivWroclaw

10 godz. 30 min.

Codziennie

22:40 – 10:10 LvivWroclaw

11 godz. 30 min.

Wt, Cz, Sb, Nd

22:40 – 09:00 LvivWroclaw

10 godz. 20 min.

Codziennie

22:40 – 10:10 LvivWroclaw

11 godz. 30 min.

Wt, Cz, Sb, Nd

22:40 – 09:00 LvivWroclaw

10 godz. 20 min.

Codziennie

22:40 – 10:10 LvivWroclaw

11 godz. 30 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

22:50 – 09:30 LvivWroclaw

10 godz. 40 min.

Codziennie

23:00 – 10:30 LvivWroclaw

11 godz. 30 min.

Codziennie

23:00 – 12:00 LvivWroclaw

13 godz. 0 min.

Wt, Cz, Sb

23:00 – 09:30 LvivWroclaw

10 godz. 30 min.

Codziennie

23:00 – 10:30 LvivWroclaw

11 godz. 30 min.

Codziennie

23:00 – 12:00 LvivWroclaw

13 godz. 0 min.

Wt, Cz, Sb

23:00 – 09:00 LvivWroclaw

10 godz. 0 min.

Codziennie

23:00 – 10:30 LvivWroclaw

11 godz. 30 min.

Codziennie

23:10 – 11:25 LvivWroclaw

12 godz. 15 min.

Codziennie

23:30 – 08:40 LvivWroclaw

9 godz. 10 min.

Wt, Cz, Pt

23:40 – 09:45 LvivWroclaw

10 godz. 5 min.

Codziennie

23:40 – 09:45 LvivWroclaw

10 godz. 5 min.

Codziennie

23:40 – 09:45 LvivWroclaw

10 godz. 5 min.

Codziennie

23:40 – 09:45 LvivWroclaw

10 godz. 5 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Lviv szybko dojechać do centrum Wroclaw w 2020 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Lviv oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Wroclaw. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o przewoźników

WinewSwiebodzin - Dnipro

15 minut spóźnienia, poza tym wszystko OK.

TOPUKRAINE TzOVLviv - Krakow

PL: Bardzo dobra obsługa pasażerska. Autobus podjechał na czas. Wygoda na wysokim poziomie. Czas trasy wydłużony przez oczekiwanie na granicy, sytuacja niezależna od przewoźnika.

Zakala FOPLviv - Rzeszow

Godni polecenia. Obsługa bardzo miła i uczynna. Pomimo naszego spóźnienia autobus na nas poczekal i nas nie zostawił. Dziękujemy Szefowi i pozdrawiamy

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation