Według czasu
Według ceny

Autobusy Lviv - Wroclaw

Kup bilet na autobus Lviv – Wroclaw: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Wroclaw. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Lviv do Wroclaw i z powrotem, najbliższe kursy dziś. Dojazd do Wroclaw najniższe ceny, bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:10 – 09:25 LvivWroclaw Odjazd z 00:10 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 09:25 do: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13

9 godz. 15 min.

Trasa

Codziennie

00:20 – 20:05 LvivWroclaw Odjazd z 00:20 od: pl. Dvorcova 1, AS №8 Przyjazd do 20:05 do: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13

19 godz. 45 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

00:30 – 12:30 LvivWroclaw Odjazd z 00:30 od: pl. Dvorcova 1, AS №8 Przyjazd do 12:30 do: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13

12 godz. 0 min.

Trasa

Nd

00:30 – 09:25 LvivWroclaw Odjazd z 00:30 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 09:25 do: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13

8 godz. 55 min.

Trasa

Codziennie

00:40 – 11:10 LvivWroclaw Odjazd z 00:40 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 11:10 do: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13

10 godz. 30 min.

Trasa

Wt, Cz, Sb

01:10 – 11:50 LvivWroclaw Odjazd z 01:10 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 11:50 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

10 godz. 40 min.

Trasa

Codziennie

01:10 – 11:40 LvivWroclaw Odjazd z 01:10 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 11:40 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

10 godz. 30 min.

Trasa

Codziennie

01:35 – 11:40 LvivWroclaw Odjazd z 01:35 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 11:40 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

10 godz. 5 min.

Trasa

Codziennie

01:35 – 11:50 LvivWroclaw Odjazd z 01:35 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 11:50 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

10 godz. 15 min.

Trasa

Codziennie

02:00 – 12:15 LvivWroclaw Odjazd z 02:00 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 12:15 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

10 godz. 15 min.

Trasa

Codziennie

02:30 – 14:00 LvivWroclaw Odjazd z 02:30 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 14:00 do: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13

11 godz. 30 min.

Trasa

Codziennie

06:00 – 19:15 LvivWroclaw Odjazd z 06:00 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 19:15 do: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13

13 godz. 15 min.

Trasa

Pn, Śr, Pt, Sb

08:00 – 19:35 LvivWroclaw Odjazd z 08:00 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 19:35 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

11 godz. 35 min.

Trasa

Wt, Cz, Sb

08:00 – 21:00 LvivWroclaw Odjazd z 08:00 od: ul.Kuznevyča 2 Przyjazd do 21:00 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

13 godz. 0 min.

Trasa

Sb

12:10 – 01:45 LvivWroclaw Odjazd z 12:10 od: pl. Dvorcova 1, AS №8 Przyjazd do 01:45 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

13 godz. 35 min.

Trasa

Codziennie

13:00 – 01:45 LvivWroclaw Odjazd z 13:00 od: pl. Dvorcova 1, AS №8 Przyjazd do 01:45 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

12 godz. 45 min.

Trasa

Codziennie

13:00 – 23:55 LvivWroclaw Odjazd z 13:00 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 23:55 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

10 godz. 55 min.

Trasa

Pn, Pt

13:00 – 01:45 LvivWroclaw Odjazd z 13:00 od: pl. Dvorcova 1, AS №8 Przyjazd do 01:45 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

12 godz. 45 min.

Trasa

Codziennie

14:00 – 23:55 LvivWroclaw Odjazd z 14:00 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 23:55 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

9 godz. 55 min.

Trasa

Wt

14:00 – 02:00 LvivWroclaw Odjazd z 14:00 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 02:00 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

12 godz. 0 min.

Trasa

Wt, Pt

14:25 – 02:00 LvivWroclaw Odjazd z 14:25 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 02:00 do: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13

11 godz. 35 min.

Trasa

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

17:45 – 02:00 LvivWroclaw Odjazd z 17:45 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 02:00 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

8 godz. 15 min.

Trasa

Codziennie

17:45 – 02:00 LvivWroclaw Odjazd z 17:45 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 02:00 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

8 godz. 15 min.

Trasa

Codziennie

18:00 – 05:15 LvivWroclaw Odjazd z 18:00 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 05:15 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

11 godz. 15 min.

Trasa

Cz

18:00 – 06:25 LvivWroclaw Odjazd z 18:00 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 06:25 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

12 godz. 25 min.

Trasa

Śr

18:15 – 04:40 LvivWroclaw Odjazd z 18:15 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 04:40 do: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13

10 godz. 25 min.

Trasa

Codziennie

18:20 – 02:00 LvivWroclaw Odjazd z 18:20 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 02:00 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

7 godz. 40 min.

Trasa

Codziennie

18:20 – 02:00 LvivWroclaw Odjazd z 18:20 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 02:00 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

7 godz. 40 min.

Trasa

Codziennie

18:30 – 06:30 LvivWroclaw Odjazd z 18:30 od: pl. Dvorcova 1, AS №8 Przyjazd do 06:30 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

12 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

18:30 – 05:15 LvivWroclaw Odjazd z 18:30 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 05:15 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

10 godz. 45 min.

Trasa

Cz

18:35 – 06:40 LvivWroclaw Odjazd z 18:35 od: pl. Dvorcova 1, AS №8 Przyjazd do 06:40 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

12 godz. 5 min.

Trasa

Wt, Cz, Nd

18:45 – 04:40 LvivWroclaw Odjazd z 18:45 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 04:40 do: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13

9 godz. 55 min.

Trasa

Codziennie

18:45 – 06:20 LvivWroclaw Odjazd z 18:45 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 06:20 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

11 godz. 35 min.

Trasa

Sb

19:30 – 06:40 LvivWroclaw Odjazd z 19:30 od: pl. Dvorcova 1, AS №8 Przyjazd do 06:40 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

11 godz. 10 min.

Trasa

Codziennie

19:40 – 05:30 LvivWroclaw Odjazd z 19:40 od: pl. Dvorcova 1, AS №8 Przyjazd do 05:30 do: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13

9 godz. 50 min.

Trasa

Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

20:00 – 08:30 LvivWroclaw Odjazd z 20:00 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 08:30 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

12 godz. 30 min.

Trasa

Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

20:50 – 09:10 LvivWroclaw Odjazd z 20:50 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 09:10 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

12 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

21:00 – 09:40 LvivWroclaw Odjazd z 21:00 od: Dworzec, ul. Strijska 109, po lewej stronie bariery, trolejbus zatrzymać Przyjazd do 09:40 do: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13

12 godz. 40 min.

Trasa

Codziennie

21:20 – 07:30 LvivWroclaw Odjazd z 21:20 od: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1 Przyjazd do 07:30 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

10 godz. 10 min.

Trasa

Codziennie

21:20 – 07:30 LvivWroclaw Odjazd z 21:20 od: pl. Dvorcova 1, AS №8 Przyjazd do 07:30 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

10 godz. 10 min.

Trasa

Codziennie

21:30 – 09:40 LvivWroclaw Odjazd z 21:30 od: Dworzec, ul. Strijska 109, po lewej stronie bariery, trolejbus zatrzymać Przyjazd do 09:40 do: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13

12 godz. 10 min.

Trasa

Codziennie

21:35 – 08:20 LvivWroclaw Odjazd z 21:35 od: pl. Dvorcova 1, AS №8 Przyjazd do 08:20 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

10 godz. 45 min.

Trasa

Śr, Sb

21:45 – 11:00 LvivWroclaw Odjazd z 21:45 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 11:00 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

13 godz. 15 min.

Trasa

Pn

22:10 – 10:30 LvivWroclaw Odjazd z 22:10 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 10:30 do: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13

12 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

22:10 – 10:30 LvivWroclaw Odjazd z 22:10 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 10:30 do: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13

12 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

22:10 – 10:30 LvivWroclaw Odjazd z 22:10 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 10:30 do: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13

12 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

22:30 – 09:00 LvivWroclaw Odjazd z 22:30 od: Dworzec, ul. Strijska 109, po lewej stronie bariery, trolejbus zatrzymać Przyjazd do 09:00 do: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13

10 godz. 30 min.

Trasa

Codziennie

22:30 – 08:20 LvivWroclaw Odjazd z 22:30 od: pl. Dvorcova 1, AS №8 Przyjazd do 08:20 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

9 godz. 50 min.

Trasa

Śr, Sb

22:30 – 08:25 LvivWroclaw Odjazd z 22:30 od: pl. Dvorcova 1, AS №8 Przyjazd do 08:25 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

9 godz. 55 min.

Trasa

Śr, Sb

23:00 – 09:40 LvivWroclaw Odjazd z 23:00 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 09:40 do: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13

10 godz. 40 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

23:00 – 12:00 LvivWroclaw Odjazd z 23:00 od: W pobliżu Pizza Napoletana, nowy parking, ul. Chernivetska, 21 Przyjazd do 12:00 do: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13

13 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

23:00 – 09:00 LvivWroclaw Odjazd z 23:00 od: Dworzec, ul. Strijska 109, po lewej stronie bariery, trolejbus zatrzymać Przyjazd do 09:00 do: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13

10 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

23:00 – 12:00 LvivWroclaw Odjazd z 23:00 od: W pobliżu Pizza Napoletana, nowy parking, ul. Chernivetska, 21 Przyjazd do 12:00 do: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13

13 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

23:25 – 09:40 LvivWroclaw Odjazd z 23:25 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 09:40 do: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13

10 godz. 15 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

23:40 – 11:00 LvivWroclaw Odjazd z 23:40 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 11:00 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

11 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Lviv szybko dojechać do centrum Wroclaw w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja wyjazdu autobusów z Lviv oraz lokalizacja przyprzyjazdowa w Wroclaw. Czas wpodróży: czas podróży do Polska, odległośc w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

EAST WEST EUROLINESLviv - Rzeszow

Przejazd z Lwowa dla nas jako ostateczność. Kierowcy prowadzą dobrze. Ale jeśli chodzi o obsługę to kicha, , zostawili pełny autobus w upale. A w dodatku brak klimy. Nie polecam.

ФОП Вацак/ShevabusВаршава - Львов

04.06.2017. Поїздка була непогана, водіїї старались, єдине побажання- включати кондиціонери в автобусі під час поїздки.

ФОП Вацак/ShevabusВроцлав - Львов

Не рекомендую, автобус не найкращий. За 100zl можна доїхати до Тернополя і кращим автобусом. Рекомендую перевізника Вієв.

EAST WEST EUROLINESЛьвов - Краков

Завжди їжджу тільки тим перевізником і з тими шоферами Все шикарно

EAST WEST EUROLINESЛьвов - Вроцлав

Один іодій нормальний, а інший трохи чмиристий. Автобус на 3.5 але норм. Їхав і як надиво приїхав з запізненням на 3 хв.

Старый автобус, разваливается по пути, климат контроль практически не работает, польский пограничника сказал: darmowa sauna.

Принципал/агент ТДВ Ковельське АТП/Z-TIMEЖитомир - Варшава

Усе сподобалось. Комфортна і приємна поїздка

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусКиев - Краков

На вопрос "а где новый белый Мерседес?" водители ответили - "если Вы на него попадали, Вам сильно повезло - их всего два на линии. Остальные такие же старые как этот". Пришлось ехать древним Неопланом. Не могу сказать, что поездка была плохой, несмотря на возраст, Неопланы…

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information