Według czasu
Według ceny

Autobusy Lviv - Wroclaw

Kup bilet na autobus Lviv – Wroclaw: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Wroclaw. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Lviv do Wroclaw i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Wroclaw najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:30 – 12:30 LvivWroclaw

12 godz. 0 min.

Śr, Sb

00:30 – 11:00 LvivWroclaw

10 godz. 30 min.

Codziennie

00:40 – 11:10 LvivWroclaw

10 godz. 30 min.

Codziennie

00:40 – 11:10 LvivWroclaw

10 godz. 30 min.

Codziennie

02:00 – 12:15 LvivWroclaw

10 godz. 15 min.

Codziennie

04:15 – 14:10 LvivWroclaw

9 godz. 55 min.

Codziennie

04:15 – 14:10 LvivWroclaw

9 godz. 55 min.

Codziennie

04:15 – 14:10 LvivWroclaw

9 godz. 55 min.

Codziennie

04:15 – 14:10 LvivWroclaw

9 godz. 55 min.

Codziennie

06:00 – 19:15 LvivWroclaw

13 godz. 15 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

07:00 – 18:50 LvivWroclaw

11 godz. 50 min.

Codziennie

07:40 – 19:35 LvivWroclaw

11 godz. 55 min.

Wt, Cz, Sb

08:00 – 21:00 LvivWroclaw

13 godz. 0 min.

Sb

08:00 – 20:00 LvivWroclaw

12 godz. 0 min.

Śr

08:10 – 19:35 LvivWroclaw

11 godz. 25 min.

Wt, Cz, Sb

08:50 – 22:30 LvivWroclaw

13 godz. 40 min.

Śr, Pt, Nd

08:50 – 22:30 LvivWroclaw

13 godz. 40 min.

Śr, Pt, Nd

12:20 – 22:10 LvivWroclaw

9 godz. 50 min.

Codziennie

13:00 – 01:45 LvivWroclaw

12 godz. 45 min.

Codziennie

13:30 – 23:55 LvivWroclaw

10 godz. 25 min.

Pn, Wt, Pt

14:00 – 01:20 LvivWroclaw

11 godz. 20 min.

Wt, Pt

14:00 – 01:20 LvivWroclaw

11 godz. 20 min.

Codziennie

14:55 – 03:15 LvivWroclaw

12 godz. 20 min.

Sb

15:30 – 03:15 LvivWroclaw

11 godz. 45 min.

Sb

16:00 – 06:30 LvivWroclaw

14 godz. 30 min.

Codziennie

17:30 – 05:30 LvivWroclaw

12 godz. 0 min.

Nd

18:00 – 06:20 LvivWroclaw

12 godz. 20 min.

Cz, Nd

18:00 – 05:50 LvivWroclaw

11 godz. 50 min.

Wt, Cz, Sb

18:00 – 05:45 LvivWroclaw

11 godz. 45 min.

Nd

18:15 – 05:30 LvivWroclaw

11 godz. 15 min.

Pn, Śr, Pt, Nd

18:15 – 05:30 LvivWroclaw

11 godz. 15 min.

Wt, Cz, Sb

18:20 – 03:35 LvivWroclaw

9 godz. 15 min.

Codziennie

18:20 – 02:00 LvivWroclaw

7 godz. 40 min.

Codziennie

18:30 – 06:30 LvivWroclaw

12 godz. 0 min.

Codziennie

18:30 – 05:45 LvivWroclaw

11 godz. 15 min.

Pn, Pt

18:30 – 05:50 LvivWroclaw

11 godz. 20 min.

Wt, Cz, Sb

18:40 – 06:25 LvivWroclaw

11 godz. 45 min.

Śr, Cz

18:45 – 05:30 LvivWroclaw

10 godz. 45 min.

Pn, Śr, Pt, Nd

18:45 – 05:30 LvivWroclaw

10 godz. 45 min.

Wt, Cz, Sb

19:00 – 05:00 LvivWroclaw

10 godz. 0 min.

Pn, Śr, Pt

19:20 – 06:30 LvivWroclaw

11 godz. 10 min.

Codziennie

19:40 – 05:30 LvivWroclaw

9 godz. 50 min.

Codziennie

19:50 – 06:30 LvivWroclaw

10 godz. 40 min.

Codziennie

19:50 – 10:00 LvivWroclaw

14 godz. 10 min.

Śr, Nd

20:00 – 08:30 LvivWroclaw

12 godz. 30 min.

Codziennie

20:10 – 08:00 LvivWroclaw

11 godz. 50 min.

Nd

20:40 – 08:00 LvivWroclaw

11 godz. 20 min.

Nd

20:50 – 09:10 LvivWroclaw

12 godz. 20 min.

Codziennie

21:00 – 09:40 LvivWroclaw

12 godz. 40 min.

Codziennie

21:20 – 07:30 LvivWroclaw

10 godz. 10 min.

Wt, Cz, Pt, Sb

21:20 – 07:30 LvivWroclaw

10 godz. 10 min.

Wt, Cz, Pt, Sb

21:30 – 12:10 LvivWroclaw

14 godz. 40 min.

Codziennie

21:30 – 09:40 LvivWroclaw

12 godz. 10 min.

Codziennie

21:30 – 08:15 LvivWroclaw

10 godz. 45 min.

Codziennie

21:30 – 08:15 LvivWroclaw

10 godz. 45 min.

Codziennie

21:30 – 12:10 LvivWroclaw

14 godz. 40 min.

Codziennie

21:40 – 10:30 LvivWroclaw

12 godz. 50 min.

Codziennie

21:40 – 10:30 LvivWroclaw

12 godz. 50 min.

Codziennie

21:40 – 10:30 LvivWroclaw

12 godz. 50 min.

Codziennie

21:40 – 10:30 LvivWroclaw

12 godz. 50 min.

Codziennie

21:45 – 10:45 LvivWroclaw

13 godz. 0 min.

Pn

22:05 – 08:15 LvivWroclaw

10 godz. 10 min.

Codziennie

22:05 – 08:15 LvivWroclaw

10 godz. 10 min.

Codziennie

22:10 – 08:20 LvivWroclaw

10 godz. 10 min.

Pn, Śr, Pt

22:15 – 11:00 LvivWroclaw

12 godz. 45 min.

Codziennie

22:30 – 08:20 LvivWroclaw

9 godz. 50 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

22:30 – 09:00 LvivWroclaw

10 godz. 30 min.

Codziennie

22:30 – 08:25 LvivWroclaw

9 godz. 55 min.

Codziennie

22:40 – 10:10 LvivWroclaw

11 godz. 30 min.

Wt, Cz, Sb

23:00 – 12:00 LvivWroclaw

13 godz. 0 min.

Codziennie

23:00 – 12:00 LvivWroclaw

13 godz. 0 min.

Codziennie

23:00 – 09:00 LvivWroclaw

10 godz. 0 min.

Codziennie

23:20 – 09:00 LvivWroclaw

9 godz. 40 min.

Codziennie

23:40 – 09:45 LvivWroclaw

10 godz. 5 min.

Codziennie

23:40 – 09:45 LvivWroclaw

10 godz. 5 min.

Codziennie

23:40 – 09:45 LvivWroclaw

10 godz. 5 min.

Codziennie

23:45 – 20:00 LvivWroclaw

20 godz. 15 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

23:45 – 20:00 LvivWroclaw

20 godz. 15 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

Trasa na mapie

Jak z Lviv szybko dojechać do centrum Wroclaw w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Lviv oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Wroclaw. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусЖитомир - Краков

Ogólnie nie było źle, można dać czwórkę. Jak dla mnie, w autobusie było za gorąco. Fotel na którym siedziałem nie dał się skutecznie odsunąć w bok. Pani od kawy i herbaty była sympatyczna i uprzejma. Panowie kierowcy nie byli specjalnie uprzejmi i przyjaźni, bagaże traktowali…

FOP Vatsak/ShevabusWroclaw - Lviv

Wszystko bez problemu bardzo niewielkie opóźnienie, polecam.

PrAT Tulchinske ATP 10507 (НАШБУС.СOM)Rivne - Katowice

Podróż była komfortowa. Jest działająca (!) toaleta. Można napić się herbaty lub gorącej czekolady. Jakoś nawet rozdawali kanapki ^^

PrAT Tulchinske ATP 10507 (НАШБУС.СOM)Walbrzych - Kiev

Autobus czysty i ciepły. Pierwszy z ukraińskich w którym to toaleta była otwarta i do użytku pasażerom. Stuardessa bardzo sympatyczna i troskliwa o pasażerów, która potrafi zadbać o dobrą atmosferę i miłą podróż. Jedyne spostrzeżenia to mogło by być więcej miejsca na nogi oraz gniazdko…

Wszystko było ok!

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information