Według czasu
Według ceny

Autobusy Lviv - Wroclaw

Kup bilet na autobus Lviv – Wroclaw: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Wroclaw. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Lviv do Wroclaw i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Wroclaw najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:20 – 20:05 LvivWroclaw

19 godz. 45 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

00:30 – 12:30 LvivWroclaw

12 godz. 0 min.

Śr, Sb

00:30 – 11:00 LvivWroclaw

10 godz. 30 min.

Codziennie

00:30 – 12:30 LvivWroclaw

12 godz. 0 min.

Śr, Sb

00:40 – 11:10 LvivWroclaw

10 godz. 30 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

02:00 – 12:15 LvivWroclaw

10 godz. 15 min.

Codziennie

02:00 – 12:15 LvivWroclaw

10 godz. 15 min.

Codziennie

02:30 – 14:00 LvivWroclaw

11 godz. 30 min.

Codziennie

02:30 – 14:00 LvivWroclaw

11 godz. 30 min.

Codziennie

03:30 – 15:30 LvivWroclaw

12 godz. 0 min.

Śr, Nd

03:30 – 15:30 LvivWroclaw

12 godz. 0 min.

Śr, Nd

04:15 – 14:10 LvivWroclaw

9 godz. 55 min.

Codziennie

04:15 – 14:10 LvivWroclaw

9 godz. 55 min.

Codziennie

04:15 – 14:10 LvivWroclaw

9 godz. 55 min.

Codziennie

06:00 – 19:15 LvivWroclaw

13 godz. 15 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

07:30 – 19:30 LvivWroclaw

12 godz. 0 min.

Wt

08:00 – 21:00 LvivWroclaw

13 godz. 0 min.

Sb

08:00 – 20:00 LvivWroclaw

12 godz. 0 min.

Wt, Śr

08:00 – 19:35 LvivWroclaw

11 godz. 35 min.

Wt, Cz, Sb

08:50 – 22:30 LvivWroclaw

13 godz. 40 min.

Wt, Pt

08:50 – 22:30 LvivWroclaw

13 godz. 40 min.

Wt, Pt

13:00 – 01:45 LvivWroclaw

12 godz. 45 min.

Codziennie

13:00 – 23:55 LvivWroclaw

10 godz. 55 min.

Pn, Pt

14:00 – 01:20 LvivWroclaw

11 godz. 20 min.

Codziennie

14:00 – 23:55 LvivWroclaw

9 godz. 55 min.

Wt

14:20 – 01:45 LvivWroclaw

11 godz. 25 min.

Sb

14:20 – 01:45 LvivWroclaw

11 godz. 25 min.

Sb

17:30 – 05:30 LvivWroclaw

12 godz. 0 min.

Nd

18:15 – 05:30 LvivWroclaw

11 godz. 15 min.

Codziennie

18:20 – 02:00 LvivWroclaw

7 godz. 40 min.

Codziennie

18:20 – 03:35 LvivWroclaw

9 godz. 15 min.

Codziennie

18:30 – 06:30 LvivWroclaw

12 godz. 0 min.

Codziennie

18:40 – 06:25 LvivWroclaw

11 godz. 45 min.

Śr

18:45 – 05:30 LvivWroclaw

10 godz. 45 min.

Codziennie

18:50 – 05:45 LvivWroclaw

10 godz. 55 min.

Nd

18:50 – 05:45 LvivWroclaw

10 godz. 55 min.

Pt

19:00 – 05:00 LvivWroclaw

10 godz. 0 min.

Pn, Śr, Pt

19:40 – 05:30 LvivWroclaw

9 godz. 50 min.

Codziennie

19:50 – 10:00 LvivWroclaw

14 godz. 10 min.

Śr, Nd

20:00 – 08:30 LvivWroclaw

12 godz. 30 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

20:50 – 09:10 LvivWroclaw

12 godz. 20 min.

Codziennie

21:00 – 09:40 LvivWroclaw

12 godz. 40 min.

Codziennie

21:20 – 07:30 LvivWroclaw

10 godz. 10 min.

Wt, Sb

21:20 – 07:30 LvivWroclaw

10 godz. 10 min.

Wt, Sb

21:30 – 09:40 LvivWroclaw

12 godz. 10 min.

Codziennie

21:30 – 08:15 LvivWroclaw

10 godz. 45 min.

Codziennie

21:35 – 08:25 LvivWroclaw

10 godz. 50 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

21:35 – 08:20 LvivWroclaw

10 godz. 45 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

21:45 – 11:00 LvivWroclaw

13 godz. 15 min.

Pn

22:05 – 08:15 LvivWroclaw

10 godz. 10 min.

Codziennie

22:10 – 12:10 LvivWroclaw

14 godz. 0 min.

Wt, Cz, Sb, Nd

22:10 – 12:10 LvivWroclaw

14 godz. 0 min.

Wt, Cz, Sb, Nd

22:10 – 08:20 LvivWroclaw

10 godz. 10 min.

Pn, Śr, Pt

22:10 – 10:30 LvivWroclaw

12 godz. 20 min.

Codziennie

22:10 – 10:30 LvivWroclaw

12 godz. 20 min.

Codziennie

22:10 – 10:30 LvivWroclaw

12 godz. 20 min.

Codziennie

22:15 – 11:00 LvivWroclaw

12 godz. 45 min.

Codziennie

22:30 – 08:20 LvivWroclaw

9 godz. 50 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

22:30 – 08:25 LvivWroclaw

9 godz. 55 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

22:30 – 09:00 LvivWroclaw

10 godz. 30 min.

Codziennie

23:00 – 12:00 LvivWroclaw

13 godz. 0 min.

Codziennie

23:00 – 09:00 LvivWroclaw

10 godz. 0 min.

Codziennie

23:00 – 12:00 LvivWroclaw

13 godz. 0 min.

Codziennie

23:20 – 09:00 LvivWroclaw

9 godz. 40 min.

Codziennie

23:40 – 09:45 LvivWroclaw

10 godz. 5 min.

Codziennie

23:40 – 09:45 LvivWroclaw

10 godz. 5 min.

Codziennie

23:40 – 09:45 LvivWroclaw

10 godz. 5 min.

Wt, Cz, Sb

23:40 – 11:00 LvivWroclaw

11 godz. 20 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Lviv szybko dojechać do centrum Wroclaw w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Lviv oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Wroclaw. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

Яцив ФОППрага - Ужгород

Вся поездка была комфортной

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПЖитомир - Варшава

Я дуже задоволена поїздкою. Ввічливі водії, комфортабельні автобуси. Є wi-fi, туалет замкнений (хоча це і добре, бо деякі люди просто не вміють ними користуватись), але зупинки були кожні 2 години. Пересадка не є проблемою, бо усі автобуси стоять поруч, не треба чекати чи далеко йти…

Всё понравилось

Mega Trans/EWHDКатовице - Львов

Привітний шофер, тепло в автобусі. Все було чудово!!!! Рекомендую

ПрАТ Тульчинське АТП 10507 (НАШБУС.СOM)Валбжих - Киев

Комфорт на рівні. Але чомусь всі автобуси пролітають кордон а наш бус стоіть по 5-6 годин. Це дуже втомлюе. А так все добре.

VilartransLiberec - Lviv

Добрий день, мені сподобалось подорожування з даним перевізником.Весь багаж під номерами, гарно поскладаний.Достатня кількість зупинок, стоянки максимально 10-15хв. і не більше.На дитину до 4 років книжка 80%.Рекомендую.

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПКривой Рог - Конин

Всё хорошо, только ехали очень долго. К водителю претензий нет!!

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТППознань - Кропивницкий

Отлично все. Довезли без проблем. Автобус удобный, хороший. Тепло. Спасибо водителям!!!

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information