Według czasu
Według ceny

Autobusy Lviv - Wroclaw

Kup bilet na autobus Lviv – Wroclaw: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Wroclaw. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Lviv do Wroclaw i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Wroclaw najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:20 – 20:05 LvivWroclaw

19 godz. 45 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

00:30 – 09:25 LvivWroclaw

8 godz. 55 min.

Codziennie

00:30 – 12:30 LvivWroclaw

12 godz. 0 min.

Śr, Cz, Sb, Nd

00:40 – 11:10 LvivWroclaw

10 godz. 30 min.

Wt, Cz, Sb

01:10 – 11:50 LvivWroclaw

10 godz. 40 min.

Codziennie

01:35 – 11:50 LvivWroclaw

10 godz. 15 min.

Codziennie

02:00 – 12:15 LvivWroclaw

10 godz. 15 min.

Codziennie

02:00 – 12:15 LvivWroclaw

10 godz. 15 min.

Codziennie

02:30 – 14:00 LvivWroclaw

11 godz. 30 min.

Codziennie

03:30 – 15:30 LvivWroclaw

12 godz. 0 min.

Pt

03:30 – 15:30 LvivWroclaw

12 godz. 0 min.

Śr, Nd

04:15 – 14:10 LvivWroclaw

9 godz. 55 min.

Codziennie

04:15 – 14:10 LvivWroclaw

9 godz. 55 min.

Codziennie

04:15 – 14:10 LvivWroclaw

9 godz. 55 min.

Codziennie

06:00 – 19:15 LvivWroclaw

13 godz. 15 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

07:30 – 19:30 LvivWroclaw

12 godz. 0 min.

Wt

08:00 – 20:00 LvivWroclaw

12 godz. 0 min.

Śr

08:00 – 21:00 LvivWroclaw

13 godz. 0 min.

Sb

13:00 – 01:45 LvivWroclaw

12 godz. 45 min.

Codziennie

13:00 – 23:55 LvivWroclaw

10 godz. 55 min.

Pn, Pt

14:00 – 01:20 LvivWroclaw

11 godz. 20 min.

Wt, Pt

14:00 – 01:20 LvivWroclaw

11 godz. 20 min.

Codziennie

14:00 – 23:55 LvivWroclaw

9 godz. 55 min.

Wt

14:00 – 01:20 LvivWroclaw

11 godz. 20 min.

Śr

14:20 – 01:45 LvivWroclaw

11 godz. 25 min.

Sb

14:20 – 01:45 LvivWroclaw

11 godz. 25 min.

Śr, Sb

17:30 – 05:30 LvivWroclaw

12 godz. 0 min.

Nd

18:15 – 05:30 LvivWroclaw

11 godz. 15 min.

Codziennie

18:20 – 03:35 LvivWroclaw

9 godz. 15 min.

Codziennie

18:20 – 02:00 LvivWroclaw

7 godz. 40 min.

Codziennie

18:30 – 06:30 LvivWroclaw

12 godz. 0 min.

Codziennie

18:40 – 06:25 LvivWroclaw

11 godz. 45 min.

Śr

18:45 – 06:20 LvivWroclaw

11 godz. 35 min.

Sb

18:45 – 05:30 LvivWroclaw

10 godz. 45 min.

Codziennie

18:50 – 05:45 LvivWroclaw

10 godz. 55 min.

Nd

18:50 – 05:45 LvivWroclaw

10 godz. 55 min.

Pt

19:00 – 05:00 LvivWroclaw

10 godz. 0 min.

Pn, Śr, Pt

19:40 – 05:30 LvivWroclaw

9 godz. 50 min.

Codziennie

19:50 – 10:00 LvivWroclaw

14 godz. 10 min.

Śr, Nd

20:00 – 08:30 LvivWroclaw

12 godz. 30 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

20:50 – 09:10 LvivWroclaw

12 godz. 20 min.

Codziennie

21:00 – 09:40 LvivWroclaw

12 godz. 40 min.

Codziennie

21:20 – 07:30 LvivWroclaw

10 godz. 10 min.

Wt, Sb

21:20 – 07:30 LvivWroclaw

10 godz. 10 min.

Wt, Sb

21:30 – 09:40 LvivWroclaw

12 godz. 10 min.

Codziennie

21:30 – 08:15 LvivWroclaw

10 godz. 45 min.

Codziennie

21:35 – 08:20 LvivWroclaw

10 godz. 45 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

21:45 – 11:00 LvivWroclaw

13 godz. 15 min.

Pn

22:05 – 08:15 LvivWroclaw

10 godz. 10 min.

Codziennie

22:10 – 10:30 LvivWroclaw

12 godz. 20 min.

Codziennie

22:10 – 12:10 LvivWroclaw

14 godz. 0 min.

Wt, Cz, Sb, Nd

22:10 – 10:30 LvivWroclaw

12 godz. 20 min.

Codziennie

22:10 – 12:10 LvivWroclaw

14 godz. 0 min.

Wt, Cz, Sb, Nd

22:10 – 08:20 LvivWroclaw

10 godz. 10 min.

Pn, Śr, Pt

22:10 – 10:30 LvivWroclaw

12 godz. 20 min.

Codziennie

22:30 – 09:00 LvivWroclaw

10 godz. 30 min.

Codziennie

22:30 – 08:20 LvivWroclaw

9 godz. 50 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

22:30 – 08:25 LvivWroclaw

9 godz. 55 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

23:00 – 12:00 LvivWroclaw

13 godz. 0 min.

Codziennie

23:00 – 09:00 LvivWroclaw

10 godz. 0 min.

Codziennie

23:00 – 12:00 LvivWroclaw

13 godz. 0 min.

Codziennie

23:40 – 11:00 LvivWroclaw

11 godz. 20 min.

Codziennie

23:50 – 09:25 LvivWroclaw

9 godz. 35 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Lviv szybko dojechać do centrum Wroclaw w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Lviv oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Wroclaw. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

EAST WEST EUROLINESТернополь - Вроцлав

З Тернополя їхали одним автобусом, а у Львові пересідали на інший. Сказали, що другий автобус буде набагато кращий, але був такої самої якості. Все інше повністю влаштовувало, Wi-Fi був постійно. На кордоні була велика черга, стояли 6 годин, але водії - молодці, наганяли час по…

ФОП ПолянскийВроцлав - Львов

Єдиний мінус - тісні місця для сидіння пасажирів. Все решта було добре

Yatsiv FOPKalush - Praha

Доїхали швидко і в час. Одне що не було wifi

МодультрансКраков - Калуш

Хорошая организация, прибытие вовремя, тепло и комфортно в автобусе.

МодультрансКраков - Ивано-Франковск

На задних местах довольно шумно.

ФОП Вацак/ShevabusВаршава - Львов

Комфортний автобус та швидкий перетин кордону.

ModultransЛьвов - Торунь

Добра поездка, все устраивает!

ModultransЛьвов - Гданьск

Хорошие водителя, вайфай на протяжении всей поездки был включен, кресла не затасканые . Не работает туалет( но это беда 99% перевозчиков), но и цена самая низкая на данном маршруте. В соотношении цена/качество 4+.

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information