Według czasu
Według ceny

Autobusy Lviv - Wroclaw

Kup bilet na autobus Lviv – Wroclaw: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Wroclaw. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Lviv do Wroclaw i z powrotem, najbliższe kursy dziś. Dojazd do Wroclaw najniższe ceny, bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:10 – 09:25 LvivWroclaw Odjazd z 00:10 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 09:25 do: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13

9 godz. 15 min.

Trasa

Codziennie

00:20 – 20:05 LvivWroclaw Odjazd z 00:20 od: pl. Dvorcova 1, AS №8 Przyjazd do 20:05 do: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13

19 godz. 45 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

00:30 – 09:25 LvivWroclaw Odjazd z 00:30 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 09:25 do: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13

8 godz. 55 min.

Trasa

Codziennie

00:30 – 12:30 LvivWroclaw Odjazd z 00:30 od: pl. Dvorcova 1, AS №8 Przyjazd do 12:30 do: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13

12 godz. 0 min.

Trasa

Śr, Sb, Nd

00:40 – 11:10 LvivWroclaw Odjazd z 00:40 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 11:10 do: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13

10 godz. 30 min.

Trasa

Wt, Cz, Sb

01:10 – 11:40 LvivWroclaw Odjazd z 01:10 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 11:40 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

10 godz. 30 min.

Trasa

Codziennie

01:10 – 11:50 LvivWroclaw Odjazd z 01:10 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 11:50 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

10 godz. 40 min.

Trasa

Codziennie

01:35 – 11:50 LvivWroclaw Odjazd z 01:35 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 11:50 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

10 godz. 15 min.

Trasa

Codziennie

01:35 – 11:40 LvivWroclaw Odjazd z 01:35 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 11:40 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

10 godz. 5 min.

Trasa

Codziennie

02:00 – 12:15 LvivWroclaw Odjazd z 02:00 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 12:15 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

10 godz. 15 min.

Trasa

Codziennie

02:30 – 14:00 LvivWroclaw Odjazd z 02:30 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 14:00 do: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13

11 godz. 30 min.

Trasa

Codziennie

06:00 – 19:15 LvivWroclaw Odjazd z 06:00 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 19:15 do: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13

13 godz. 15 min.

Trasa

Pn, Śr, Pt, Sb

08:00 – 21:00 LvivWroclaw Odjazd z 08:00 od: ul.Kuznevyča 2 Przyjazd do 21:00 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

13 godz. 0 min.

Trasa

Sb

08:00 – 19:35 LvivWroclaw Odjazd z 08:00 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 19:35 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

11 godz. 35 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Sb

13:00 – 23:55 LvivWroclaw Odjazd z 13:00 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 23:55 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

10 godz. 55 min.

Trasa

Pn, Pt

13:00 – 01:45 LvivWroclaw Odjazd z 13:00 od: pl. Dvorcova 1, AS №8 Przyjazd do 01:45 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

12 godz. 45 min.

Trasa

Codziennie

14:00 – 23:55 LvivWroclaw Odjazd z 14:00 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 23:55 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

9 godz. 55 min.

Trasa

Wt

14:00 – 02:00 LvivWroclaw Odjazd z 14:00 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 02:00 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

12 godz. 0 min.

Trasa

Wt, Pt

14:25 – 02:00 LvivWroclaw Odjazd z 14:25 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 02:00 do: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13

11 godz. 35 min.

Trasa

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

16:00 – 04:00 LvivWroclaw Odjazd z 16:00 od: ul.Kuznevyča 2 Przyjazd do 04:00 do: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13

12 godz. 0 min.

Trasa

Nd

17:45 – 03:35 LvivWroclaw Odjazd z 17:45 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 03:35 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

9 godz. 50 min.

Trasa

Codziennie

18:00 – 06:25 LvivWroclaw Odjazd z 18:00 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 06:25 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

12 godz. 25 min.

Trasa

Śr

18:15 – 04:40 LvivWroclaw Odjazd z 18:15 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 04:40 do: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13

10 godz. 25 min.

Trasa

Codziennie

18:20 – 03:35 LvivWroclaw Odjazd z 18:20 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 03:35 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

9 godz. 15 min.

Trasa

Codziennie

18:30 – 06:30 LvivWroclaw Odjazd z 18:30 od: pl. Dvorcova 1, AS №8 Przyjazd do 06:30 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

12 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

18:35 – 06:40 LvivWroclaw Odjazd z 18:35 od: pl. Dvorcova 1, AS №8 Przyjazd do 06:40 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

12 godz. 5 min.

Trasa

Wt, Cz, Nd

18:45 – 04:40 LvivWroclaw Odjazd z 18:45 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 04:40 do: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13

9 godz. 55 min.

Trasa

Codziennie

18:45 – 06:20 LvivWroclaw Odjazd z 18:45 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 06:20 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

11 godz. 35 min.

Trasa

Sb

18:50 – 05:45 LvivWroclaw Odjazd z 18:50 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 05:45 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

10 godz. 55 min.

Trasa

Nd

19:40 – 05:30 LvivWroclaw Odjazd z 19:40 od: pl. Dvorcova 1, AS №8 Przyjazd do 05:30 do: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13

9 godz. 50 min.

Trasa

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

20:00 – 08:30 LvivWroclaw Odjazd z 20:00 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 08:30 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

12 godz. 30 min.

Trasa

Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

20:35 – 10:00 LvivWroclaw Odjazd z 20:35 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 10:00 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

13 godz. 25 min.

Trasa

Śr, Nd

20:50 – 09:10 LvivWroclaw Odjazd z 20:50 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 09:10 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

12 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

21:00 – 09:40 LvivWroclaw Odjazd z 21:00 od: Dworzec, ul. Strijska 109, po lewej stronie bariery, trolejbus zatrzymać Przyjazd do 09:40 do: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13

12 godz. 40 min.

Trasa

Codziennie

21:20 – 07:30 LvivWroclaw Odjazd z 21:20 od: pl. Dvorcova 1, AS №8 Przyjazd do 07:30 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

10 godz. 10 min.

Trasa

Codziennie

21:20 – 07:30 LvivWroclaw Odjazd z 21:20 od: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1 Przyjazd do 07:30 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

10 godz. 10 min.

Trasa

Codziennie

21:30 – 09:40 LvivWroclaw Odjazd z 21:30 od: Dworzec, ul. Strijska 109, po lewej stronie bariery, trolejbus zatrzymać Przyjazd do 09:40 do: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13

12 godz. 10 min.

Trasa

Codziennie

21:35 – 08:20 LvivWroclaw Odjazd z 21:35 od: pl. Dvorcova 1, AS №8 Przyjazd do 08:20 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

10 godz. 45 min.

Trasa

Śr, Sb

21:45 – 11:00 LvivWroclaw Odjazd z 21:45 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 11:00 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

13 godz. 15 min.

Trasa

Pn

22:10 – 08:20 LvivWroclaw Odjazd z 22:10 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 08:20 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

10 godz. 10 min.

Trasa

Pn, Pt

22:10 – 10:30 LvivWroclaw Odjazd z 22:10 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 10:30 do: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13

12 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

22:10 – 10:30 LvivWroclaw Odjazd z 22:10 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 10:30 do: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13

12 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

22:10 – 12:10 LvivWroclaw Odjazd z 22:10 od: Dworzec №8, pl. Dvorcova 1 Przyjazd do 12:10 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

14 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

22:10 – 12:10 LvivWroclaw Odjazd z 22:10 od: Dworzec №8, pl. Dvorcova 1 Przyjazd do 12:10 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

14 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

22:10 – 10:30 LvivWroclaw Odjazd z 22:10 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 10:30 do: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13

12 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

22:30 – 08:25 LvivWroclaw Odjazd z 22:30 od: pl. Dvorcova 1, AS №8 Przyjazd do 08:25 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

9 godz. 55 min.

Trasa

Śr, Sb

22:30 – 09:00 LvivWroclaw Odjazd z 22:30 od: Dworzec, ul. Strijska 109, po lewej stronie bariery, trolejbus zatrzymać Przyjazd do 09:00 do: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13

10 godz. 30 min.

Trasa

Codziennie

22:30 – 08:20 LvivWroclaw Odjazd z 22:30 od: pl. Dvorcova 1, AS №8 Przyjazd do 08:20 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

9 godz. 50 min.

Trasa

Śr, Sb

23:00 – 09:00 LvivWroclaw Odjazd z 23:00 od: Dworzec, ul. Strijska 109, po lewej stronie bariery, trolejbus zatrzymać Przyjazd do 09:00 do: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13

10 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

23:00 – 12:00 LvivWroclaw Odjazd z 23:00 od: W pobliżu Pizza Napoletana, nowy parking, ul. Chernivetska, 21 Przyjazd do 12:00 do: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13

13 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

23:00 – 12:00 LvivWroclaw Odjazd z 23:00 od: W pobliżu Pizza Napoletana, nowy parking, ul. Chernivetska, 21 Przyjazd do 12:00 do: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13

13 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

23:00 – 09:40 LvivWroclaw Odjazd z 23:00 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 09:40 do: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13

10 godz. 40 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

23:25 – 09:40 LvivWroclaw Odjazd z 23:25 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 09:40 do: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13

10 godz. 15 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

23:40 – 11:00 LvivWroclaw Odjazd z 23:40 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 11:00 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

11 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Lviv szybko dojechać do centrum Wroclaw w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja wyjazdu autobusów z Lviv oraz lokalizacja przyprzyjazdowa w Wroclaw. Czas wpodróży: czas podróży do Polska, odległośc w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

Prykarpatskyy Express/Janosik SP. zo.oЧерновцы - Варшава

На таможні простояли 8 годин а так нормально доїхав.

В автобусі не працювали кондиціонери,всю дорогу просто неможливо було їхати

Принципал/агент ТДВ Ковельське АТП/Z-TIMEРовно - Варшава

перевозчик не учитывает во времени прибытия то что на границе 4-8 часов автобусы стоят в очереди. Квитанции об опоздании не дают, если звонить диспетчеру после прибытия, что бы как в нормальном мире оформить и зафиксировать опоздание - ответ опозданий не было.

Prykarpatskyy Express/Janosik SP.zo.oЧерновцы - Еленя-Гура

Долгое прохождение границы. Не работающий туалет в автобусе. Длинные остановки на заправках.

FOP Vatsak/ShevabusWroclaw - Lviv

Не самый лучший способ добраться до цели Вашей поездки. Опять Вы платите за конкретные места, а на деле происходит свободная рассадка. Особенно обидно тем, кто путешествует вдвоём и вынуждены ехать отдельно. Нет кульков для мусора, приходилось на каждой остановке выходить и выбрасывать самим.

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусКиев - Вроцлав

Оценку "отлично" ставлю за комфорт и удобство расположения мест для сидения, за чистоту. Автобус "Мерседес" НАШБУС.COM - как при заказе на сайте. Wi-Fi работал, можно было выпить кофе или чай - просто супер. Но в бочке меда, нашлась и капля дегтя. Вечером поставили российский сериал…

EAST WEST EUROLINESЛьвов - Варшава

Все добре, тільки часами мало місця для ніг, правда я 195 см.

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусКиев - Краков

Все было хорошо кроме того что,кофе и чая не кто не предлагал и Wi-Fi не работал

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information