Według czasu
Według ceny

Autobusy Lviv - Wroclaw

Kup bilet na autobus Lviv – Wroclaw: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Wroclaw. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Lviv do Wroclaw i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Wroclaw najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:20 – 20:05 LvivWroclaw

19 godz. 45 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

00:30 – 09:25 LvivWroclaw

8 godz. 55 min.

Codziennie

00:40 – 11:10 LvivWroclaw

10 godz. 30 min.

Wt, Cz, Sb

01:10 – 11:50 LvivWroclaw

10 godz. 40 min.

Codziennie

01:35 – 11:50 LvivWroclaw

10 godz. 15 min.

Codziennie

02:00 – 12:15 LvivWroclaw

10 godz. 15 min.

Codziennie

03:30 – 15:30 LvivWroclaw

12 godz. 0 min.

Śr, Nd

04:15 – 14:10 LvivWroclaw

9 godz. 55 min.

Codziennie

04:15 – 14:10 LvivWroclaw

9 godz. 55 min.

Codziennie

04:15 – 14:10 LvivWroclaw

9 godz. 55 min.

Codziennie

06:00 – 19:15 LvivWroclaw

13 godz. 15 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

08:00 – 21:00 LvivWroclaw

13 godz. 0 min.

Sb

13:00 – 23:55 LvivWroclaw

10 godz. 55 min.

Pn, Pt

13:00 – 01:45 LvivWroclaw

12 godz. 45 min.

Codziennie

14:00 – 01:20 LvivWroclaw

11 godz. 20 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

14:00 – 23:55 LvivWroclaw

9 godz. 55 min.

Wt

14:00 – 01:20 LvivWroclaw

11 godz. 20 min.

Wt, Pt

14:00 – 01:20 LvivWroclaw

11 godz. 20 min.

Śr

16:00 – 04:00 LvivWroclaw

12 godz. 0 min.

Nd

17:45 – 02:00 LvivWroclaw

8 godz. 15 min.

Codziennie

17:45 – 03:35 LvivWroclaw

9 godz. 50 min.

Codziennie

18:00 – 06:25 LvivWroclaw

12 godz. 25 min.

Śr

18:15 – 05:30 LvivWroclaw

11 godz. 15 min.

Codziennie

18:20 – 02:00 LvivWroclaw

7 godz. 40 min.

Codziennie

18:20 – 03:35 LvivWroclaw

9 godz. 15 min.

Codziennie

18:30 – 06:30 LvivWroclaw

12 godz. 0 min.

Codziennie

18:45 – 05:30 LvivWroclaw

10 godz. 45 min.

Codziennie

18:45 – 06:20 LvivWroclaw

11 godz. 35 min.

Sb

18:50 – 05:45 LvivWroclaw

10 godz. 55 min.

Pt

19:00 – 05:00 LvivWroclaw

10 godz. 0 min.

Pn, Śr, Pt

19:40 – 05:30 LvivWroclaw

9 godz. 50 min.

Codziennie

20:00 – 08:30 LvivWroclaw

12 godz. 30 min.

Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

20:10 – 10:00 LvivWroclaw

13 godz. 50 min.

Śr, Nd

20:50 – 09:10 LvivWroclaw

12 godz. 20 min.

Codziennie

21:00 – 09:40 LvivWroclaw

12 godz. 40 min.

Codziennie

21:20 – 07:30 LvivWroclaw

10 godz. 10 min.

Wt, Sb

21:20 – 07:30 LvivWroclaw

10 godz. 10 min.

Wt, Sb

21:30 – 09:40 LvivWroclaw

12 godz. 10 min.

Codziennie

21:35 – 08:20 LvivWroclaw

10 godz. 45 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

21:45 – 11:00 LvivWroclaw

13 godz. 15 min.

Pn

22:10 – 12:10 LvivWroclaw

14 godz. 0 min.

Cz, Nd

22:10 – 12:10 LvivWroclaw

14 godz. 0 min.

Cz, Nd

22:10 – 08:20 LvivWroclaw

10 godz. 10 min.

Pn, Pt

22:10 – 10:30 LvivWroclaw

12 godz. 20 min.

Codziennie

22:10 – 10:30 LvivWroclaw

12 godz. 20 min.

Codziennie

22:10 – 10:30 LvivWroclaw

12 godz. 20 min.

Codziennie

22:30 – 08:20 LvivWroclaw

9 godz. 50 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

22:30 – 08:25 LvivWroclaw

9 godz. 55 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

22:30 – 09:00 LvivWroclaw

10 godz. 30 min.

Codziennie

23:00 – 12:00 LvivWroclaw

13 godz. 0 min.

Codziennie

23:00 – 09:00 LvivWroclaw

10 godz. 0 min.

Codziennie

23:00 – 12:00 LvivWroclaw

13 godz. 0 min.

Codziennie

23:40 – 11:00 LvivWroclaw

11 godz. 20 min.

Codziennie

23:50 – 09:25 LvivWroclaw

9 godz. 35 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Lviv szybko dojechać do centrum Wroclaw w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Lviv oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Wroclaw. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

Юниверс/EWHDКиев - Жешув

Основная претензия, что из Киева отправились на 1 час позже, в связи з чем, попали в простой на границе. В итоге в Жешув прибыли на 4,5 часа позже графика.

МодультрансОполе - Львов

добре організовані водії: у дорозі були 11 год, був інтернет, ціна найдешевша. Другий раз поїду знову зними

ModultransWroclaw - Lviv

Quick and efficient. Not wasting time during the breaks.

МодультрансКраков - Долина

В основному нормально, якщо не враховувати двох-годинне запізнення(запізнився у Краків із Вроцлава на 2год (???)). Один пасажир запізнився на поїзд зі Львова. І та ж проблема: розсілися по одному + сумка, а ти просишся як до них додому. Водії участі у розсадці пасажирів не беруть.

EAST WEST EUROLINESВроцлав - Львов

Ехала из Вроцлава до Львова. Всё понравилось во Львов приехали по графику. Чему сама приятно была удивлена. Водители вежливые,автобус комфортабельный,вайфай работал,туалет работал. Вообщем всё было отлично.

МодультрансДолина - Вроцлав

В інформації показувало, що є вай фай та телевізор, хоча ні того, ні того не було А загалом все в порядку

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусКиев - Вроцлав

Не ожидали, что поездка будет настолько удобной. Во-первых, автобус очень комфортабельный. Туалет работал всю поездку, также было чисто и можно было нормально воспользоваться. Во-вторых, водители пунктуальные, все по графику. В третьих, очень милая стюардесса предлагала несколько раз чай. Отопление и кондиционер работали исправно. Прохождение границы…

Юниверс/EWHDКраков - Киев

жахливі спогади про водіїв. хамло неймовірне. не вміють спілкуватися з людьми, на всі претензії погрожують висадити. також некоректно вказане місце прибуття - у квитку одна автостанція, а на ділі зовсім інший автовокзал. немає жодного бажання користуватись послугами цього перевізника

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information