Według czasu
Według ceny

Autobusy Kiev - Wroclaw

Kup bilet na autobus Kiev – Wroclaw: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe z Ukraina do Polska, Ceny przejazdu w Wroclaw. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Kiev do Wroclaw i z powrotem, najbliższe kursy dziś. Dojazd z Kiev do Wroclaw najniższe ceny, bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
11:00 – 07:40 KievWroclaw Odjazd z 11:00 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 07:40 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

20 godz. 40 min.

Trasa

Codziennie

11:00 – 07:40 KievWroclaw Odjazd z 11:00 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 07:40 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

20 godz. 40 min.

Trasa

Codziennie

12:50 – 10:30 KievWroclaw Odjazd z 12:50 od: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3 Przyjazd do 10:30 do: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13

21 godz. 40 min.

Trasa

Codziennie

12:50 – 10:30 KievWroclaw Odjazd z 12:50 od: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3 Przyjazd do 10:30 do: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13

21 godz. 40 min.

Trasa

Codziennie

13:00 – 12:00 KievWroclaw Odjazd z 13:00 od: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3 Przyjazd do 12:00 do: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13

23 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

13:30 – 10:30 KievWroclaw Odjazd z 13:30 od: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3 Przyjazd do 10:30 do: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13

21 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

13:30 – 10:30 KievWroclaw Odjazd z 13:30 od: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3 Przyjazd do 10:30 do: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13

21 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

13:30 – 10:30 KievWroclaw Odjazd z 13:30 od: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3 Przyjazd do 10:30 do: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13

21 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

14:00 – 12:00 KievWroclaw Odjazd z 14:00 od: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3 Przyjazd do 12:00 do: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13

22 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

14:30 – 11:40 KievWroclaw Odjazd z 14:30 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 11:40 do: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13

21 godz. 10 min.

Trasa

Cz, Nd

15:45 – 14:35 KievWroclaw Odjazd z 15:45 od: Dworzec "Dachnaja", pr.Peremogy 142 Przyjazd do 14:35 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

22 godz. 50 min.

Trasa

Wt, Pt

15:45 – 14:35 KievWroclaw Odjazd z 15:45 od: Dworzec "Dachnaja", pr.Peremogy 142 Przyjazd do 14:35 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

22 godz. 50 min.

Trasa

Wt, Pt

16:45 – 12:15 KievWroclaw Odjazd z 16:45 od: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3 Przyjazd do 12:15 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

19 godz. 30 min.

Trasa

Codziennie

17:00 – 15:30 KievWroclaw Odjazd z 17:00 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 15:30 do: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13

22 godz. 30 min.

Trasa

Śr, Sb

17:30 – 12:15 KievWroclaw Odjazd z 17:30 od: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3 Przyjazd do 12:15 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

18 godz. 45 min.

Trasa

Codziennie

18:00 – 14:00 KievWroclaw Odjazd z 18:00 od: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3 Przyjazd do 14:00 do: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13

20 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

18:55 – 20:05 KievWroclaw Odjazd z 18:55 od: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3 Przyjazd do 20:05 do: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13

25 godz. 10 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

20:15 – 19:15 KievWroclaw Odjazd z 20:15 od: Dworzec "Dachnaja", pr.Peremogy 142 Przyjazd do 19:15 do: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13

23 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Śr, Pt, Sb

20:15 – 19:15 KievWroclaw Odjazd z 20:15 od: Dworzec "Dachnaja", pr.Peremogy 142 Przyjazd do 19:15 do: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13

23 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Śr, Pt, Sb

23:15 – 19:35 KievWroclaw Odjazd z 23:15 od: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3 Przyjazd do 19:35 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

20 godz. 20 min.

Trasa

Wt, Cz, Sb

23:30 – 21:00 KievWroclaw Odjazd z 23:30 od: Dworzec "Dachnaja", pr.Peremogy 142 Przyjazd do 21:00 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

21 godz. 30 min.

Trasa

Sb

Trasa na mapie

Jak z Kiev szybko dojechać do centrum Wroclaw w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja wyjazdu autobusów z Kiev oraz lokalizacja przyprzyjazdowa w Wroclaw. Czas wpodróży: czas podróży z Ukraina do Polska, odległośc w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information