• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Kyiv - Wroclaw

Kup bilet na autobus Kyiv – Wroclaw: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Wroclaw. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Kyiv do Wroclaw i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Wroclaw najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
06:00 – 01:10 KyivWroclaw

19 godz. 10 min.

Pn, Wt, Pt

06:30 – 23:35 KyivWroclaw

17 godz. 5 min.

Cz, Sb

08:00 – 05:30 KyivWroclaw

21 godz. 30 min.

Śr

08:30 – 06:00 KyivWroclaw

21 godz. 30 min.

Nd

10:00 – 04:00 KyivWroclaw

18 godz. 0 min.

Codziennie

10:00 – 04:00 KyivWroclaw

18 godz. 0 min.

Codziennie

10:20 – 04:45 KyivWroclaw

18 godz. 25 min.

Wt, Cz, Sb, Nd

11:00 – 07:40 KyivWroclaw

20 godz. 40 min.

Codziennie

11:30 – 09:20 KyivWroclaw

21 godz. 50 min.

Codziennie

11:30 – 09:20 KyivWroclaw

21 godz. 50 min.

Codziennie

12:30 – 10:30 KyivWroclaw

22 godz. 0 min.

Codziennie

13:00 – 09:40 KyivWroclaw

20 godz. 40 min.

Codziennie

13:00 – 09:30 KyivWroclaw

20 godz. 30 min.

Codziennie

13:30 – 10:30 KyivWroclaw

21 godz. 0 min.

Codziennie

13:30 – 12:00 KyivWroclaw

22 godz. 30 min.

Wt, Cz, Sb

13:30 – 10:30 KyivWroclaw

21 godz. 0 min.

Codziennie

13:40 – 10:10 KyivWroclaw

20 godz. 30 min.

Wt, Cz, Sb, Nd

13:40 – 10:10 KyivWroclaw

20 godz. 30 min.

Wt, Cz, Sb, Nd

14:00 – 08:15 KyivWroclaw

18 godz. 15 min.

Codziennie

14:00 – 11:25 KyivWroclaw

21 godz. 25 min.

Codziennie

14:30 – 10:10 KyivWroclaw

19 godz. 40 min.

Wt, Cz, Sb, Nd

14:30 – 10:10 KyivWroclaw

19 godz. 40 min.

Wt, Cz, Sb, Nd

14:30 – 10:10 KyivWroclaw

19 godz. 40 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

15:00 – 10:30 KyivWroclaw

19 godz. 30 min.

Codziennie

15:00 – 10:30 KyivWroclaw

19 godz. 30 min.

Codziennie

15:00 – 11:25 KyivWroclaw

20 godz. 25 min.

Codziennie

15:00 – 10:30 KyivWroclaw

19 godz. 30 min.

Codziennie

15:00 – 09:30 KyivWroclaw

18 godz. 30 min.

Codziennie

15:00 – 09:45 KyivWroclaw

18 godz. 45 min.

Codziennie

15:00 – 09:45 KyivWroclaw

18 godz. 45 min.

Codziennie

15:00 – 09:45 KyivWroclaw

18 godz. 45 min.

Codziennie

15:00 – 09:30 KyivWroclaw

18 godz. 30 min.

Codziennie

15:00 – 09:45 KyivWroclaw

18 godz. 45 min.

Codziennie

17:30 – 12:15 KyivWroclaw

18 godz. 45 min.

Codziennie

19:00 – 14:00 KyivWroclaw

19 godz. 0 min.

Codziennie

20:00 – 14:00 KyivWroclaw

18 godz. 0 min.

Codziennie

20:00 – 14:00 KyivWroclaw

18 godz. 0 min.

Codziennie

20:15 – 19:15 KyivWroclaw

23 godz. 0 min.

Śr, Sb

Trasa na mapie

Jak z Kyiv szybko dojechać do centrum Wroclaw w 2020 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Kyiv oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Wroclaw. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o przewoźników

TOPUKRAINE TzOVLviv - Krakow

PL: Bardzo dobra obsługa pasażerska. Autobus podjechał na czas. Wygoda na wysokim poziomie. Czas trasy wydłużony przez oczekiwanie na granicy, sytuacja niezależna od przewoźnika.

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation