Według czasu
Według ceny

Autobusy Kiev - Wroclaw

Kup bilet na autobus Kiev – Wroclaw: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Wroclaw. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Kiev do Wroclaw i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Wroclaw najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
06:20 – 01:20 KievWroclaw

19 godz. 0 min.

Wt, Pt

06:40 – 01:20 KievWroclaw

18 godz. 40 min.

Wt, Pt

08:00 – 04:00 KievWroclaw

20 godz. 0 min.

Nd

10:20 – 05:45 KievWroclaw

19 godz. 25 min.

Nd

10:20 – 05:45 KievWroclaw

19 godz. 25 min.

Pt

11:00 – 07:40 KievWroclaw

20 godz. 40 min.

Śr, Sb, Nd

11:00 – 07:40 KievWroclaw

20 godz. 40 min.

Codziennie

11:00 – 12:10 KievWroclaw

25 godz. 10 min.

Cz, Nd

12:00 – 12:10 KievWroclaw

24 godz. 10 min.

Cz, Nd

12:25 – 12:00 KievWroclaw

23 godz. 35 min.

Codziennie

12:50 – 10:30 KievWroclaw

21 godz. 40 min.

Codziennie

13:00 – 12:00 KievWroclaw

23 godz. 0 min.

Codziennie

13:30 – 10:30 KievWroclaw

21 godz. 0 min.

Codziennie

13:30 – 10:30 KievWroclaw

21 godz. 0 min.

Codziennie

14:00 – 12:00 KievWroclaw

22 godz. 0 min.

Codziennie

14:00 – 08:20 KievWroclaw

18 godz. 20 min.

Pn, Pt

15:45 – 14:35 KievWroclaw

22 godz. 50 min.

Wt, Pt

15:45 – 14:35 KievWroclaw

22 godz. 50 min.

Wt, Pt

16:45 – 12:15 KievWroclaw

19 godz. 30 min.

Codziennie

16:59 – 15:30 KievWroclaw

22 godz. 31 min.

Śr, Nd

17:00 – 15:30 KievWroclaw

22 godz. 30 min.

Śr, Nd

17:30 – 12:15 KievWroclaw

18 godz. 45 min.

Codziennie

18:55 – 20:05 KievWroclaw

25 godz. 10 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

20:00 – 14:10 KievWroclaw

18 godz. 10 min.

Codziennie

20:00 – 14:10 KievWroclaw

18 godz. 10 min.

Codziennie

20:15 – 19:15 KievWroclaw

23 godz. 0 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

23:30 – 21:00 KievWroclaw

21 godz. 30 min.

Sb

Trasa na mapie

Jak z Kiev szybko dojechać do centrum Wroclaw w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Kiev oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Wroclaw. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

Рома-бус/ЕВХДКиев - Свебодзин

Пользуюсь услугами этого перевозчика второй раз. Вайфай отсутствует, что в прошлый раз, что в этот. В одном автобусе был туалет и сравнительно удобные кресла, но правда не в эту поездку. Оба раза рейс опаздывал на пол дня, но не из за того, что долго стояли…

KOBRAЛодзь - Харьков

В целом все хорошо, но кондиционер не работал, было то душно то холодно, а под конец что-то поломалось, но довезли.тв не было, туалета тоже. Из-за пробки под Варшавой опаздали на 2 часа.

Принципал/агент ТДВ Ковельське АТП/Z-TIMEГдыня - Запорожье

Замечаний нет. Всё отлично. Очень благодарен.

Universe/EWHDWroclaw - Kiev

Если бы можно поставить -5 звезд данному перевозчику, уверенно поставил бы. Во-первых, если бы я не перезвонил водителю рейса Познань- Киев, то во Вроцлав , автобус быт не заехал, поскольку у них там " нет пассажиров", как объяснил мне водитель. Во-вторых, обращение водителей на "ты"…

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусКатовице - Киев

Ехала с Катовице до Киева. Все очень хорошо, только долго. Почему то задержался на два часа в пути, хотя таможня 3,5 часа.

Были тех.проблемы с колесом,но устранили за 0,5часа.Остановки в туалет не продуманы.

Луцк-Люблин, в Луцк опоздал на 2 часа, в Люблин на 1 час. Автобус неудобный, делали пересадки.Никогда больше не буду ехать с этим перевозчиком.

Львов - Минск. 12 часов пыхтеть в этом тарантасе жутко неудобно, бессонная ночь. Хотя приехали вовремя.

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information