Podle času
Podle ceny

Autobusy Kiev - Wroclaw

Koupit jízdenky na autobus Kiev – Wroclaw: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Wroclaw. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Kiev do Wroclaw a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Wroclaw levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
06:00 – 01:20 KievWroclaw

19 hod. 20 min.

Út, Pá

08:30 – 06:00 KievWroclaw

21 hod. 30 min.

Ne

09:30 – 05:30 KievWroclaw

20 hod. 0 min.

St, Ne

10:00 – 05:30 KievWroclaw

19 hod. 30 min.

St, Ne

10:20 – 05:45 KievWroclaw

19 hod. 25 min.

Ne

10:30 – 05:30 KievWroclaw

19 hod. 0 min.

St, Ne

11:00 – 07:40 KievWroclaw

20 hod. 40 min.

Denně

11:00 – 12:10 KievWroclaw

25 hod. 10 min.

Denně

11:00 – 12:10 KievWroclaw

25 hod. 10 min.

Denně

11:30 – 09:50 KievWroclaw

22 hod. 20 min.

Denně

11:30 – 09:50 KievWroclaw

22 hod. 20 min.

Denně

12:00 – 12:10 KievWroclaw

24 hod. 10 min.

Denně

12:00 – 12:10 KievWroclaw

24 hod. 10 min.

Denně

12:30 – 10:30 KievWroclaw

22 hod. 0 min.

Denně

13:00 – 12:00 KievWroclaw

23 hod. 0 min.

Denně

13:30 – 10:30 KievWroclaw

21 hod. 0 min.

Denně

13:30 – 10:30 KievWroclaw

21 hod. 0 min.

Denně

13:30 – 10:30 KievWroclaw

21 hod. 0 min.

Denně

13:30 – 10:30 KievWroclaw

21 hod. 0 min.

Denně

13:40 – 10:10 KievWroclaw

20 hod. 30 min.

Út, Čt

13:40 – 10:10 KievWroclaw

20 hod. 30 min.

So

14:00 – 08:20 KievWroclaw

18 hod. 20 min.

Po, St, Pá

14:00 – 12:00 KievWroclaw

22 hod. 0 min.

Denně

14:30 – 10:10 KievWroclaw

19 hod. 40 min.

So

14:30 – 12:00 KievWroclaw

21 hod. 30 min.

Denně

14:30 – 10:10 KievWroclaw

19 hod. 40 min.

Út, Čt

15:00 – 09:45 KievWroclaw

18 hod. 45 min.

Denně

15:00 – 09:45 KievWroclaw

18 hod. 45 min.

Denně

15:00 – 09:45 KievWroclaw

18 hod. 45 min.

Denně

15:45 – 14:35 KievWroclaw

22 hod. 50 min.

15:45 – 14:35 KievWroclaw

22 hod. 50 min.

16:00 – 12:30 KievWroclaw

20 hod. 30 min.

St, So

16:45 – 12:15 KievWroclaw

19 hod. 30 min.

Denně

17:30 – 12:15 KievWroclaw

18 hod. 45 min.

Denně

18:55 – 20:00 KievWroclaw

25 hod. 5 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

18:55 – 20:00 KievWroclaw

25 hod. 5 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

18:55 – 20:00 KievWroclaw

25 hod. 5 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

18:55 – 20:00 KievWroclaw

25 hod. 5 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

20:00 – 14:10 KievWroclaw

18 hod. 10 min.

Denně

20:00 – 14:10 KievWroclaw

18 hod. 10 min.

Denně

20:00 – 14:10 KievWroclaw

18 hod. 10 min.

Denně

20:00 – 14:10 KievWroclaw

18 hod. 10 min.

Denně

20:15 – 19:15 KievWroclaw

23 hod. 0 min.

Po, St, Pá, So

22:00 – 20:00 KievWroclaw

22 hod. 0 min.

St

23:15 – 19:35 KievWroclaw

20 hod. 20 min.

Út, Čt, So

23:30 – 21:00 KievWroclaw

21 hod. 30 min.

So

23:40 – 22:30 KievWroclaw

22 hod. 50 min.

St, Pá, Ne

23:40 – 22:30 KievWroclaw

22 hod. 50 min.

St, Pá, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Kiev do centra Wroclaw v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Kiev a příjezdu v Wroclaw. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací