Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Autobusy Kiev - Wroclaw

Koupit jízdenky na autobus Kiev – Wroclaw: kde a jak si objednat autobusové jízdenky z Ukrajina do Polsko, cena jízdného do Wroclaw. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Kiev do Wroclaw a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta z Kiev do Wroclaw levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
11:00 – 07:40 KievWroclaw Odjezd v 11:00 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 07:40 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

20 hod. 40 min.

Linka

Denně

11:00 – 07:40 KievWroclaw Odjezd v 11:00 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 07:40 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

20 hod. 40 min.

Linka

Denně

12:50 – 10:30 KievWroclaw Odjezd v 12:50 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 10:30 do: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13

21 hod. 40 min.

Linka

Denně

12:50 – 10:30 KievWroclaw Odjezd v 12:50 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 10:30 do: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13

21 hod. 40 min.

Linka

Denně

13:00 – 12:00 KievWroclaw Odjezd v 13:00 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 12:00 do: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13

23 hod. 0 min.

Linka

Denně

13:30 – 10:30 KievWroclaw Odjezd v 13:30 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 10:30 do: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13

21 hod. 0 min.

Linka

Denně

13:30 – 10:30 KievWroclaw Odjezd v 13:30 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 10:30 do: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13

21 hod. 0 min.

Linka

Denně

13:30 – 10:30 KievWroclaw Odjezd v 13:30 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 10:30 do: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13

21 hod. 0 min.

Linka

Denně

14:00 – 12:00 KievWroclaw Odjezd v 14:00 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 12:00 do: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13

22 hod. 0 min.

Linka

Denně

14:30 – 11:40 KievWroclaw Odjezd v 14:30 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 11:40 do: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13

21 hod. 10 min.

Linka

Čt, Ne

15:45 – 14:35 KievWroclaw Odjezd v 15:45 z: Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142 Příjezd v 14:35 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

22 hod. 50 min.

Linka

Út, Pá

15:45 – 14:35 KievWroclaw Odjezd v 15:45 z: Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142 Příjezd v 14:35 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

22 hod. 50 min.

Linka

Út, Pá

16:45 – 12:15 KievWroclaw Odjezd v 16:45 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 12:15 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

19 hod. 30 min.

Linka

Denně

17:00 – 15:30 KievWroclaw Odjezd v 17:00 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 15:30 do: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13

22 hod. 30 min.

Linka

St

17:30 – 12:15 KievWroclaw Odjezd v 17:30 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 12:15 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

18 hod. 45 min.

Linka

Denně

18:00 – 14:00 KievWroclaw Odjezd v 18:00 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 14:00 do: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13

20 hod. 0 min.

Linka

Denně

18:55 – 20:05 KievWroclaw Odjezd v 18:55 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 20:05 do: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13

25 hod. 10 min.

Linka

Út, Pá, Ne

20:15 – 19:15 KievWroclaw Odjezd v 20:15 z: Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142 Příjezd v 19:15 do: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13

23 hod. 0 min.

Linka

Po, St, Pá, So

23:15 – 19:35 KievWroclaw Odjezd v 23:15 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 19:35 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

20 hod. 20 min.

Linka

Út, Čt, So

23:30 – 21:00 KievWroclaw Odjezd v 23:30 z: Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142 Příjezd v 21:00 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

21 hod. 30 min.

Linka

So

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Kiev do centra Wroclaw v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Kiev a příjezdu v Wroclaw. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta z Ukrajina do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací