Podle času
Podle ceny

Autobusy Kiev - Wroclaw

Koupit jízdenky na autobus Kiev – Wroclaw: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Wroclaw. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Kiev do Wroclaw a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Wroclaw levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
06:20 – 01:20 KievWroclaw

19 hod. 0 min.

Út, Pá

06:40 – 01:20 KievWroclaw

18 hod. 40 min.

Út, Pá

08:00 – 04:00 KievWroclaw

20 hod. 0 min.

Ne

10:20 – 05:45 KievWroclaw

19 hod. 25 min.

Ne

10:20 – 05:45 KievWroclaw

19 hod. 25 min.

11:00 – 07:40 KievWroclaw

20 hod. 40 min.

St, So, Ne

11:00 – 12:10 KievWroclaw

25 hod. 10 min.

Čt, Ne

11:00 – 12:10 KievWroclaw

25 hod. 10 min.

Čt, Ne

12:00 – 12:10 KievWroclaw

24 hod. 10 min.

Čt, Ne

12:00 – 12:10 KievWroclaw

24 hod. 10 min.

Čt, Ne

12:25 – 12:00 KievWroclaw

23 hod. 35 min.

Denně

12:50 – 10:30 KievWroclaw

21 hod. 40 min.

Denně

12:50 – 10:30 KievWroclaw

21 hod. 40 min.

Denně

13:00 – 12:00 KievWroclaw

23 hod. 0 min.

Denně

13:30 – 10:30 KievWroclaw

21 hod. 0 min.

Denně

13:30 – 10:30 KievWroclaw

21 hod. 0 min.

Denně

13:30 – 10:30 KievWroclaw

21 hod. 0 min.

Denně

14:00 – 08:20 KievWroclaw

18 hod. 20 min.

Po, Pá

14:00 – 12:00 KievWroclaw

22 hod. 0 min.

Denně

15:45 – 14:35 KievWroclaw

22 hod. 50 min.

Út, Pá

15:45 – 14:35 KievWroclaw

22 hod. 50 min.

Út, Pá

16:00 – 12:30 KievWroclaw

20 hod. 30 min.

St, So, Ne

16:45 – 12:15 KievWroclaw

19 hod. 30 min.

Denně

16:59 – 15:30 KievWroclaw

22 hod. 31 min.

St, So

17:00 – 15:30 KievWroclaw

22 hod. 30 min.

St, So

17:30 – 12:15 KievWroclaw

18 hod. 45 min.

Denně

18:00 – 14:00 KievWroclaw

20 hod. 0 min.

Denně

18:55 – 20:05 KievWroclaw

25 hod. 10 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

20:00 – 14:10 KievWroclaw

18 hod. 10 min.

Denně

20:00 – 14:10 KievWroclaw

18 hod. 10 min.

Denně

20:15 – 19:15 KievWroclaw

23 hod. 0 min.

Po, St, Pá, So

23:30 – 21:00 KievWroclaw

21 hod. 30 min.

So

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Kiev do centra Wroclaw v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Kiev a příjezdu v Wroclaw. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

Львов - Минск. 12 часов пыхтеть в этом тарантасе жутко неудобно, бессонная ночь. Хотя приехали вовремя.

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусЛьвов - Вроцлав

Їхали зі Львова до Вроцлава маршрутом цього перевізника "Київ - Валбжих". 1) Водій за 2 години до відправлення зателефонував і попросив бути на вокзалі за 20 хв до відправлення, щоб зразу їхати на кордон. 2) Автобус марки Мерседес, комфортний, не затертий. Є декілька розеток на…

Автобус комфортабельный. В Киев опоздали на час, ехали по каким-то дебрям. В остальном неплохо.

KOBRA / AgatХарьков - Лодзь

Ужасный автобус, ужасный водитель, ужасные условия, ехали на 7 часов условленного срока, ну что же, спасибо, больше вашим автобусом ездить не собираюсь, удачки (сдохните от спида)

Lviv Nikolaev the thrip was late to reach the destination over 45 minutes

Юниверс/EWHDГданьск - Киев

Имела честь ехать в рейсе Гданьск-Киев в августе 2017 года. Поездку можно оценить на 4 балла из 5. К водителям никаких замечаний нет, хорошие люди. К девушкам не приставали. Очень важно, что работал кондиционер! Огромная радость настигла нас нежданно, так как прибыли на место назначения…

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусВроцлав - Киев

Очень комфортно, водители профессионалы, пользуемся этим перевозчиком постоянно, рекомендуем!!!

Принципал/агент TDV Kovelske ATP/Z-TIMENovohrad-Volynskyi - Kovel

Було швидко, зручно, і чисто. Писля 3 години кондиціонер зламався і було жарко але не найгірше. Рекомендую.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací