Podle času
Podle ceny

Autobusy Kiev - Wroclaw

Koupit jízdenky na autobus Kiev – Wroclaw: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Wroclaw. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Kiev do Wroclaw a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Wroclaw levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
06:20 – 01:20 KievWroclaw

19 hod. 0 min.

Út, Pá

06:40 – 01:20 KievWroclaw

18 hod. 40 min.

Út, Pá

08:00 – 04:00 KievWroclaw

20 hod. 0 min.

Ne

10:20 – 05:45 KievWroclaw

19 hod. 25 min.

Ne

10:20 – 05:45 KievWroclaw

19 hod. 25 min.

11:00 – 07:40 KievWroclaw

20 hod. 40 min.

Denně

11:00 – 12:10 KievWroclaw

25 hod. 10 min.

Čt, Ne

11:00 – 07:40 KievWroclaw

20 hod. 40 min.

St, So, Ne

12:00 – 12:10 KievWroclaw

24 hod. 10 min.

Čt, Ne

12:25 – 12:00 KievWroclaw

23 hod. 35 min.

Denně

12:50 – 10:30 KievWroclaw

21 hod. 40 min.

Denně

13:00 – 12:00 KievWroclaw

23 hod. 0 min.

Denně

13:30 – 10:30 KievWroclaw

21 hod. 0 min.

Denně

13:30 – 10:30 KievWroclaw

21 hod. 0 min.

Denně

14:00 – 12:00 KievWroclaw

22 hod. 0 min.

Denně

14:00 – 08:20 KievWroclaw

18 hod. 20 min.

Po, Pá

15:45 – 14:35 KievWroclaw

22 hod. 50 min.

Út, Pá

15:45 – 14:35 KievWroclaw

22 hod. 50 min.

Út, Pá

16:45 – 12:15 KievWroclaw

19 hod. 30 min.

Denně

16:59 – 15:30 KievWroclaw

22 hod. 31 min.

St, Ne

17:00 – 15:30 KievWroclaw

22 hod. 30 min.

St, Ne

17:30 – 12:15 KievWroclaw

18 hod. 45 min.

Denně

18:55 – 20:05 KievWroclaw

25 hod. 10 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

20:00 – 14:10 KievWroclaw

18 hod. 10 min.

Denně

20:00 – 14:10 KievWroclaw

18 hod. 10 min.

Denně

20:15 – 19:15 KievWroclaw

23 hod. 0 min.

Po, St, Pá, So

23:30 – 21:00 KievWroclaw

21 hod. 30 min.

So

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Kiev do centra Wroclaw v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Kiev a příjezdu v Wroclaw. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

Рома-бус/ЕВХДКиев - Свебодзин

Пользуюсь услугами этого перевозчика второй раз. Вайфай отсутствует, что в прошлый раз, что в этот. В одном автобусе был туалет и сравнительно удобные кресла, но правда не в эту поездку. Оба раза рейс опаздывал на пол дня, но не из за того, что долго стояли…

KOBRAЛодзь - Харьков

В целом все хорошо, но кондиционер не работал, было то душно то холодно, а под конец что-то поломалось, но довезли.тв не было, туалета тоже. Из-за пробки под Варшавой опаздали на 2 часа.

Принципал/агент ТДВ Ковельське АТП/Z-TIMEГдыня - Запорожье

Замечаний нет. Всё отлично. Очень благодарен.

Universe/EWHDWroclaw - Kiev

Если бы можно поставить -5 звезд данному перевозчику, уверенно поставил бы. Во-первых, если бы я не перезвонил водителю рейса Познань- Киев, то во Вроцлав , автобус быт не заехал, поскольку у них там " нет пассажиров", как объяснил мне водитель. Во-вторых, обращение водителей на "ты"…

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусКатовице - Киев

Ехала с Катовице до Киева. Все очень хорошо, только долго. Почему то задержался на два часа в пути, хотя таможня 3,5 часа.

Были тех.проблемы с колесом,но устранили за 0,5часа.Остановки в туалет не продуманы.

Луцк-Люблин, в Луцк опоздал на 2 часа, в Люблин на 1 час. Автобус неудобный, делали пересадки.Никогда больше не буду ехать с этим перевозчиком.

Львов - Минск. 12 часов пыхтеть в этом тарантасе жутко неудобно, бессонная ночь. Хотя приехали вовремя.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací