Podle času
Podle ceny

Autobusy Kiev - Wroclaw

Koupit jízdenky na autobus Kiev – Wroclaw: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Wroclaw. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Kiev do Wroclaw a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Wroclaw levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
05:40 – 01:20 KievWroclaw

19 hod. 40 min.

Út, St, Pá

06:00 – 01:20 KievWroclaw

19 hod. 20 min.

Út, St, Pá

08:30 – 03:00 KievWroclaw

18 hod. 30 min.

Čt

09:30 – 05:30 KievWroclaw

20 hod. 0 min.

Ne

10:00 – 05:30 KievWroclaw

19 hod. 30 min.

Ne

10:20 – 05:45 KievWroclaw

19 hod. 25 min.

Ne

10:20 – 05:45 KievWroclaw

19 hod. 25 min.

10:30 – 05:30 KievWroclaw

19 hod. 0 min.

Ne

11:00 – 07:40 KievWroclaw

20 hod. 40 min.

Denně

11:00 – 12:10 KievWroclaw

25 hod. 10 min.

Denně

11:00 – 12:10 KievWroclaw

25 hod. 10 min.

Denně

12:00 – 12:10 KievWroclaw

24 hod. 10 min.

Denně

12:00 – 12:10 KievWroclaw

24 hod. 10 min.

Denně

12:50 – 10:30 KievWroclaw

21 hod. 40 min.

Denně

13:00 – 12:00 KievWroclaw

23 hod. 0 min.

Denně

13:00 – 12:00 KievWroclaw

23 hod. 0 min.

Denně

13:30 – 10:30 KievWroclaw

21 hod. 0 min.

Denně

13:30 – 10:30 KievWroclaw

21 hod. 0 min.

Denně

13:30 – 10:30 KievWroclaw

21 hod. 0 min.

Denně

13:30 – 10:30 KievWroclaw

21 hod. 0 min.

Denně

14:00 – 08:20 KievWroclaw

18 hod. 20 min.

Po, St, Pá

14:00 – 12:00 KievWroclaw

22 hod. 0 min.

Denně

14:30 – 11:40 KievWroclaw

21 hod. 10 min.

St, Čt, Ne

15:00 – 11:40 KievWroclaw

20 hod. 40 min.

St, Čt, Ne

15:00 – 09:45 KievWroclaw

18 hod. 45 min.

Denně

15:00 – 09:45 KievWroclaw

18 hod. 45 min.

Út, Čt, So

15:00 – 09:45 KievWroclaw

18 hod. 45 min.

Denně

15:45 – 14:35 KievWroclaw

22 hod. 50 min.

Út, Pá

15:45 – 14:35 KievWroclaw

22 hod. 50 min.

Út, Pá

16:00 – 12:30 KievWroclaw

20 hod. 30 min.

St, So

16:45 – 12:15 KievWroclaw

19 hod. 30 min.

Denně

17:00 – 15:30 KievWroclaw

22 hod. 30 min.

St, Ne

17:30 – 12:15 KievWroclaw

18 hod. 45 min.

Denně

18:55 – 20:05 KievWroclaw

25 hod. 10 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

18:55 – 20:05 KievWroclaw

25 hod. 10 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

18:55 – 20:05 KievWroclaw

25 hod. 10 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

18:55 – 20:05 KievWroclaw

25 hod. 10 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

19:10 – 20:05 KievWroclaw

24 hod. 55 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

19:10 – 20:05 KievWroclaw

24 hod. 55 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

20:00 – 14:10 KievWroclaw

18 hod. 10 min.

Denně

20:00 – 14:10 KievWroclaw

18 hod. 10 min.

Denně

20:00 – 14:10 KievWroclaw

18 hod. 10 min.

Denně

20:15 – 19:15 KievWroclaw

23 hod. 0 min.

Po, St, Pá, So

22:00 – 20:00 KievWroclaw

22 hod. 0 min.

Út, St

22:40 – 19:30 KievWroclaw

20 hod. 50 min.

Út

23:15 – 19:35 KievWroclaw

20 hod. 20 min.

Út, Čt, So

23:30 – 21:00 KievWroclaw

21 hod. 30 min.

So

23:40 – 22:30 KievWroclaw

22 hod. 50 min.

Út, St, Pá

23:40 – 22:30 KievWroclaw

22 hod. 50 min.

Út, St, Pá

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Kiev do centra Wroclaw v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Kiev a příjezdu v Wroclaw. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПХарьков - Полтава

С Харькова в Полтаву поездка просто прекрасная! Во время выехали (в 11 часов дня) и вовремя приехали. Мы довольны всем!

Apohei-EvroliniiЛьвов - Познань

Ехали из Львова в Познань на этом автобусе. Автобус удобный, чистый, водители вежливые. Останавливались в удобных местах, на станках можно было и в дорогу что-то купить и перекусить, что было важно так категорично с ребенком. Зарядка у водителя, можно было зарядить телефон. Если не считать…

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПКременчуг - Житомир

Автобус хороший. Водители молодцы.Не все в их силах, есть пробки, в Борисполе просто жах ,да еще в Киеве на вьезде.

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусКраков - Киев

Хороший двохповерховий автобус. Вайфай працював не дуже добре. Туалет працював протягом усієї дороги. Була зупинка на кордоні, щоб поміняти гроші. Була стюардеса. Чай/кава. Однак, попри вибір місця при купівлі, сісти на нього так і не вдалося, на жаль, через наглість окремих пасажирів, які чомусь вирішили…

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусКиев - Краков

Ехала Киев-Валжбих до Кракова 06.04.18 и обратно этим же рейсом 08.04.2018. По дороге туда автобуса ждали почти два часа из-за поломки. К сожалению не работал туалет, нет Wi-fi. Все остальное чудесно. Обратно вообще никаких проблем не было. Приветливые водители, замечательная девушка стюардесса. Приехали в Киев…

Дуже задоволена поїздкою. Була пересадка, але пройшло все добре і швидко. Рекомендую

VilartransПрага - Киев

Прибыли по росписанию

Рома-бус/ЕВХДРовно - Катовице

Їхав з Рівного до Катовіце, автобус старий, але місця доволі зручні. З плюсів - привітні і ввічливі водії, навіть каву і чай розносили. З мінусів - запізнився до відправлення з Рівного на півтори години(при чому навіть не попередили).

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací