• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Ternopil - Wroclaw

Koupit jízdenky na autobus Ternopil – Wroclaw: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Wroclaw. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Ternopil do Wroclaw a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Wroclaw levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
02:20 – 15:20 TernopilWroclaw

13 hod. 0 min.

Denně

02:20 – 15:20 TernopilWroclaw

13 hod. 0 min.

Denně

06:15 – 20:30 TernopilWroclaw

14 hod. 15 min.

Út, So

10:30 – 23:55 TernopilWroclaw

13 hod. 25 min.

Denně

10:30 – 01:45 TernopilWroclaw

15 hod. 15 min.

Denně

10:50 – 01:10 TernopilWroclaw

14 hod. 20 min.

Út, Pá

11:15 – 01:10 TernopilWroclaw

13 hod. 55 min.

Út, Pá

14:00 – 02:05 TernopilWroclaw

12 hod. 5 min.

Po, St

16:00 – 05:45 TernopilWroclaw

13 hod. 45 min.

St, Čt, Pá, So, Ne

16:00 – 06:00 TernopilWroclaw

14 hod. 0 min.

Denně

16:00 – 05:40 TernopilWroclaw

13 hod. 40 min.

Denně

17:30 – 06:40 TernopilWroclaw

13 hod. 10 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

18:20 – 09:10 TernopilWroclaw

14 hod. 50 min.

Út

20:05 – 12:00 TernopilWroclaw

15 hod. 55 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

22:00 – 12:15 TernopilWroclaw

14 hod. 15 min.

Denně

22:30 – 11:10 TernopilWroclaw

12 hod. 40 min.

Denně

22:30 – 11:10 TernopilWroclaw

12 hod. 40 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Ternopil do centra Wroclaw v roce 2021. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Ternopil a příjezdu v Wroclaw. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací