• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Тернопіль - Вроцлав

Купити квитки на автобус Тернопіль - Вроцлав: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Вроцлав. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Тернопіль в Вроцлав і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Вроцлав дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
02:20 – 15:20 ТернопільВроцлав

13 год. 0 хв.

Кожен день

02:20 – 15:20 ТернопільВроцлав

13 год. 0 хв.

Кожен день

10:30 – 01:45 ТернопільВроцлав

15 год. 15 хв.

Кожен день

10:30 – 23:55 ТернопільВроцлав

13 год. 25 хв.

Кожен день

10:50 – 01:10 ТернопільВроцлав

14 год. 20 хв.

Вт, Пт

11:15 – 01:10 ТернопільВроцлав

13 год. 55 хв.

Вт, Пт

12:50 – 02:05 ТернопільВроцлав

13 год. 15 хв.

Пн, Ср, Пт

13:55 – 05:30 ТернопільВроцлав

15 год. 35 хв.

Ср

14:30 – 05:30 ТернопільВроцлав

15 год. 0 хв.

Ср

16:00 – 05:45 ТернопільВроцлав

13 год. 45 хв.

Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

16:00 – 06:00 ТернопільВроцлав

14 год. 0 хв.

Кожен день

16:00 – 05:40 ТернопільВроцлав

13 год. 40 хв.

Кожен день

17:30 – 06:40 ТернопільВроцлав

13 год. 10 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

18:20 – 09:10 ТернопільВроцлав

14 год. 50 хв.

Вт

18:50 – 10:20 ТернопільВроцлав

15 год. 30 хв.

Ср, Чт, Нд

19:00 – 08:15 ТернопільВроцлав

13 год. 15 хв.

Кожен день

19:30 – 07:20 ТернопільВроцлав

11 год. 50 хв.

Кожен день

19:50 – 08:15 ТернопільВроцлав

12 год. 25 хв.

Кожен день

20:05 – 12:00 ТернопільВроцлав

15 год. 55 хв.

Вт, Чт, Сб

21:00 – 11:25 ТернопільВроцлав

14 год. 25 хв.

Кожен день

22:30 – 11:10 ТернопільВроцлав

12 год. 40 хв.

Кожен день

22:30 – 11:10 ТернопільВроцлав

12 год. 40 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Тернопіль швидко доїхати до центру Вроцлав в 2021 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Тернопіль і куди прибувають до Вроцлав. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

ФОП ОстапчукТернопіль - Краків

Вже три роки користуюсь послугами цього перевізника. Дуже задоволена перевезенням пасажирів. Лише останній раз водії як на формулі один влаштували перегони на території України з іншим автобусом, різкі повороти їх Не лякали. Страшно було їхати.( Їхали з дитиною) думала що можливо себе накручую через дві…

Роял-КомпаниЕленя-Гура - Львов

Водії супер

Роял-КомпаниЛьвів - Єленя-Гура

Поїздка сподобалась! У всіх визначених маршрутом місцях були вчасно! Хлопці водії- професіонали своєї справи! Дуже сподобались відношення та повага до пасажирів з боку водіїв! Молодці!!! Буду рекомендувати іншим людям даного перевізника!!!

P-TransЛьвів - Краків

Хороший перевізник,вже не вперше користуюсь їхніми послугами

ФОП ОстапчукОполе - Тернополь

Запізнились на 40 хв. Часті зупинки на довгий термін 10-20хв. Хамуватий водій.

P-TransЛодзь - Івано-Франківськ

Дуже задоволена! Їхала Лодзь - Івано- Франківськ. Все супер! Водій -- професіонал своєї справи!!! Дякую за поїздку!

ФОП ОстапчукХмельницкий - Краков

Туалет в автобусі не працює. Водії професіонали.

P-TransВроцлав - Івано-Франківськ

Поїздка пройшла гарно,зручний автобус,спокійні водії,все вчасно і добре,Вроцлав Івано- франківськ

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя