За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Тернопіль - Вроцлав

Купити квитки на автобус Тернопіль - Вроцлав: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Вроцлав. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Тернопіль в Вроцлав і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Вроцлав дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
04:25 – 18:50 ТернопільВроцлав

14 год. 25 хв.

Кожен день

09:00 – 22:10 ТернопільВроцлав

13 год. 10 хв.

Кожен день

10:30 – 23:55 ТернопільВроцлав

13 год. 25 хв.

Пн, Вт, Пт

10:30 – 01:45 ТернопільВроцлав

15 год. 15 хв.

Кожен день

11:15 – 01:20 ТернопільВроцлав

14 год. 5 хв.

Кожен день

12:40 – 03:15 ТернопільВроцлав

14 год. 35 хв.

Сб

13:40 – 06:30 ТернопільВроцлав

16 год. 50 хв.

Чт

14:50 – 03:35 ТернопільВроцлав

12 год. 45 хв.

Кожен день

14:50 – 02:00 ТернопільВроцлав

11 год. 10 хв.

Кожен день

15:00 – 06:30 ТернопільВроцлав

15 год. 30 хв.

Кожен день

15:30 – 06:25 ТернопільВроцлав

14 год. 55 хв.

Ср, Чт, Нд

16:00 – 05:00 ТернопільВроцлав

13 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт

16:00 – 06:20 ТернопільВроцлав

14 год. 20 хв.

Чт, Нд

16:40 – 08:45 ТернопільВроцлав

16 год. 5 хв.

Кожен день

16:40 – 08:45 ТернопільВроцлав

16 год. 5 хв.

Кожен день

16:50 – 08:30 ТернопільВроцлав

15 год. 40 хв.

Кожен день

17:30 – 06:30 ТернопільВроцлав

13 год. 0 хв.

Кожен день

18:00 – 10:00 ТернопільВроцлав

16 год. 0 хв.

Ср, Нд

19:00 – 10:45 ТернопільВроцлав

15 год. 45 хв.

Пн

19:00 – 08:15 ТернопільВроцлав

13 год. 15 хв.

Кожен день

19:00 – 08:15 ТернопільВроцлав

13 год. 15 хв.

Кожен день

19:40 – 12:00 ТернопільВроцлав

16 год. 20 хв.

Кожен день

20:00 – 11:00 ТернопільВроцлав

15 год. 0 хв.

Кожен день

21:35 – 20:00 ТернопільВроцлав

22 год. 25 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

21:35 – 20:00 ТернопільВроцлав

22 год. 25 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

22:00 – 12:30 ТернопільВроцлав

14 год. 30 хв.

Ср, Сб

22:30 – 11:10 ТернопільВроцлав

12 год. 40 хв.

Кожен день

22:30 – 11:10 ТернопільВроцлав

12 год. 40 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Тернопіль швидко доїхати до центру Вроцлав в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Тернопіль і куди прибувають до Вроцлав. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПГдыня - Днепр

Не придержуються часу тривалості зупинок. Заявляють,як правило 10 хв, люди спішать,не успівають по справам але потім автобус стоіть ще 15-20 хвилин.

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПКиев - Полтава

Вдячна за приємну поїздку

ФОП ОстапчукЛьвов - Катовице

Задоволена якістю послуг! На кордоні потрималитрохи довше пограничники, але на якість подорожі не відбилося .

Bohemia Voyage / EWHDВроцлав - Винница

Їхала по маршруту Прага -Херсон маю тільки позитивні емоції від поїздки. Водій на ім'я Андрій продемонстрував найкращі навички у своїй роботі.

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПЛьвов - Хмельницкий

трошки з затримкою, а так нормально , водії хороші

Доїхали швидко, безпечно та раніше. Зупинки були часті, а це було чудово. Нажаль резетки тільки у водіїв, а це дуже не зручно.

Спасибо. Все понравилось

ФОП ОстапчукТернополь - Ополе

Салон чистий, сидіння зручні, водії приємні, йдуть на зустріч, навіть WI-fi був, коли перетнули кордон. Комфортно наскільки це можливо. Оцінка 4 тому, що не було зарядки, трішки жарко в автобусі, але це лиш спочатку.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя