Подорожі та Covid-19: усі посилання в одному місці

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Київ - Вроцлав

Купити квитки на автобус Київ - Вроцлав: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Вроцлав. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Київ в Вроцлав і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Вроцлав дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
06:00 – 01:10 КиївВроцлав

19 год. 10 хв.

Вт, Пт

06:30 – 23:35 КиївВроцлав

17 год. 5 хв.

Чт, Сб

10:00 – 04:00 КиївВроцлав

18 год. 0 хв.

Кожен день

10:00 – 06:00 КиївВроцлав

20 год. 0 хв.

Кожен день

10:20 – 04:45 КиївВроцлав

18 год. 25 хв.

Чт

11:00 – 07:40 КиївВроцлав

20 год. 40 хв.

Вт, Пт, Нд

11:30 – 09:20 КиївВроцлав

21 год. 50 хв.

Кожен день

11:30 – 09:20 КиївВроцлав

21 год. 50 хв.

Кожен день

11:30 – 09:20 КиївВроцлав

21 год. 50 хв.

Кожен день

12:30 – 10:30 КиївВроцлав

22 год. 0 хв.

Кожен день

13:00 – 09:30 КиївВроцлав

20 год. 30 хв.

Кожен день

13:00 – 09:40 КиївВроцлав

20 год. 40 хв.

Кожен день

13:30 – 10:30 КиївВроцлав

21 год. 0 хв.

Кожен день

13:40 – 10:10 КиївВроцлав

20 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

13:40 – 10:10 КиївВроцлав

20 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

14:00 – 12:00 КиївВроцлав

22 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб

14:00 – 08:15 КиївВроцлав

18 год. 15 хв.

Кожен день

14:30 – 10:10 КиївВроцлав

19 год. 40 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

14:30 – 10:10 КиївВроцлав

19 год. 40 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

14:30 – 10:10 КиївВроцлав

19 год. 40 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

14:40 – 08:40 КиївВроцлав

18 год. 0 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

15:00 – 10:30 КиївВроцлав

19 год. 30 хв.

Кожен день

15:00 – 09:45 КиївВроцлав

18 год. 45 хв.

Кожен день

15:00 – 10:30 КиївВроцлав

19 год. 30 хв.

Кожен день

15:00 – 09:45 КиївВроцлав

18 год. 45 хв.

Кожен день

15:00 – 09:45 КиївВроцлав

18 год. 45 хв.

Кожен день

15:00 – 10:30 КиївВроцлав

19 год. 30 хв.

Кожен день

15:00 – 09:30 КиївВроцлав

18 год. 30 хв.

Кожен день

15:00 – 09:30 КиївВроцлав

18 год. 30 хв.

Кожен день

15:00 – 09:45 КиївВроцлав

18 год. 45 хв.

Кожен день

17:30 – 12:15 КиївВроцлав

18 год. 45 хв.

Кожен день

19:30 – 14:00 КиївВроцлав

18 год. 30 хв.

Кожен день

20:15 – 19:15 КиївВроцлав

23 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

Маршрут на карті

Як з Київ швидко доїхати до центру Вроцлав в 2021 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Київ і куди прибувають до Вроцлав. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

КАЗНА ТРАНСКременчуг - Вроцлав

Цим перевізником їзжу не одноразово , в інтернеті пише що без пересадок так і є . Навіть був у мене випадок три дні назад : купила білет Кременчук - Вроцлав на 6.30 годину , але мені потрібно було доїхати до Кременчука так як я мешкаю…

КАЗНА ТРАНСЛуцьк - Ополе

Чудово, сервіс сподобався. Маловато було місця для ніг, а так все добре

Східно-Європейська ПодорожЛодзь - Київ

Зелена Гура-Київ Всім хто хоче реально зекономити і не "попасти" - раджу!!! сам був переляканий купою поганих відгуків про цього перевізника! Але пишу те що було зі мною. Мене несподівано звільнили з роботи і оскільки грошей обмаль було-вибирати не доводилось-685 грн зі знижкою від INFOBUS,…

КАЗНА ТРАНСЛуцк - Легница

Привітний і дуже ввічливий персонал! Все кажуть як є, є пересадка немає пересадки... Вчасно і швидко!

КАЗНА ТРАНСЛуцьк - Краків

Все добре, тільки пересадка з автобуса в автобус і назад при перетині кордону, то мінус.

Східно-Європейська ПодорожРяшів - Тернопіль

Поїздкою задоволений. Є незначні нюанси стосовно місць між сидіннями в різних автобусах.

КАЗНА ТРАНСЗелена Гура - Житомир

Все чудово. Водії молодці.

Східно-Європейська ПодорожКиїв - Люблін

Норм мені сподобалось

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя