Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Автобуси Київ - Вроцлав

Купити квитки на автобус Київ - Вроцлав: де і як замовити автобусні квитки з України в Польщу, вартість самостійної поїздки в Вроцлав. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Київ в Вроцлав і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися з Київ в Вроцлав дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
11:00 – 07:40 КиївВроцлав Відправлення в 11:00 від: Автостанция "Киев", ул.С.Петлюры 32, (Ж/Д Вокзал) Прибуття в 07:40 до: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

20 год. 40 хв.

Маршрут

Кожен день

11:00 – 07:40 КиївВроцлав Відправлення в 11:00 від: Автостанция "Киев", ул.С.Петлюры 32, (Ж/Д Вокзал) Прибуття в 07:40 до: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

20 год. 40 хв.

Маршрут

Кожен день

12:50 – 10:30 КиївВроцлав Відправлення в 12:50 від: Автовокзал "Центральный", проспект Науки 1 / Московская площадь 3 Прибуття в 10:30 до: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13

21 год. 40 хв.

Маршрут

Кожен день

12:50 – 10:30 КиївВроцлав Відправлення в 12:50 від: Автовокзал "Центральный", проспект Науки 1 / Московская площадь 3 Прибуття в 10:30 до: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13

21 год. 40 хв.

Маршрут

Кожен день

13:00 – 12:00 КиївВроцлав Відправлення в 13:00 від: Автовокзал "Центральный", проспект Науки 1 / Московская площадь 3 Прибуття в 12:00 до: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13

23 год. 0 хв.

Маршрут

Кожен день

13:30 – 10:30 КиївВроцлав Відправлення в 13:30 від: Автовокзал "Центральный", проспект Науки 1 / Московская площадь 3 Прибуття в 10:30 до: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13

21 год. 0 хв.

Маршрут

Кожен день

13:30 – 10:30 КиївВроцлав Відправлення в 13:30 від: Автовокзал "Центральный", проспект Науки 1 / Московская площадь 3 Прибуття в 10:30 до: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13

21 год. 0 хв.

Маршрут

Кожен день

13:30 – 10:30 КиївВроцлав Відправлення в 13:30 від: Автовокзал "Центральный", проспект Науки 1 / Московская площадь 3 Прибуття в 10:30 до: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13

21 год. 0 хв.

Маршрут

Кожен день

14:00 – 12:00 КиївВроцлав Відправлення в 14:00 від: Автовокзал "Центральный", проспект Науки 1 / Московская площадь 3 Прибуття в 12:00 до: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13

22 год. 0 хв.

Маршрут

Кожен день

14:30 – 11:40 КиївВроцлав Відправлення в 14:30 від: Автостанция "Киев", ул.С.Петлюры 32, (Ж/Д Вокзал) Прибуття в 11:40 до: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13

21 год. 10 хв.

Маршрут

Чт, Нд

15:45 – 14:35 КиївВроцлав Відправлення в 15:45 від: Автовокзал "Дачная", пр.Победы 142 Прибуття в 14:35 до: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

22 год. 50 хв.

Маршрут

Вт, Пт

15:45 – 14:35 КиївВроцлав Відправлення в 15:45 від: Автовокзал "Дачная", пр.Победы 142 Прибуття в 14:35 до: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

22 год. 50 хв.

Маршрут

Вт, Пт

16:45 – 12:15 КиївВроцлав Відправлення в 16:45 від: Автовокзал "Центральный", проспект Науки 1 / Московская площадь 3 Прибуття в 12:15 до: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

19 год. 30 хв.

Маршрут

Кожен день

17:00 – 15:30 КиївВроцлав Відправлення в 17:00 від: Автостанция "Киев", ул.С.Петлюры 32, (Ж/Д Вокзал) Прибуття в 15:30 до: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13

22 год. 30 хв.

Маршрут

Ср

17:30 – 12:15 КиївВроцлав Відправлення в 17:30 від: Автовокзал "Центральный", проспект Науки 1 / Московская площадь 3 Прибуття в 12:15 до: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

18 год. 45 хв.

Маршрут

Кожен день

18:00 – 14:00 КиївВроцлав Відправлення в 18:00 від: Автовокзал "Центральный", проспект Науки 1 / Московская площадь 3 Прибуття в 14:00 до: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13

20 год. 0 хв.

Маршрут

Кожен день

18:55 – 20:05 КиївВроцлав Відправлення в 18:55 від: Автовокзал "Центральный", проспект Науки 1 / Московская площадь 3 Прибуття в 20:05 до: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13

25 год. 10 хв.

Маршрут

Вт, Пт, Нд

20:15 – 19:15 КиївВроцлав Відправлення в 20:15 від: Автовокзал "Дачная", пр.Победы 142 Прибуття в 19:15 до: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13

23 год. 0 хв.

Маршрут

Пн, Ср, Пт, Сб

23:15 – 19:35 КиївВроцлав Відправлення в 23:15 від: Автовокзал "Центральный", проспект Науки 1 / Московская площадь 3 Прибуття в 19:35 до: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

20 год. 20 хв.

Маршрут

Вт, Чт, Сб

23:30 – 21:00 КиївВроцлав Відправлення в 23:30 від: Автовокзал "Дачная", пр.Победы 142 Прибуття в 21:00 до: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

21 год. 30 хв.

Маршрут

Сб

Як з Київ швидко доїхати до центру Вроцлав в 2017 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Київ і куди прибувають до Вроцлав. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати з України до Польщу, відстань у кілометрах.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information