• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Київ - Вроцлав

Купити квитки на автобус Київ - Вроцлав: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Вроцлав. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Київ в Вроцлав і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Вроцлав дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
06:30 – 23:35 КиївВроцлав

17 год. 5 хв.

Чт, Нд

06:30 – 23:35 КиївВроцлав

17 год. 5 хв.

Чт, Нд

07:30 – 07:20 КиївВроцлав

23 год. 50 хв.

Вт, Чт, Нд

07:45 – 02:20 КиївВроцлав

18 год. 35 хв.

Кожен день

08:30 – 06:00 КиївВроцлав

21 год. 30 хв.

Нд

09:00 – 02:20 КиївВроцлав

17 год. 20 хв.

Кожен день

10:20 – 05:45 КиївВроцлав

19 год. 25 хв.

Пт, Нд

10:20 – 08:50 КиївВроцлав

22 год. 30 хв.

Кожен день

11:00 – 07:40 КиївВроцлав

20 год. 40 хв.

Кожен день

11:30 – 09:20 КиївВроцлав

21 год. 50 хв.

Кожен день

11:30 – 09:20 КиївВроцлав

21 год. 50 хв.

Кожен день

12:30 – 10:30 КиївВроцлав

22 год. 0 хв.

Кожен день

13:00 – 12:00 КиївВроцлав

23 год. 0 хв.

Кожен день

13:00 – 12:00 КиївВроцлав

23 год. 0 хв.

Кожен день

13:30 – 10:30 КиївВроцлав

21 год. 0 хв.

Кожен день

13:30 – 10:30 КиївВроцлав

21 год. 0 хв.

Кожен день

13:30 – 10:30 КиївВроцлав

21 год. 0 хв.

Кожен день

13:30 – 10:30 КиївВроцлав

21 год. 0 хв.

Кожен день

13:40 – 10:30 КиївВроцлав

20 год. 50 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

13:40 – 08:00 КиївВроцлав

18 год. 20 хв.

Пн, Ср, Сб

13:40 – 10:10 КиївВроцлав

20 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

14:00 – 12:00 КиївВроцлав

22 год. 0 хв.

Кожен день

14:00 – 12:00 КиївВроцлав

22 год. 0 хв.

Кожен день

14:30 – 10:10 КиївВроцлав

19 год. 40 хв.

Пн, Ср, Пт

14:30 – 10:10 КиївВроцлав

19 год. 40 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

14:30 – 12:00 КиївВроцлав

21 год. 30 хв.

Кожен день

14:30 – 10:30 КиївВроцлав

20 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

14:30 – 12:00 КиївВроцлав

21 год. 30 хв.

Кожен день

15:00 – 09:45 КиївВроцлав

18 год. 45 хв.

Кожен день

15:00 – 09:45 КиївВроцлав

18 год. 45 хв.

Кожен день

15:00 – 09:45 КиївВроцлав

18 год. 45 хв.

Кожен день

15:00 – 09:45 КиївВроцлав

18 год. 45 хв.

Кожен день

15:45 – 14:35 КиївВроцлав

22 год. 50 хв.

Пт

16:30 – 12:15 КиївВроцлав

19 год. 45 хв.

Кожен день

17:30 – 12:15 КиївВроцлав

18 год. 45 хв.

Кожен день

18:55 – 20:00 КиївВроцлав

25 год. 5 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

18:55 – 20:00 КиївВроцлав

25 год. 5 хв.

Вт, Пт, Нд

18:55 – 20:00 КиївВроцлав

25 год. 5 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

18:55 – 20:00 КиївВроцлав

25 год. 5 хв.

Вт, Пт, Нд

20:00 – 14:10 КиївВроцлав

18 год. 10 хв.

Кожен день

20:00 – 14:10 КиївВроцлав

18 год. 10 хв.

Кожен день

20:00 – 14:10 КиївВроцлав

18 год. 10 хв.

Кожен день

20:00 – 14:10 КиївВроцлав

18 год. 10 хв.

Кожен день

20:00 – 14:10 КиївВроцлав

18 год. 10 хв.

Кожен день

20:00 – 14:10 КиївВроцлав

18 год. 10 хв.

Кожен день

20:15 – 19:15 КиївВроцлав

23 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

20:30 – 12:10 КиївВроцлав

15 год. 40 хв.

Чт

20:30 – 12:10 КиївВроцлав

15 год. 40 хв.

Чт

23:40 – 22:30 КиївВроцлав

22 год. 50 хв.

Ср, Пт, Нд

23:40 – 22:30 КиївВроцлав

22 год. 50 хв.

Ср, Пт, Нд

Маршрут на карті

Як з Київ швидко доїхати до центру Вроцлав в 2019 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Київ і куди прибувають до Вроцлав. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

VilartransЛиберец - Житомир

Швидко це великий + ! Навіть на дві години раніше приїхали. Вічливі і взагалі нормальні,адекватні водії. +

Z-TIME/Принципал/агент TDV Kovelske ATPЧерновцы - Львов

Поїздка вдалась! Автобус вирушив вчасно і прибув у місце призначення із запізненням всього на 10-15 хвилин, при тому, що був непроглядний туман. Автобус комфортний і теплий, крісла відкидались і навіть розсувались збоку, щоб було більше місця між пасажирами.

Z-TIME/Принципал/агент TDV Kovelske ATPРовно - Житомир

Поїздка залишила хороше враження. Водії були привітні, автобус теплий. Щоправда, зупинялися декілька раз через дрібні нестправності.

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусРовно - Катовице

Все супер. Одна проблема, кордон. приїхали на 4 години пізніше.

TzOV TOPUKRAINERivne - Krakow

Вперше користувалася послугами цього перевізника. Автобус прибув та відправився з Рівного без запізнень. В Львові автобус зупиняється на парковці біля залізничного вокзалу, що не дуже практично. На місці немає обладнаного туалету, необхідно йти в найближчі кафе, де черга і інколи час 15 хв. зупинки не…

Vasilkivtransavto/AgatКраков аэропорт - Львов

Їхали з аеропорта Кракова до Львова. Автобус прибув в аеропорт вчасно, і рухався чітко по графіку, Водії зробили все щоб через кордон пройшли швидко і без проблем.. Автобус чистий і комфортний. Розетки USB працювали

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусКатовице - Ровно

Все супер.Водії молодці. - Організовані.Дуже супер, що ніде немає зайвих зупинок і подорож не розтягується..#Тільки #NaszBus

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусСвидница - Житомир

Вже другий раз під час слідування (Користуюсь послугами Вашого АТП вдруге) з Свідниці до Житомира не працював інтернет протягом усього маршруту. За інформацією стюардеси якісь проблеми з оплатою цієї послуги.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя