Все добре. Водії ввічливі, допомагали з багажем, кондиціонер працював. Тільки якість WI FI - дуже погана.
Дуже погано. Автобус без кондиціонера. Уявіть жара 30. 60 людей в автобусі. Рейс Прага Київ. Ціна 90 євро. Вимагаю компенсації. В мене був час приїзду 11.00. І наступний поїзд додому в 13.00. Не встигла. До вечора чекала в Києві. Бо стояли на трасі 4 години в Чехії. Неподобство
Дуже задоволена поїздкою з України до Польщі. Водії ввічливі, професійні та завжди готові допомогти пасажирам. Особливо хочу відзначити їхню допомогу з багажем та уважне ставлення до людей.
Якщо на кордоні виникають затримки, водії оперативно вирішують питання та за потреби організовує пересадку в інший автобус, щоб пасажири могли швидше продовжити свою подорож.
Доброго дня шановний пасажир!
Дякуємо за Ваш відгук стосовно оцінки Вашої поїздки на автобусах нашої компанії.
Нам дуже приємно, що Ви скористалися послугами нашої компанії і надіємося на подальшу співпрацю.
Просимо залишати Ваші відгуки після кожної поїздки, це дасть нам змогу оперативно реагувати на Ваші побажання та недоліки для підвищення безпеки перевезень, покращення якості поїздок, а також поліпшення культури обслуговування пасажирів працівниками нашої компанії.
З повагою колектив компанії-перевізника.
До транспортного засобу та водіїв питань немає 10з10, але приїхали із запізненням на 6 (шість!!!) годин, і так щоразу!!! рекомендація тим, кому треба їхати далі, враховувати систематичні затримки та мати в запасі годин десять.
Доброго дня шановний пасажир!
Дякуємо за Ваш відгук стосовно оцінки Вашої поїздки на автобусах нашої компанії.
Нам дуже приємно, що Ви скористалися послугами нашої компанії і надіємося на подальшу співпрацю.
Просимо залишати Ваші відгуки після кожної поїздки, це дасть нам змогу оперативно реагувати на Ваші побажання та недоліки для підвищення безпеки перевезень, покращення якості поїздок, а також поліпшення культури обслуговування пасажирів працівниками нашої компанії.
З повагою колектив компанії-перевізника.
Ціна кусається
Доброго дня шановний пасажир!
Дякуємо за Ваш відгук стосовно оцінки Вашої поїздки на автобусах нашої компанії.
Нам дуже приємно, що Ви скористалися послугами нашої компанії і надіємося на подальшу співпрацю.
Просимо залишати Ваші відгуки після кожної поїздки, це дасть нам змогу оперативно реагувати на Ваші побажання та недоліки для підвищення безпеки перевезень, покращення якості поїздок, а також поліпшення культури обслуговування пасажирів працівниками нашої компанії.
З повагою колектив компанії-перевізника.
Посадили на другому ряду, біля другого входу. Через тумбу перед ногами було дуже важко їхати, пощастило, що поряд звільнилося місце після Львова. Мало місця для ніг. По Україні інтернет працював тільки у містах.
По іншим моментам все було добре.
В цілому все було норм.
Все пройшло гарно , приємна поїздка
Цілком задоволена. Дорога була довгою, але не через водіїв. Якби автобус був менш комфортним, дорога була б нестерпною. Всі претензії до поляків.
Дуже сподобалось: професійні водії,дуже дякую водіям допомагали з багажем, гарний автобус,в автобусі все працювало було зручно😊Головне надійно і швидко, дуже дякую,поїду ще
Доброго дня шановний пасажир!
Дякуємо за Ваш відгук стосовно оцінки Вашої поїздки на автобусах нашої компанії.
Нам дуже приємно, що Ви скористалися послугами нашої компанії і надіємося на подальшу співпрацю.
Просимо залишати Ваші відгуки після кожної поїздки, це дасть нам змогу оперативно реагувати на Ваші побажання та недоліки для підвищення безпеки перевезень, покращення якості поїздок, а також поліпшення культури обслуговування пасажирів працівниками нашої компанії.
З повагою колектив компанії-перевізника.
Не пропустіть акції, знижки та спеціальні пропозиції INFOBUS. Підпишіться на розсилку та подорожуйте з нами дешевше!
Доброго дня шановний пасажир!
Дякуємо за Ваш відгук стосовно оцінки Вашої поїздки на автобусах нашої компанії.
Нам дуже приємно, що Ви скористалися послугами нашої компанії і надіємося на подальшу співпрацю.
Просимо залишати Ваші відгуки після кожної поїздки, це дасть нам змогу оперативно реагувати на Ваші побажання та недоліки для підвищення безпеки перевезень, покращення якості поїздок, а також поліпшення культури обслуговування пасажирів працівниками нашої компанії.
З повагою колектив компанії-перевізника.