Увага! Запроваджено нові правила відвідування Чехії

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Львів - Вроцлав

Купити квитки на автобус Львів - Вроцлав: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Вроцлав. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Львів в Вроцлав і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Вроцлав дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:40 – 11:10 ЛьвівВроцлав

10 год. 30 хв.

Кожен день

00:40 – 11:10 ЛьвівВроцлав

10 год. 30 хв.

Кожен день

04:15 – 14:00 ЛьвівВроцлав

9 год. 45 хв.

Кожен день

04:15 – 14:00 ЛьвівВроцлав

9 год. 45 хв.

Кожен день

04:45 – 15:20 ЛьвівВроцлав

10 год. 35 хв.

Кожен день

05:45 – 19:15 ЛьвівВроцлав

13 год. 30 хв.

Ср, Сб

09:10 – 20:30 ЛьвівВроцлав

11 год. 20 хв.

Кожен день

09:40 – 20:30 ЛьвівВроцлав

10 год. 50 хв.

Кожен день

12:20 – 22:10 ЛьвівВроцлав

9 год. 50 хв.

Кожен день

13:00 – 01:45 ЛьвівВроцлав

12 год. 45 хв.

Кожен день

13:00 – 01:45 ЛьвівВроцлав

12 год. 45 хв.

Кожен день

13:00 – 01:45 ЛьвівВроцлав

12 год. 45 хв.

Кожен день

13:00 – 01:45 ЛьвівВроцлав

12 год. 45 хв.

Кожен день

13:00 – 01:45 ЛьвівВроцлав

12 год. 45 хв.

Кожен день

13:00 – 01:45 ЛьвівВроцлав

12 год. 45 хв.

Кожен день

13:00 – 01:45 ЛьвівВроцлав

12 год. 45 хв.

Кожен день

13:00 – 01:45 ЛьвівВроцлав

12 год. 45 хв.

Кожен день

13:00 – 01:45 ЛьвівВроцлав

12 год. 45 хв.

Сб

13:30 – 23:55 ЛьвівВроцлав

10 год. 25 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

14:00 – 01:45 ЛьвівВроцлав

35 год. 45 хв.

Сб

14:00 – 01:10 ЛьвівВроцлав

11 год. 10 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

14:15 – 23:35 ЛьвівВроцлав

9 год. 20 хв.

Чт, Сб

17:30 – 06:00 ЛьвівВроцлав

12 год. 30 хв.

Ср, Пт, Нд

17:50 – 04:00 ЛьвівВроцлав

10 год. 10 хв.

Кожен день

18:00 – 04:45 ЛьвівВроцлав

10 год. 45 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

18:00 – 05:15 ЛьвівВроцлав

11 год. 15 хв.

Чт, Нд

18:15 – 05:40 ЛьвівВроцлав

11 год. 25 хв.

Кожен день

18:15 – 05:45 ЛьвівВроцлав

11 год. 30 хв.

Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

18:15 – 05:30 ЛьвівВроцлав

11 год. 15 хв.

Кожен день

18:15 – 05:40 ЛьвівВроцлав

11 год. 25 хв.

Кожен день

18:15 – 04:40 ЛьвівВроцлав

10 год. 25 хв.

Кожен день

18:30 – 05:15 ЛьвівВроцлав

10 год. 45 хв.

Чт, Нд

18:45 – 04:40 ЛьвівВроцлав

9 год. 55 хв.

Кожен день

18:45 – 05:40 ЛьвівВроцлав

10 год. 55 хв.

Кожен день

18:45 – 05:40 ЛьвівВроцлав

10 год. 55 хв.

Кожен день

19:00 – 08:30 ЛьвівВроцлав

13 год. 30 хв.

Кожен день

19:10 – 06:00 ЛьвівВроцлав

10 год. 50 хв.

Ср, Пт, Нд

19:10 – 03:00 ЛьвівВроцлав

7 год. 50 хв.

Кожен день

19:30 – 08:10 ЛьвівВроцлав

12 год. 40 хв.

Чт

19:30 – 08:00 ЛьвівВроцлав

12 год. 30 хв.

Чт

19:50 – 10:00 ЛьвівВроцлав

14 год. 10 хв.

Ср, Нд

20:00 – 08:45 ЛьвівВроцлав

12 год. 45 хв.

Пт, Сб, Нд

20:10 – 06:55 ЛьвівВроцлав

10 год. 45 хв.

Кожен день

20:10 – 08:40 ЛьвівВроцлав

12 год. 30 хв.

Кожен день

20:10 – 08:00 ЛьвівВроцлав

11 год. 50 хв.

Нд

20:30 – 09:40 ЛьвівВроцлав

13 год. 10 хв.

Кожен день

20:30 – 06:40 ЛьвівВроцлав

10 год. 10 хв.

Кожен день

20:40 – 08:00 ЛьвівВроцлав

11 год. 20 хв.

Нд

20:40 – 06:55 ЛьвівВроцлав

10 год. 15 хв.

Кожен день

20:40 – 08:40 ЛьвівВроцлав

12 год. 0 хв.

Кожен день

20:50 – 09:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 40 хв.

Кожен день

20:50 – 09:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 40 хв.

Кожен день

21:00 – 09:40 ЛьвівВроцлав

12 год. 40 хв.

Кожен день

21:00 – 09:40 ЛьвівВроцлав

12 год. 40 хв.

Кожен день

21:00 – 06:40 ЛьвівВроцлав

9 год. 40 хв.

Кожен день

21:00 – 09:40 ЛьвівВроцлав

12 год. 40 хв.

Кожен день

21:20 – 09:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 10 хв.

Кожен день

21:30 – 10:20 ЛьвівВроцлав

12 год. 50 хв.

Кожен день

21:30 – 07:20 ЛьвівВроцлав

9 год. 50 хв.

Кожен день

21:40 – 10:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 50 хв.

Кожен день

21:40 – 10:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 50 хв.

Кожен день

22:00 – 08:15 ЛьвівВроцлав

10 год. 15 хв.

Кожен день

22:05 – 08:35 ЛьвівВроцлав

10 год. 30 хв.

Кожен день

22:05 – 08:15 ЛьвівВроцлав

10 год. 10 хв.

Кожен день

22:05 – 08:15 ЛьвівВроцлав

10 год. 10 хв.

Кожен день

22:30 – 09:40 ЛьвівВроцлав

11 год. 10 хв.

Чт, Сб

22:30 – 09:00 ЛьвівВроцлав

10 год. 30 хв.

Кожен день

22:30 – 09:40 ЛьвівВроцлав

11 год. 10 хв.

Чт, Сб

22:40 – 09:00 ЛьвівВроцлав

10 год. 20 хв.

Кожен день

22:40 – 10:10 ЛьвівВроцлав

11 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

22:40 – 10:10 ЛьвівВроцлав

11 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

22:40 – 10:10 ЛьвівВроцлав

11 год. 30 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

22:40 – 09:00 ЛьвівВроцлав

10 год. 20 хв.

Кожен день

22:50 – 09:30 ЛьвівВроцлав

10 год. 40 хв.

Кожен день

23:00 – 09:40 ЛьвівВроцлав

10 год. 40 хв.

Чт, Сб

23:00 – 09:00 ЛьвівВроцлав

10 год. 0 хв.

Кожен день

23:00 – 10:30 ЛьвівВроцлав

11 год. 30 хв.

Кожен день

23:00 – 10:30 ЛьвівВроцлав

11 год. 30 хв.

Кожен день

23:00 – 09:40 ЛьвівВроцлав

10 год. 40 хв.

Чт, Сб

23:00 – 10:30 ЛьвівВроцлав

11 год. 30 хв.

Кожен день

23:00 – 09:30 ЛьвівВроцлав

10 год. 30 хв.

Кожен день

23:10 – 11:25 ЛьвівВроцлав

12 год. 15 хв.

Кожен день

23:40 – 09:45 ЛьвівВроцлав

10 год. 5 хв.

Кожен день

23:40 – 09:45 ЛьвівВроцлав

10 год. 5 хв.

Кожен день

23:40 – 09:45 ЛьвівВроцлав

10 год. 5 хв.

Кожен день

23:40 – 09:45 ЛьвівВроцлав

10 год. 5 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Львів швидко доїхати до центру Вроцлав в 2020 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Львів і куди прибувають до Вроцлав. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

Східно-Європейська ПодорожКраків - Київ

Їхали з Кракова до Києва, запізнився на 2.5 год до Кракова, самостійно перетинали пішохідний кордон, як було і написано в квиткові, на українській стороні чекав автобус, все добре всіх пасажирів забрали, але одне зауваження: водії не здвонилися між собою і не перепитали скільки людей всього…

VilartransЛиберец - Житомир

Швидко це великий + ! Навіть на дві години раніше приїхали. Вічливі і взагалі нормальні,адекватні водії. +

TOPUKRAINE TzOVRivne - Krakow

Вперше користувалася послугами цього перевізника. Автобус прибув та відправився з Рівного без запізнень. В Львові автобус зупиняється на парковці біля залізничного вокзалу, що не дуже практично. На місці немає обладнаного туалету, необхідно йти в найближчі кафе, де черга і інколи час 15 хв. зупинки не…

Vasilkivtransavto/AgatКраков аэропорт - Львов

Їхали з аеропорта Кракова до Львова. Автобус прибув в аеропорт вчасно, і рухався чітко по графіку, Водії зробили все щоб через кордон пройшли швидко і без проблем.. Автобус чистий і комфортний. Розетки USB працювали

Vasilkivtransavto/AgatГрадец Кралове - Киев

Свою поїздку можу оцінити на відмінно! Вчасно відправилися з міста призначення, гарний автобус, працював кондиціонер, туалет, Wi-Fi, а найбільше порадували водії, дуже ввічливі та привітні

Остапчук ФОПЛьвов - Краков

Автобус чистий,водії дуже круті попались,зручні крісла,повезло,що їхало мало людей і майже кожен міг сидіти сам на двох місцях

Закала ФОПЛьвов - Вроцлав

Поездка норм. Вайфай так и не получил, хотя сидел в средине автобуса.

VilartransЛиберец - Киев

Очень хороший автобус, поездкой довольна. Плохо что один раз в неделю.

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя