За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Львів - Вроцлав

Купити квитки на автобус Львів - Вроцлав: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Вроцлав. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Львів в Вроцлав і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Вроцлав дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:20 – 20:05 ЛьвівВроцлав

19 год. 45 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

00:30 – 12:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 0 хв.

Ср, Сб

00:30 – 11:00 ЛьвівВроцлав

10 год. 30 хв.

Кожен день

00:30 – 12:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 0 хв.

Ср, Сб

00:40 – 11:10 ЛьвівВроцлав

10 год. 30 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

02:00 – 12:15 ЛьвівВроцлав

10 год. 15 хв.

Кожен день

02:00 – 12:15 ЛьвівВроцлав

10 год. 15 хв.

Кожен день

02:30 – 14:00 ЛьвівВроцлав

11 год. 30 хв.

Кожен день

02:30 – 14:00 ЛьвівВроцлав

11 год. 30 хв.

Кожен день

03:30 – 15:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 0 хв.

Ср, Нд

04:15 – 14:10 ЛьвівВроцлав

9 год. 55 хв.

Кожен день

04:15 – 14:10 ЛьвівВроцлав

9 год. 55 хв.

Кожен день

04:15 – 14:10 ЛьвівВроцлав

9 год. 55 хв.

Кожен день

06:00 – 19:15 ЛьвівВроцлав

13 год. 15 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

07:30 – 19:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 0 хв.

Вт

08:00 – 20:00 ЛьвівВроцлав

12 год. 0 хв.

Вт, Ср

08:00 – 19:35 ЛьвівВроцлав

11 год. 35 хв.

Вт, Чт, Сб

08:00 – 21:00 ЛьвівВроцлав

13 год. 0 хв.

Сб

08:50 – 22:30 ЛьвівВроцлав

13 год. 40 хв.

Вт, Пт

08:50 – 22:30 ЛьвівВроцлав

13 год. 40 хв.

Вт, Пт

13:00 – 01:45 ЛьвівВроцлав

12 год. 45 хв.

Кожен день

13:00 – 23:55 ЛьвівВроцлав

10 год. 55 хв.

Пн, Пт

14:00 – 01:20 ЛьвівВроцлав

11 год. 20 хв.

Кожен день

14:00 – 23:55 ЛьвівВроцлав

9 год. 55 хв.

Вт

14:20 – 01:45 ЛьвівВроцлав

11 год. 25 хв.

Сб

14:20 – 01:45 ЛьвівВроцлав

11 год. 25 хв.

Сб

17:30 – 05:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 0 хв.

Нд

18:15 – 05:30 ЛьвівВроцлав

11 год. 15 хв.

Кожен день

18:20 – 03:35 ЛьвівВроцлав

9 год. 15 хв.

Кожен день

18:20 – 02:00 ЛьвівВроцлав

7 год. 40 хв.

Кожен день

18:30 – 06:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 0 хв.

Кожен день

18:40 – 06:25 ЛьвівВроцлав

11 год. 45 хв.

Ср

18:45 – 05:30 ЛьвівВроцлав

10 год. 45 хв.

Кожен день

18:50 – 05:45 ЛьвівВроцлав

10 год. 55 хв.

Нд

18:50 – 05:45 ЛьвівВроцлав

10 год. 55 хв.

Пт

19:00 – 05:00 ЛьвівВроцлав

10 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт

19:40 – 05:30 ЛьвівВроцлав

9 год. 50 хв.

Кожен день

19:50 – 10:00 ЛьвівВроцлав

14 год. 10 хв.

Ср, Нд

20:00 – 08:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 30 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

20:50 – 09:10 ЛьвівВроцлав

12 год. 20 хв.

Кожен день

21:00 – 09:40 ЛьвівВроцлав

12 год. 40 хв.

Кожен день

21:20 – 07:30 ЛьвівВроцлав

10 год. 10 хв.

Вт, Сб

21:20 – 07:30 ЛьвівВроцлав

10 год. 10 хв.

Вт, Сб

21:30 – 08:15 ЛьвівВроцлав

10 год. 45 хв.

Кожен день

21:30 – 09:40 ЛьвівВроцлав

12 год. 10 хв.

Кожен день

21:35 – 08:25 ЛьвівВроцлав

10 год. 50 хв.

Вт, Ср, Сб, Нд

21:35 – 08:20 ЛьвівВроцлав

10 год. 45 хв.

Вт, Ср, Сб, Нд

21:45 – 11:00 ЛьвівВроцлав

13 год. 15 хв.

Пн

22:05 – 08:15 ЛьвівВроцлав

10 год. 10 хв.

Кожен день

22:10 – 10:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 20 хв.

Кожен день

22:10 – 10:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 20 хв.

Кожен день

22:10 – 12:10 ЛьвівВроцлав

14 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

22:10 – 12:10 ЛьвівВроцлав

14 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

22:10 – 08:20 ЛьвівВроцлав

10 год. 10 хв.

Пн, Ср, Пт

22:10 – 10:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 20 хв.

Кожен день

22:15 – 11:00 ЛьвівВроцлав

12 год. 45 хв.

Кожен день

22:30 – 08:20 ЛьвівВроцлав

9 год. 50 хв.

Вт, Ср, Сб, Нд

22:30 – 08:25 ЛьвівВроцлав

9 год. 55 хв.

Вт, Ср, Сб, Нд

22:30 – 09:00 ЛьвівВроцлав

10 год. 30 хв.

Кожен день

23:00 – 12:00 ЛьвівВроцлав

13 год. 0 хв.

Кожен день

23:00 – 12:00 ЛьвівВроцлав

13 год. 0 хв.

Кожен день

23:00 – 09:00 ЛьвівВроцлав

10 год. 0 хв.

Кожен день

23:20 – 09:00 ЛьвівВроцлав

9 год. 40 хв.

Кожен день

23:40 – 09:45 ЛьвівВроцлав

10 год. 5 хв.

Кожен день

23:40 – 09:45 ЛьвівВроцлав

10 год. 5 хв.

Вт, Чт, Сб

23:40 – 11:00 ЛьвівВроцлав

11 год. 20 хв.

Кожен день

23:40 – 09:45 ЛьвівВроцлав

10 год. 5 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Львів швидко доїхати до центру Вроцлав в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Львів і куди прибувають до Вроцлав. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

МодультрансЛьвов - Катовице

Поїздка пройшла добре. Приємні і ввічливі водії. Шкода що не було де підзарядити телефон.

Все было супер. Поездкой и обслуживанием довольны

Potynhe H.S.Варшава - Полтава

Є тільки один минус: за мала відстань, між рядами сидіннями.

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусЖитомир - Краков

Ogólnie nie było źle, można dać czwórkę. Jak dla mnie, w autobusie było za gorąco. Fotel na którym siedziałem nie dał się skutecznie odsunąć w bok. Pani od kawy i herbaty była sympatyczna i uprzejma. Panowie kierowcy nie byli specjalnie uprzejmi i przyjaźni, bagaże traktowali…

ModultransВаршава - Коломыя

Плюси: є вай фай, телевізор. Дуже тепло. Зарядка телефону у водіїв. Мінуси. Не по місцях.

Все было замечательно !

ПрАТ Тульчинське АТП 10507 (НАШБУС.СOM)Вроцлав - Житомир

Один з кращих перевізників!!! Їду вже другий раз рейсом Житомир-Вроцлав і назад) Привітливий персонал, стюардеса, безкоштовно чай, кава, почастували цукерками, дрібниця, але приємно))))) В кінці подорожі приємним подарунком була фірмова ручка!) Може мені здалось, але два рази повторювалось те саме, що приїзджаємо з великим запізненням,…

Яцив ФОППрага - Ужгород

Вся поездка была комфортной

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information