• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Львів - Вроцлав

Купити квитки на автобус Львів - Вроцлав: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Вроцлав. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Львів в Вроцлав і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Вроцлав дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:30 – 12:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 0 хв.

Ср, Сб

00:40 – 11:10 ЛьвівВроцлав

10 год. 30 хв.

Кожен день

00:40 – 11:10 ЛьвівВроцлав

10 год. 30 хв.

Кожен день

02:00 – 12:15 ЛьвівВроцлав

10 год. 15 хв.

Кожен день

03:45 – 12:10 ЛьвівВроцлав

8 год. 25 хв.

Чт

03:45 – 12:10 ЛьвівВроцлав

8 год. 25 хв.

Чт

04:15 – 14:10 ЛьвівВроцлав

9 год. 55 хв.

Кожен день

04:15 – 14:10 ЛьвівВроцлав

9 год. 55 хв.

Кожен день

04:15 – 14:10 ЛьвівВроцлав

9 год. 55 хв.

Кожен день

04:15 – 14:10 ЛьвівВроцлав

9 год. 55 хв.

Кожен день

05:45 – 19:15 ЛьвівВроцлав

13 год. 30 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

07:00 – 18:50 ЛьвівВроцлав

11 год. 50 хв.

Кожен день

08:00 – 20:00 ЛьвівВроцлав

12 год. 0 хв.

Ср

08:50 – 22:30 ЛьвівВроцлав

13 год. 40 хв.

Ср, Пт

08:50 – 22:30 ЛьвівВроцлав

13 год. 40 хв.

Ср, Пт, Нд

12:20 – 22:10 ЛьвівВроцлав

9 год. 50 хв.

Кожен день

12:20 – 22:10 ЛьвівВроцлав

9 год. 50 хв.

Кожен день

13:00 – 01:45 ЛьвівВроцлав

12 год. 45 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

13:00 – 01:45 ЛьвівВроцлав

12 год. 45 хв.

Сб, Нд

13:30 – 23:55 ЛьвівВроцлав

10 год. 25 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб

13:30 – 23:55 ЛьвівВроцлав

10 год. 25 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб

14:00 – 01:20 ЛьвівВроцлав

11 год. 20 хв.

Кожен день

14:55 – 03:15 ЛьвівВроцлав

12 год. 20 хв.

Сб

15:30 – 03:15 ЛьвівВроцлав

11 год. 45 хв.

Сб

17:10 – 03:30 ЛьвівВроцлав

10 год. 20 хв.

Ср, Чт, Пт, Сб

18:00 – 05:45 ЛьвівВроцлав

11 год. 45 хв.

Пт, Нд

18:00 – 05:50 ЛьвівВроцлав

11 год. 50 хв.

Вт, Чт, Сб

18:00 – 05:15 ЛьвівВроцлав

11 год. 15 хв.

Чт, Нд

18:10 – 05:30 ЛьвівВроцлав

11 год. 20 хв.

Кожен день

18:15 – 05:30 ЛьвівВроцлав

11 год. 15 хв.

Кожен день

18:15 – 05:45 ЛьвівВроцлав

11 год. 30 хв.

Ср, Чт, Пт, Нд

18:15 – 05:30 ЛьвівВроцлав

11 год. 15 хв.

Кожен день

18:20 – 05:20 ЛьвівВроцлав

11 год. 0 хв.

Кожен день

18:20 – 02:00 ЛьвівВроцлав

7 год. 40 хв.

Кожен день

18:20 – 05:20 ЛьвівВроцлав

11 год. 0 хв.

Кожен день

18:20 – 05:00 ЛьвівВроцлав

10 год. 40 хв.

Кожен день

18:20 – 02:20 ЛьвівВроцлав

8 год. 0 хв.

Кожен день

18:20 – 05:20 ЛьвівВроцлав

11 год. 0 хв.

Кожен день

18:20 – 05:20 ЛьвівВроцлав

11 год. 0 хв.

Кожен день

18:30 – 05:50 ЛьвівВроцлав

11 год. 20 хв.

Вт, Чт, Сб

18:30 – 06:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 0 хв.

Кожен день

18:40 – 06:25 ЛьвівВроцлав

11 год. 45 хв.

Ср, Чт, Нд

18:45 – 05:30 ЛьвівВроцлав

10 год. 45 хв.

Кожен день

18:45 – 05:30 ЛьвівВроцлав

10 год. 45 хв.

Кожен день

19:00 – 05:15 ЛьвівВроцлав

10 год. 15 хв.

Чт, Нд

19:00 – 05:00 ЛьвівВроцлав

10 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт

19:00 – 08:00 ЛьвівВроцлав

13 год. 0 хв.

Кожен день

19:05 – 05:45 ЛьвівВроцлав

10 год. 40 хв.

Ср, Чт, Пт, Нд

19:20 – 06:30 ЛьвівВроцлав

11 год. 10 хв.

Кожен день

19:40 – 05:30 ЛьвівВроцлав

9 год. 50 хв.

Кожен день

19:45 – 08:45 ЛьвівВроцлав

13 год. 0 хв.

Кожен день

19:45 – 08:45 ЛьвівВроцлав

13 год. 0 хв.

Кожен день

19:50 – 06:30 ЛьвівВроцлав

10 год. 40 хв.

Кожен день

19:50 – 10:00 ЛьвівВроцлав

14 год. 10 хв.

Ср, Нд

20:00 – 08:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 30 хв.

Кожен день

20:10 – 08:00 ЛьвівВроцлав

11 год. 50 хв.

Нд

20:40 – 08:00 ЛьвівВроцлав

11 год. 20 хв.

Нд

20:50 – 09:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 40 хв.

Кожен день

20:50 – 09:10 ЛьвівВроцлав

12 год. 20 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

21:20 – 09:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 10 хв.

Кожен день

21:30 – 12:10 ЛьвівВроцлав

14 год. 40 хв.

Кожен день

21:30 – 12:10 ЛьвівВроцлав

14 год. 40 хв.

Кожен день

21:30 – 08:15 ЛьвівВроцлав

10 год. 45 хв.

Кожен день

21:30 – 11:00 ЛьвівВроцлав

13 год. 30 хв.

Пн

21:35 – 08:20 ЛьвівВроцлав

10 год. 45 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

21:40 – 10:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 50 хв.

Кожен день

21:40 – 10:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 50 хв.

Кожен день

21:40 – 10:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 50 хв.

Кожен день

21:40 – 10:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 50 хв.

Кожен день

22:00 – 08:35 ЛьвівВроцлав

10 год. 35 хв.

Кожен день

22:05 – 08:15 ЛьвівВроцлав

10 год. 10 хв.

Кожен день

22:15 – 11:00 ЛьвівВроцлав

12 год. 45 хв.

Чт

22:20 – 10:05 ЛьвівВроцлав

11 год. 45 хв.

Кожен день

22:30 – 08:25 ЛьвівВроцлав

9 год. 55 хв.

Кожен день

22:30 – 08:20 ЛьвівВроцлав

9 год. 50 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

22:30 – 09:00 ЛьвівВроцлав

10 год. 30 хв.

Кожен день

22:30 – 11:00 ЛьвівВроцлав

12 год. 30 хв.

Чт

22:40 – 10:10 ЛьвівВроцлав

11 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

23:00 – 12:00 ЛьвівВроцлав

13 год. 0 хв.

Кожен день

23:00 – 12:00 ЛьвівВроцлав

13 год. 0 хв.

Кожен день

23:00 – 12:00 ЛьвівВроцлав

13 год. 0 хв.

Кожен день

23:00 – 09:00 ЛьвівВроцлав

10 год. 0 хв.

Кожен день

23:20 – 09:00 ЛьвівВроцлав

9 год. 40 хв.

Кожен день

23:40 – 09:45 ЛьвівВроцлав

10 год. 5 хв.

Кожен день

23:40 – 09:45 ЛьвівВроцлав

10 год. 5 хв.

Кожен день

23:40 – 09:45 ЛьвівВроцлав

10 год. 5 хв.

Кожен день

23:40 – 09:45 ЛьвівВроцлав

10 год. 5 хв.

Кожен день

23:45 – 20:00 ЛьвівВроцлав

20 год. 15 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

23:45 – 20:00 ЛьвівВроцлав

20 год. 15 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

Маршрут на карті

Як з Львів швидко доїхати до центру Вроцлав в 2019 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Львів і куди прибувають до Вроцлав. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

Організація трошки хромає. Навіщо збирали паспорти на митниці не пояснили, ми вже самі здогадались. А так все зручно, підкачала тільки митниці і митний контроль

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусРовно - Катовице

Дякую. Все Було відмінно.

Надзвичайно задоволена якістю поїздки. Окрема подяка стюардесі Анні. Буду радити лише ваш бус. Ж можливість підзарядки телефону, чай, кава, та увага до кожного з пасажирів. Ви на вірному шляху. Дякую

ФОП ОстапчукЛьвов - Краков

Автобус чистий,водії дуже круті попались,зручні крісла,повезло,що їхало мало людей і майже кожен міг сидіти сам на двох місцях

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусКраков - Львов

Все на рівні!рекомендую

Доїхали швидко.На місці були в зазначений час. Комфортний автобус з привітною дівчинкою стюарт

Комфортно, зручно, ввічливий персонал, рекомендую

Яцив ФОПГрадец Кралове - Львов

Перевізник хороший, майже все добре. Одне б хотілось побажати, щоб в автобусі працював туалет.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя