Липневі знижки від INFOBUS тут. Кількість місць обмежена.

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Львів - Вроцлав

Купити квитки на автобус Львів - Вроцлав: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Вроцлав. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Львів в Вроцлав і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Вроцлав дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:40 – 11:10 ЛьвівВроцлав

10 год. 30 хв.

Кожен день

00:40 – 11:10 ЛьвівВроцлав

10 год. 30 хв.

Кожен день

02:00 – 12:15 ЛьвівВроцлав

10 год. 15 хв.

Кожен день

04:00 – 15:20 ЛьвівВроцлав

11 год. 20 хв.

Кожен день

04:00 – 15:20 ЛьвівВроцлав

11 год. 20 хв.

Кожен день

04:15 – 14:00 ЛьвівВроцлав

9 год. 45 хв.

Кожен день

05:45 – 19:15 ЛьвівВроцлав

13 год. 30 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

09:10 – 20:30 ЛьвівВроцлав

11 год. 20 хв.

Кожен день

09:10 – 20:30 ЛьвівВроцлав

11 год. 20 хв.

Кожен день

09:40 – 20:30 ЛьвівВроцлав

10 год. 50 хв.

Кожен день

13:00 – 01:45 ЛьвівВроцлав

12 год. 45 хв.

Кожен день

13:30 – 23:55 ЛьвівВроцлав

10 год. 25 хв.

Кожен день

14:00 – 01:10 ЛьвівВроцлав

11 год. 10 хв.

Вт, Пт

14:15 – 23:35 ЛьвівВроцлав

9 год. 20 хв.

Чт, Сб

15:40 – 02:05 ЛьвівВроцлав

10 год. 25 хв.

Пн, Ср, Пт

16:10 – 05:20 ЛьвівВроцлав

13 год. 10 хв.

Пт

16:15 – 02:40 ЛьвівВроцлав

10 год. 25 хв.

Кожен день

17:10 – 05:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 20 хв.

Ср

17:15 – 02:40 ЛьвівВроцлав

9 год. 25 хв.

Кожен день

17:30 – 06:00 ЛьвівВроцлав

12 год. 30 хв.

Кожен день

17:30 – 06:00 ЛьвівВроцлав

12 год. 30 хв.

Кожен день

18:00 – 05:15 ЛьвівВроцлав

11 год. 15 хв.

Чт

18:00 – 04:45 ЛьвівВроцлав

10 год. 45 хв.

Чт

18:15 – 04:40 ЛьвівВроцлав

10 год. 25 хв.

Кожен день

18:15 – 05:45 ЛьвівВроцлав

11 год. 30 хв.

Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

18:15 – 05:40 ЛьвівВроцлав

11 год. 25 хв.

Кожен день

18:30 – 05:40 ЛьвівВроцлав

11 год. 10 хв.

Кожен день

18:30 – 05:15 ЛьвівВроцлав

10 год. 45 хв.

Чт

18:40 – 07:05 ЛьвівВроцлав

12 год. 25 хв.

Ср, Нд

18:45 – 05:40 ЛьвівВроцлав

10 год. 55 хв.

Кожен день

18:45 – 04:40 ЛьвівВроцлав

9 год. 55 хв.

Кожен день

19:00 – 06:00 ЛьвівВроцлав

11 год. 0 хв.

Кожен день

19:00 – 04:00 ЛьвівВроцлав

9 год. 0 хв.

Кожен день

19:00 – 06:00 ЛьвівВроцлав

11 год. 0 хв.

Кожен день

19:00 – 06:00 ЛьвівВроцлав

11 год. 0 хв.

Кожен день

19:30 – 08:00 ЛьвівВроцлав

12 год. 30 хв.

Кожен день

19:30 – 08:00 ЛьвівВроцлав

12 год. 30 хв.

Кожен день

20:10 – 06:55 ЛьвівВроцлав

10 год. 45 хв.

Кожен день

20:10 – 08:40 ЛьвівВроцлав

12 год. 30 хв.

Кожен день

20:10 – 08:00 ЛьвівВроцлав

11 год. 50 хв.

Нд

20:30 – 06:40 ЛьвівВроцлав

10 год. 10 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

20:40 – 06:55 ЛьвівВроцлав

10 год. 15 хв.

Кожен день

20:40 – 08:00 ЛьвівВроцлав

11 год. 20 хв.

Нд

20:40 – 09:10 ЛьвівВроцлав

12 год. 30 хв.

Вт

20:40 – 08:40 ЛьвівВроцлав

12 год. 0 хв.

Кожен день

20:50 – 09:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 40 хв.

Кожен день

20:50 – 09:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 40 хв.

Кожен день

20:50 – 10:10 ЛьвівВроцлав

13 год. 20 хв.

Кожен день

21:00 – 06:40 ЛьвівВроцлав

9 год. 40 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

21:00 – 09:40 ЛьвівВроцлав

12 год. 40 хв.

Кожен день

21:20 – 09:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 10 хв.

Кожен день

21:25 – 09:10 ЛьвівВроцлав

11 год. 45 хв.

Вт

21:30 – 10:10 ЛьвівВроцлав

12 год. 40 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

22:00 – 08:20 ЛьвівВроцлав

10 год. 20 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

22:00 – 08:15 ЛьвівВроцлав

10 год. 15 хв.

Кожен день

22:05 – 08:35 ЛьвівВроцлав

10 год. 30 хв.

Кожен день

22:05 – 08:15 ЛьвівВроцлав

10 год. 10 хв.

Кожен день

22:05 – 08:15 ЛьвівВроцлав

10 год. 10 хв.

Кожен день

22:20 – 08:40 ЛьвівВроцлав

10 год. 20 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

22:30 – 10:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 0 хв.

Кожен день

22:30 – 10:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 0 хв.

Кожен день

22:30 – 10:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 0 хв.

Кожен день

22:30 – 09:00 ЛьвівВроцлав

10 год. 30 хв.

Кожен день

22:40 – 09:00 ЛьвівВроцлав

10 год. 20 хв.

Кожен день

22:40 – 09:00 ЛьвівВроцлав

10 год. 20 хв.

Кожен день

22:50 – 09:30 ЛьвівВроцлав

10 год. 40 хв.

Кожен день

23:00 – 09:30 ЛьвівВроцлав

10 год. 30 хв.

Кожен день

23:00 – 09:00 ЛьвівВроцлав

10 год. 0 хв.

Кожен день

23:00 – 12:00 ЛьвівВроцлав

13 год. 0 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

23:00 – 12:00 ЛьвівВроцлав

13 год. 0 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

23:40 – 09:45 ЛьвівВроцлав

10 год. 5 хв.

Кожен день

23:40 – 09:45 ЛьвівВроцлав

10 год. 5 хв.

Кожен день

23:40 – 09:45 ЛьвівВроцлав

10 год. 5 хв.

Кожен день

23:40 – 09:45 ЛьвівВроцлав

10 год. 5 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Львів швидко доїхати до центру Вроцлав в 2021 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Львів і куди прибувають до Вроцлав. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

ФОП ОстапчукВроцлав - Тернопіль

Чисто, охайно, хороший персонал. На жаль не працював туалет, але були часті зупинки. Доїхали вчасно, все чудово.

Піщанське АТП 10540/НашбусРовно - Свидница

Привітні і уважні водії. Стрес від довгого стояння на польській таможні, але зрозуміло, що це не залежить від компанії

Prykarpatskyy Express/AgatLwów - Wrocław

Якісний автобус і професійний персонал.

Піщанське АТП 10540/НашбусКраков - Ровно

Супер обслуга , класні водії ( 30.04-1.05.2021 )

Піщанське АТП 10540/НашбусКаліш - Рівне

Ціна і якість спвідношкння добре!

ФОП ОстапчукТернопіль - Краків

Вже три роки користуюсь послугами цього перевізника. Дуже задоволена перевезенням пасажирів. Лише останній раз водії як на формулі один влаштували перегони на території України з іншим автобусом, різкі повороти їх Не лякали. Страшно було їхати.( Їхали з дитиною) думала що можливо себе накручую через дві…

Роял-КомпаниЕленя-Гура - Львов

Водії супер

Роял-КомпаниЛьвів - Єленя-Гура

Поїздка сподобалась! У всіх визначених маршрутом місцях були вчасно! Хлопці водії- професіонали своєї справи! Дуже сподобались відношення та повага до пасажирів з боку водіїв! Молодці!!! Буду рекомендувати іншим людям даного перевізника!!!

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя