За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Львів - Вроцлав

Купити квитки на автобус Львів - Вроцлав: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Вроцлав. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Львів в Вроцлав і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Вроцлав дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:30 – 11:00 ЛьвівВроцлав

10 год. 30 хв.

Кожен день

00:30 – 12:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 0 хв.

Ср, Сб

00:40 – 11:10 ЛьвівВроцлав

10 год. 30 хв.

Кожен день

00:40 – 11:10 ЛьвівВроцлав

10 год. 30 хв.

Кожен день

02:00 – 12:15 ЛьвівВроцлав

10 год. 15 хв.

Кожен день

04:15 – 14:10 ЛьвівВроцлав

9 год. 55 хв.

Кожен день

04:15 – 14:10 ЛьвівВроцлав

9 год. 55 хв.

Кожен день

04:15 – 14:10 ЛьвівВроцлав

9 год. 55 хв.

Кожен день

04:15 – 14:10 ЛьвівВроцлав

9 год. 55 хв.

Кожен день

06:00 – 19:15 ЛьвівВроцлав

13 год. 15 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

07:30 – 18:50 ЛьвівВроцлав

11 год. 20 хв.

Кожен день

07:40 – 19:35 ЛьвівВроцлав

11 год. 55 хв.

Вт, Чт, Сб

08:00 – 20:00 ЛьвівВроцлав

12 год. 0 хв.

Ср

08:00 – 21:00 ЛьвівВроцлав

13 год. 0 хв.

Сб

08:10 – 19:35 ЛьвівВроцлав

11 год. 25 хв.

Вт, Чт, Сб

08:50 – 22:30 ЛьвівВроцлав

13 год. 40 хв.

Ср, Пт, Нд

08:50 – 22:30 ЛьвівВроцлав

13 год. 40 хв.

Ср, Пт, Нд

12:20 – 22:10 ЛьвівВроцлав

9 год. 50 хв.

Кожен день

13:00 – 01:45 ЛьвівВроцлав

12 год. 45 хв.

Кожен день

13:30 – 23:55 ЛьвівВроцлав

10 год. 25 хв.

Пн, Вт, Пт

14:00 – 01:20 ЛьвівВроцлав

11 год. 20 хв.

Вт, Пт

14:00 – 01:20 ЛьвівВроцлав

11 год. 20 хв.

Кожен день

14:55 – 03:15 ЛьвівВроцлав

12 год. 20 хв.

Сб

15:30 – 03:15 ЛьвівВроцлав

11 год. 45 хв.

Сб

16:00 – 06:30 ЛьвівВроцлав

14 год. 30 хв.

Кожен день

17:30 – 05:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 0 хв.

Нд

18:00 – 06:20 ЛьвівВроцлав

12 год. 20 хв.

Чт, Нд

18:00 – 05:50 ЛьвівВроцлав

11 год. 50 хв.

Вт, Чт, Сб

18:15 – 05:30 ЛьвівВроцлав

11 год. 15 хв.

Вт, Чт, Сб

18:15 – 05:30 ЛьвівВроцлав

11 год. 15 хв.

Пн, Ср, Пт, Нд

18:20 – 03:35 ЛьвівВроцлав

9 год. 15 хв.

Кожен день

18:20 – 02:00 ЛьвівВроцлав

7 год. 40 хв.

Кожен день

18:30 – 06:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 0 хв.

Кожен день

18:30 – 05:45 ЛьвівВроцлав

11 год. 15 хв.

Пн, Пт

18:30 – 05:50 ЛьвівВроцлав

11 год. 20 хв.

Вт, Чт, Сб

18:40 – 06:25 ЛьвівВроцлав

11 год. 45 хв.

Ср, Чт

18:45 – 05:30 ЛьвівВроцлав

10 год. 45 хв.

Пн, Ср, Пт, Нд

18:45 – 05:30 ЛьвівВроцлав

10 год. 45 хв.

Вт, Чт, Сб

18:50 – 05:45 ЛьвівВроцлав

10 год. 55 хв.

Нд

19:00 – 05:00 ЛьвівВроцлав

10 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт

19:20 – 06:30 ЛьвівВроцлав

11 год. 10 хв.

Кожен день

19:40 – 05:30 ЛьвівВроцлав

9 год. 50 хв.

Кожен день

19:50 – 06:30 ЛьвівВроцлав

10 год. 40 хв.

Кожен день

19:50 – 10:00 ЛьвівВроцлав

14 год. 10 хв.

Ср, Нд

20:00 – 08:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 30 хв.

Кожен день

20:10 – 08:00 ЛьвівВроцлав

11 год. 50 хв.

Нд

20:40 – 08:00 ЛьвівВроцлав

11 год. 20 хв.

Нд

20:50 – 09:10 ЛьвівВроцлав

12 год. 20 хв.

Кожен день

21:00 – 09:40 ЛьвівВроцлав

12 год. 40 хв.

Кожен день

21:20 – 07:30 ЛьвівВроцлав

10 год. 10 хв.

Вт, Чт, Пт, Сб

21:20 – 07:30 ЛьвівВроцлав

10 год. 10 хв.

Вт, Чт, Пт, Сб

21:30 – 12:10 ЛьвівВроцлав

14 год. 40 хв.

Кожен день

21:30 – 08:15 ЛьвівВроцлав

10 год. 45 хв.

Кожен день

21:30 – 09:40 ЛьвівВроцлав

12 год. 10 хв.

Кожен день

21:30 – 12:10 ЛьвівВроцлав

14 год. 40 хв.

Кожен день

21:30 – 08:15 ЛьвівВроцлав

10 год. 45 хв.

Кожен день

21:40 – 10:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 50 хв.

Кожен день

21:40 – 10:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 50 хв.

Кожен день

21:40 – 10:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 50 хв.

Кожен день

21:40 – 10:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 50 хв.

Кожен день

21:45 – 10:45 ЛьвівВроцлав

13 год. 0 хв.

Пн

22:05 – 08:15 ЛьвівВроцлав

10 год. 10 хв.

Кожен день

22:05 – 08:15 ЛьвівВроцлав

10 год. 10 хв.

Кожен день

22:10 – 08:20 ЛьвівВроцлав

10 год. 10 хв.

Пн, Ср, Пт

22:15 – 11:00 ЛьвівВроцлав

12 год. 45 хв.

Кожен день

22:30 – 08:20 ЛьвівВроцлав

9 год. 50 хв.

Вт, Ср, Сб, Нд

22:30 – 09:00 ЛьвівВроцлав

10 год. 30 хв.

Кожен день

22:30 – 08:25 ЛьвівВроцлав

9 год. 55 хв.

Кожен день

22:40 – 10:10 ЛьвівВроцлав

11 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

23:00 – 12:00 ЛьвівВроцлав

13 год. 0 хв.

Кожен день

23:00 – 12:00 ЛьвівВроцлав

13 год. 0 хв.

Кожен день

23:00 – 09:00 ЛьвівВроцлав

10 год. 0 хв.

Кожен день

23:20 – 09:00 ЛьвівВроцлав

9 год. 40 хв.

Кожен день

23:40 – 09:45 ЛьвівВроцлав

10 год. 5 хв.

Кожен день

23:40 – 09:45 ЛьвівВроцлав

10 год. 5 хв.

Кожен день

23:40 – 09:45 ЛьвівВроцлав

10 год. 5 хв.

Кожен день

23:45 – 20:00 ЛьвівВроцлав

20 год. 15 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

23:45 – 20:00 ЛьвівВроцлав

20 год. 15 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

Маршрут на карті

Як з Львів швидко доїхати до центру Вроцлав в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Львів і куди прибувають до Вроцлав. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

Доїхали швидко, безпечно та раніше. Зупинки були часті, а це було чудово. Нажаль резетки тільки у водіїв, а це дуже не зручно.

VilartransЛьвов - Либерец

Гарний приємний персонал, дякую за надані послуги

Спасибо. Все понравилось

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусКраков - Киев

Все отлично, с комфортом)

Яцив ФОППрага - Вроцлав

Поездка нормальная.

ModultransБыдгощ - Львов

Комфорт автобуса.

Potynhe H.S.Днепр - Львов

Есть вай фай, есть розетки, доехали на полтора часа раньше графика

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусСвидница - Киев

Все хорошо, рекомендую.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information