За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Львів - Вроцлав

Купити квитки на автобус Львів - Вроцлав: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Вроцлав. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Львів в Вроцлав і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Вроцлав дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:10 – 09:25 ЛьвівВроцлав Відправлення в 00:10 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 09:25 до: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13

9 год. 15 хв.

Маршрут

Кожен день

00:20 – 20:05 ЛьвівВроцлав Відправлення в 00:20 від: пл.Дворцова 1, Автостанция №8 Прибуття в 20:05 до: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13

19 год. 45 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

00:30 – 12:30 ЛьвівВроцлав Відправлення в 00:30 від: пл.Дворцова 1, Автостанция №8 Прибуття в 12:30 до: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13

12 год. 0 хв.

Маршрут

Нд

00:30 – 09:25 ЛьвівВроцлав Відправлення в 00:30 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 09:25 до: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13

8 год. 55 хв.

Маршрут

Кожен день

00:40 – 11:10 ЛьвівВроцлав Відправлення в 00:40 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 11:10 до: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13

10 год. 30 хв.

Маршрут

Вт, Чт, Сб

01:10 – 11:50 ЛьвівВроцлав Відправлення в 01:10 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 11:50 до: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

10 год. 40 хв.

Маршрут

Кожен день

01:10 – 11:40 ЛьвівВроцлав Відправлення в 01:10 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 11:40 до: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

10 год. 30 хв.

Маршрут

Кожен день

01:35 – 11:40 ЛьвівВроцлав Відправлення в 01:35 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 11:40 до: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

10 год. 5 хв.

Маршрут

Кожен день

01:35 – 11:50 ЛьвівВроцлав Відправлення в 01:35 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 11:50 до: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

10 год. 15 хв.

Маршрут

Кожен день

02:00 – 12:15 ЛьвівВроцлав Відправлення в 02:00 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 12:15 до: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

10 год. 15 хв.

Маршрут

Кожен день

02:30 – 14:00 ЛьвівВроцлав Відправлення в 02:30 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 14:00 до: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13

11 год. 30 хв.

Маршрут

Кожен день

06:00 – 19:15 ЛьвівВроцлав Відправлення в 06:00 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 19:15 до: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13

13 год. 15 хв.

Маршрут

Пн, Ср, Пт, Сб

08:00 – 19:35 ЛьвівВроцлав Відправлення в 08:00 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 19:35 до: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

11 год. 35 хв.

Маршрут

Вт, Чт, Сб

08:00 – 21:00 ЛьвівВроцлав Відправлення в 08:00 від: ул.Кузневича 2 Прибуття в 21:00 до: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

13 год. 0 хв.

Маршрут

Сб

12:10 – 01:45 ЛьвівВроцлав Відправлення в 12:10 від: пл.Дворцова 1, Автостанция №8 Прибуття в 01:45 до: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

13 год. 35 хв.

Маршрут

Кожен день

13:00 – 01:45 ЛьвівВроцлав Відправлення в 13:00 від: пл.Дворцова 1, Автостанция №8 Прибуття в 01:45 до: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

12 год. 45 хв.

Маршрут

Кожен день

13:00 – 01:45 ЛьвівВроцлав Відправлення в 13:00 від: пл.Дворцова 1, Автостанция №8 Прибуття в 01:45 до: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

12 год. 45 хв.

Маршрут

Кожен день

13:00 – 23:55 ЛьвівВроцлав Відправлення в 13:00 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 23:55 до: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

10 год. 55 хв.

Маршрут

Пн, Пт

14:00 – 23:55 ЛьвівВроцлав Відправлення в 14:00 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 23:55 до: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

9 год. 55 хв.

Маршрут

Вт

14:25 – 02:00 ЛьвівВроцлав Відправлення в 14:25 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 02:00 до: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13

11 год. 35 хв.

Маршрут

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

17:45 – 02:00 ЛьвівВроцлав Відправлення в 17:45 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 02:00 до: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

8 год. 15 хв.

Маршрут

Кожен день

17:45 – 02:00 ЛьвівВроцлав Відправлення в 17:45 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 02:00 до: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

8 год. 15 хв.

Маршрут

Кожен день

18:00 – 05:15 ЛьвівВроцлав Відправлення в 18:00 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 05:15 до: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

11 год. 15 хв.

Маршрут

Чт

18:00 – 06:25 ЛьвівВроцлав Відправлення в 18:00 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 06:25 до: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

12 год. 25 хв.

Маршрут

Ср

18:15 – 04:40 ЛьвівВроцлав Відправлення в 18:15 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 04:40 до: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13

10 год. 25 хв.

Маршрут

Кожен день

18:20 – 02:00 ЛьвівВроцлав Відправлення в 18:20 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 02:00 до: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

7 год. 40 хв.

Маршрут

Кожен день

18:20 – 02:00 ЛьвівВроцлав Відправлення в 18:20 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 02:00 до: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

7 год. 40 хв.

Маршрут

Кожен день

18:30 – 05:15 ЛьвівВроцлав Відправлення в 18:30 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 05:15 до: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

10 год. 45 хв.

Маршрут

Чт

18:30 – 06:30 ЛьвівВроцлав Відправлення в 18:30 від: пл.Дворцова 1, Автостанция №8 Прибуття в 06:30 до: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

12 год. 0 хв.

Маршрут

Кожен день

18:35 – 06:40 ЛьвівВроцлав Відправлення в 18:35 від: пл.Дворцова 1, Автостанция №8 Прибуття в 06:40 до: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

12 год. 5 хв.

Маршрут

Вт, Чт, Нд

18:45 – 04:40 ЛьвівВроцлав Відправлення в 18:45 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 04:40 до: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13

9 год. 55 хв.

Маршрут

Кожен день

18:45 – 06:20 ЛьвівВроцлав Відправлення в 18:45 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 06:20 до: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

11 год. 35 хв.

Маршрут

Сб

19:30 – 06:40 ЛьвівВроцлав Відправлення в 19:30 від: пл.Дворцова 1, Автостанция №8 Прибуття в 06:40 до: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

11 год. 10 хв.

Маршрут

Кожен день

19:40 – 05:30 ЛьвівВроцлав Відправлення в 19:40 від: пл.Дворцова 1, Автостанция №8 Прибуття в 05:30 до: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13

9 год. 50 хв.

Маршрут

Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

20:00 – 08:30 ЛьвівВроцлав Відправлення в 20:00 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 08:30 до: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

12 год. 30 хв.

Маршрут

Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

20:50 – 09:10 ЛьвівВроцлав Відправлення в 20:50 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 09:10 до: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

12 год. 20 хв.

Маршрут

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

21:00 – 09:40 ЛьвівВроцлав Відправлення в 21:00 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109, слева от шлагбаума, троллейбусная остановка Прибуття в 09:40 до: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13

12 год. 40 хв.

Маршрут

Кожен день

21:20 – 07:30 ЛьвівВроцлав Відправлення в 21:20 від: Ж/Д вокзал, парковка, пл.Дворцова 1 Прибуття в 07:30 до: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

10 год. 10 хв.

Маршрут

Кожен день

21:20 – 07:30 ЛьвівВроцлав Відправлення в 21:20 від: пл.Дворцова 1, Автостанция №8 Прибуття в 07:30 до: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

10 год. 10 хв.

Маршрут

Кожен день

21:30 – 09:40 ЛьвівВроцлав Відправлення в 21:30 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109, слева от шлагбаума, троллейбусная остановка Прибуття в 09:40 до: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13

12 год. 10 хв.

Маршрут

Кожен день

21:35 – 08:20 ЛьвівВроцлав Відправлення в 21:35 від: пл.Дворцова 1, Автостанция №8 Прибуття в 08:20 до: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

10 год. 45 хв.

Маршрут

Ср, Сб

21:45 – 11:00 ЛьвівВроцлав Відправлення в 21:45 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 11:00 до: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

13 год. 15 хв.

Маршрут

Пн

22:10 – 10:30 ЛьвівВроцлав Відправлення в 22:10 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 10:30 до: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13

12 год. 20 хв.

Маршрут

Кожен день

22:10 – 10:30 ЛьвівВроцлав Відправлення в 22:10 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 10:30 до: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13

12 год. 20 хв.

Маршрут

Кожен день

22:10 – 10:30 ЛьвівВроцлав Відправлення в 22:10 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 10:30 до: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13

12 год. 20 хв.

Маршрут

Кожен день

22:30 – 08:25 ЛьвівВроцлав Відправлення в 22:30 від: пл.Дворцова 1, Автостанция №8 Прибуття в 08:25 до: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

9 год. 55 хв.

Маршрут

Ср, Сб

22:30 – 09:00 ЛьвівВроцлав Відправлення в 22:30 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109, слева от шлагбаума, троллейбусная остановка Прибуття в 09:00 до: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13

10 год. 30 хв.

Маршрут

Кожен день

22:30 – 08:20 ЛьвівВроцлав Відправлення в 22:30 від: пл.Дворцова 1, Автостанция №8 Прибуття в 08:20 до: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

9 год. 50 хв.

Маршрут

Ср, Сб

23:00 – 12:00 ЛьвівВроцлав Відправлення в 23:00 від: Возле пиццерии "Наполетана", новая парковка, ул. Черновицкая 21 Прибуття в 12:00 до: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13

13 год. 0 хв.

Маршрут

Кожен день

23:00 – 09:40 ЛьвівВроцлав Відправлення в 23:00 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 09:40 до: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13

10 год. 40 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

23:00 – 12:00 ЛьвівВроцлав Відправлення в 23:00 від: Возле пиццерии "Наполетана", новая парковка, ул. Черновицкая 21 Прибуття в 12:00 до: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13

13 год. 0 хв.

Маршрут

Кожен день

23:00 – 09:00 ЛьвівВроцлав Відправлення в 23:00 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109, слева от шлагбаума, троллейбусная остановка Прибуття в 09:00 до: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13

10 год. 0 хв.

Маршрут

Кожен день

23:25 – 09:40 ЛьвівВроцлав Відправлення в 23:25 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 09:40 до: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13

10 год. 15 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

23:40 – 11:00 ЛьвівВроцлав Відправлення в 23:40 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 11:00 до: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

11 год. 20 хв.

Маршрут

Кожен день

Як з Львів швидко доїхати до центру Вроцлав в 2017 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Львів і куди прибувають до Вроцлав. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

ФОП Вацак/ShevabusВроцлав - Львов

Не рекомендую, автобус не найкращий. За 100zl можна доїхати до Тернополя і кращим автобусом. Рекомендую перевізника Вієв.

EAST WEST EUROLINESЛьвов - Краков

Завжди їжджу тільки тим перевізником і з тими шоферами Все шикарно

EAST WEST EUROLINESЛьвов - Вроцлав

Один іодій нормальний, а інший трохи чмиристий. Автобус на 3.5 але норм. Їхав і як надиво приїхав з запізненням на 3 хв.

Старый автобус, разваливается по пути, климат контроль практически не работает, польский пограничника сказал: darmowa sauna.

Принципал/агент ТДВ Ковельське АТП/Z-TIMEЖитомир - Варшава

Усе сподобалось. Комфортна і приємна поїздка

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусКиев - Краков

На вопрос "а где новый белый Мерседес?" водители ответили - "если Вы на него попадали, Вам сильно повезло - их всего два на линии. Остальные такие же старые как этот". Пришлось ехать древним Неопланом. Не могу сказать, что поездка была плохой, несмотря на возраст, Неопланы…

МодультрансЛьвов - Вроцлав

Люди порозсідалися як завжди по-одному і всім байдуже ,що ви з жінкою або дитиною.... водіям теж байдуже.....

EAST WEST EUROLINESЖешув - Тернополь

Водії хороші, в дорозі помагають як можуть. За це їм великий плюс. Але!! Сам автобус жах. Трясе жахливо, все дзеленчить. Таке враження, що ось і розсипиться автобус.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information