За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Львів - Вроцлав

Купити квитки на автобус Львів - Вроцлав: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Вроцлав. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Львів в Вроцлав і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Вроцлав дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:20 – 20:05 ЛьвівВроцлав

19 год. 45 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

00:30 – 09:25 ЛьвівВроцлав

8 год. 55 хв.

Кожен день

00:40 – 11:10 ЛьвівВроцлав

10 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

01:10 – 11:50 ЛьвівВроцлав

10 год. 40 хв.

Кожен день

01:35 – 11:50 ЛьвівВроцлав

10 год. 15 хв.

Кожен день

02:00 – 12:15 ЛьвівВроцлав

10 год. 15 хв.

Кожен день

02:30 – 14:00 ЛьвівВроцлав

11 год. 30 хв.

Кожен день

03:30 – 15:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 0 хв.

Ср, Нд

04:15 – 14:10 ЛьвівВроцлав

9 год. 55 хв.

Кожен день

04:15 – 14:10 ЛьвівВроцлав

9 год. 55 хв.

Кожен день

04:15 – 14:10 ЛьвівВроцлав

9 год. 55 хв.

Кожен день

06:00 – 19:15 ЛьвівВроцлав

13 год. 15 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

08:00 – 20:00 ЛьвівВроцлав

12 год. 0 хв.

Ср

08:00 – 21:00 ЛьвівВроцлав

13 год. 0 хв.

Сб

13:00 – 01:45 ЛьвівВроцлав

12 год. 45 хв.

Кожен день

13:00 – 23:55 ЛьвівВроцлав

10 год. 55 хв.

Пн, Пт

14:00 – 01:20 ЛьвівВроцлав

11 год. 20 хв.

Вт, Пт

14:00 – 01:20 ЛьвівВроцлав

11 год. 20 хв.

Ср

14:00 – 01:20 ЛьвівВроцлав

11 год. 20 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

14:00 – 23:55 ЛьвівВроцлав

9 год. 55 хв.

Вт

16:00 – 04:00 ЛьвівВроцлав

12 год. 0 хв.

Нд

17:45 – 02:00 ЛьвівВроцлав

8 год. 15 хв.

Кожен день

17:45 – 03:35 ЛьвівВроцлав

9 год. 50 хв.

Кожен день

18:15 – 05:30 ЛьвівВроцлав

11 год. 15 хв.

Кожен день

18:20 – 02:00 ЛьвівВроцлав

7 год. 40 хв.

Кожен день

18:20 – 03:35 ЛьвівВроцлав

9 год. 15 хв.

Кожен день

18:30 – 06:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 0 хв.

Кожен день

18:40 – 06:25 ЛьвівВроцлав

11 год. 45 хв.

Ср

18:45 – 05:30 ЛьвівВроцлав

10 год. 45 хв.

Кожен день

18:45 – 06:20 ЛьвівВроцлав

11 год. 35 хв.

Сб

18:50 – 05:45 ЛьвівВроцлав

10 год. 55 хв.

Пт

19:00 – 05:00 ЛьвівВроцлав

10 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт

19:40 – 05:30 ЛьвівВроцлав

9 год. 50 хв.

Кожен день

20:00 – 08:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 30 хв.

Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

20:10 – 10:00 ЛьвівВроцлав

13 год. 50 хв.

Ср, Нд

20:50 – 09:10 ЛьвівВроцлав

12 год. 20 хв.

Кожен день

21:00 – 09:40 ЛьвівВроцлав

12 год. 40 хв.

Кожен день

21:20 – 07:30 ЛьвівВроцлав

10 год. 10 хв.

Вт, Сб

21:20 – 07:30 ЛьвівВроцлав

10 год. 10 хв.

Вт, Сб

21:30 – 09:40 ЛьвівВроцлав

12 год. 10 хв.

Кожен день

21:35 – 08:20 ЛьвівВроцлав

10 год. 45 хв.

Вт, Ср, Сб, Нд

21:45 – 11:00 ЛьвівВроцлав

13 год. 15 хв.

Пн

22:10 – 10:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 20 хв.

Кожен день

22:10 – 10:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 20 хв.

Кожен день

22:10 – 10:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 20 хв.

Кожен день

22:10 – 12:10 ЛьвівВроцлав

14 год. 0 хв.

Чт, Нд

22:10 – 12:10 ЛьвівВроцлав

14 год. 0 хв.

Чт, Нд

22:10 – 08:20 ЛьвівВроцлав

10 год. 10 хв.

Пн, Пт

22:30 – 08:25 ЛьвівВроцлав

9 год. 55 хв.

Вт, Ср, Сб, Нд

22:30 – 09:00 ЛьвівВроцлав

10 год. 30 хв.

Кожен день

22:30 – 08:20 ЛьвівВроцлав

9 год. 50 хв.

Вт, Ср, Сб, Нд

23:00 – 12:00 ЛьвівВроцлав

13 год. 0 хв.

Кожен день

23:00 – 12:00 ЛьвівВроцлав

13 год. 0 хв.

Кожен день

23:00 – 09:00 ЛьвівВроцлав

10 год. 0 хв.

Кожен день

23:40 – 11:00 ЛьвівВроцлав

11 год. 20 хв.

Кожен день

23:50 – 09:25 ЛьвівВроцлав

9 год. 35 хв.

Кожен день

Як з Львів швидко доїхати до центру Вроцлав в 2017 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Львів і куди прибувають до Вроцлав. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

Юниверс/EWHDКраков - Тернополь

На борту був нетверезий пасажир з стійким запахом, крім того валізу виставили на вулиці у Львові посеред ночі, водіїв не здивував той факт, що людини біля валізи не має і ніхто її не забирає,тому що їхала я в Тернопіль. Прохання водіям бути уважнішими і не…

Юниверс/EWHDГданьск - Киев

нормальная поездка. особых претензий не имею.

Федак И.М./АгатЛьвов - Катовице

На границі чекали 6.5 год.У мене був початок проекту на 10.00,я поїхала цим автобусом,який мав приїхати о 5.30, а він з границі виїхав о 6. Це був шок, неприємності з польськими партнерами. Розчарована.Leo express був набагато кращим.

ФОП ПолянскийЛьвов - Краков

Поїздка пройшла добре. Автобус відправився зі Львова вчасно. Водії дуже привітні.

МодультрансЛьвов - Вроцлав

Доехал без проблем. Спасибо водителям и перевозчику.

Юниверс/EWHDКиев - Жешув

Основная претензия, что из Киева отправились на 1 час позже, в связи з чем, попали в простой на границе. В итоге в Жешув прибыли на 4,5 часа позже графика.

МодультрансОполе - Львов

добре організовані водії: у дорозі були 11 год, був інтернет, ціна найдешевша. Другий раз поїду знову зними

ModultransWroclaw - Lviv

Quick and efficient. Not wasting time during the breaks.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information