За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Львів - Вроцлав

Купити квитки на автобус Львів - Вроцлав: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Вроцлав. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Львів в Вроцлав і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Вроцлав дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:20 – 20:05 ЛьвівВроцлав

19 год. 45 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

00:30 – 09:25 ЛьвівВроцлав

8 год. 55 хв.

Кожен день

00:30 – 12:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 0 хв.

Ср, Чт, Сб, Нд

00:40 – 11:10 ЛьвівВроцлав

10 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

01:10 – 11:50 ЛьвівВроцлав

10 год. 40 хв.

Кожен день

01:35 – 11:50 ЛьвівВроцлав

10 год. 15 хв.

Кожен день

02:00 – 12:15 ЛьвівВроцлав

10 год. 15 хв.

Кожен день

02:00 – 12:15 ЛьвівВроцлав

10 год. 15 хв.

Кожен день

02:30 – 14:00 ЛьвівВроцлав

11 год. 30 хв.

Кожен день

03:30 – 15:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 0 хв.

Пт

03:30 – 15:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 0 хв.

Ср, Нд

04:15 – 14:10 ЛьвівВроцлав

9 год. 55 хв.

Кожен день

04:15 – 14:10 ЛьвівВроцлав

9 год. 55 хв.

Кожен день

04:15 – 14:10 ЛьвівВроцлав

9 год. 55 хв.

Кожен день

06:00 – 19:15 ЛьвівВроцлав

13 год. 15 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

07:30 – 19:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 0 хв.

Вт

08:00 – 21:00 ЛьвівВроцлав

13 год. 0 хв.

Сб

08:00 – 20:00 ЛьвівВроцлав

12 год. 0 хв.

Ср

13:00 – 01:45 ЛьвівВроцлав

12 год. 45 хв.

Кожен день

13:00 – 23:55 ЛьвівВроцлав

10 год. 55 хв.

Пн, Пт

14:00 – 23:55 ЛьвівВроцлав

9 год. 55 хв.

Вт

14:00 – 01:20 ЛьвівВроцлав

11 год. 20 хв.

Вт, Пт

14:00 – 01:20 ЛьвівВроцлав

11 год. 20 хв.

Ср

14:00 – 01:20 ЛьвівВроцлав

11 год. 20 хв.

Кожен день

14:20 – 01:45 ЛьвівВроцлав

11 год. 25 хв.

Сб

14:20 – 01:45 ЛьвівВроцлав

11 год. 25 хв.

Ср, Сб

17:30 – 05:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 0 хв.

Нд

18:15 – 05:30 ЛьвівВроцлав

11 год. 15 хв.

Кожен день

18:20 – 02:00 ЛьвівВроцлав

7 год. 40 хв.

Кожен день

18:20 – 03:35 ЛьвівВроцлав

9 год. 15 хв.

Кожен день

18:30 – 06:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 0 хв.

Кожен день

18:40 – 06:25 ЛьвівВроцлав

11 год. 45 хв.

Ср

18:45 – 05:30 ЛьвівВроцлав

10 год. 45 хв.

Кожен день

18:45 – 06:20 ЛьвівВроцлав

11 год. 35 хв.

Сб

18:50 – 05:45 ЛьвівВроцлав

10 год. 55 хв.

Нд

18:50 – 05:45 ЛьвівВроцлав

10 год. 55 хв.

Пт

19:00 – 05:00 ЛьвівВроцлав

10 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт

19:40 – 05:30 ЛьвівВроцлав

9 год. 50 хв.

Кожен день

19:50 – 10:00 ЛьвівВроцлав

14 год. 10 хв.

Ср, Нд

20:00 – 08:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 30 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

20:50 – 09:10 ЛьвівВроцлав

12 год. 20 хв.

Кожен день

21:00 – 09:40 ЛьвівВроцлав

12 год. 40 хв.

Кожен день

21:20 – 07:30 ЛьвівВроцлав

10 год. 10 хв.

Вт, Сб

21:20 – 07:30 ЛьвівВроцлав

10 год. 10 хв.

Вт, Сб

21:30 – 08:15 ЛьвівВроцлав

10 год. 45 хв.

Кожен день

21:30 – 09:40 ЛьвівВроцлав

12 год. 10 хв.

Кожен день

21:35 – 08:20 ЛьвівВроцлав

10 год. 45 хв.

Вт, Ср, Сб, Нд

21:45 – 11:00 ЛьвівВроцлав

13 год. 15 хв.

Пн

22:05 – 08:15 ЛьвівВроцлав

10 год. 10 хв.

Кожен день

22:10 – 12:10 ЛьвівВроцлав

14 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

22:10 – 08:20 ЛьвівВроцлав

10 год. 10 хв.

Пн, Ср, Пт

22:10 – 10:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 20 хв.

Кожен день

22:10 – 10:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 20 хв.

Кожен день

22:10 – 12:10 ЛьвівВроцлав

14 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

22:10 – 10:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 20 хв.

Кожен день

22:30 – 09:00 ЛьвівВроцлав

10 год. 30 хв.

Кожен день

22:30 – 08:20 ЛьвівВроцлав

9 год. 50 хв.

Вт, Ср, Сб, Нд

22:30 – 08:25 ЛьвівВроцлав

9 год. 55 хв.

Вт, Ср, Сб, Нд

23:00 – 12:00 ЛьвівВроцлав

13 год. 0 хв.

Кожен день

23:00 – 09:00 ЛьвівВроцлав

10 год. 0 хв.

Кожен день

23:00 – 12:00 ЛьвівВроцлав

13 год. 0 хв.

Кожен день

23:40 – 11:00 ЛьвівВроцлав

11 год. 20 хв.

Кожен день

23:50 – 09:25 ЛьвівВроцлав

9 год. 35 хв.

Кожен день

Як з Львів швидко доїхати до центру Вроцлав в 2017 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Львів і куди прибувають до Вроцлав. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

EAST WEST EUROLINESЛьвов - Прага

Ехала 8.12. Автобус комфортный, водители вежливые и внимательные. На границе стояли 4.5 часа. Еду не первый раз, заметила, что на выходных всегда большие очереди перед таможней. В будние дни обычно границу проходят за 3-4 часа.

Рома-бус/ЕВХДХарьков - Катовице

Ехала маршрут Харьков-Катовице, из Харькова до Киева доехали на комфортабельном бусе, в Киеве пересели на большой автобус, были предложены чай, кофе, водичка. Водители все умнички, дорога была и с мокрым снегом, и при сильном тумане...

Юниверс/EWHDТернополь - Жешув

З тернополя до жешува з 6 годин доїхали, це найшвидше з усіх перевізників з якими я їздив☺

Юниверс/EWHDЖешув - Тернополь

Швидко і комфортно)))

EAST WEST EUROLINESТернополь - Вроцлав

З Тернополя їхали одним автобусом, а у Львові пересідали на інший. Сказали, що другий автобус буде набагато кращий, але був такої самої якості. Все інше повністю влаштовувало, Wi-Fi був постійно. На кордоні була велика черга, стояли 6 годин, але водії - молодці, наганяли час по…

ФОП ПолянскийВроцлав - Львов

Єдиний мінус - тісні місця для сидіння пасажирів. Все решта було добре

Yatsiv FOPKalush - Praha

Доїхали швидко і в час. Одне що не було wifi

МодультрансКраков - Калуш

Хорошая организация, прибытие вовремя, тепло и комфортно в автобусе.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information