За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Львів - Вроцлав

Купити квитки на автобус Львів - Вроцлав: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Вроцлав. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Львів в Вроцлав і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Вроцлав дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:30 – 11:00 ЛьвівВроцлав

10 год. 30 хв.

Кожен день

00:30 – 12:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 0 хв.

Ср, Сб

00:40 – 11:10 ЛьвівВроцлав

10 год. 30 хв.

Кожен день

02:00 – 12:15 ЛьвівВроцлав

10 год. 15 хв.

Кожен день

03:30 – 15:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 0 хв.

Нд

04:15 – 14:10 ЛьвівВроцлав

9 год. 55 хв.

Кожен день

04:15 – 14:10 ЛьвівВроцлав

9 год. 55 хв.

Кожен день

04:15 – 14:10 ЛьвівВроцлав

9 год. 55 хв.

Кожен день

06:00 – 19:15 ЛьвівВроцлав

13 год. 15 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

07:30 – 19:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 0 хв.

Вт

08:00 – 20:00 ЛьвівВроцлав

12 год. 0 хв.

Вт, Ср

08:00 – 21:00 ЛьвівВроцлав

13 год. 0 хв.

Сб

08:00 – 19:35 ЛьвівВроцлав

11 год. 35 хв.

Вт, Чт, Сб

08:50 – 22:30 ЛьвівВроцлав

13 год. 40 хв.

Вт, Ср, Пт

08:50 – 22:30 ЛьвівВроцлав

13 год. 40 хв.

Вт, Ср, Пт

12:20 – 22:10 ЛьвівВроцлав

9 год. 50 хв.

Кожен день

12:20 – 22:10 ЛьвівВроцлав

9 год. 50 хв.

Кожен день

12:20 – 22:10 ЛьвівВроцлав

9 год. 50 хв.

Кожен день

13:00 – 01:45 ЛьвівВроцлав

12 год. 45 хв.

Кожен день

13:30 – 23:55 ЛьвівВроцлав

10 год. 25 хв.

Пн, Вт, Пт

14:00 – 01:20 ЛьвівВроцлав

11 год. 20 хв.

Кожен день

14:00 – 01:20 ЛьвівВроцлав

11 год. 20 хв.

Вт, Ср, Пт

14:20 – 01:45 ЛьвівВроцлав

11 год. 25 хв.

Сб

14:55 – 03:15 ЛьвівВроцлав

12 год. 20 хв.

Сб

15:30 – 03:15 ЛьвівВроцлав

11 год. 45 хв.

Сб

17:00 – 03:00 ЛьвівВроцлав

10 год. 0 хв.

Чт

17:30 – 05:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 0 хв.

Нд

18:15 – 05:30 ЛьвівВроцлав

11 год. 15 хв.

Кожен день

18:20 – 02:00 ЛьвівВроцлав

7 год. 40 хв.

Кожен день

18:20 – 03:35 ЛьвівВроцлав

9 год. 15 хв.

Кожен день

18:30 – 06:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 0 хв.

Кожен день

18:40 – 06:25 ЛьвівВроцлав

11 год. 45 хв.

Ср, Чт

18:45 – 05:30 ЛьвівВроцлав

10 год. 45 хв.

Кожен день

18:50 – 05:45 ЛьвівВроцлав

10 год. 55 хв.

Пт

18:50 – 05:45 ЛьвівВроцлав

10 год. 55 хв.

Нд

19:00 – 05:00 ЛьвівВроцлав

10 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт

19:40 – 05:30 ЛьвівВроцлав

9 год. 50 хв.

Кожен день

19:50 – 10:00 ЛьвівВроцлав

14 год. 10 хв.

Ср, Нд

20:00 – 08:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 30 хв.

Кожен день

20:50 – 09:10 ЛьвівВроцлав

12 год. 20 хв.

Кожен день

21:00 – 09:40 ЛьвівВроцлав

12 год. 40 хв.

Кожен день

21:20 – 07:30 ЛьвівВроцлав

10 год. 10 хв.

Вт, Чт, Сб

21:20 – 07:30 ЛьвівВроцлав

10 год. 10 хв.

Вт, Чт, Сб

21:30 – 09:40 ЛьвівВроцлав

12 год. 10 хв.

Кожен день

21:30 – 08:15 ЛьвівВроцлав

10 год. 45 хв.

Кожен день

21:30 – 12:10 ЛьвівВроцлав

14 год. 40 хв.

Кожен день

21:30 – 12:10 ЛьвівВроцлав

14 год. 40 хв.

Кожен день

21:35 – 08:25 ЛьвівВроцлав

10 год. 50 хв.

Вт, Ср, Сб, Нд

21:35 – 08:20 ЛьвівВроцлав

10 год. 45 хв.

Вт, Ср, Сб, Нд

21:45 – 11:00 ЛьвівВроцлав

13 год. 15 хв.

Пн

22:05 – 08:15 ЛьвівВроцлав

10 год. 10 хв.

Кожен день

22:10 – 10:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 20 хв.

Кожен день

22:10 – 10:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 20 хв.

Кожен день

22:10 – 10:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 20 хв.

Кожен день

22:10 – 10:30 ЛьвівВроцлав

12 год. 20 хв.

Кожен день

22:10 – 08:20 ЛьвівВроцлав

10 год. 10 хв.

Пн, Ср, Пт

22:15 – 11:00 ЛьвівВроцлав

12 год. 45 хв.

Кожен день

22:30 – 08:20 ЛьвівВроцлав

9 год. 50 хв.

Вт, Ср, Сб, Нд

22:30 – 08:25 ЛьвівВроцлав

9 год. 55 хв.

Вт, Ср, Сб, Нд

22:30 – 09:00 ЛьвівВроцлав

10 год. 30 хв.

Кожен день

23:00 – 09:00 ЛьвівВроцлав

10 год. 0 хв.

Кожен день

23:00 – 12:00 ЛьвівВроцлав

13 год. 0 хв.

Кожен день

23:00 – 12:00 ЛьвівВроцлав

13 год. 0 хв.

Кожен день

23:20 – 09:00 ЛьвівВроцлав

9 год. 40 хв.

Кожен день

23:40 – 09:45 ЛьвівВроцлав

10 год. 5 хв.

Кожен день

23:40 – 09:45 ЛьвівВроцлав

10 год. 5 хв.

Кожен день

23:40 – 09:45 ЛьвівВроцлав

10 год. 5 хв.

Кожен день

23:45 – 20:05 ЛьвівВроцлав

-3 год. -40 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

Маршрут на карті

Як з Львів швидко доїхати до центру Вроцлав в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Львів і куди прибувають до Вроцлав. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

Apohei-EvroliniiВроцлав - Киев

Ехала из Вроцлава до Киева. Водители просто замечательные, вежливые и веселые. Доехали быстро. В автобусе чисто и комфортно. Рекомендую))

Bohemia Voyage / EWHDХерсон - Прага

Praha-Cherson i Cherson-Praha

Vasilkivtransavto/AgatПрага - Львов

Ехала из Праги очень довольна, в следующий раз еще поеду

PrAT Tulchinske ATP 10507/NaszbusRivne - Katowice

Все хорошо, комфортно... только ночью было очень жарко во внутри )

МодультрансВроцлав - Ивано-Франковск

Поїздкою задоволений

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПДнепр - Кременчуг

Водители отзывчивые и профессиональные, несмотря на плохое состояние дороги, поездка прошла благополучно.

On time. Very comfortable.

Mega Trans/EWHDKatowice - Lviv

Все супер! Дуже милий і привітний водій. Все було чудово!!!! Рекомендую

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information